close
متخصص ارتودنسی

پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015

پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015
جمعه 28 تیر 1398

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015

پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015

پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015

768586_240

 فیلم سینمای جهان در گیشه جهانی سال 2015 را از آن خود .

به نظرتان پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۵ در جهان، چه فیلم‌هایی هستند؟ و چرا این‌قدر بلیت فروخته‌اند؟

 

اعداد دروغ نمی‌گویند و اگرچه مقدار فروش یک فیلم لزوما به معنای برتری و اهمیت آن نیست، اما کماکان آمار فروش‌ فیلم‌ها به ما می‌گویند که عموم مردم به دیدن چه چیزهایی بیشتر علاقه نشان می‌دهند و دوست دارند به دیدن چه چیزهایی ادامه دهند. از همین رو، کمپانی‌ها این‌جور فهرست‌ها را بررسی می‌کنند تا ذائقه‌ی اکثریت جامعه و دنیا را پیش‌بینی کنند.

هرچند قضیه به همین سادگی‌ها هم نیست. تعداد کمی از فیلم‌های پُرخرج سال هستند که موفقیت‌شان در گیشه از قبل مشخص است. اگر «جنگ ستارگان» این روزها اسکناس بیل می‌زند، به خاطر این است که در طول سال‌ها برای خودش، شهرتی به‌هم زده است.

با اینکه بخشی از یک مجموعه بودن، کمک بزرگی به فروش فیلم می‌کند، اما فاکتورهای دیگری مثل قدرت ستاره‌ها هم در آن نقش دارند. سال ۲۰۱۵ اما سال شگفت‌انگیزی برای باکس آفیس جهانی بود. در ادامه با فیلم‌هایی آشنا می‌شویم که به دلایل مختلف یا به‌حق یا ناحق درآمدهای نان‌و‌آب‌داری را به جیب زده‌اند:

۲۰-ربوده‌شده ۳

فروش جهانی: ۳۲۶.۵ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

«ربوده‌شده۳» که تهدید‌های پشت تلفنی لیام نیسن را به یک سه‌گانه تبدیل کرد، نه تنها از لحاظ هنری فیلم خوبی در این مجموعه نبود و منتقدان از آن استقبال نکردند، بلکه فیلم در گیشه هم آن چنان موفقیت‌آمیز ظاهر نشد.

فیلم در پایان دوره‌‌ی اکران خانگی‌اش با احتسابِ نرخ تورم، ۹۵ میلیون دلار فروخت که آن را بعد از ۱۵۱ میلیون دلار قسمت دوم و ۱۷۵ میلیون دلار قسمت اول در رتبه‌ی سوم قرار می‌دهد. مجموع درآمد جهانی فیلم هم ۳۲۶.۵ میلیون دلار است که آن را بعد از ۳۷۶ میلیون دلار قسمت دوم در جایگاه دوم این مجموعه قرار می‌دهد.


۱۹-مکس دیوانه: جاده‌ی خشم / Mad Max: Fury Road

فروش جهانی: ۳۷۵.۸ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

جدیدترین قسمت «مکس دیوانه» درحالی بعد از دهه‌ها انتظار روی پرده‌ی سینماها رفت که کیلومترها فراتر از اکشن‌های معمول هالیوودی بود. در دنیایی منطقی‌تر، «جاده‌ی خشم» باید جزو ۵ فیلم برتر این فهرست قرار می‌گرفت، اما ظاهرا «جاده‌ی خشم» قدرت تبلیغاتی یک مجموعه را نداشته است.

فیلم در پایان دوره‌ی اکران خانگی‌اش ۱۵۳.۶ میلیون دلار فروخت و از سرتاسر سینماهای جهان ۳۷۵.۸ میلیون دلار کسب کرد. باید منتظر ماند و دید حالا که شهرت «مکس دیوانه» یک‌شبه به اوج رسیده، عملکرد قسمت‌های بعدی در گیشه چقدر تغییر خواهد کرد.


۱۸-خانه / Home

فروش جهانی: ۳۸۶ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

آخرین انیمیشن استودیوی دریم‌وورکس، «خانه» درباره‌ی دوستی یک دختربچه و یک موجود فضایی است. در ظاهر حضور این انیمیشن که برای مخاطب کودک ساخته شده، در فهرست ۲۰ فیلم پرفروش غافلگیرکننده است، اما نباید فراموش کنیم که بعضی‌وقت‌ها همین فیلم‌ها چیزی را عرضه می‌کنند که فیلم‌های بزرگ‌تر و انیمیشن‌های عمیق‌تر نمی‌توانند: ارائه‌ی داستانی صاف‌و‌ساده با تصاویری رنگارنگ برای بچه‌ها! این فیلم در خانه ۱۷۷ میلیون دلار فروخت و از سرتاسر دنیا ۳۸۶ میلیون دلار به جیب زد. در میان پرفروش‌ترین فیلم‌های دریم‌وورکس، «خانه» در جایگاه دوازدهم قرار می‌گیرد. درحالی که «شرک۲» با ۴۴۱ میلیون درآمدِ خانگی اول است.


۱۷-کینگزمن: سرویس مخفی / Kingsman: Secret Service

فروش جهانی: ۴۱۴.۴ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

اکشن جاسوسی «گینگزمن» یکی از معدود فیلم‌های کمیک‌بوکیِ سرحال و خوش‌ساخت امسال بود. داستان دربار‌ه‌ی یک مامور فوق‌ سری است که یک بچه‌ی خیابانی را وارد برنامه‌ تمرینی سازمان که شامل تکنولوژی‌ها و گجت‌های عجیب‌و‌غریب می‌شود، می‌کند.

فیلم علاوه‌بر تحسین منتقدان، در گیشه هم خیلی خوب ظاهر شد. «کینگزمن» در بازار امریکای شمالی ۱۲۸ میلیون دلار کسب کرد و از بازارهای سراسر جهان نیز ۴۱۴.۳ میلیون دلار به‌دست آورد. همین کافی بود تا ساخت قسمت دوم فیلم به سرعت آغاز شود.


۱۶-ترمیناتور: جنسیس / Terminator: Genisys

فروش جهانی: ۴۴۰.۶ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

«جنسیس» بدترین و ضعیف‌ترین ترمیناتوری است که تاکنون ساخته شده و قبلا درباره‌ی مشکلات فیلم در مقاله‌های جداگانه حرف زده‌ایم. اما نکته‌ی حیرت‌آور ماجرا این است که چگونه چنین فیلمی جلوتر از اکشن‌های فوق‌العاده‌ای مثل «مکس دیوانه» قرار گرفته است.

پس، حتما قدرت مجموعه‌سازی و محبوبیت آرنولد شوارتزنگر را دست‌کم گرفته‌اید! «جنسیس» اگرچه در خانه مورد بی‌لطفی قابل‌درک هم‌وطن‌هایش قرار گرفت و ۸۹ میلیون دلار فروخت، اما حدود ۳۵۰ میلیون دلار در خارج کسب کرد و مجموع درآمدش را به ۴۴۰ میلیون رساند.

شاید خارجی‌ها هنوز از آرنولد خسته نشده باشند، اما همین ارقام کافی بود تا برنامه‌ی ساخت ادامه‌‌ی سری جدید ترمیناتور «نابود» شود!


۱۵-هتل ترانسیلوانیا ۲ / Transylvania Hotel 2

فروش جهانی: ۴۶۸ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

«هتل ترانسیلوانیا ۲» لزوما از لحاظ کیفی بهتر یا بدتر از قسمت دوم نبود. اما باز باید به یاد داشته باشیم که در اینجا هم با یکی دیگر از آن کارتون‌های کودکانه/خانوادگی طرف هستیم که ظاهرا در سال ۲۰۱۵ خیلی روی بورس بودند.

فیلم در گیشه‌ی خانگی ۱۶۹ میلیون دلار و در سرتاسر دنیا ۴۶۸ میلیون دلار فروخت که هر دو آمار نشان از پیشرفت فیلم در این زمینه نسبت به قسمت اولش دارد. «هتل ترانسیلوانیا۲» همچنین در میان پرفروش‌ترین انیمیشن‌های استودیوی سونی در امریکایی شمالی در رده‌ی اول قرار می‌گیرد.


۱۴-سن آندریس / San Andreas

فروش جهانی: ۴۷۳.۸ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

فیلم فاجعه‌‌ای «سن آندریس» با بازی دواین جانسون که درباره‌ی زلزله‌ی مخوف و قدرتمندی است که کالیفرنیا را از وسط نصف می‌کند، یکی از بلاک‌باسترهای پُرانفجار اما قابل‌قبول ۲۰۱۵ بود. فیلم پس از دریافت ۱۵۵ میلیون دلار از گیشه‌ی خانگی و ۴۷۳ میلیون دلار از سینماهای سرتاسر جهان، موفقیت خوبی را تجربه کرد. در مقایسه، فروش ۱۵۵ میلیونی «سن آندریس» آن را بدون احتساب تورم در جایگاه سیزدهم پرفروش‌ترین فیلم‌های فاجعه‌ای قرار می‌دهد.


۱۳-انت‌من / Ant-Man

فروش جهانی: ۵۱۹.۳ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

شاید در زمان دیگری فیلمی درباره‌ی یکی از ناشناخته‌ترین ابرقهرمانانِ کمیک‌بوکی مارول شکست می‌خورد، اما مارول با آغاز و پرورش عالی دنیای سینمایی‌اش کاری کرده که حتی ریزترین قهرمانش نیز می‌آید و ۱۸۰ میلیون دلار در باکس آفیس خانگی می‌فروشد و در بازارهای جهانی نیز ۵۱۹ میلیونی می‌شود.‌

مهم‌تر از این، «انت‌من» در زمانی که برخی از بزرگ‌ترین فیلم‌های مارول به خاطر شلوغی و عدم تمرکز مورد انتقاد قرار می‌گرفتند، تبدیل به یکی از بهترین فیلم‌های این کمپانی هم شد. با این‌همه، «انت‌من» شاید در میان پرفروش‌ترین فیلم‌های مارول رده‌ی دهم را داشته باشد، اما همین برای فیلمی با بودجه‌ی ۱۳۰ میلیونی قابل‌قبول است.


۱۲-سیندرلا / Cinderella

فروش جهانی: ۵۴۲.۷ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

دیزنی چند وقتی است که دست به بازسازی لایواکشنِ کارتون‌های کلاسیکِ قدیمی‌اش زده است و «سیندرلا» یکی دیگر از موفقیت‌های آنها را در این زمینه ثبت کرد و آنها را برای حرکت در این مسیر مصمم‌تر از قبل کرد.

«سیندرلا» هم از لحاظ هنری به خاطر شاخ‌و‌برگ‌دادن به قصه‌ی آشنای این دختر تحسین شد و هم با درآمد ۲۰۱ میلیون دلاری خانگی‌اش و ۵۴۳ میلیون دلاری جهانی‌اش در گیشه مورد استقبال سینماروها قرار گرفت. فیلم اما در مقایسه با یکی دیگر از بازسازی‌های دیزنی یعنی «ملفیسنت» (درآمد جهانی ۷۵۸ میلیون) ضعیف‌تر ظاهر شد.


۱۱-پنجاه طیف گِری / Fifty Shades of Grey

فروش جهانی: ۵۷۰.۵ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

اقتباس سینمایی از روی کتاب عاشقانه‌ی بی‌پروا اما به‌شدت پرفروش و محبوبِ خانم جیمز، به فیلمی انجامید که اکثر منتقدان آن را کسل‌آور و بی‌احساس توصیف کردند و این روزها نیز فیلم در مراسم تمشک طلایی ۶ نامزدی به‌دست آورده است! اما خب، از کی تا حالا فیلم‌های بد، کم می‌فروشند؟!

«پنجاه طیف گری» به عنوان یک فیلم عاشقانه‌ی بزرگسالانه به یکی از رکوردشکنان ۲۰۱۵ تبدیل شد. فیلم در امریکای شمالی ۱۶۶ میلیون دلار کسب کرد و با مجموع درآمد جهانی ۵۷۰ و نیم میلیون دلار به کارش پایان داد. حالا مهم نیست، فیلم چندبار برنده‌ی تمشک طلایی می‌شود، دنباله‌ها در راه‌اند!


۱۰-مریخی / The Martian

فروش جهانی: ۵۹۸.۵ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

«مریخی»، جدیدترین ساخته‌ی علمی‌-تخیلی ریدلی اسکات نه تنها از سوی اکثر منتقدان به عنوان یکی از بهترین علمی‌-تخیلی‌های سال‌های اخیر نام برده شد، بلکه به پرفروش‌ترین فیلم‌ این کارگردان هم تبدیل شد. «مریخی» تا پایان دوره‌ی اکران خانگی‌اش ۲۲۷ میلیون دلار دشت کرد و در سرتاسر دنیا هم ۵۹۸ میلیون دلار فروخت.

قبل از این، پرفروش‌ترین فیلم اسکات «گلادیاتور» (۱۸۷ میلیون دلار فروش خانگی) بود. «مریخی» اما در مقایسه با فروش خانگی «جاذبه» (۲۷۴ میلیون دلار) و «بین‌ستاره‌ای» (۱۸۸ میلیون دلار) در جایگاه دوم قرار می‌گیرد.


۹-بازی‌های گرسنگی: مرغ‌مقلد- قسمت دوم / Hunger Games: Mockingjay -Part 2

فروش جهانی: ۶۵۱.۲ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

«مرغ‌مقلد۲» درحالی عرضه شد که خیلی‌ها به دو قسمتی شدن کتاب آخر منبع اقتباس‌ انتقاد می‌کردند. فیلم اکران شد و از همین نقطه ضربه خورد. این درحالی بود که اگرچه فیلم در گیشه در حد قسمت‌های قبلی ظاهر نشد و سقوط درآمد این مجموعه را کامل کرد، اما آن‌قدر فروخت که کماکان سودده و موفقیت‌آمیز باقی ماند.

فیلم در امریکای شمالی ۲۵۰ میلیون دلار فروخت و به‌طور کلی بیش از ۶۵۰ میلیون دلار کسب کرد. اگرچه فیلم در مقایسه با دیگر فیلم‌های مجموعه در رتبه‌ی آخر قرار می‌گیرد، اما همین مقدار برای فیلمی با بودجه‌ی ۱۶۰ میلیون دلار، عالی و رضایت‌بخش است.


۸-ماموریت غیرممکن: قوم سرکش / Mission: Impossible-Rogue Nation

فروش جهانی: ۶۸۲.۳ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

«قوم سرکش» از انگشت‌شمار بلاک‌باسترهای لذت‌بخش و پیروزِ ۲۰۱۵ بود. چراکه فیلم نه تنها بعد از پنج قسمت هنوز به خاطر خط‌ داستانی درگیرکننده و اکشن‌های نفسگیرش، شگفت‌انگیز و دیدنی است، بلکه در گیشه نیز خوب می‌فروشد. به‌طوری که آخرین رویارویی تام کروز با تروریست‌ها ۱۹۵ میلیون دلار از بازار خانگی دشت کرد و ۶۸۲ میلیون دلار هم در سرتاسر دنیا فروخت.

«قوم سرکش» بدون احتساب تورم در جدول بهترین درآمد‌های جهانی این مجموعه بعد از «پروتکل شبح» (۶۹۴ میلیون دلار) در رده‌ی دوم قرار می‌گیرد. این آمار با توجه به بودجه‌ی ۱۵۰ میلیونی فیلم بهتر هم به نظر می‌رسد و مطمئنا تام کروز را برای ساخت دنباله‌های بیشتر و «بهتر» ترقیب می‌کند.


۷-پشت‌و‌رو / Inside Out

فروش جهانی: ۸۵۶.۸ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

یکی از دو آثار پیکساری ۲۰۱۵، از جمله آثاری در این فهرست است که واقعا حقش است این‌قدر به رتبه‌ی اول نزدیک باشد. «پشت‌ورو» از سوی بسیاری از منتقدان کامل‌ترین ساخته‌ی پیکسار نام گرفت. فیلمی که باری دیگر روحِ تماشاگران را با سحر و جادوی این استودیو طلسم کرد.

«پشت‌و‌رو» اما در پایان دوره‌ی اکرانِ خانگی‌اش ۳۵۶ میلیون دلار فروخت و در سرتاسر جهان به رقمی بیش از ۸۵۶ میلیون دلار دست یافت. فیلم در باکس آفیس جهانی بدون احتسابِ تورم بعد از  «داستان‌اسباب‌بازی۳» ( یک میلیارد و ۶۳ هزار دلار) و «در جستجوی نمو» (۸۹۵ میلیون دلار) در جایگاه سوم قرار می‌گیرد و این برای فیلمی خارج از مجموعه‌ها بهتر از این نمی‌شود.


۶-اسپکتر / Spectre

فروش جهانی: ۸۷۷.۵ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

بیست و چهارمین فیلم جیمزباند، بعد از دو فیلم قدرتمندی که در دوران تازه‌ی این کاراکتر دیده بودیم، چندان راضی‌کننده و پیشرو نبود و همین ضدحال کافی بود تا روی فروش فیلم تاثیر گذاشته و نگذارد «اسپکتر» رکوردهای درخشان قسمت‌ قبلی را بشکند.

فیلم در بازار امریکای شمالی ۱۹۹ و در مجموع ۸۷۷ میلیون دلار فروخت. این رقم اگرچه بهتر از دو فیلم اول مجموعه‌ی دنیل کریگ هستند، اما مقداری با فروش جهانی یک میلیارد و صد میلیون دلاری «اسکای‌فال» فاصله دارد.


۵-مینیون‌ها / Minions

فروش جهانی: یک میلیارد و ۱۵۷ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵
 

گفتم سال ۲۰۱۵، سال ترکاندن انیمیشن‌های خانوادگی‌ بود و «مینیون‌ها» گل‌سرسبد آنها است. این پیش‌درآمد اگرچه در مقایسه با دو فیلم اصلی مجموعه از لحاظ داستانی چیزی برای عرضه نداشت، اما مینیون‌های بامزه‌ی فسقلی چنان قدرتی داشتند که یک تنه فیلم را در فهرست پرفروش‌ترین انیمیشن‌های تاریخ از سد غولی به نام «داستان‌اسباب‌بازی۳» عبور داده و پایین‌تر از «یخ‌زده» تبدیل به دومین انیمیشن پرفروش تاریخ کردند و این بدین معنا است که «مینیون‌ها» برای رسیدن به این رتبه، چیزی بیش از یک میلیارد و ۱۵۷ میلیون دلار در سرتاسر دنیا فروخته است.


۴-اونجرز: دوران اولتران / Avengers: Age of Ultron

فروش جهانی: یک میلیارد و ۴۰۵ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

«دوران اولتران» نقطه‌ی اوجِ فاز دوم دنیای سینمایی مارول بود و بعد از تجربه‌ی خارق‌العاده‌ی قسمت اول «اونجرز» همه انتظار داشتند رکوردهای فیلم قبلی توسط این یکی شکسته شود. اما خب، چنین انتظاری درست نبود. چون برخلاف قسمت اول، دیگر گردهمایی ابرقهرمانان مارول برای طرفداران تازگی‌اش را از دست داده بود.

هرچند فیلم با نقدهای ضعیف‌تری نسبت به قسمت اول روبه‌رو شد تا «دوران اولتران» در بازار امریکای شمالی ۴۵۹ میلیون و روی هم رفته یک میلیارد و ۴۰۵ میلیون دلار در جهان بفروشد. با این‌همه، «دوران اولتران» هنوز بعد از «اونجرز» دومین فیلم پردرآمد دنیای سینمایی مارول است.


۳-خشمگین ۷ /Furious 7

فروش جهانی: یک میلیارد و ۵۱۵ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

«خشمگین ۷» اولین فیلمی بود که مسابقه‌ی رکوردشکنی‌های بلاک‌باستر‌های ۲۰۱۵ را استارت زد و تبدیل به اولین دینامیتِ کمپانی یونیورسال شد. قسمت هفتم مجموعه‌ی «سریع و خشمگین» در پایان دوره‌ی اکران داخلی‌اش ۳۵۳ میلیون دلار کسب کرد که با احتساب نرخ تورم این فیلم را به پرفروش‌ترین فیلم مجموعه تبدیل می‌کند. اما نکته‌ی شگفت‌انگیز آمار «خشمگین ۷»، مجموعِ یک میلیارد و ۵۱۵ میلیون دلاری‌ای است که در سراسر جهان فروخته است.

برای درک بهتر موفقیت «خشمگین ۷» باید بدانید که درآمد جهانی قسمت ششم، ۷۸۸ میلیون دلار بود. از همین رو، مهم نیست «خشمگین ۷» با شعار «آخرین سواری» تبلیغات شده بود، با چنین آماری یونیورسال خبر از ساخت دنباله‌ها و قسمت‌های فرعی متعددی داد!


۲-دنیای ژوراسیک / Jurassic World

فروش جهانی: یک میلیارد و ۶۶۹ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

بعد از صعود غیرمنتظره‌ی «خشمگین ۷» باید ماه‌ها صبر می‌کردیم تا «دنیای ژوراسیک» از راه برسد و با کمکِ دایناسورهایش، ماشین‌بازها را پایین بکشد. «دنیای ژوراسیک» هم ادامه‌ای آبرومندانه بر سه‌گانه‌ی اصلی بود و هم موفق شد نشان دهد هنوز از تاثیر و جذابیتِ جلوه‌ی دایناسورها بعد از سال‌ها کاسته نشده است. فیلم در بازار امریکایی شمالی بیش از ۶۵۲ میلیون به جیب زد و به‌طور کلی بیش از یک میلیارد و ۶۶۸ میلیون دلار در دنیا به‌دست آورد و به همین راحتی بعد از «مینیون‌ها» و «خشمگین۷»، یکی دیگر از تولیداتِ یونیورسال میلیاردی شد!


۱-جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد / Star Wars: The Force Awakens

فروش جهانی: یک میلیارد و ۹۴۸ میلیون دلار

فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال۲۰۱۵

 

… اما در سالی که قسمت جدیدی از «جنگ ستارگان» قرار است اکران شود، تقریبا همه مطمئن بودند که بقیه‌ی فیلم‌ها قبل از رسیدن خدای بلاک‌باسترها فقط درحال گرم‌کردن گیشه‌ها هستند. فقط سوال این بود که «نیرو برمی‌خیزد» با چه فاصله‌ای و با چه سرعتی، از روی آمار بزرگان ۲۰۱۵ و سال‌های گذشته رد می‌شود؟ جواب آمد که: «فکرش رو هم نمی‌تونی کنی!».

 

در حال حاضر «نیرو برمی‌خیزد» با عبور از رکورد «آواتار»، بیش از ۸۸۱ میلیون دلار از بازار امریکای شمالی کسب کرده و حدود یک میلیارد و ۹۴۸ میلیون هم در جهان فروخته است. حالا بماند که فیلم حدود ۵۰‌تا رکوردِ ریز و درشت هم شکسته است و بماند که فیلم هنوز در حال فروختن است و این روزها به دو میلیاردی‌شدن فکر می‌کند تا به جمع گروه دو نفره‌ی «تایتانیک» و «آواتار» بپیوندد.

  
  ایسنا - معرفی پرفروش‌ترین فیلم سال 2015
isna.ir/fa/news/94043116809/معرفی-پرفروش-ترین-فیلم-سال-2015
۳۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلم علمی تخیلی «دنیای ژوراسیک» با عبور از اکشن «سریع و خشن 7»، عنوان پرفروش‌ترین فیلم سینمای جهان در گیشه جهانی سال 2015 را از آن خود ...
معرفی پرفروش ترین فیلم سال 2015 / شفاف نیوز
khabarfarsi.com/ext/13557787
فیلم علمی تخیلی «دنیای ژوراسیک» با عبور از اکشن «سریع و خشن 7»، عنوان پرفروش ترین فیلم سینمای جهان در گیشه جهانی سال 2015 را از آن خود کرد. فیلم هیجانی ...
پیش بینی پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015+تصاوير
www.cinemakhabar.ir/NewsDetails.aspx?ID=79798
۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - از همین رو در سال 2014 برای دومین سال متوالی با سقوط در میزان فروش کلی سینماها رو به رو بودیم. پیش بینی پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015+ ...
معرفی پرفروش‌ترین فیلم سال 2015 - feydus
feydus.ir/ShowNews-568935.aspx
فیلم علمی تخیلی «دنیای ژوراسیک» با عبور از اکشن «سریع و خشن 7»، عنوان پرفروش‌ترین فیلم سینمای جهان در گیشه جهانی سال 2015 را از آن خود کرد.
پرفروش ترین فیلم ها در تابستان 2015 - Bartarinha.IR ...
www.bartarinha.ir › فرهنگ و هنر › سینما
۱۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هفته نامه همشهری جوان - محمد طالبیان: کسانی که آمار فروش فیلم ها را دنبال می کردند، به هیچ وجه انتظار نداشتند که بعد از تنها دو سال بار دیگر سینمای ...
فیلم های جالب سینمای جهان در سال 2015 + تصاویر - نمناک
namnak.com/10828-سینمای-جهان.html
در روزهای آغازین سال 2015 میلادی، نگاهی خواهیم داشت به مهمترین فیلم‌هایی که ... 4/1 میلیارد دلاری پرفروش‌ترین فیلم سال شد، ضمن این که انتقام‌جویان سومین فیلم ...
پرفروش ترین فیلم ها در گیشه سینماها در سال ۲۰۱۵ - euronews
persian.euronews.com › اخبار › سینما
۳۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سینما - در روزهای پایانی سال ۲۰۱۵ این گزارش مروری بر پروفروش ترین فیلم های امسال در گیشه سینماهای دنیا دارد. فیلم تازه جنگ ستارگان «نیرو ...
معرفی مهمترین فیلمهایی که در سال 2015 اکران خواهند شد ...
moviemag.ir/.../10406-معرفی-مهمترین-فیلمهایی-که-در-سال-2015-اکران...
خشمگین 7 (Furious 7 ) : هفتمین قسمت از مجموعه فیلمهای « سریع و خشمگین » که با نام « خشمگین 7 » ساخته شده، احتمالا یکی از پرفروش ترین های سال 2015 خواهد بود.
فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/فهرست_پرفروش‌ترین_فیلم‌های_تاریخ
فیلم بر باد رفته ۲۵ سال در صدر پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ قرار داشت و هم‌اکنون نیز، با احتساب نرخ تورم، همچنان ... با فروش بیش از ۲٫۸ میلیارد دلار، آواتار پرفروش‌ترین فیلم تاریخ است. ...... Archived from the original on November 26, 2015.
نگاهی به پرفروشترین فیلم های ماه ژانویه 2015 | سال 2015 با ...
www.ghatreh.com/news/.../نگاهی-پرفروشترین-فیلم-های-ماه-ژانویه
۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سال 2015 با اکران فیلم هایی از ژانرهای مختلف آغاز شد و سالن های سینما توانستند توجه علاقمندان به سینما را تا حدود.
پرفروش ترين فيلم هاي 2015
www.98zoom.ir/tag/پرفروش+ترين+فيلم+هاي+2015
سینمای جهان در سال 2015 میزبان اکران فیلم‌های مهیجی خواهد بود که اوج هیجان را برای سینمادوستان به همراه خواهد داشت. از فیلم جدید جیمر باند ، جنگ ستارگان و مامو ...
بهترین فیلم های خارجی سال 2015 +عکس - پارس ناز
www.parsnaz.ir/best-foreign-film-of-2015-photo.html
بهترین فیلم های خارجی سال 2015 عکس,در این مطلب مروری داریم بر فیلم‌هایی که سازندگان و عواملشان از کارگردانان، نویسندگان و بازیگران سر‌شناس سینما.
بهترین فیلم های هالیوودی در سال 2015
www.sefidak.com/pic-model/.../بهترین-فیلم-های-هالیوودی-در-سال-2015
۱۷ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بهترین فیلمهای سال 2015 , جدیدترین فیلمهای هالیوود , پرفروش ترین فیلمهای هالیوود , فیلمهای ترسناک سال 2015 , زیباترین فیلمهای هالیوودی در ...
گنجینه - معرفی فیلم های بزرگ سال 2015 سال مرگ
www.bytooteh.blogfa.com/post/402
گنجینه - معرفی فیلم های بزرگ سال 2015 سال مرگ - ... AC IV توانست BF 4 را مغلوب و صدرنشین پرفروش ترین بازی ها شود ... قوی از جمله ترانسفورمرز و پلیس آهنی هستیم ولی میتوان گفت یکی از بهترین سال های سینما قرار است در سال 2015 رغم بخورد ...
مهمترین فیلمهای هالیوودی سال 2015 + عکس - مشرق
www.mashreghnews.ir/fa/.../مهمترین-فیلمهای-هالیوودی-سال-2015-عکس
۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهمترین فیلمهای هالیوودی سال 2015 + عکس. امروز جشنواره بین المللی فیلم ونیز کار خودش را آغاز می کند و این یعنی فصل جوایز رسما آغاز شده است.
معرفی نامزدهای اسکار برای بهترین فیلم سال 2015 - عصرایران
www.asriran.com › صفحه نخست › فرهنگی/هنری
۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - هشت فیلم با موضوعات کاملاً متفاوت نامزد دریافت جایزه اسکار در سال ۲۰۱۵ هستند. تنها در بخش بهترین فیلم تمامی اعضای آکادمی اسکار حق انتخاب ...
نگاهی به پرفروش ترین خودروی امریکا در سال 2015+فیلم
www.donyayekhodro.com/.../نگاهی-به-پرفروش-ترین-خودروی-امریکا-د...
۲۱ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نگاهی به پرفروش ترین خودروی امریکا در سال 2015+فیلم.
پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015 - دانلود فیلم
www.saberfun.ir/پرفروش‌ترین-فیلم‌های-سال-2015/
پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015. 3. پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015. 768586_240. به نظرتان پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۵ در جهان، چه فیلم‌هایی هستند؟
بهترین فیلم های منتشر شده در سال 2014 که باید دیده شوند ...
1pezeshk.com/archives/2015/06/best-movies-2014.html
۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با این مقدمه ی کوتاه به معرفی ۱۵ فیلم برتر سال ۲۰۱۴ می پردازیم و امیدواریم شما هم در بخش نظرات فیلم هایی که در این لیست نیستند و ارزش دیده شدن ...
انجمن منتقدان فیلم، بهترین فیلم‌های سال 2015 را انتخاب ...
mag.digikala.com › خبر › جدیدترین اخبار
۲۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - درست چند روز پس از اینکه اعضای آکادمی اسکار، از انتخاب‌های خود برای بهترین فیلم‌های سال 2015 رونمایی کردند، انجمن منتقدان فیلم امریکا هم نظر خود ...
فيلمهای تخيلی و ابرقهرمانی در سال 2015 + تصاوير | میهن دی
mihanday.ir/فيلمهای-تخيلی-و-ابرقهرمانی-در-سال-2015-تصا
۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ولی به نظر می رسد سال 2015، سال ترافیک فیلمهای ابرقهرمانی،‌کومیک و ... در سال 2015 برای بدست آوردن گیشه پرفروشترین های سال با یکدیگر ...
پر فروش ترین فیلم سال 2015 پرگاف ترین فیلم سال ...
www.salamcinama.ir/.../پر-فروش-ترین-فیلم-سال-2015-پرگاف-ترین...
۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - موفق‌ترین فیلم سال 2015 سینمای جهان در گیشه عنوان پرشتباه‌ترین فیلم سال را نیز به نام خود ثبت کرد.
برچسب ها - پرفروش‌ترین فیلم سال 2015
aftabnews.ir/fa/tag/1/پرفروش‌ترین%20فیلم%20سال%202015
... ادامه کاهش قیمت سکه و طلا+جدول. چهارشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۴ - 2015 July 22. پربیننده ترین عناوین آخرین اخبار .... ناجا: کشف 190 تن مواد مخدر در کشور از ابتدای سال ...
پرفروش ترین فیلم سال 2015 | دنیای بازی
www.dbazi.com/tag/پرفروش-ترین-فیلم-سال-2015/
باری دیگر با جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های آخر هفته‌ی سینماهای آمریکای شمالی در خدمتتان هستیم. در این هفته تنها فیلمی که اکران خود را آغاز کرد یکی از مهمترین عناوین ...
پيش‌بيني پرفروشترين فيلمهاي سينماي جهان در سال 2015
sadkhabar.ir/.../پيش‌بيني-پرفروشترين-فيلمهاي-سينماي-جهان-در-سال-...
۱ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شرکت های فیلم سازی آمریکایی ریخت و پاش های زیادی کردند تا بتوانند فیلم هایی را برای سال آینده میلادی بر پرده سینماهای داخلی و خارجی به نمایش ...
خبرگزاری تسنیم - «انتقام جویان» پرفروش‌ترین فیلم ۲۰۱۵ ...
www.tasnimnews.com/.../انتقام-جویان-پرفروش-ترین-فیلم-2015-آمری...
حالا «انتقام جویان: عصر آلترون ها» پر فروش ترین فیلم سینماهای آمریکا در سال جاری ... اگرچه بیشتر این فروش به سال 2015 مربوط می شود اما از آنجایی که فیلم محصول ...
پر فروش ترین فیلم سال 2015 :: سینما 7 - هنر هفتم
https://cinema7.blog.ir/.../پر%20فروش%20ترین%20فیلم%20سال%20...
۱۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ۳ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «پر فروش ترین فیلم سال 2015» ثبت شده است - هرآنچه مربوط به پرده ی جادویی و قاب تلویزیون است...
معرفی پرفروش ترین فیلم سال 2015 - تی نیوز
tnews.ir/news/FA4545046587.html
۳۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلم علمی تخیلی «دنیای ژوراسیک» با عبور از اکشن «سریع و خشن 7»، عنوان پرفروش‌ترین فیلم سینمای جهان در گیشه جهانی سال 2015 را از آن خود ...
پراشتباه‌ترین فیلم سال 2015 - خبرآنلاین
www.khabaronline.ir/detail/457772/culture/cinema
۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در پرفروش‌ترین فیلم سال 2015 یک تلفن همراه به شکل عجیبی خودش را تعمیر می‌کند و کریس پرت بدون حرکت دادن لبانش با برایس دالاس هاوارد حرف ...
10 فیلم پرفروش دنیا و آمریکای شمالی در سال 2015 - ایران
www.ion.ir/News/52866.html
۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سال 2015 در حالی به پایان می‌رسد که مجموع فروش فیلم‌ها در بازار آمریکای شمالی ... با 332.7 میلیون دلار پرفروش‌ترین فیلم بازار آمریکای شمالی شد.
پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015 - Like
pajvak.com/main/article/view/.../پرفروش-ترین-فیلم-های-سال-2015
۲۰ ساعت پیش - همین چند روز پیش فهرستی از «بهترین فیلم‌های ۲۰۱۵ از نگاه منتقدان» را تهیه کردیم. اما اکثر آنها فیلم‌های جمع‌وجور و کم‌خرجی هستند که توسط یک مشت ...
پرفروش ترین فیلم های هندی 2015 - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=پرفروش+ترین+فیلم+های+هندی+2015
پیراهن لیونل مسی(Lionel Messi) پرفروش‌ترين پیراهن سال 2015 شد. ... پیش فروش 50 میلیون دلار یک ماه پیش از اکران / آیا این فیلم پرفروش ترین فیلم تاریخ ...
«ژان‌ لوک گدار» جايزه بهترين فيلم سال را از آن خود کرد
mardomsalari.com/Template1/News.aspx?NID=208697
۱۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اما از برترين فيلم سال 2014 که بگذريم دنياي سينما خود را براي اکران‌هاي بزرگ 2015 آماده کرده است. سينماي جهان در سال 2015 ميزبان اکران فيلم‌هاي ...
آپارات - تریلر زیبای بهترین فیلم های سال 2015
www.aparat.com/result/تریلر_زیبای_بهترین_فیلم_های_سال_2015
آپارات - تریلر زیبای بهترین فیلم های سال 2015. ... تریلر فیلم جدید hunger games mocking jay محصول سال ۲۰۱۵ ... تریلر فیلم fantastic four محصول سال ۲۰۱۵.
پرفروش ترین فیلم سال 2015بالیوود - طرفداران سلمان خان
being-salman2.mihanblog.com/.../پرفروش%20ترین%20فیلم%20سال...
۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... هم می تونه جایگاه دومش رو حفظ کنه یانه(با212کرور). برچسب ها پرفروش ترین فیلم های هفته اول سال 2015 پرفروش ترین فیلم سال 2015بالیوود.
پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015 | پگاه آنلاین - آخرین اخبار ...
art.pegahonline.ir/news/.../پرفروش-ترین-فیلم-های-سال-2015/
۱ روز پیش - پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015به نظرتان پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۵ در جهان، چه فیلم‌هایی هستند؟ و چرا این‌قدر بلیت فروخته‌اند؟
فیلم «ماهی و گربه» بهترین فیلم سال 2015 از نگاه «شیکاگو ...
www.cinemanegar.com/articleview.php?cat=41&id=10748&fest=0
۱۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نشریه «شیکاگو ریدر»،پایگاه اصلی منتقدین شیکاگو،فیلم سینمایی «ماهی و گربه» به کارگردانی شهرام مکری را به عنوان بهترین فیلم سال 2015 ...
بهترین فیلم سال 2015 از نگاه شیکاگو ریدر | اخبار سینما
kimiastone.com › صفحه اصلی › فرهنگی و هنری › سینما و تئاتر
۱۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بهترین فیلم 2015، نشریه «شیکاگو ریدر»،پایگاه اصلی منتقدین شیکاگو،فیلم سینمایی «ماهی و گربه» به کارگردانی شهرام مکری را به عنوان ...
پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2015 بایگانی | نیوز پست ...
www.newspost1.com/tag/پرفروش‌ترین-فیلم‌های-سال-2015/
۱۰ ساعت پیش - پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۵. 768586_240. به نظرتان پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۵ در جهان، چه فیلم‌هایی هستند؟ و چرا این‌قدر بلیت فروخته‌اند؟
معرفی بهترین فیلم سال 2015 + اسامی فیلمهای ... - WZPLBRY
mybia2news.rozblog.com/.../معرفی-بهترین-فیلم-سال-2015--اسامی-ف...
۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ۷ ساعت پیش - فیلم آدمکش به عنوان بهترین فیلم سال 2015 در نظرسنجی ... معرفی برترین فیلمهای دنیا در سال جدید , پرفروش ترین فیلمهای سال .
سینما باکس | پایگاه خبری تحلیلی سینما و تلویزیون
cinemabox.ir/
میانگین امتیازات فیلم (The Hateful Eight (2015 + نقد و بررسی .... فیلم «همراه پلیس ۲» با بازی کوین هارت و آیس کیوب پرفروش‌ترین فیلم تعطیلات آخر هفته در ایالات متحده و. ... «مکس دیوانه» بهترین ‌فیلم سال ۲۰۱۶ از نگاه حلقه منتقدان لندن شد.
معرفی پرفروش‌ترین فیلم سال 2015
af.shafaqna.com/FA/AL/13750
معرفی پرفروش‌ترین فیلم سال 2015. ... دوکتور نجیب پیکان: افغانستان از سال ۱۳۵۷ تاهنوز قربانی بازی بزرگ سیاسی در سطح دنیا است ...
بهترین فیلم های ترسناک تاریخ سینما جهان 2015 2014 2016 ...
newsdownload.ir/2015/05/.../بهترین-فیلم-های-ترسناک-تاریخ-سینما-ج...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حلقه، یک فیلم ترسناک آمریکایی محصول سال ۲۰۰۲ میلادی، به .... دانلود فیلم ترسناک zombie apocalypse 2015 بهترين فيلم هاي ترسناك 2015 ...
پرفروش‌ترین فیلم‌های 2014 در باکس آفیس جهانی - ...
www.mehrnews.com/.../پرفروش-ترین-فیلم-های-2014-در-باکس-آفیس...
۱۳ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - این فیلم در عین حال تنها فیلم سال است که از مرز یک میلیارد دلار فروش عبور کرده است. ... این فیلم پرفروش ترین فیلم افتتاح شده در آوریل در همه سال‌ها لقب گرفت و قرار است ادامه آن در ... قسمت دوم «زاغ مقلد» نوامبر 2015 اکران می شود.
بهترین گوشی‌‌های هوشمند سال ۲۰۱۵ از نگاه زومیت - زومیت
www.zoomit.ir/articles/mobile/27155-best-smartphone-2015
۱۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با ما همراه باشید تا بهترین گوشی‌های هوشمند معرفی شده در سال ۲۰۱۵ میلادی را از دریچه نگاه زومیت به شما معرفی کنیم. ... 10 تلفن هوشمند برتر سال 2015 از نگاه SAMSUNG _ The Best Brand : .... فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۵.
دانلود • دانلود بهترین فیلم های 2015
hastidownload.org/tag/دانلود-بهترین-فیلم-های-2015/
دانلود فیلم Gabbar is Back 2015 با کیفیت خوب (DVDScr). « دانلود رایگان ... دانلود فیلم Dark Summer 2015 با کیفیت خیلی خوب 720p WEB-DL. « دانلود رایگان ...
بهترین انیمیشن سال 2015 تا به الان انیمیشن کده - فیلم آکا
www.akairan.com/filme/cartoons/a6344175284102.html
۱۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برترین انیمیشین های سال2015,انیمیشن های سال 2015,آکاایران,برترین انیمیشن های سال 2013,برترین انیمیشن های جهان,بهترین انیمیشن های 2013 ...
بهترین فیلم سال 2015: انتخاب غیرمنتظره انجمن تهیه ...
www.tvmag.ir/مجله.../بهترین-فیلم-سال-2015-انتخاب-غیرمنتظره-انج/
۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ˝The Big Short˝ به کارگردانی آدام مکی فیلم پیروز بیست و هفتمین دوره جوایز سالانه انجمن تهیه کنندگان آمریکا شد. برندگان این دوره جوایز سالانه ...
هابیت3 پرفروش ترین فیلم سال 2015
farhangohonar.ir/detail/25501/هابیت3-پرفروش-ترین-فیلم-سال-2015
۱۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ده فیلم پرفروش هفته گذشته سینماهای جهان هابیت3 پرفروش ترین فیلم سال 2015. فیلم «هابیت3» چهار هفته بعد از اکران توانست به فروش قابل ...
معرفی پرفروش‌ترین فیلم سال 2015 | دانلود آهنگ جدید | آگرولب
ghatreh-rzb.agrolab.biz/page-184602.html

 

۱۵ ساعت پیش - فیلم علمی تخیلی «دنیای ژوراسیک» با عبور از اکشن «سریع و خشن 7»، عنوان پرفروش‌ترین

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات