close
متخصص ارتودنسی

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد
شنبه 01 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد

X رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد X پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام X خبرگزاری فارس گزارش فارس از اظهارات دولتی درباره پول‌های ... X رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد جوونی 

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد

 

 

اجرای برجام ، برجام

رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در دسترس قرار گرفته را اعلام کرد.

تاریخ انتشار : 16 بهمن 1394

 

پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام

ولی الله سیف در جلسه هم اندیشی با جمعی از استادان و دانشجویان دوره دکترای اقتصاد دانشگاه تهران گفت: پس از لغو تحریم­ها، مبلغ 28 میلیارد دلار از ذخایر ارزی که متعلق به بانک مرکزی است در دسترس قرار گرفته و قابل استفاده است و 4.5 میلیارد دلار دیگر نیز متعلق به دولت است.

 

رییس کل بانک مرکزی درخصوص توافق ژنو و آزاد شدن منابع مسدود شده، گفت: در این توافق نامه مقرر شده بود ماهانه 700 میلیون دلار از دارایی های ایران آزاد شود، بر همین اساس و با توجه به وجود تنگنای مالی در داخل کشور تصمیم گرفته شد این وجوه آزاد شده در راستای رفع نیازهای اساسی اقتصاد مورد استفاده قرار گیرد. درآن برهه زمانی، این تصمیم مهمی بود که در اثر مذاکره بخشی از منابع مسدود شده در اختیار بانک مرکزی قرار گرفت که این وجوه عمدتاً صرف تنظیم بازار ارز و تامین نیازهای وارداتی کشور شد.

 

وی ادامه داد: البته علاوه بر آن واردات دارو و تجهیزات پزشکی وکالاهای اساسی که یکی از ضرورت های اصلی جامعه بود بدون هر گونه محدودیتی می توانست از محل منابع ارزی کشور تامین شود.

 

رییس شورای پول و اعتبار در مورد تنگنای مالی بانک ها، تصریح کرد: از اوایل انقلاب تاکنون بانک های کشور افزایش سرمایه نداشتند، در حالی که ابعاد اقتصاد ما بزرگ شده است؛ بنابراین بانک­ها به آسانی نمی توانند پاسخگوی نیازهای کنونی اقتصاد باشند. از طرفی بدهی زیاد دولت به شبکه بانکی باعث محدودیت منابع بانک ها شده است. در حال حاضر این رقم، 15 درصد از منابع نظام بانکی را به خود اختصاص داده است، 12.5 درصد از منابع بانکی در قالب مطالبات غیرجاری از اختیار بانک ها خارج شده و 15 درصد دیگر از منابع نظام بانکی نیز به بنگاه داری و املاک و مستغلات بانک ها اختصاص پیدا کرده است.

 

 

وی گفت: حدود 45 درصد از منابع بانک ها به صورت منجمد خارج از دسترس است که بر شدت تنگنای مالی می افزاید.

 

به گفته سیف، تامین مالی در اقتصاد کشور ما با سایر کشورها تفاوت زیادی دارد. در حالی که در کشورهای دنیا، نظام بانکی 20 تا 30 درصد تامین مالی را برعهده دارد این رقم در کشور ما بالغ بر 85 درصد است. همچنین نظام بانکی در دنیا برای بنگاه­های کوچک و به صورت کوتاه مدت نسبت به تامین مالی سرمایه در گردش مبادرت می کند درحالی که این موضوع در ایران متفاوت است و بنگاه های بزرگ نیز برای تامین مالی به نظام بانکی مراجعه می­کنند.

 

رییس کل بانک مرکزی درخصوص نرخ ارز در پسابرجام، گفت: وجود نرخ دوگانه ارز در کشور مناسب نیست و فساد ایجاد می­کند، بر همین اساس بانک مرکزی به رغم اینکه سهم بانک مرکزی در بازار ارز نسبت به گذشته تغییر کرده ، در تلاش است نظام تک نرخی ارز را تا اواسط سال آینده برقرار کند.

 

وی با اشاره به تجربه بانک مرکزی برای یکسان سازی نرخ ارز در دهه 80، خاطرنشان کرد: ما در اوایل دهه 80 برنامه یکسان سازی نرخ ارز را اجرا کردیم و تا اواخر این دهه، نظام تک نرخی در کشور حاکم بود اما به دلیل عدم باور به اینکه نرخ ارز باید با واقعیت های اقتصاد و نرخ تورم به صورت مستمر تعدیل شود و بر اثر عدم واقع بینی در سیاست های ارزی و وضع تحریم های اقتصادی نظام تک نرخی در اواخر دهه 80 نا کار آمد شد و نتوانست استمرار پیدا کند.

 

رییس کل بانک مرکزی، علت اصلی چندبرابر شدن قیمت ارز در سال های اخیر را نگاه نادرست و غیر کارشناسی به موضوع ارز دانست و گفت: در سال 91 و در یک دوره 18 ماهه، 22 میلیارد دلار ارز به بازار تزریق شد تا قیمت ثابت باشد اما با کاهش منابع ارزی و توقف تزریق دلار به بازار، ناگهان قیمت ها چند برابر شد. این تجربه نشان می دهد که این سیاست منطقی نیست، نرخ ارز نمی تواند بدون توجه به واقعیت های اقتصادی و شرایط تورمی در سطحی تثبیت شود؛ بلکه واقعیت های اقتصادی سیاست ثبات نرخ ارز و کاهش نوسانات آن را ایجاب می کند.

 

رییس شورای پول و اعتبار درخصوص نرخ های سود بانکی بالا و نقش موسسات اعتباری غیرمجاز، گفت: وجود نرخ های سود بانکی بالا تا حدودی متاثر از فعالیت موسسات اعتباری غیرمجاز و همچنین به علت تنگنای شدید مالی است که به دلیل شرایط نا مناسب مالی در بانک به وجود آمده است. در حال حاضر بانک مرکزی اقدامات گسترده ای را برای ساماندهی فعالیت موسسات اعتباری غیرمجاز انجام داده است و همراهی و حمایت سایر مراجع قضایی و انتظامی را با خود دارد.

 

سیف با انتقاد از نگاه سهمیه بندی به اعطای تسهیلات بانکی، گفت: تجربه نشان داده که نظارت بر اعطای تسهیلات به صورت سهمیه بندی شده، دشوار و غیربهینه است؛ چرا که ابزاری برای کنترل سهم اختصاص یافته به بخش های مختلف وجود ندارد و باعث انحراف در مسیر تامین مالی می شود.

 

وی درخصوص تعدد بانک ها و شعب آنها در کشور نیز گفت: در گذشته تصور بر این بود که با بلوغ بانکداری الکترونیک، تعداد شعب بانک ها کم می شود ولی این گونه نبود و با وجود پیشرفت قابل توجه ابزارهای نوین و الکترونیک در کشورهای پیشرفته و ازجمله در ایران، از تعداد شعب بانک ها کاسته نشده است. البته انتظار می رود مدیران بانک ها نسبت به اصلاح رفتار خود در تعداد شعب بازنگری کنند.

 

رییس کل بانک مرکزی درخصوص کنترل تورم و نگرانی های ایجادشده برای رکود اقتصادی بیان کرد: کنترل تورم، رسالت اصلی بانک مرکزی است و با وجود تمرکز بر این موضوع، از رکود نیز غافل نشدیم چرا که میزان تسهیلات اعطایی شبکه بانکی در سال 93 بالغ بر 34 هزار و 200 میلیارد ریال بود و نسبت به سال قبل از آن 44.5 درصد افزایش داشته است. در 9 ماهه اول سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته، تسهیلات اعطایی بانک ها با رشد 12 درصدی مواجه بوده است.

 

سیف درخصوص رهاورد سفر رییس جمهوری به کشورهای ایتالیا و فرانسه در حوزه پولی و بانکی، گفت: تلاش ما عادی سازی روابط بانکی با کشورهای اروپایی است و در این راستا پس از مذاکره با رییس کل بانک مرکزی ایتالیا، حساب بانک مرکزی ایران فعال شد و طی مذاکرات صورت گرفته، بانک UniCredit نیز یکی از بانک های بزرگ ایتالیا برای شروع کار با ایران اظهار تمایل کرد؛ همچنین در جریان این سفر توافق نامه هایی با بیمه های صادراتی ساچه ایتالیا و کوفاس فرانسه امضا شد.

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد/   
 

 

 

 

 خبرگزاری فارس - گزارش فارس از اظهارات دولتی درباره پول‌های ...

www.farsnews.com/13941114001000

۲ روز پیش - حتی پس از اجرای برجام هم تکلیف میزان دارایی‌های آزاد شده ایران مشخص نشد؛ ... از اجرای برجام به خزانه دولت رسیده و سوال مهم تر اینکه رقم دقیق این پول های آزاد ... جمهور درباره درباره رقم 100 میلیارد دلاری که از سوی نوبخت اعلام شد و تناقض ...

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد - نمناک

namnak.com/26526-پول-های-آزاد-شده-ایران-پس-از-اجرای-برجام.html

۱ ساعت پیش - اجرای برجام و برجام و پول های بلوکه شده ایران و مقدار دقیق پول های بلوکه شده ایران و پول های آزاد شده ایران و منابع ارزی آزاد شده ایران را در نمناک ...

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد - جوونی

javuni.ir/news/31829

۴۸ دقیقه پیش - رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در دسترس قرار گرفته را اعلام کرد.

«برجام بازی» دولت با افکار عمومی - نخست نیوز

www.nakhostnews.ir/news/.../برجام-بازی-دولت-با-افکار-عمومی.html?tem...

۲ روز پیش - حتی پس از اجرای برجام هم تکلیف میزان دارایی‌های آزاد شده ایران مشخص نشد؛ ... به خزانه دولت رسیده و سوال مهم تر اینکه رقم دقیق این پول های آزاد شده چقدر بوده و ... جمهور درباره درباره رقم ١٠٠ میلیارد دلاری که از سوی نوبخت اعلام شد و تناقض ...

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد

newsof.rozblog.com/.../رقم-دقیق-پول-های-آزاد-شده-ایران-پس-از-اجرای-بر...

۱ ساعت پیش - رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در دسترس قرار گرفته را اعلام کرد. تاریخ انتشار : 16 بهمن 1394 پول های ...

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد | ...

feedgah.com/lastnews/.../رقم-دقیق-پول-های-آزاد-شده-ایران-پس-از-اج/

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در دسترس قرار گرفته را اعلام کرد.

دولت دست از عوام فریبی بردارد و رقم واقعی پولهای آزاد شده پس ...

nasimonline.ir/.../دولت-دست-از-عوام-فریبی-بردارد-و-رقم-واقعی-پولهای-آ...

۳ روز پیش - دولت دست از عوام فریبی بردارد و رقم واقعی پولهای آزاد شده پس از برجام را ... دقیق دارایی های که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد.

دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و ...

www.abdanannews.com/ShowArticle.aspx?ID=18751

۱ روز پیش - دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و مبلغ آزاد شده شفاف باشد ... دارایی هایی که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد. ... بودجه سال آینده هستیم، اخباری مبنی بر هزینه بی ضابطه پولهای آزاد شده ...

داستان میزان دارایی های بلوکه شده ایران ادامه دارد؟! - - سایت ...

https://www.tabnak.ir/.../داستان-میزان-دارایی-های-بلوکه-شده-ایران-ادامه-دار...

۴ روز پیش - با اجرای برجام در اواخر دی و برداشته شدن تحریم های هسته ای علیه ایران، دیروز سخنگوی دولت دارایی‌های آزاد شده ایران را افزون بر 100 میلیارد دلار اعلام ... در عرصه کشور شد، این بود که میزان دارایی های آزاد شده ایران حاصل از برجام چقدر بوده است. ... نهم آبان 1392 نوبخت: رقم پول های بلوکه شده ایران در چین 22 میلیارد دلار است.

دارایی‌های بلوکه ایران؛ دستاویز تاجران برجام « پایگاه خبری ...

yaznews.ir/دارایی‌های-بلوکه-ایران؛-دستاویز-تاجر/

۳ روز پیش - قبل از تحریم با اعلام دقیق و شفاف پول‌های بلوکه‌شده و آگاهی از روش‌های ... توجیه کرد، اما اکنون پس از اجرای برجام، نه تنها رقم دقیق از دارایی‌های کشور وجود ندارد، بلکه ... شد تا امیدواری ایجاد کرده و ذهن افکار عمومی را به سمت برجام با وعده رفع مشکلات ... دلار آزاد شده در توافق لوزان را باید جزء دارایی‌های بلوکه شده ایران دانست.


خبرگزاری فارس - گزارش فارس از اظهارات دولتی درباره پول‌های ...

www.farsnews.com/13941114001000

۲ روز پیش - حتی پس از اجرای برجام هم تکلیف میزان دارایی‌های آزاد شده ایران مشخص نشد؛ ... از اجرای برجام به خزانه دولت رسیده و سوال مهم تر اینکه رقم دقیق این پول های آزاد ... جمهور درباره درباره رقم 100 میلیارد دلاری که از سوی نوبخت اعلام شد و تناقض ...

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد - نمناک

namnak.com/26526-پول-های-آزاد-شده-ایران-پس-از-اجرای-برجام.html

۱ ساعت پیش - اجرای برجام و برجام و پول های بلوکه شده ایران و مقدار دقیق پول های بلوکه شده ایران و پول های آزاد شده ایران و منابع ارزی آزاد شده ایران را در نمناک ...

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد - جوونی

javuni.ir/news/31829

۴۸ دقیقه پیش - رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در دسترس قرار گرفته را اعلام کرد.

«برجام بازی» دولت با افکار عمومی - نخست نیوز

www.nakhostnews.ir/news/.../برجام-بازی-دولت-با-افکار-عمومی.html?tem...

۲ روز پیش - حتی پس از اجرای برجام هم تکلیف میزان دارایی‌های آزاد شده ایران مشخص نشد؛ ... به خزانه دولت رسیده و سوال مهم تر اینکه رقم دقیق این پول های آزاد شده چقدر بوده و ... جمهور درباره درباره رقم ١٠٠ میلیارد دلاری که از سوی نوبخت اعلام شد و تناقض ...

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد

newsof.rozblog.com/.../رقم-دقیق-پول-های-آزاد-شده-ایران-پس-از-اجرای-بر...

۱ ساعت پیش - رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در دسترس قرار گرفته را اعلام کرد. تاریخ انتشار : 16 بهمن 1394 پول های ...

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد | ...

feedgah.com/lastnews/.../رقم-دقیق-پول-های-آزاد-شده-ایران-پس-از-اج/

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در دسترس قرار گرفته را اعلام کرد.

دولت دست از عوام فریبی بردارد و رقم واقعی پولهای آزاد شده پس ...

nasimonline.ir/.../دولت-دست-از-عوام-فریبی-بردارد-و-رقم-واقعی-پولهای-آ...

۳ روز پیش - دولت دست از عوام فریبی بردارد و رقم واقعی پولهای آزاد شده پس از برجام را ... دقیق دارایی های که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد.

دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و ...

www.abdanannews.com/ShowArticle.aspx?ID=18751

۱ روز پیش - دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و مبلغ آزاد شده شفاف باشد ... دارایی هایی که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد. ... بودجه سال آینده هستیم، اخباری مبنی بر هزینه بی ضابطه پولهای آزاد شده ...

داستان میزان دارایی های بلوکه شده ایران ادامه دارد؟! - - سایت ...

https://www.tabnak.ir/.../داستان-میزان-دارایی-های-بلوکه-شده-ایران-ادامه-دار...

۴ روز پیش - با اجرای برجام در اواخر دی و برداشته شدن تحریم های هسته ای علیه ایران، دیروز سخنگوی دولت دارایی‌های آزاد شده ایران را افزون بر 100 میلیارد دلار اعلام ... در عرصه کشور شد، این بود که میزان دارایی های آزاد شده ایران حاصل از برجام چقدر بوده است. ... نهم آبان 1392 نوبخت: رقم پول های بلوکه شده ایران در چین 22 میلیارد دلار است.

دارایی‌های بلوکه ایران؛ دستاویز تاجران برجام « پایگاه خبری ...

yaznews.ir/دارایی‌های-بلوکه-ایران؛-دستاویز-تاجر/

۳ روز پیش - قبل از تحریم با اعلام دقیق و شفاف پول‌های بلوکه‌شده و آگاهی از روش‌های ... توجیه کرد، اما اکنون پس از اجرای برجام، نه تنها رقم دقیق از دارایی‌های کشور وجود ندارد، بلکه ... شد تا امیدواری ایجاد کرده و ذهن افکار عمومی را به سمت برجام با وعده رفع مشکلات ... دلار آزاد شده در توافق لوزان را باید جزء دارایی‌های بلوکه شده ایران دانست.

رقم دقیق پول های آزاد شده ایران پس از اجرای برجام اعلام شد

دیگر نتایج را ببینید


خبرگزاری فارس - گزارش فارس از اظهارات دولتی درباره پول‌های ...

www.farsnews.com/13941114001000

۲ روز پیش - حتی پس از اجرای برجام هم تکلیف میزان دارایی‌های آزاد شده ایران مشخص نشد؛ ... از اجرای برجام به خزانه دولت رسیده و سوال مهم تر اینکه رقم دقیق این پول های آزاد ... جمهور درباره درباره رقم 100 میلیارد دلاری که از سوی نوبخت اعلام شد و تناقض ...

«برجام بازی» دولت با افکار عمومی - نخست نیوز

www.nakhostnews.ir/news/.../برجام-بازی-دولت-با-افکار-عمومی.html?tem...

۲ روز پیش - حتی پس از اجرای برجام هم تکلیف میزان دارایی‌های آزاد شده ایران مشخص نشد؛ ... به خزانه دولت رسیده و سوال مهم تر اینکه رقم دقیق این پول های آزاد شده چقدر بوده و ... جمهور درباره درباره رقم ١٠٠ میلیارد دلاری که از سوی نوبخت اعلام شد و تناقض ...

جام نیوز :: JamNews - رقم دقیق منابع آزاد شده اعلام شد

www.jamnews.ir/detail/News/629952

۴ ساعت پیش - رقم دقیق منابع آزاد شده اعلام شد. رئیس کل بانک مرکزی گفت: منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در دسترس قرار گرفته حدود 32.6 میلیارد دلار ...

دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و ...

www.abdanannews.com/ShowArticle.aspx?ID=18751

۱ روز پیش - دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و مبلغ آزاد شده شفاف باشد ... دارایی هایی که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد. ... بودجه سال آینده هستیم، اخباری مبنی بر هزینه بی ضابطه پولهای آزاد شده ...

داستان میزان دارایی های بلوکه شده ایران ادامه دارد؟! - - سایت ...

https://www.tabnak.ir/.../داستان-میزان-دارایی-های-بلوکه-شده-ایران-ادامه-دار...

۴ روز پیش - با اجرای برجام در اواخر دی و برداشته شدن تحریم های هسته ای علیه ایران، دیروز سخنگوی دولت دارایی‌های آزاد شده ایران را افزون بر 100 میلیارد دلار اعلام ... در عرصه کشور شد، این بود که میزان دارایی های آزاد شده ایران حاصل از برجام چقدر بوده است. ... نهم آبان 1392 نوبخت: رقم پول های بلوکه شده ایران در چین 22 میلیارد دلار است.

دارایی‌های بلوکه ایران؛ دستاویز تاجران برجام « پایگاه خبری ...

yaznews.ir/دارایی‌های-بلوکه-ایران؛-دستاویز-تاجر/

۳ روز پیش - قبل از تحریم با اعلام دقیق و شفاف پول‌های بلوکه‌شده و آگاهی از روش‌های ... توجیه کرد، اما اکنون پس از اجرای برجام، نه تنها رقم دقیق از دارایی‌های کشور وجود ندارد، بلکه ... شد تا امیدواری ایجاد کرده و ذهن افکار عمومی را به سمت برجام با وعده رفع مشکلات ... دلار آزاد شده در توافق لوزان را باید جزء دارایی‌های بلوکه شده ایران دانست.

دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و ...

www.ammariyon.ir › صفحه نخست › سیاسی

۲ روز پیش - دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و مبلغ آزاد شده شفاف باشد ... بودجه سال آینده هستیم، اخباری مبنی بر هزینه بی ضابطه پولهای آزاد شده ... دارایی هایی که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد.

دولت دست از عوام فریبی بردارد و رقم واقعی پولهای آزاد شده پس ...

nasimonline.ir/.../دولت-دست-از-عوام-فریبی-بردارد-و-رقم-واقعی-پولهای-آ...

۳ روز پیش - دولت دست از عوام فریبی بردارد و رقم واقعی پولهای آزاد شده پس از برجام را ... دقیق دارایی های که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد.

رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع آزادشده پس از برجام را ...

khabarfarsi.com/n/15699693

۱۸ ساعت پیش - رئیس کل بانک مرکزی گفت: منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در ... سیف تشریح کرد: سیاست های پساتحریم نظام بانکی; نامه - پنجشنبه ۱۷:۱۶ ... رقم دقیق منابع آزاد شده اعلام شد; خبر آنلاین - پنجشنبه ۱۶:۳۸ ... رییس بانک مرکزی: 32.6 میلیارد دلار پول توقیفی ایران آزاد شد; اقتصاد آنلاین - پنجشنبه ۱۶:۲۰

دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و ...

sahebnews.ir › سیاسی

۲ روز پیش - دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و مبلغ آزاد شده شفاف باشد ... دارایی هایی که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد. ... بودجه سال آینده هستیم، اخباری مبنی بر هزینه بی ضابطه پولهای آزاد شده ...

دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و ...

sahebnews.ir › سیاسی

۲ روز پیش - دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و مبلغ آزاد شده شفاف باشد ... دارایی هایی که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد. ... بودجه سال آینده هستیم، اخباری مبنی بر هزینه بی ضابطه پولهای آزاد شده ...

عصر اعتبار - رقم دقیق منابع آزادشده پس از برجام

www.etebarnews.com/News/88227/رقم-دقیق-منابع-آزادشده-پس-از-برجام

۱۸ ساعت پیش - رییس کل بانک مرکزی درخصوص توافق ژنو و آزاد شدن منابع مسدود شده، گفت: در این توافق نامه مقرر شده بود ماهانه 700 میلیون دلار از دارایی های ایران آزاد شود، بر ... سیف درخصوص رهاورد سفر رییس جمهوری به کشورهای ایتالیا و فرانسه در حوزه پولی و بانکی، ... شیوه نامه بانک مرکزی درباره سپرده گذاران ثامن الحجج اعلام شد ...

«برجام بازي» دولت با افکار عمومي/ تناقض‌هاي ميليارد دلاري ...

akhbarma.ir/NR.aspx?id=774101

۲ روز پیش - حتي پس از اجراي برجام هم تکليف ميزان دارايي‌هاي آزاد شده ايران مشخص نشد؛ ... به خزانه دولت رسيده و سوال مهم تر اينکه رقم دقيق اين پول هاي آزاد شده چقدر بوده و ... جمهور درباره درباره رقم ۱۰۰ ميليارد دلاري که از سوي نوبخت اعلام شد و تناقض ...

الف - دولت از شفافیت اطلاعاتی درباره میزان اموال آزاد شده طفره ...

alef.ir/vdcexo8xpjh8wei.b9bj.html?32txt

۱ روز پیش - دولت از شفافیت اطلاعاتی درباره میزان اموال آزاد شده طفره می‌رود ... در نهایت رقم دقیق دارایی‌هایی که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد. ... سخنگوی دولت پول‌های آزاد شده ایران را ۱۰۰ میلیارد دلار عنوان کرد و گفت؛ این رقم به طور کامل در اختیار ایران قرار گرفته است. ..... اعلام بودجه نظامی امریکا برای سال ۲۰۱۷.

رقم دقیق منابع آزاد شده اعلام شد | فيدگاه

feedgah.com/lastnews/160205/13113/رقم-دقیق-منابع-آزاد-شده-اعلام-شد/

رقم دقیق منابع آزاد شده اعلام شد رئیس کل بانک مرکزی گفت: منابع ارزی مسدود ... اعلام شدرئیس کل بانک مرکزی گفت: منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در ... گنج میلیاردها دلاری پول‌های بلوکه شده معادل نیمی از کل بودجه/ دولت‌ با پول‌های آزاد شده چه می‌کند؟ ... سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ۱۰۰ میلیارد دلار از دارایی‌های ایران آزاد شده است ...

نرخ سود قابل قبول بانکی ۲ درصد بالاتر از تورم است / رقم ...

www.tala.ir › اقتصاد ایران

۳ روز پیش - رئیس ک بانک مرکزی گفت: برخی برنامه‌‌هایی که بعد از اجرای برجام در حوزه ... نرخ کفایت سرمایه در بانک‌های دنیا حداقل 12 درصد است اما در ایران براساس ... و یک بار 12 بانک اعلام شد، در نهایت روز گذشته چند بانک به سوئیفت متصل شدند؟ ... اعلام کرد، بالاخره رقم دقیق این پول‌های بلوکه شده چقدر است، گفت: بنده مصاحبه ...

رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع آزادشده پس از برجام را ...

newsfile.ir/.../رئیس+کل+بانک+مرکزی+رقم+دقیق+منابع+آزادشده+پس+ا...

رئیس کل بانک مرکزی گفت: منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در دسترس ... از سرمایه بلوکه شده ایران، گفت: اما این کشور تنها به پنجاه و چند میلیارد دلار از این پول ... سیف تشریح کرد: سیاست های پساتحریم نظام بانکی نشست هم اندیشی رئیس کل ... نامه نیوز - Today; رقم دقیق منابع آزاد شده اعلام شد برترینها-25 ثانیه پیش.

«پول‌های آزاد شده» توافق هسته‌ای چه سرنوشتی خواهد داشت؟ / ...

www.yjc.ir › سیاسی › مجلس

۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - هر چند آمار دقیقی از میزان اموال بلوکه شده ایران توسط امریکا در دست نیست اما ... طبق برخی اخبار این رقم تا ۴۷ میلیارد دلار نیز تخمین زده شده است. ... باید «پول‌های آزاد شده» به خزانه واریز شده و کاملا شفاف هزینه کرد آن اعلام شود. ... و آیا پس از آزاد شدن به خزانه واریز خواهد شد یا سرنوشت دیگری در انتظار این پول‌ها خواهد بود؟

زاکانی: دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ...

rasayeandisheh.ir/.../زاکانی-دولت-نمی‌خواهد-درباره-اعلام-رقم-دقیق-دارایی‌ها...

۳ روز پیش - دولت نمی‌خواهد درباره اعلام رقم دقیق دارایی‌های بلوکه شده ایران و مبلغ آزاد شده شفاف باشد ... دارایی هایی که پس از اجرایی شدن تعهدات ایران در برجام آزاد خواهد شد. ... بودجه سال آینده هستیم، اخباری مبنی بر هزینه بی ضابطه پولهای آزاد شده ...

رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع آزادشده پس از برجام را ...

www.tala-arz.com/shownews/index/?id=69024

رئیس کل بانک مرکزی گفت: منابع ارزی مسدود شده که پس از اجرای برجام در دسترس ... رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع آزادشده پس از برجام را اعلام کرد/ 4.5 ... در این توافق نامهمقرر شده بود ماهانه 700 میلیون دلار از دارایی های ایران آزاد شود، بر همین ... در داخل کشور تصمیم گرفته شد این وجوه آزاد شده درراستای رفع نیازهای اساسی اقتصاد ...

اخبار ویژه - kayhan.ir

kayhan.ir/fa/mobile/news/65795/629

۲۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شاید بین افرادی که رقمی بابت پول‌های بلوکه شده عنوان کرده‌اند نام ... او رقم پول‌های بلوکه شده را 130 میلیارد دلار ذکر کرده بود ولی پس از اعلام بانک ... بتون‌ریزی در قلب رآکتور اراک، برخلاف مفاد برجام و شرط رهبر معظم انقلاب انجام گرفت. ... آن مقرر شد تا کارگروهی متشکل از چین، ایران و آمریکا قرارداد دقیق و اجرایی این ...

اکونیوز - منابع بلوکه آزاد شده صرف واردات شد - صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/news/10885531/منابع-بلوکه-آزاد-شده-صرف-واردات-شد

۳۹ دقیقه پیش - رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق منابع آزادشده پس از برجام را اعلام کرد/ 4.5 ... های پساتحریم نظام بانکی، گفت: عمده منابع بلوکه ارزی آزاد شده صرف واردات شده است. ... ولی الله سیف منابع ارزی مسدود شده را که پس از اجرای برجام در دسترس قرار گرفته ... رئیس شورای پول و اعتبار در مورد تنگنای مالی بانک‌ها تصریح کرد: از ...

کاهش مدام میزان پول‌های بلوکه شده و امید به تاثیر آن در اقتصاد ...

www.dw.com/fa-ir/کاهش-مدام...پولهای...شده-و...آن...ایران/a-18608705

۴ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - میزان دارایی‌های بلوکه شده ایران از ۲۹ تا بیش از ۱۸۰ میلیارد دلار اعلام شده. ... بیشتر بخوانید: ابهام درباره میزان دقیق پول‌های بلوکه شده ایران ... بانک مرکزی به حساب خزانه واریز شده و وقتی این پول‌ها آزاد شد در اختیار این بانک قرار می‌گیرد. ... با اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در اختیار دولت قرار خواهد گرفت.

- رقم دقيق منابع آزاد شده اعلام شد - چه خبر

www.chekhabar.ir/News/16600/رقم-دقيق-منابع-آزاد-شده-اعلام-شد

۱۱ ساعت پیش - رييس کل بانک مرکزي درخصوص توافق ژنو و آزاد شدن منابع مسدود شده، گفت: در اين توافق نامه مقرر شده بود ماهانه 700 ميليون دلار از دارايي هاي ايران آزاد شود، بر همين ... رييس شوراي پول و اعتبار در مورد تنگناي مالي بانک ها، تصريح کرد: از ... 80، خاطرنشان کرد: ما در اوايل دهه 80 برنامه يکسان سازي نرخ ارز را اجرا کرديم و تا ...

رمزگشایی از میزان دارایی های بلوکه شده ایران

tejaratonline.ir/fa/news/.../رمزگشایی-از-میزان-دارایی-های-بلوکه-شده-ایرا...

۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - همین تفاوت آماری سبب شد تا گمانه زنی ها در زمینه آمار پول های بلوکه شده شدت گیرد و حتی ... از خطبه های نماز جمعه گذشته رقم پول های بلوکه شده را 130 میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: ... شده ناشی از توافق ژنو)، 35(مطالبات شرکت نیکو) و 1.1 (ارزش طلاهای آزاد شده) به رقم 65.1 ... اموالی که پس از انقلاب اسلامی ایران بلوکه شد.

رازهای دارایی‌های خارجی بلوکه‌ شده ایران چیست؟ >>> غربیها ...

www.boursenegar.ir/.../رازهای-دارایی-های-خارجی-بلوکه-شده-ایران-چیست-...

۲۹ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - غربیها پول بلوکه شده ما را پس میدهند ولی چینیها نه! ... است که در شرایط تحریم در کشورها بلوکه شده و با اجرایی شدن برجام به ایران باز خواهد گشت. ... بخش ناچیزی از ۴۵ میلیارد دلار دارایی های این کشور در بانک های خارجی آزاد خواهد شد. ... در مورد میزان درآمدهای ارزی بلوکه شده نمی‌توان رقم دقیقی را مشخص کرد اما به نظر می‌رسد ...

پول های بلوکه شده ایران مناقشه اعداد و تفاسیر / پرونده - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/economic/1437620700093652

۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبرآنلاین : رقم مشخص دارایی های بلوکه شده ایران موضوع مورد توجه رسانه ها و مردم است. اما منبع ارائه اطلاعات دقیق در این مورد کیست؟ ... ایران است که از محل فروش نفت تحصیل شده اما به دلیل تحریم به آن ها دسترسی نداشت آزاد خواهد شد. ... که گویی پیش از این اوباما منبع اصلی اعلام ذخایر و دارایی های بانک مرکزی ما بوده است.

پول های بلوکه شده ایران مناقشه

quranblogging.ir/پول-های-بلوکه-شده-ایران-مناقشه-/

۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سوئیس پول‌های بلوکه شده ایران را پس از بلوکه شدن پول های ایران در بانک های سوئیسی ... اقتصاد > اقتصاد سیاسی - رقم مشخص دارایی های بلوکه شده ایران موضوع مورد ... نفت تحصیل شده اما به دلیل تحریم به آن ها دسترسی نداشت آزاد خواهد شد. ... پیش از این اوباما منبع اصلی اعلام ذخایر و دارایی های بانک مرکزی ما بوده است.

عرش نیوز - سرمایه‌های بلوکه شده ایران واقعا چه مقدار است؟/ ...

arshnews.ir/vdcb0abf5rhbw8p.uiur.html

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ارقام متفاوتی از پول‌های بلوکه شده ایران از ۲۰ هزار میلیارددلار تا ۱۸۰ هزار ... رقم دقیق آن مشخص باشد، گفته‌ها درباره میزان دارایی‌های بلوکه شده از مدیر ... ای تاریخی با غرب در ۱۴ ژوئیه اعلام شد بیانیه های ضد و نقیضی در مورد ... برآوردهای ضد و نقیضی که در مورد ارزش دارایی های ایران که ظرف یک سال پس از اجرای توافق هسته ...

عصر اعتبار - عمده‌ دلارهای آزاد شده صرف واردات شد

www.asretebar.com/News/88243/عمده-دلارهای-آزاد-شده-صرف-واردات-شد

۱۶ دقیقه پیش - عصر اعتبار- رئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه عمده دلارهای آزاد شده صرف واردات ... ولی الله سیف منابع ارزی مسدود شده را که پس از اجرای برجام در دسترس قرار ... رییس شورای پول و اعتبار در مورد تنگنای مالی بانک‌ها تصریح کرد: از اوایل ... مبادرت می‌کند درحالی که این موضوع در ایران متفاوت است و بنگاه های بزرگ نیز ...


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات