close
متخصص ارتودنسی

کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی

کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی
پنجشنبه 06 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی

کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی

X کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی X 7 کاربرد یخ که نمی دانید X یخ X یخ2016 X یخ2017 X رکاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی - Like X -خانه-داری-از-تمیزی-تا-آشپزی ۲ ساعت پیش - کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی. ... کنیم غافل از اینکه یخ می تواند برخی از مشکلات ریز و درشت ما در خانه داری و یا آشپزی را برطرف کند. X اصول و نکات خانه داری - X همه کاربردهای یخ - کدبانوی ایرانی X همه کاربردهای یخ - آیا می دانید به جز موارد رایج مصرف یخ، در چه کارهایی می توان از آن استفاده کرد؟ ... کافیست چند تکه یخ داخل گلدان بیندازید تا با آب شدن، آب موردنیاز گیاه بدون ... تکه یخ روی آن بمالید و با استفاده از یک قاشق آدامس را از سطح لباس تمیز کنید. ... اگر در خانه خرگوش، یا هر نوع حیوان خانگی نگه داری می کنید، از چند قطعه یخ ... X کاربردهای جالب نوشابه در خانه داری و تمیز کاری 

کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی

 

کاربرد یخ ، یخ در خانه داری

پیش از این یخ را تنها به عنوان یک خنک کننده و یا جوان کننده پوست می شناختیم .حالا کاربرد یخ در گوشه کنار خانه داری را هم بشناسید ، کاربردهای جالب یخ که نمی دانستید.

 

7 کاربرد یخ که نمی دانید

ما به تکه های ریز و درشت یخ تنها به عنوان یک خنک  کننده نگاه می کنیم غافل از اینکه یخ می تواند برخی از مشکلات ریز و درشت ما در خانه داری و یا آشپزی را برطرف کند. رفع جای مبل و میز روی فرش و یا از بین بردن مزه دارو از دهان از کاربردهای فوق العاده یخ هستند. 

کاربرد یخ در خانه داری و آشپزی

برطرف کردن چروک لباس

در صورتی که لباس شما بیش از حد چروک شده است و وقت کافی برای شستشوی مجدد آن ندارید، قبل از اتو زدن یک تکه یخ داخل پارچه ای نرم بگذارید و روی لباس بمالید.

 جلوگیری از تاول زدن

گذاشتن یخ روی قسمت های سوخته بدن مانع از تاول زدن آن می شود.

 گرفتن روغن اضافی غذا

در صورتی که سوپ یا خورشت شما بیش از حد چرب شده است، راه حل سریعی برای آن وجود دارد. داخل یک ملاقه فلزی مقداری یخ بریزید و ته آن را روی سوپ قرار دهید. چربی ها دور ملاقه جمع می شوند.

 گرم کردن برنج

اگر برنج شما هنگام گرم کردن در ماکروفر خشک می شود، یک تکه یخ بالای آن قرار دهید تا با آب شدن رطوبت لازم برای برنج فراهم شود.

 کندن آدامس از روی لباس

زمانی که در خارج از خانه متوجه چسبیدن آدامس به لباس خود شدید، کافیست با خونسردی یک تکه یخ روی آن بمالید و با استفاده از یک قاشق آدامس را از سطح لباس تمیز کنید.

 کاربرد یخ ، یخ در خانه داری ، رفع جای آدامس با یخ

کاربرد یخ در خانه داری و خانه تکانی

از بین بردن مزه دارو

مزه دارو هرچه باشد، بچه ها از خوردن آن طفره می روند. با دادن یک قطعه یخ قبل از خوردن دارو، غدد چشایی موقت بی حس شده، بدون شیرین کننده ها دارو را با موفقیت به آن ها دهید.

 در آوردن ذرات از دست کودکان

قبل از استفاده از سوزن استریل برای درآوردن ذرات فرو رفته در دست کودک، جای مورد نظر را با یک قطعه یخ ماساژ دهید. این کار باعث می شود درآوردن ذره بدون فریادهای او و سریع تر و بدون درد انجام شود.

 خنک کردن آب برای حیوانات خانگی

اگر در خانه خرگوش، یا هر نوع حیوان خانگی نگه داری می کنید، از چند قطعه یخ برای خنک شدن ظرف آب آن ها استفاده کنید.

باز کردن سینک ظرفشویی

در صورتی که به دلیل تجمع چربی آب به خوبی از سینک رد نمی شود، تکه های یخ کارسازند. با انداختن چند یخ داخل سینک، چربی ها به آن ها خواهند چسبید و گرفتگی برطرف و راه آب باز می شود.

 یکدست شدن سس

اگر می خواهید سس سالادتان به خوبی سس های بیرون باشد، تمام محتویات سس را داخل شیشه دردار بریزید و یک تکه یخ به آن اضافه کنید. در شیشه را ببندید و خوب تکان دهید. یخ را درآورید و از خوردن سسی یکدست لذت ببرید.

آبیاری گیاهان آویز

اگر مجبور به استفاده از صندلی برای آبیاری گل های آویز هستید، تکه های یخ مشکل را برطرف می کنند. کافیست چند تکه یخ داخل گلدان بیندازید تا با آب شدن، آب مورد نیاز گیاه بدون ریزش ناگهانی از ته گلدان فراهم شود. از این روش برای درخت کریسمس که استفاده از آبپاش برای آبیاری آن سخت است، استفاده کنید.

از بین بردن جای میز و صندلی از روی فرش

در صورتی با تغییر جای مبلمان، پایه های آن در اثر سنگینی روی فرش جا انداخته اند، از یخ استفاده کنید. بگذارید یک تکه یخ روی قسمت مورد نظر آب شود. با کشیدن مسواک پرزها به جای خود برمی گردند.

جلوگیری از بریدن سس

اگر هنگام ترکیب کره، تخم مرغ و آب لیمو؛ سس حالت بریده بریده پیدا کرد، نگران نباشید. کافیست یک تکه یخ داخل تابه بیندازید و هم بزنید تا سس به حالت اول برگردد و روان شود.

جلوگیری از چسبندگی بتونه

هنگام بتونه کردن دور وان، بتونه به دلیل چسبندگی به انگشتان شما می چسبد. نتیجه کار به خصوص اگر بی تجربه باشید، جالب نخواهد بود. با کشیدن یخ روی خط بتونه مشکل را حل کنید. یخ آن را به صورت یکنواخت درآورده ضمن آن که بتونه هرگز به آن نمی چسبد.

کاربرد یخ ، 7 کاربرد یخ برای خانم های خانه دار

  

 

 

 

کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی - Like

www.pajvak.com/main/.../کاربرد-یخ-در-خانه-داری-از-تمیزی-تا-آشپزی

۲ ساعت پیش - کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی. ... کنیم غافل از اینکه یخ می تواند برخی از مشکلات ریز و درشت ما در خانه داری و یا آشپزی را برطرف کند.

کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی - جوونی

javuni.ir/news/32072

۵ ساعت پیش - پیش از این یخ را تنها به عنوان یک خنک کننده و یا جوان کننده پوست می شناختیم .حالا کاربرد یخ در گوشه کنار خانه داری را هم بشناسید ، کاربردهای ...

کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی - نوش چت | چت روم

www.nooshchat.net › جدیدترین مطالب

۳ ساعت پیش - پیش از این یخ را تنها به عنوان یک خنک کننده و یا جوان کننده پوست می شناختیم .حالا کاربرد یخ در گوشه کنار خانه داری را هم بشناسید ، کاربردهای ...

کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی - اخبار روز

nchse.ir/کاربرد-یخ-در-خانه-داری-،-از-تمیزی-تا-آشپ/

پیش از این یخ را تنها به عنوان یک خنک کننده و یا جوان کننده پوست می شناختیم .حالا کاربرد یخ در گوشه کنار خانه داری را هم بشناسید ، کاربردهای جالب یخ که نمی ...

کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی - خبر آنتایم

khabarontime.ir/news/.../کاربرد-یخ-در-خانه-داری-،-از-تمیزی-تا-آشپزی-

خبر-آنتایم-img-align=-left-hspace=-5-width=-120-src=-http-files.namnak.com-users-zn-aup-9410-1205.jpg- ...

همه کاربردهای یخ - کدبانوی ایرانی

kadbanoo.net/همه-کاربردهای-یخ/

همه کاربردهای یخ - آیا می دانید به جز موارد رایج مصرف یخ، در چه کارهایی می توان از آن استفاده کرد؟ ... کافیست چند تکه یخ داخل گلدان بیندازید تا با آب شدن، آب موردنیاز گیاه بدون ... تکه یخ روی آن بمالید و با استفاده از یک قاشق آدامس را از سطح لباس تمیز کنید. ... اگر در خانه خرگوش، یا هر نوع حیوان خانگی نگه داری می کنید، از چند قطعه یخ ...

اصول و نکات خانه داری - کدبانوی ایرانی

kadbanoo.net/category/housekeeping/housekeepingtips/

اصول و نکات خانه داری. ... همه کاربردهای یخ. آیا می دانید ... چند پیشنهاد ساده کمک می کند تا خانه دار خوبی بوده و خانه ای همیشه آماده برای ورود میهمان های سرزده داشته باشید:…

نکات مهمی در مورد آشپزی و خانه داری - بیتوته

www.beytoote.com/housekeeping/.../tips1-cooking1-housekeeping.html

نکات مهم آشپزی نکته های خانه داری , نکته های مهم آشپزی , نکاتی درباره آشپزی , نکته های آشپزی , نکات خانه داری , جلوگیری از ورود مورچه , نکاتی ... بهترین روش باز شدن یخ ماهی، قرار دادن ماهی در درون شیر است. ... با مخلوطی از یک لیوان آب و یک لیوان سرکه سیب پنجره ها را تمیز کنید تا مورچه ها را دور نگه دارد. ... کاربردهای شلوار جین کهنه.

کاربردهای جالب نوشابه در خانه داری و تمیز کاری - که

www.irannaz.com/soft-interesting-applications-home-cleaning.html

اما بهتر است بدانید همین نوشیدنی مضر می تواند کمک بسیاری در خانه داری شما از آشپزی تا تمیز کردن خانه، بکند. _ خاصیت اسیدی نوشابه به از بین بردن زنگ زدگی ...

یک سبد زندگی - ترفندهای آشپزی و خانه داری

yeksabadzendegi.blogfa.com/category/18

یک سبد زندگی - ترفندهای آشپزی و خانه داری - - یک سبد زندگی. ... در حقیقت، داشتن خانه یی تمیز در طی تعطیلات، بخصوص اگر از روش صحیحی استفاده ... 9 کاربرد عالی پوست تخم مرغ که نمی دانستید! .... در طول زمانی که خورش شما روی شعله است، گاهی تکه های کوچک یخ توی خورش بندازید تا خورش شوک حرارتی ببینه و به روغن بیفته!

پله پله تا ملاقات خدا - خانه داری و هرآنچه درباره یک خانه خوب ...

yashams.blogfa.com/cat-6.aspx

پله پله تا ملاقات خدا - خانه داری و هرآنچه درباره یک خانه خوب باید بدانید - همه عمر برندارم ... پیش از چشیدن غذا به آن ادویه نزنیدواین عمل باعث بی احترامی به میزبان و آشپز است. ... احتمالاً ماشین ظرفشوئی را خالی می‌کنید، تخت را مرتب می‌کنید، حمام را تمیز و ..... گوجه فرنگی را بکنید، آن را در آب جوش بیندازید و سپس در آب یخ غوطه ور کنید.

...نکات طلایی... - نکات خانه داری

nokate-talayi.blogfa.com/cat-2.aspx

کاربردهای موز در خانه داری ... آشپزی هم فوت و فن د‌ارد‌! ... برای برد‌اشتن چربی از یک سوپ یا خورش د‌ر کیسهٔ نایلونی تمیزی، چند‌ قطعه یخ بیند‌ازید‌ و د‌ر آن را محکم ببند‌ید‌ و ...

چطور خانه‌دار خوبی باشیم؟ - همشهری آنلاین

hamshahrionline.ir/details/158034

۵ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. - به نظر می‌رسد به محض آن که خانه را تمیز می‌کنید، همسر و فرزندانتان آن را دوباره به هم می‌ریزند. چند پیشنهاد ساده کمک می‌کند تا خانه‌دار خوبی بوده و خانه‌ای همیشه آماده ... با 4 کاربرد آب‌لیمو در خانه‌داری · آشنایی با هفت کاربرد غیر معمول یخ -2 ...

هنر آشپزی ونکات ریز خانه داری

kadbano27.blogfa.com/

هنر آشپزی ونکات ریز خانه داری - من میخوام یه سری نکات مهم خانه داری و آشپزی رو در اختیارتون بزارم. ... الف) برای تمیز کردن برگ گلها می توانید از گلیسیرین استفاده نمایید چند ... در خانم ها و همچنین به عنوان داروی ضد افسردگی و استرس کاربرد مفیدی دارد . ... مقداری شیر پاستوریزه را در ظرفی می ریزیم و ماهی را داخل ظرف می گذاریم تا یخ ...

خانه داری : پزشکان ایران

www.pezeshkan.org/?cat=72

۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اگر از جمله خانم های خانه داری هستید که به تمیزی و نظافت خانه اهمیت می دهید و مدام از مواد ... گوشت قرمز بدون چربی، اگر در شرایط و دمای مناسب نگهداری شود، تا یک سال قابل مصرف ... ۱ -هرگز برای باز کردن یخ میوه های خام و خمیرهای آشپزی که در فریزر نگهداری کرده اید ...... جوش شیرین برای جلا دادن به ظروف نقره‌ای کاربرد دارد.

فوت و فن های خانه داری - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sara/879823193458131240/فوت-و-فن-های-خانه-داری

کدبانوگری و خانه داری فوت و فن هایی دارد که همه خانم های خانه از آن مطلع نیستند . ... و روی محل مورد نظر قرار دهید تا شمع جذب کاغذ شود. ... هر وسیله بنا به کاربرد خود در خانه قرار داده می شود و وسایل زائد در این سبک جایی ندارد. ... طریقه تمیز کردن ظروف چینی: اگر می خواهید ظروف چینی شما تمیز و براق شود، آنها .... ۲۰ فوت کوزه گری برای آشپزی.

24نکته کاربردی خانه داری | زیباشو دات کام

www.zibasho.com/archives/946

1x1.trans 24نکته کاربردی خانه داری. 24نکته کاربردی ... برای به دست آوردن یخ پاک و تمیز آب را اول بجوشانید. ... ثبت شده در : کدبانوی زیبا | آشپزی tag برچسب ها ...

خانه دار

khanedar.blogfa.com/

برخلاف تصور همگان ، خانه داری کار بسیار سخت وپیچیده ای است. ... توصیه‌ می‌ شود در روزهای‌ بسیار سرد که‌ شیشه‌ها یخ زده‌اند آنها را پاک‌ نکنید. .... مرز بین دو قسمت تمیز شده را نیز هر بار تمیز کنید تا لکه به جا نماند. .... و نظم بخشیدن به کشوهای کابینت های آشپزخانه، کاربرد تقسیم کننده های پلاستیکی است که در قالب سینی های چندخانه ...

"علی دماغ" سارق حرفه ای دستگیر شد + عکس - سئوی چت روم ...

www.goldtarh.ir/2016/02/06/170-4/

۴ ساعت پیش - سارق حرفه ای پایتخت معروف به «علی دماغ» که به ٢٠ خانه دستبرد زده است، توسط پلیس پایتخت ... کاربرد یخ در خانه داری ، از تمیزی تا آشپزی.

ظرافت های خانه داری - آمـوزش ظـریف ترین ترفندهـای خـانه داری ...

nicewife.persianblog.ir/tag/ظرافت_های_خانه_داری

آشپزی(۳٠) ... در صورتى که از میان روش هاى مبارزه با حشرات خانگى، کاربرد پودرهاى سمى را انتخاب کرده اید، مراقب بچه هاى کوچک نیز باشید. ..... برای تمیز کردن وسایل پلاستیکی باید با مقداری آب و صابون و یک اسفنج آن ها را شستشو دهید ولی اگر آنها ... کشک ساییده را می توانید داخل جایخی ریخته و داخل فریزر قرار دهید تا یخ ببندد.

چند توصیه برای مدیریت بهتر زمان در خانه داری

vista.ir/article/244223/چند-توصیه-برای-مدیریت-بهتر-زمان-در-خانه-داری

مثلا اگر ۲ ساعت در روز طول می‌كشد كه خانه را تا حد دلخواهتان تمیز كنید و شما عصرها بعد ... نگهداری مواد غذایی یخ‌زده تا زمان پاكیزگی فریزر، بدون ظرف یخ هم امكان‌پذیر خواهد بود. ... مثلا ممكن است شما آشپز ماهری باشید و از آشپزی لذت ببرید اما وسیله و مهارت كافی ... نکات خانه داری · کاربردهای نمک و سرکه در منزل · شستشو ، نظافت ، لکه گیری ...

نکات خانه داری مفید - آکاایران

www.akairan.com/khanehdari/khanedari1/

آموزش تمیز کردن لکه شربت رنگی از روی فرش سفید .... آرد ذرت - کاربرد آرد ذرت در خانه داری و تمیز کردن لوازم منزل ... هر نوع پارچه را چگونه بشوییم تا صدمه نبیند؟

از نوشابه می توان برای کاربردهای خانه داری استفاده کرد

tameshk-dl.rozblog.com/post/453

۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - و از کاربردهایی که می توان در خانه داری از آن استفاده کرد را بخوانید. ... مضر می تواند کمک بسیاری در خانه داری شما از آشپزی تا تمیز کردن خانه، بکند.

فوت وفن خانه داری - ایران سرزمین هزار رنگ

www.1000rang.blogfa.com/category/7

ایران سرزمین هزار رنگ - فوت وفن خانه داری - ایرانگردی - ایران سرزمین هزار رنگ. ... با توجه به کاربردهای بسیار آن‌ها، کافیست یک بار امتحان کنید تا این دو محصول ارزان و ... 1- برای تمیز کردن سطوح غیرچوبی، کاشی و سرامیک ، 1 پیمانه سرکه سفید ساده را با 1 .... براي جدا كردن و پاك كردن آدامس از روي لباس، تكه‌اي يخ روي لكه گذاشته و چند ...

کاربرد سرکه در منزل- هایپرکلابز

hyperclubz.com/main/cookingtopic.aspx?topicid=21588

آيا درباره خواص سرکه و کاربرد آن در منزل چيزي مي دانيد؟ از سرکه مي ... برای نگه داری پنیر آن را میان یک دستمال تمیز آغشته به سرکه بپیچید و در یخچال نگهداری کنید.

خانه داری : مجله پزشکی

www.pezeshkan.info/?cat=72&paged=16

۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - شما در حال حاضر در > صفحه اصلی / أرشيف تصنيف: 'خانه داری'. هفت کاربرد غیر معمول یخ ... کافیست چند تکه یخ داخل گلدان بیندازید تا با آب شدن، آب مورد نیاز گیاه بدون ریزش ... کشیدن اشیائی مانند ظرف‌های غذا یا وسایل آشپزی و انداختنن ظروف روی میز ... ۵ – از شیشه شور برای تمیز کردن سطح شیشه استفاده کنید.

روش های صحیح تمیز کردن فرش - ایران کوک

irancook.ir/01/20/tamiz-kardane-ghali-farsh/934/

آشپزی با ایران کوک · کانال تلگرام · اینستاگرام · گوگل پلاس · روش های صحیح تمیز کردن فرش · صفحه اصلی »خانه و خانه داری » خانه داری و کدبانوگری » روش های صحیح تمیز ... پاک کردن لکه فرش : پیش از تمیز کردن فرش حتماً خوب جارو بزنید تا گرد و ... یک تکه یخ روی محل مورد نظر بگذارید و سپس دستمال خشکی رویش قرار دهید تا ...

از همه چيزو همه كس - نکات خانه داری

www.matenali.blogfa.com/category/31/نکات-خانه-داری

آموزش آشپزی و مطالب خانه داری ... تمیز کردن خانه با جوهر نمک، وایتکس و مایعات مختلف ضدعفونی کننده کار سختی ... این کار را دو بار در ماه انجام دهید تا جلوی رسوب کردن جرم کف و ایجاد قارچ روی آنها را ..... روی این نوع لکه‌ها به مدت ۵ دقیقه، کیسه پر از یخ بگذارید. ... در این پست به چند نکته ی کاربردی خانه داری اشاره میکنیم که خانه داری را ...

تمام نکات خانه داری

quranblogging.ir/تمام-نکات-خانه-داری/

تمام نکات خانه داری. ... نکات طلایی خانه داری 3 با این کار تمام قسمت های 14 کاربرد قهوه خوش طعم در خانه ... نکاتی برای خانه داری برای تمیز کردن خانه و وسایل آن باید برخی نکات خانه داری را ... خانه داری سایت آشپزی سبک زندگی .... به این صورت که آب میوه مورد نظر مانند لیموترش یا شربت نعناع و یا آب نارنج را درون قالب یخ ریخته تا ببندد.

مطالب کاربردی در خانه - آموزشگاه شیرینی پزی و آشپزی مُهَنّا در ...

shirinioashpazi.persianblog.ir/tag/مطالب_کاربردی_در_خانه

دسته بندي : فوت و فن ها، آنچه که لازم است بدانیم، مطالب کاربردی در خانه ... بستنی یکی از عالی ‌ترین منابع انرژی است که دو تا سه برابر شیر چربی دارد و بیش از ... گاهی وقتی بستنی را از فریزر و بسته‌بندی خارج می‌کنیم، بلورهای ریز یخ بر ...... آگاهی از کاربرد این بلورهای سفید در خانه و خانه‌داری که می‌تواند به 60 مورد هم برسد، تمیز ...

روش های صحیح تمیز کردن فرش - ایران کوک

irancook.ir/01/20/tamiz-kardane-ghali-farsh/934/

آشپزی با ایران کوک · کانال تلگرام · اینستاگرام · گوگل پلاس · روش های صحیح تمیز کردن فرش · صفحه اصلی »خانه و خانه داری » خانه داری و کدبانوگری » روش های صحیح تمیز ... پاک کردن لکه فرش : پیش از تمیز کردن فرش حتماً خوب جارو بزنید تا گرد و ... یک تکه یخ روی محل مورد نظر بگذارید و سپس دستمال خشکی رویش قرار دهید تا ...

از همه چيزو همه كس - نکات خانه داری

www.matenali.blogfa.com/category/31/نکات-خانه-داری

آموزش آشپزی و مطالب خانه داری ... تمیز کردن خانه با جوهر نمک، وایتکس و مایعات مختلف ضدعفونی کننده کار سختی ... این کار را دو بار در ماه انجام دهید تا جلوی رسوب کردن جرم کف و ایجاد قارچ روی آنها را ..... روی این نوع لکه‌ها به مدت ۵ دقیقه، کیسه پر از یخ بگذارید. ... در این پست به چند نکته ی کاربردی خانه داری اشاره میکنیم که خانه داری را ...

کاربرد نوشابه در خانه داری و نظافت منزل - زندگی از آ...تا...ی

www.ataye.ir/index.php/family1/50.../1381-soft-drink-in-house-keeping

۲۸ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کاربرد نوشابه در خانه داری و نظافت منزل,نکات خانه داری , تازه های خانه داری. ... برای شستن قارچ هرگز آن را در آب خیس نکنید بلکه با کمک یک برس نرم قارچ را تمیز و با دستمالی مرطوب پاک ... آشپزی برای زنان شاغل ... نکاتی در مورد یخ ...

تمام نکات خانه داری

quranblogging.ir/تمام-نکات-خانه-داری/

تمام نکات خانه داری. ... نکات طلایی خانه داری 3 با این کار تمام قسمت های 14 کاربرد قهوه خوش طعم در خانه ... نکاتی برای خانه داری برای تمیز کردن خانه و وسایل آن باید برخی نکات خانه داری را ... خانه داری سایت آشپزی سبک زندگی .... به این صورت که آب میوه مورد نظر مانند لیموترش یا شربت نعناع و یا آب نارنج را درون قالب یخ ریخته تا ببندد.

مطالب کاربردی در خانه - آموزشگاه شیرینی پزی و آشپزی مُهَنّا در ...

shirinioashpazi.persianblog.ir/tag/مطالب_کاربردی_در_خانه

دسته بندي : فوت و فن ها، آنچه که لازم است بدانیم، مطالب کاربردی در خانه ... بستنی یکی از عالی ‌ترین منابع انرژی است که دو تا سه برابر شیر چربی دارد و بیش از ... گاهی وقتی بستنی را از فریزر و بسته‌بندی خارج می‌کنیم، بلورهای ریز یخ بر ...... آگاهی از کاربرد این بلورهای سفید در خانه و خانه‌داری که می‌تواند به 60 مورد هم برسد، تمیز ...

خانه و خانه داری - مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع ...

www.bistsotoon.com/c/life-style-house

دهکده خبر سبک زندگی آشپزی و تغذیه عاشقانه های مشترک سالم باشیم سفر به دور دنیا دیجی ... از ورود کپک به یخچال تان جلوگیری کنید روی مربا فویل بکشید تا کپک نزند ! نکاتی برای برق انداختن شیرآلات توصیه های خانم خانه دار برای تمیز کردن شیرهای آب ! ... کاربردهای جالب یخ در خانه داری چربی اضافه غذا را با یخ بگیرید ...

داتیس - نکاتی کاربردی برای بهداشت آشپزخانه - داتیس

www.dateesco.com/نکاتی-کاربردی-برای-بهداشت-آشپزخانه/

۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نه تنها آشپزی و پخت و پز در یک آشپزخانه تمیز آسانتر است. ... دسته بندی : مطالب / نظافت و خانه داری. images (16). نکاتی کاربردی برای بهداشت آشپزخانه ... قدری وقت صرف کنید تا این نکات ساده و اقدامات بازدارنده را یاد بگیرید تا بدانید ... جوش شیرین در لوله آن پاشیده و دو قطعه یخ در آن بیندازید و آن را روشن کنید.

نکات و ریزه کاری های خانه داری - نور ثامن

noorsamen8.persianblog.ir/page/khanedari

همچنین توصیه می‌شود در روزهای بسیار سرد که شیشه‌ها یخ زده‌اند آنها را پاک نکنید. ... اگر شیشه ها خیلی كثیف هستند، می توانید 2 تا 3 قاشق سركه در یك سطل آب ... از اینرو هر كدبانوی با سلیقه باید شستن پرده ها را جزء برنامه های روتین تمیز كردن خانه خود قرار دهد. .... یکی از ظرف هایی که در اشپزخانه کاربرد فراوان دارد،ظرف استیل است .

اسرار خانه داری بایگانی - بهترین ها

mededu13.ir/topic/اسرار-خانه-داری

اگر دوست دارید قبل از جارو زدن کمی جوش شیرین روی تشک بریزید تا به از بین رفتن بوهای بد آن کمک کند. .... نکات کاربردی خانه داری,روش های تمیز کردن کاشی.

سایت خانه داری - شمسه

salam98.ir/tag/سایت-خانه-داری/

مجموعه: مهارتهای زندگی کاربردهای جدید لیمو آب لیمو قوی ترین محلول اسیدی در آشپزخانه است، آنقدر قوی است ... برای تمیز کردن سطوح: یک طرف لیموی برش شده را روی سطح مورد نظر بمالید تا ضدعفونی شود. ... مثلاْ شربت آلبالو ، از قبل مقداری آلبالوی تازه رو داخل قالب یخ بندازید و بگذارید با آب یخ بزنه . ... اسرار خانه داری / نکات مهم آشپزی.

کاربردهای نمک و سرکه در منزل و خانه داری-پرشین پرشیا

www.persianpersia.com/lifestyle/ldetails.php?articleid=2868...53...

کاربردهای نمک و سرکه در منزل و خانه داری, ... ۹) پنجره ها را با آب و سرکه تمیز کنید تا برق بیافتند. ۱۰) برای تمیز کردن چاهک ها و باز کردن گرفتگی آنها درونشان سرکه ...

نکاتی کاربردی در خانه داری - خورشید بانو

www.khorshidbanoo.ir/...کاربردی...خانه-داری/1471-نکاتی-کاربردی-در-خان...

خورشیدبانو ، مرجع آشپزی ، خانه داری و دکوراسیون. ... برای تمیز کردن دیوارهای رنگ شده ی منزل، ترکیب نصف پیمانه آمونیاک، یک چهارم پیمانه ... کاربرد شمع در خانه داری

پوست و مو و زیبایی|رنگ مو قهوه ای | خانه داری

zanozendegi.ir/group.php?grpid...keygoo=خانه%20داری&lang...

خانه داری پرتال زن و زندگی،پرتال ویژه خانمها که درباره پوست و ماسک صورت و مو، زیبایی و ... نخستین مساله «کاربرد» و مساله بعدی «چوبی بودن مبلمان» است. ... 1 - هرگز برای باز کردن یخ میوه های خام و خمیرهای آشپزی که در فریزر نگهداری کرده اید آن ها .... برای تمیز کردن لکه چربی، حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه با مسواک روی لکه را تمیز کنید و بعد ...

وبلاگ یک بانوی جوان - فوت و فن کاربردی در خانه داری

parerangi.mihanblog.com/post/297

۶ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - تلفن خود را با محلول الكل تمیز كنید تا ضمن پاكیزگی، ضدعفونی نیز بشود و از میكروب‌های منتقل شده توسط افرادی كه با آن گفتگو كرده‌اند در امان ...

خانه اسکیمو

https://www.webgardha.com/tag/خانه-اسکیمو

نتایج جستجوی عبارت خانه اسکیمو در سایت وبگردها. ... بـا آب های رنـگـی و گـذاشـتن آنها در بیرون خانه بلـوک های یخی رنگی سـاخته است. .... اتاق خواب مهمان رنج ببرید ویا اختصاص آن را به کاربردی دیگـر مانند دفـتر کار .... اما بهتر اسـت بدانید همین نوشیدنی مضر می تواند کـمک بسـیاری در خانه داری شما از آشپزی تا تمیز کردن خانه، بکند.

کابردهای مختلف نوشابه در خانه داری - iranbanou.com

www.iranbanou.com/.../202716-کابردهای-مختلف-نوشابه-در-خانه-داری

اما بهتر است بدانید همین نوشیدنی مضر می تواند کمک بسیاری در خانه داری شما از آشپزی تا تمیز کردن خانه، بکند. _ خاصیت اسیدی نوشابه به از بین بردن زنگ زدگی ...

خانه داري | استفاده از قالب يخ در آشپزخانه براي اهداف متفاوت ...

baelm.ir › سبك زندگي › هنر خانه داري

این موجب می شود تا رب را برای مدت طولانی نگهدارید روش های بسیار جالب برای ذخیره آب ... صفحه اصلی سبك زندگي هنر خانه داري خانه داري | استفاده از قالب يخ در آشپزخانه براي ... استفاده از قالب یخ,کاربردهای قالب یخ ... روش های مراقبت از فرش و شستوشو و تمیز کردن اصولی فرش ... آموزش آشپزی | طرز تهیه غذاهای ایرانی در شب یلدا(5 نوع ).

خانه داری | کاربرد روغن نباتی در خانه داری و تمیز کردن ...

baelm.ir › سبك زندگي

خانه داری | کاربرد روغن نباتی در خانه داری و تمیز کردن ! ... روغن نباتی را با یک برس روی سطح چوب بمالید و بعد با یک دستمال نرم آن را روی چوب پخش کنید تا جذب شود. ... هنرمندان | واكنش شديد الهام چرخنده به كمپين “چالش آب يخ” .... دانستنیهای آشپزی | نکات مهم درباره انتخاب بهترین سیب زمینی و نحوه آب پز کردن · خوراکی هایی که باعث ...

چتر خیس - آشپزی و خانه داری

chatrekhiss.blogfa.com/cat-7.aspx

۲۳ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. - چتر خیس - آشپزی و خانه داری - بعضی حرفا گفتنی نیست ، باید اون حرفا رو دید . . . ... برای تمیز کردن گلدانی که خاک آن را خالی کرده اید، ولی هنوز جرم دارد، ... های پلاستیکی بریزید تا یخ بزند بدین ترتیب فریزر خالی نمی ماند و ... هر وسیله بنا به کاربرد خود در خانه قرار داده می شود و وسایل زائد در این سبک جایی ندارد.

رازها و نکات ريز و بسیار مفيد خانه داري... - آشپزی افغانی ...

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid...id...0

... ندارید ،این پیام رو تو صفحه تون به اشتراک بگذارید تا همیشه داشته باشید ،کاربرد های زیادی داره . ... برای تمیز کردن سس گوجه فرنگی از روی لباس هرگز از آب داغ استفاده نکنید. ... تا تخم مرغها ترک برندارد و آب ليمو در ظرف بريزيد تا ظرف سياه نشود . .... *اگر سوپی که پخته‌اید خیلی چرب شده ، یک تکه یخ درون آن بیاندازید با این کار ...


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات