close
متخصص ارتودنسی

عوامل مهم شکست شما در زندگی

عوامل مهم شکست شما در زندگی
پنجشنبه 30 فروردین 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

عوامل مهم شکست شما در زندگی

عوامل مهم شکست شما در زندگی

عوامل مهم شکست شما در زندگی

 

شکست در زندگی ، عوامل شکست در زندگی

همه افراد در زندگی خود سعی می کنند تا از شکست خوردن به دور باشند. وجود برخی از عادتها در زندگی می تواند زمینه ساز شکست بوده و مانع موفقیت شوند. این عادت های بد را به همراه راه چاره در ادامه مشاهده نمایید.

 

 

رفتارهایی که باعث شکست در زندگی و کار می شود

در این مطلب 9 علتی که ممکن است شما را از دستیابی به شادمانی و موفقیت بازدارد آورده شده است. خوب در آنها دقت کنید و ببینید آیا تاکنون با هیچکدام روبرو شده اید. اگر اینطور است، از خودتان بپرسید، “چکار باید بکنید که بر آن غلبه کنید؟”

این عادات روزانه ی شما هستند که شخصیت شما را تعریف می کنند؛ شما عملاً به واسطه ی کارهایی که انجام می دهید شناخته می شوید. هیچ موفقیتی همیشگی نیست و هیچ شکستی هم آنقدر ویرانگر نیست که نتوانید دوباره روی پای خود بایستید. اگر در گذشته شکست را تجربه کرده اید، اما هیچ گاه دست از تلاش نکشیده اید، از آنچه تصور می کنید قوی تر هستید. اگر به تازگی شکست خورده اید و به فکر جا زدن هستید، این کار را نکنید. 
همان چیزی که مانع شما شده است، در واقع مسیر آینده ی شماست. به یاد داشته باشید که همیشه راه برون رفتی هست، ممکن است هنوز آن را نیافته باشید؛ به تلاش خود ادامه دهید. سعی کنید ببینید چرا و چگونه مجبور به توقف شده اید و خودتان را هر طور شده از این سکون موقتی خارج کنید. 
متأسفانه اغلب انسان ها موفق نمی شوند کاری برای شکست هایشان انجام دهند. آنها در نهایت دست از تلاش می کشند، رؤیا هایشان را رها می کنند و دیگر روی پروژه هایی که برایشان اهمیت داشت کار نمی کنند و در نارضایتی ناشی از آن غرق می شوند. همه از شکست می ترسند، اما تجربه ی آن اجتناب ناپذیر است. این واکنش انسان ها به شکست است که اهمیت دارد نه خود آن. چند نمونه از عادت های متعددی که می توانند شکست شما در زندگی را تضمین کنند، به همراه راه چاره ی آنها در ادامه خواهید خواند.

 1- نا امیدی زودهنگام 
شما چقدر در دنبال کردن رؤیاها و اهداف خود در زندگی ثابت قدم هستید و پشتکار دارید؟ یکی از مهم ترین راز های موفقیت این است که یاد بگیرید بر تردید های خود غلبه کنید. اغلب ما خیلی زود از رؤیا هایمان دست می کشیم. هر انسان موفقی که می شناسید، داستانی از پشتکار و استقامت برای تعریف کردن دارد. تا وقتی بعد از هر شکست بتوان کنشگرانه به تلاش ادامه داد نمی توان نام اتفاقی که افتاده را شکست گذاشت.
دلایل شکست در زندگی ، عوامل شکست در زندگی ، علل شکست در زندگی

2- ترس از امتحان کردن 
وین گرتزکی به بهترین نحو ممکن این موضوع را بیان کرده است: «شما صد درصدِ فرصت هایی که با بی تفاوتی از کنارشان عبور می کنید را از دست می دهید». تنها در صورتی می توانید پیشرفت کنید که قدمی بردارید. غلبه بر ترس از شکست، اولین قدم به سمت پیروزی است. روبرو شدن با ترس هایتان را از همین امروز شروع کنید. اگر کاری هست که باید انجام دهید، اولین قدم را بردارید؛ حتی اگر به ظاهر بسیار ساده و اولیه به نظر برسد. اگر رؤیایی داشته اید که از دنبال کردنش می ترسیدید، هنوز فرصت هست؛ هیچ وقت فرصت امتحان کردن را از دست ندهید. 

به قول تونی رابینز: «مهم نیست چقدر اشتباه کنید، یا سرعت پیشرفتتان چقدر کند باشد، با این همه باز هم از همه ی کسانی که هیچ تلاشی نمی کنند جلوتر هستید». 
3- عدم برنامه ریزی 
هر کسی اگر برنامه ای برای زندگی خود داشته باشد احتمال موفقیتش بیشتر خواهد بود. لازم نیست برنامه ی شما بی نقص باشد. در دنیای واقعی به جای کمال گرا ها، از کسانی قدردانی می شود که کاری انجام می دهند. شما همیشه باید به دستاوردهایی که مد نظرتان است خوب فکر کنید و برای حرکت های بعدی خود در هر زمانی برنامه داشته باشید. 

برنامه های شما باید مشخص، قابل اندازه گیری و وابسته به زمان باشند. یک تصویر بزرگ و کامل نیز شما را برای اجرای آن آماده می کند. از برنامه های مبهم اجتناب کنید. اگر برنامه تان قابل اندازه گیری نباشد، شما را در معرض خطر تعلل قرار خواهد داد. برای دست یافتن به نتایجی بهتر در زمان کمتر، با زمانبندی کار کنید. 

4- باور نداشتن 
اگر به کاری که انجام می دهید باور نداشته باشید، بالاخره در برهه ای آن را رها خواهید کرد. اگر هیچ دلیل متقاعد کننده ای برای باور داشتن به رؤیاها و اهداف خود نداشته باشید، تمام تلاشی که در این زمینه انجام می دهید از بین خواهد رفت. باور های ناخودآگاه ذهن شما نقش مهمی در تلاشی که برای رسیدن به اهداف خود می کنید بازی می کنند. اگر نتیجه ی موفقیت آمیزی برای تلاش های خود متصور نباشید، خودتان را به ادامه ی این مسیر متقاعد نخواهید کرد. پیشرفت شما به عزم تان مبنی بر غلبه بر شکست ها و موفق بیرون آمدن از آنها بستگی خواهد داشت. 

5- بهانه تراشی 
همیشه برای انجام ندادن هر کاری دلیلی وجود خواهد داشت. همه ی ما مدام در حال بهانه تراشی برای انجام ندادن کارهای مختلف هستیم؛ به دلایل مختلف فلان کار را نمی توانیم انجام دهیم، فلان کار را نباید انجام داد، فلان کار را انجام نداده ایم و فلان کار را نیز انجام نخواهیم داد. معنای این بهانه تراشی ها به زبان ساده این است که کنترل اوضاع در دست شما نیست. اما در واقع تنها کسی در جهان که کنترل کامل اقدامات و تصمیم های شما را در اختیار دارد، خود شما هستید؛ بهانه تراشی و توجیه این تعلل ها، توان فردی شما را تحلیل می برد.

دلایل شکست در زندگی ، علل شکست در زندگی ، شکست خوردن در زندگی

علت این بهانه تراشی، ترس از ناشناخته هاست. بقیه نیز از تغییر، طرد شدن و خجالت ناشی از آن می ترسند. ترس، شما را در محدوده ی آسایشتان محبوس می کند؛ جایی که هیچ اتفاق خارق العاده ای در آن نخواهد افتاد. اگر یاد بگیرید چگونه تمام نشانه های ترس را از زندگی تان حذف کنید، می توانید بهانه تراشی را متوقف کنید. 
دفعه ی بعدی که مانعی شما را متوقف کرد، بهانه تراشی نکنید. به چشم چالش به آن بنگرید، از آن درس بگیرید و به راه خود ادامه دهید. بهانه تراشی تمرکز شما را بر هم می زند، اعتماد به نفس شما را کاهش می دهد و باعث می شود به خودتان باور نداشته باشید. هیچ کس چنین چیزی نمی خواهد، به ویژه وقتی هنوز قابلیت های زیادی برای ارائه به دنیای اطراف خود داشته باشید.

 

 

 

 

عوامل مهم شکست شما در زندگی - نمناک

namnak.com/26594-عوامل-شکست-در-زندگی.html

همه افراد در زندگی خود سعی می کنند تا از شکست خوردن به دور باشند. وجود برخی از عادتها در زندگی می تواند زمینه ساز شکست بوده و مانع موفقیت شوند. این عادت های بد را ...

عوامل مهم شکست شما در زندگی - مجله خبری موریکس

morix.ir/news/32749

رفتارهایی که باعث شکست در زندگی و کار می شود در این مطلب 9 علتی که ممکن است شما را از دستیابی به شادمانی و موفقیت بازدارد آورده شده است. خوب در آنها دقت کنید و ...

عوامل مهم شکست شما در زندگی | وطن

vatann.com › عمومي

۷ دقیقه پیش - همه افراد در زندگی خود سعی می کنند تا از شکست خوردن به دور باشند. وجود برخی از عادتها در زندگی می تواند زمینه ساز شکست بوده و مانع موفقیت شوند.

ویسی: برنده بازی خواهیم بود/ به شکست هایمان پایان می دهیم ...

sport.pegahonline.ir/news/.../ویسی-برنده-بازی-خواهیم-بود-به-شکست-ها...

۱ روز پیش - عوامل مهم شکست شما در زندگی. همه افراد در زندگی خود سعی می کنند تا از شکست خوردن به دور باشند. وجود برخی از عادتها در زندگی می تواند زمینه ساز ...

علل شکست در ازدواج - مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/article/272173/علل-شکست-در-ازدواج

فهـمیدن عـلت شکست ایــن ازدواج ها می تواند به شما در بهـبـود زنـدگـی... ... ضعف در برقراری رابطه و مشکلات مالی و همچنین شرایط محیطی از عوامل موثر شکست در ازدواج هستند. .... هدایت‌گری در کلام رهبر انقلاب/ کار اجرایی مهم است یا کار فرهنگی؟

مهمترين عواملي كه باعث ميشوند در كار خود شکست بخوريد

7ganj.ir/مهمترين-عواملي-كه-باعث-ميشوند-در-كار-خو/

۲۴ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مهمترین عواملی که باعث میشوند در کار خود شکست بخورید. آیا به تمام ... آیا موارد ذکر شده در این مقاله هستند که شما را از رسیدن به زندگی که می‌خواهید و لایقش هستید دور کرده‌اند؟ اگر پاسخ شما ... آشنایی با روش تهیه ژله تزریقی + نکات مهم.

شخصی - عوامل مهم در شکست یک رابطه

zmansouri.blogfa.com/post/32/عوامل-مهم-در-شکست-یک-رابطه

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - شخصی - عوامل مهم در شکست یک رابطه - یاداشت روزانه. ... در صورتي كه فكر ميكنيد رابطه شما و زندگي مشتركتان يك رابطه سالم نيست، بعيد است كه ...

مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

www.bartarinha.ir/

bolet طرز تهیه «ماهیچه مجلسی» برای مهمانی‌های مهم · آرشیو ... bolet همدلی با دیگران چه مزایایی در زندگی ما دارد؟ ... bolet 5 عادتی که شکست شما را در زندگی تضمین می کنند ...

عوامل اصلی و مهم موفقیت در زندگی | هفیان | پرتال جامع | - Hefyan

hefyan.com › خانه › همه مطالب

۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اساس مطالعات شما چه علل و عوامل مهم و اساسی هسته و محور اصلی موفقیت را .... Home · آیین زندگی · ازدواج عوامل اصلی موفقیت یا شكست ازدواج … شما ...

دانش و زندگی

jamejamonline.ir/Sara/service/07-368-383/1/دانش-و-زندگی

عوامل مهم زیادی هستند که تعیین می‌کنند ارتباط شما چه مدت دوام می‌یابد. تصویر این ۷ ... پی حل مشکل باشید. تصویر ۵ عادتی که شکست شما در زندگی را تضمین می کنند ...

صفحه 2 از حدود ۷۰۳٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۳۷ ثانیه) 

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

عوامل مهم در بقاي زندگي زناشويي - نیک صالحی

www.niksalehi.com/public/archives/184701.php

عوامل مهم در بقاي زندگي زناشويي. ... پس به اميد آنكه شما را هرگز در آنجا ملاقات نكنيم توجه شما را به چند نكته... ارائه مطلب زير ..... شما هم شکست عشقی خورده اید. میخواهید از ...

راهکارهای موفیت در کار و زندگی شغلی - آلامتو

www.alamto.com › موفقیت

۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شما اینجایید : خانه » موفقیت » راهکارهای موفقیت در کار و زندگی شغلی ... چه شما موفق شوید و چه شکست بخورید، این کار به شما خواهد آموخت تا رشد ...

مهمترين عوامل شكست ازدواج ها و زندگي هاي مشترك - اینجا جنوب ...

www.inja-joonub.blogfa.com/post-45.aspx

۳۱ مرداد ۱۳۸۷ ه‍.ش. - اینجا جنوب south is here - مهمترين عوامل شكست ازدواج ها و زندگي هاي مشترك ... شما در اين دوران دنبال فرصت مي گرديد كه با همسرتان تنها باشيد و يا شما به ... نكته ي مهم : " تمامي كارهاي عقب افتاده را قبل از ازدواج به پايان برسانيد و سپس ...

شکست عشقی | درمان شکست عشقی | مشاوره

1stlove.blogfa.com/

شکست عشقی، روابط دختر و پسر، فن ارتباط، برگرداندن معشوق، عشق اول، عشق ... در این مطلب دكتر سعیده هادی، روانشناس به شما می‌گوید كه چه عواملی را برای ... در قدم اول برای دل بستن به كسی كه قرار است در آینده نقش شریك زندگی شما را هم ایفا ... رعایت ادب كلامی و رفتاری از نشانه‌های مهم یك شریك زندگی سالم و عاشق واقعی است، شما زمانی ...

وبلاگ – کنفرانس شکست

thefailcon.ir/blog/

سیگارودی از عوامل مهم موفقیت سرویس‌هایی با هدف عمومی را سهولت استفاده و درک نیاز ... زندگی نگاهی قمارگونه به موفقیت داشته باشیم و اگر شکست خوردیم دوباره تلاش کنیم و ... زمانی که شما شکست میخورید مجبور می شوید از خود سوالات سختی بپرسید.

عاملی که در پیروزی یا شکست انسان موثر است! - تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=273031

۱۳ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در اولین، دومین یا سومین شکست در هدف گیری راه خود را بر می گردانند و به موضوعات دیگری جلب می شوند که ممکن است به ... گروه اول: انسان هایی که جویبار حیات و عوامل جبری محیط و تاریخ آن ها را با خود می برد. ... شما از زندگی چه می خواهید؟

10 درس مهم زندگی که دیر یادشان می گیریم؟ - بیتوته

www.beytoote.com/psychology/zendegi-behtar/lessons2-forget-late.html

درس مهم زندگی عشق ورزیدن,یاد گرفتن,آرامش زندگی,زندگی زیبا,تجارب نسبی زندگی,تجربیات کلی زندگی. ... برای کسانی که هنوز باور دارند حتی اگر طعم شکست را چشیده باشند، برای کسانی که هنوز عشق می‌ورزند بااینکه ضربه خورده‌اند. ... زندگی شما بین لحظاتی که به دنیا می‌آیید و می‌میرید نیست. .... متداول‌ترین عوامل ایجاد استرس.

رموز مدیریت موفق

hoseyn.blogsky.com/

گاهی اوقات غرور موجب می شود فرد تاب و تحمل شکست خود را نداشته باشد و به این ... ترس و تردید را از خود دور کنید و از موقعیت های نادر زندگی استفاده کنید و با شهامت به ... ü در برابر جمع سخن بگویید ، با چیزهایی که شما را می ترساند مقابله کنید ، مثلاً از ..... عوامل مهم موفقیت تان را مشخص کنید ، همان کارهایی که مجبورید حتماً آنها را انجام ...

مجله روزانه مگلی -مطالب علمی و تجربه های مفید برای زندگی بهتر

magly.ir/

۷ راهکاری که باید هنگام شکست و ناامیدی به خاطر داشته باشید ... «ریک وارن» می گوید: «شما مسیر زندگی خود را یا با طراحی سپری می کنید و یا با پیش فرض ها.» شما چه طور زندگی می ... از دیگران است. در حالی که عوامل کمی و کیفی متنوعی برای دست …

لاوروف: روسیه قبل از شکست تروریست ها حملاتش را متوقف ...

feedgah.com/lastnews/.../لاوروف-روسیه-قبل-از-شکست-تروریست-ها-حم...

لاوروف: روسیه قبل از شکست تروریست ها حملاتش را متوقف نمی کند. ... عوامل مهم شکست شما در زندگی ... کمبود فکری اخوان المسلمین علت شکست انقلاب مصر بود ...

عوامل شکست در ازدواج | سایت تفریحی مهر سل

www.livetop.ir/tag/عوامل-شکست-در-ازدواج/

در اینجا به مهم ترین تناسب هایی که ممکن است در انتخاب و ازدواج نادیده بگیرید اشاره می ... اگر خواسته شما در زندگی ادامه تحصیل و مهاجرت باشد و خواسته او، خانه خریدن در ...

چگونه از شکست به نفع خودتان استفاده کنید | Dr. Siamak ...

https://www.linkedin.com/.../چگونه-از-شکست-به-نفع-خودتان-استفاده-...

۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ترس از شکست بدتر از خود شکست است چون درطول زندگی شما را از نشان ... بعضی از این عوامل بستگی به کارهایی دارد که انجام می دهید و بعضی ... نگرش شما در مقابل شکست به همان اندازه مهم است که کارهایی را که در مقابل آن انجام میدهید.

روزنامه ایران | شماره :5819 | تاریخ 1393/9/26

iran-newspaper.com/?nid=5819

۲۶ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - زندگی. 14. سلامت و زیبایی. 15. جامعه. 16. اندیشه. 17. پایداری. 18. فناوری. 19. ایران زمین. 20. بین الملل. 21. ورزشی. 22. فرهنگ و هنر. 23. صفحه آخر.

هشت عامل مهم شکست در خلاقیت و نرسیدن به هدف تا به

www.cloob.com/u/safa114/3712486

۱۰ مهر ۱۳۸۸ ه‍.ش. - هشت عامل مهم شکست در خلاقیت و نرسیدن به هدف تا به. ... هر کدام که راجع به شما صادق است را به خاطر بسپارید و در طی زمان مرحله به مرحله راه حل های آن را کشف کرده ... باور بکنید یا نه «شیوه زندگی» یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شماست.

دلیل بدشانسی و شکست در زندگی چیست؟ - که

www.irannaz.com/due-to-luck-and-failure-in-life-is.html

دست به هر کاری می‌زنم با شکست رو به رو می‌شوم، در حالی که به اقرار تمام اطرافیان فرد ... فرد مستعد و با هوشی هستم، بسیاری از بدشانسی‌ها آن قدر مهم بوده‌اند که مسیر زندگی و شغل مرا به طور ... ترجمه: شما به جاى خداوند نمى پرستید جز نام هایى (بى محتوا) را كه شما و پدرانتان نامگذارى كرده اید و .... عکس های مراسم تجلیل از عوامل سریال مختارنامه.

روش های شکست سکوت مردانزن خوب

zanekhob.com/سکوت-مردان/

۵ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عوامل مهم در کم حرف بودن مردان برونگرا : ... معرفی می کنم که این روش ها نیز در شکست سکوت همسرتان به شما کمک می کند . ... سوءظن در زندگی ممنوع !

به دلیل شکست در ازدواج اول، به ازدواج بدبین شده ام - پارس

www.parsnews.com/.../295807-به-دلیل-شکست-در-ازدواج-اول-به-ازدواج-...

۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اما نکته اساسی در این است که شما بتوانید علت واقعی شکست تان در ازدواج اول را ... هیچکس قادر به تنها زندگی کردن برای مدت طولانی نخواهد بود. ... لجاجت هم یکی دیگر از عوامل مهم در طلاق عاطفی است که در این مورد، هر یک از زوجین به دنبال ...

30 دلیل عمده شکست و عدم موفقیت در کار و زندگی - درآمدسازان

daramadsazan.ir/479/reasons-that-people-fail/

۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وقتی بدانید چه چیزهایی است که بین شما و موفقیت فاصله انداخته، آن موانع را از سر راه ... امروز و فردا کردن یکی از علل مهم شکست و ناکامی است.

[DOC]اصل شکست ناپذیر موفقیت در زندگی و کار

www.4iranian.com/uploads/v1_2349.DOC

1:اصل اعتقاد:هرچه را که قلبا"به ان اعتقاد داشته باشید واقعیت زندگی شما می شود شما همیشه بر .... دو منبع مهم نوآوری (موفقیت غیر منتظره)و(شکست غیر منتظره)است. ... 4:اصل عوامل موفقیت:هر حوزهای از کسب و کار و تعدادی عوامل حساس دارد که تعیین کننده ...

کتابخانه مجازی ایران - بررسی عوامل مهم در موفقیت و شکست ...

www.irpdf.com/articles-305.html

راه و رسم زندگی .... کاربر گرامی؛ در این قسمت مقالات آموزشی بسیار مفید و علمی ارسال خواهد شد و شما می توانید با مطالعه آنها سطح علمی خود را افزایش دهید. ... بررسی عوامل مهم در موفقیت و شکست مدیریت استراتژیک در مراکز تحقیقات سازمانی ... در این میان یکی از مسایل مهم به خصوص برای ادارات داخلی سازمانها کمک به رشد سازمان در دست ...


زمان

www.zamannews.ir/

آلمان میانجی ایران و عربستان · جانش را بسیجی بدهد طلبکارش شما باشید! .... انحطاط ژئوپولیتیک عربستان در سوریه / دیگر برای امریکا هم حفظ بشار اسد مهم است ... هم اکنون بسیاری از وابستگان به یک حزب، شیوه زندگی حامیان حزب مقابل را قبول ندارند و حتی .... سکوت طالب‌لو سرانجام شکست · گودرزی: در ریو بیشتر از 8 مدال نمی‌گیریم ...

خوشبختی شما وابسته به این هفت عامل است - همسران - سلامت ...

www.salamatnews.com › خانواده › همسران

۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ازدواج هم به عنوان یکی از مهم ترین تصمیم های زندگی مان از این قاعده مستثنی نیست. ... های ما طوری زندگی مان را تغییر می دهند که به سمت شکست و ناکامی می رویم. ... شما به عوامل دیگری برای چشیدن طعم شیرین ازدواج موفق نیاز دارید.

BBCPersian.com - BBC.com

www.bbc.com/persian/interactivity/guest/.../050919_shr-ya-arabi.shtml

۲۸ شهریور ۱۳۸۴ ه‍.ش. - بزرگترين شکست شما در زندگی چه بوده؟ .... کودکی در کشورهای مختلف تجربه کرده است) يکی از عوامل مهم پيشرفت خود در زندگی می داند و می گويد اگر ...

عوامل احساس ناکامی در زندگی - جدید 2016-2017جدید 2016-2017

photos-2016.imageaf.com/عوامل-احساس-ناکامی-در-زندگی-4.html

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به این دلایل ساده ممکن است شکست بخورید bartarinha ir برترین ها1 روز پیش هفته نامه ... جولای 2015 علت‌هاي مهم و طولاني‌مدت مي‌خواهد و اين علت‌ها بيشتر به شرايط زندگي در چنين ... انگیزه شما از ازدواج و تشکیل زندگی مشترک چیست ؟

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 166 + تصاویر

javuni.ir/news/32405

۱۷ دقیقه پیش - ... است شما را دعوت میکنیم ابتدا تصاویری از هنرمندان با تیپ های متفاوت در کاخ جشنواره و همچنین تازه ترین عکسهای ... عوامل مهم شکست شما در زندگی ...

آموزش زندگی - دلایل عمده شکست و ناکامی در زندگی

zendegi-amoozesh.blogfa.com/post/9

۵ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - آموزش زندگی - دلایل عمده شکست و ناکامی در زندگی - ... درود فراوان بر شما! ... انگاری: سستی و امروز و فردا کردن یکی از دلایل مهم شکست و ناکامی است.

پنج اصل شکست ناپذیر موفقیت - Be Do Have

bdhint.parsiblog.com/Archive/پنج+اصل+شكست+ناپذير+موفقيت/

یک تصمیم قاطع برای انجام کاری متفاوت می تواند تمام زندگی تان را دگرگون کند . ... مهم ترین اصل موفقیت فردی و کاری این است که شما همانی می شوید که اغلب به آن ...

عصر ايران

www.asriran.com/

به نظر می رسد در حالی که دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی، با مجوز رهبری در حال تجدید رابطه با غرب است، بازسازی روابط با شرق و کشورهای مهم آن یعنی چین و روسیه ...

مسائل مهم درمورد علل شکست در زندگی وطلاق و خانواده - وکیل و ...

www.soltani457.blogfa.com/cat-2.aspx

وکیل و مشاور حقوقی دادگستری-سلطانی - مسائل مهم درمورد علل شکست در زندگی ... اگر شما هم در آستانه ازدواج قرار داريد، براي اين‌كه در اين امر مهم فريب نخوريد به‌ اين ...

شیمی(عوامل موثر بر سرعت واکنش) - شیمانا

www.shimanaa.com/11138&یک-تست-یک-نکته----%3E-شیمی(عوامل-مو...

یک تست یک نکته ---> شیمی(عوامل موثر بر سرعت واکنش) :: پیش دانشگاهی دبیرستان عمومی. تست داده .... جام جم - ۵ عادتی که شکست شما در زندگی را تضمین می کنند


زمینه‌ها و علل شكست یا پیروزی - سیمرغ

seemorgh.com › سبک زندگی › موفقیت و شادکامی

۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸ ه‍.ش. - شما اینجا هستید: ... شكست در زندگی، هرگز نتیجه‌ی یك تصادف نیست، بلكه پیامد و حاصل انبوهی .... خانه تکانی نوروز : نکته هایی مهم در لکه بری فرش.

۵ سوال مهم آدم های موفق بعد از شکست خوردن - سلامت 118

www.salamat118.com/posts/post.aspx?id=73362

روان شناسی, مهارت های زندگی, ۵ سوال مهم آدم های موفق بعد از شکست خوردن. ... اما هرچقدر دیگران و عوامل خارجی در شکست دخیل باشند، در نهایت مسئول شکست، خود شما هستید ...

کار آفرینی و شکست در کسب و کار - سایت زیبا وب

www.zibaweb.com/bazariabi6.htm

کلید واژه : عوامل شکست در کسب و کار،چرا در کار شکست می خوریم،کارآفرینی ... اما نكته مهم اين است كه آيا شما داراي پول كافي براي شروع كار و به اصطلاح ريسك هستيد. براي شناسايي ... آيا شما قادريد خود را با استاندلردهاي پايينتر زندگي تطبيق دهيد؟

دلیل شکست و فوت و فن پیروزی !!!!(مهم خیییییییلی مهم ...

tobe94.blog.ir/.../دلیل-شکست-و-فوت-و-فن-پیروزی-مهم-خیییییییلی...

۱۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یه نکته مهم میخوام بگم که توی کامنت ها دلیل شکست خوردن ها رو ازم پرسیدن ! ... الان شکستم میده و ناخوداگاه باز به سمت اون عوامل شکست کشیده میشین یعنی .... من و همکارانم که اینجا زحمت میکشن تمام تلاشمون رو برای زندگی بهتر شما در ...

ناگفته های مسايل همبستری و عشقبازی

masaelejensihot.blogfa.com/

شکست عشقی (2) .... عوامل مربوط به رابطه‌ جنسی که ممکن است موجب سوزش و خارش واژن شوند شامل ... این به معنای این نیست که در زندگی جنسی شما مشکلی وجود دارد. .... شدن از یکی از لذتهای مهم و سازنده زندگی زناشویی، خود و همسرتان را افسرده خواهید کرد.

[PDF]مهارتهاي زندگي، مهارت حل مسئله

www.iau-aligudarz.ac.ir/_DouranPortal/.../مهارتهای%20زندگی.pdf

ﻋﻮاﻣﻞ ﻓﺸﺎرزا. راﻫﻬﺎي ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ اﺳﺘﺮس. راﻫﻬﺎي ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ اﺿﻄﺮاب. ﻫﯿﺠﺎن و اﺣﺴﺎس. ﻣﻘﺪﻣﻪ. ﺧﺸﻢ ..... ﻣﺴﺎﺋﻞ ﻣﻬﻢ و ﻓﻮري ﻣﺴﺎﺋﻠﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﻫﻢ ﺑﺮاي ﺧﻮد ﻓﺮد ﻣﻬﻢ اﺳﺖ و ﻫﻢ ﺑﺮاي ﺣﻞ آن ﻣﺤﺪودﯾﺖ زﻣﺎﻧﯽ وﺟﻮد ...... ﺴﯽ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﺪ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺣﻮاﺳﺘﺎن از ﭘﺮداﺧﺘﻦ ﺑـﻪ. ﺷﮑﺴﺖ. ﻫﺎي زﻧﺪﮔﯽ، ﻣﻨﺤﺮف ﺷﻮد و دوﺑﺎره اﻣﯿﺪواراﻧﻪ و ﻫﺪﻓﻤﻨﺪ ...

نسخه چاپی فیش‌های بیانات در دیدار جمعی از پاسداران

farsi.khamenei.ir/newspart-print?id=2980&nt=2&year=1378...

امام سجّاد علیه‌السّلام سی و چهار سال بعد از آن‌روز، در مدینه ظاهراً در حال انزوا زندگی کرد. ... شما ببینید این قدرتمندان عالم چقدر عمر کردند؛ چقدر بعد از آن جنگها و بعد از آن سیاسیکاریها و ... اما یک دسته هم عوامل معنوی قدرتند؛ یعنی ایمان، پاکی و پارسایی، راستی و ... مهم این است که آن فکر، آن خواست، آن هدف و آن داعیه از بین برود و شکست بخورد.

طراحی وب - نواندیشان عصر رایانه

www.nsystems.ir/وبلاگ/Tag/طراحی%20وب/1

اگر به احساسات منفی خود – که ناشی از شکست هستند – متمرکز شوید قربانی ... همه تمرکز و احساسات شما درگیر این تفکرات منفی می شوند و تقریبا همه زندگی خود را ..... شما و همچنین خدمات شما می باشند بنابراین نبود صفحه ی درباره ما یکی از عوامل مهم در ...

کتاب 100 قانون شکست ناپذیر موفقیت در کار و زندگی، جلد ...

gtalk.ir/thread111516.html

۲۷ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - اهداف تعیین کننده ی تغییر زندگی شما عمدتاً در جهتی هستند که می خواهید بروید. اهداف موجب تحت کنترل درآوردن عوامل مهم زندگی شما هستند. اهداف احساس ...

پورتال پرشین وی

www.persianv.com/

"شهرزاد" اولین ملودرامی است که با به تصویر کشیدن زندگی در دهه سی شمسی، موفق به جلب توجه عده زیادی از مخاطبین شده است اما این ... عوامل قتل بهاره رهنما چه کسانی هستند ؟ ... 4قدم تا فراموشی نامزدی شکست خورده .... نکات مهم قبل از سفر به ارمنستان + تصاویر .... راهنمای شما در طب سوزنی زیبایی ضد پیری و روش سفت شدن و چاقی صورت ... 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات