close
متخصص ارتودنسی

گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد

گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد
یکشنبه 03 تیر 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد

گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد

گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد

فیلم بادیگارد ساخته ابراهیم حاتمی کیا 

ناگفته های ابراهیم حاتمی کیا از فیلم بادیگارد

X ناگفته های ابراهیم حاتمی کیا از فیلم بادیگارد X گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد X ابراهیم حاتمی کیا ، فیلم بادیگارد از زبان ابراهیم حاتمی کیا X گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد | زد ایکس ان www.zxn.ir/گفتگو-با-ابراهیم-حاتمی-کیا-کارگردان-با.html ۲ ساعت پیش - گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد در حالی جشنواره فیلم فجر سی و چهارم را پشت سر گذاشتیم که ابراهیم حاتمی با یکی از مهم ترین ... تصاویر برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگاردگزارش تصاویر نتیجه تصویری برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد3 ساعت قبل نتیجه تصویری برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد3 ساعت قبل نتیجه تصویری برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد نتیجه تصویری برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد تصاویر بیشتر برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد ناگفته های ابراهیم حاتمی کیا از فیلم بادیگارد | نوروز 95 www.newphoto95.ir/2016/.../ناگفته-های-ابراهیم-حاتمی-کیا-از-فیلم-با/ ۴ ساعت پیش - ناگفته های «بادیگارد» ابراهیم حاتمی‌کیا - ستاره سینما | ... setarehcinema.ir › جشنواره ها ... گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد. ناگفته های ابراهیم حاتمی کیا از فیلم بادیگارد internetweb.rozblog.com/ناگفته-های-ابراهیم-حاتمی-کیا-از-فیلم-بادیگا... ۲۶ دقیقه پیش - 2 hours ago - گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد در حالی جشنواره فیلم فجر سی و چهارم را پشت سر گذاشتیم که ابراهیم حاتمی با یکی ... پشت صحنه فیلم «بادیگارد» به کارگردانی حاتمی‌کیا + فیلم freedownload2016.rozblog.com/.../پشت-صحنه-فیلم-بادیگارد-به-کار... ۱ ساعت پیش - فیلم سینمایی بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا .... گفتگوی «سوره‌سینما» با کارگردان پربحث‌ترین فیلم سینماحقیقت / اسلامزاده: . فیابراهیم حاتمی کیا ، ابراهیم حاتمی کیا بادیگارد

ابراهیم حاتمی کیا کارگردان به نام سینمای کشورمان که با فیلم بادیگارد در جشنوراه فیلم فجر حضور داشت از حاشیه های فیلمش گفت.

 

گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد

در حالی جشنواره فیلم فجر سی و چهارم را پشت سر گذاشتیم که ابراهیم حاتمی با یکی از مهم ترین فیلمهای جشنواره یعنی با فیلم بادیگارد در این فستیوال حضور داشت، در ادامه گفتگوی ما با این کارگردان به نام سینمای کشورمان را میخوانید.

«یک جا احساس کردم (حاج حیدر احساس کرد) که روحم (روح حاج حیدر) نمی خواهد با او هماهنگی کند. وقتی گلوله ها و ترکش آمد ناخودآگاه من (حاج حیدر) آن شخصیت را جلوی خودم گرفتم».

این جمله ای است که ابراهیم حاتمی کیا، کارگردان «بادی گارد» در پاسخ به یک سؤال به زبان می آورد. توضیحات داخل پرانتز به متن اضافه شده است و اگر از متن حذف شود واضح تر می شود درباره ابراهیم حاتمی کیا صحبت کرد.

ناخود آگاه بدون آنکه بداند، نه پشت سر حیدر که دقیقاً در جای او می ایستد و می گوید: «یک جا احساس کردم که روحم نمی خواهد با او هماهنگی کند. وقتی گلوله ها و ترکش آمد ناخودآگاه من آن شخصیت را جلوی خودم گرفتم».

و این شاید واضح ترین توصیف برای توصیف وضعیت هجدهمین فیلم ابراهیم حاتمی کیاست. کارگردان، فیلمی ساخته است و در توصیف شخصیت اولش از ضمیر «من» استفاده می کند و این در دوران جدید، در دوران جدید حاتمی کیا، گزاره خوبی است برای اینکه نشان مان دهد حاتمی کیا به چه فکر می کند.

او حاتمی کیاست و حالا چه خودش بخواهد چه نخواهد، سند سنجش روزگار ماست.

در بادی گارد با دوگانه های متعددی روبه رو هستیم که از در برابر هم قرار گرفتن این ها مفاهیم و موضوعاتی خلق می شود که پس از چالش میان آنان با برتری یافتن بلوغ یکی بر دیگری، به مرور مانیفستی شکل می گیرد که زاویه و نگاه اصلی حاج حیدر به وقایع را شامل می شود، نگاهی که بلوغ و نبوغ باورهای خاص او را به نمایش می گذارد.

این دوقطبی ها از همان ابتدا با جدال بر سر معنای متفاوت «بادی گارد ــ محافظ» آغاز می شود و در نمونه های دیگری مانند «حیدر ــ قیصری»، «نامزد میثم ــ مادر میثم» و ... ادامه پیدا می کند. این نگاه و تعریف از کجا شکل گرفت؟ قدری درباره این فضا صحبت کنید.

حاتمی کیا: این را از خود بچه های محافظ گرفتم و می گفتم فرق شما با بقیه محافظ ها در چیست؟ اینکه مثلا در یک کنفرانس عمومی، هرکشوری برای خودش محافظ هایش را می آورد. سوالم این بود که فرق محافظ های ما با محافظ های آنها چیست؟ می گفتند که آنها بادیگارد حرفه ای هستند و انتخاب می شوند و اصطلاحاً لژیونری بودند برای خودشان و تمام تلاششان را هم می کردند از آن چیزی که وظیفه دارند، پاسداری کنند.

لزوماً هم اعتقادی به آن چیزی که از آن دفاع می کنند، نداشتند. اما کاری که ما می کنیم این نیست و در واقع اعتقاد به دفاع و پاسداری است که از آن شخصیت دفاع می کنیم و بابت چیزی باید کشته بشویم که به آن اعتقاد داریم. اگر این نسبت ایجاد نشود، دچار گیجی می شویم.

از همین جا بود که حرف را گرفتم و گفتم پس شما بادیگارد نیستید؟ که آنها گفتند نه ما بادیگارد نیستیم، ما محافظیم! «بادیگارد» مصطلح است ولی «بادیگارد» نوع حرفه ای اش -professional- است. لفظ دیگرش مزدور است. در حالیکه ما باید ایمان داشته باشیم و اگر این اعتقاد گرفتار و دچار شک شود، مساله پیدا می کنیم.

برای برخی مسئولان، نگاه حرفه ای دردسرش کمتر از نگاه اعتقادی است
این همان تمایز بین سیرت و صورت است که در این قضیه هم وجود دارد. طبیعتاً هر چقدر دریافت این محافظ از این سیرت دقیق تر باشد و شناختی عمیق تر باشد، ماموریتش را دقیقتر انجام می دهد.

حاتمی کیا ، ابراهیم حاتمی کیا بادیگارد ، بادیگارد

حاتمی کیا: آفرین.

اگر مبنا و پایه، اعتقاد باشد. قصه، قصه تکلیف می شود. تکلیف درونی است و با وظیفه از بیرون تعریف شده، دوتاست.

حاتمی کیا: این همان چالشی است که درون سازمانی هم هست. یعنی سازمان ها به دلایل کاری شان با این چالش مواجه هستند. مثل همان زمانی که در سپاه بحث درجه دادن، مطرح شد و یک اختلاف دیدگاهی درباره اش ایجاد شد.

اینکه چطور درجه بدهیم؟ اگر فرمانبرداریش از مافوقش بیشتر بود یا با چیزهای دیگری از این دست، ارزشگذاری می شد؟ و درجه می دادند. این همانی شد که در نتیجه اش کمی از آزادگی ها از بین رفت، و مجبور می شدی که در چارچوب یک قواعد جای بگیری.

مجبور می شدند که آنها را هم مهندسی کنند. ما در مورد سازمان ها این گرفتاری را داریم و زمانی که سیستم ها مستقر می شوند، اجباری نمی بینند که نگاه اعتقادی داشته باشند. اتفاقا علاقه دارند کسی که در سیستم شان است نگاهی حرفه ای داشته باشد که دردسر برایشان نسازد.

همین چالش فیلم من است. این برخوردی که بین قیصری (با بازی فرهاد قائمیان) و حیدر (بابازی پرویز پرستویی) خودمان شکل می گیرد که در فیلم هم از خودش به عنوان «کنترل چی» تعبیر می کند.

شخصیت مسئول نظام با شخصیتی که در نظام مسئولیت دارد، دوتاست
آنچه از برخوردهای و حرفهای حاج حیدر دیده می شود. حاج حیدر همراه با عالم سیاست است ولی اینجا هم دوگانگی وجود دارد که تفاوتی می بیند بین سیاسی بودن. با اصل سیاست مشکلی ندارد و اینطور که پیداست با آدمهای سیاسی همراه بوده است. ولی انگار حاج حیدر تفاوتی قائل است بین اینکه از شخصیت نظام دفاع می کند یا از یک شخصیت سیاسی.

حاتمی کیا: این همان بحث دو گانگی است که گفتم. دوگانه بودن ها درباره مفهوم شخصیت. یکی شخصیت به مفهوم انسانی که شخصیت نظام است یا اینکه شخصیت به مفهوم فردیت. حاج حیدر به این می رسد که من دارم جسم نظام را مراقبت می کنم یا روحش را؟ همان دوگانه مصطلح حقیقی و حقوقی.

با پرویز پرستویی در اجرای این دیالوگ بحث کردیم که تاکید روی کدام آکسان (تاکید لفظی) باشد که بگوید «شخصی-تِ» نظام یعنی شخصیت خود نظام یا مطلوب نظام یا «شخصیت» نظام یعنی صرفاً شخصیتی که در این نظام مسئولیت دارد.

این دو با هم تفاوت می کند. این موضوع از تعارضاتی است که وجود دارد و جواب خیلی صریح و واضحی هم ندارد و بعد اینکه محافظ تا کجا باید پیش برود؟ مگر این حد و حقوق او است که این کار را تعریف کند؟

اصل برای من گرفتار شدن در چنبره شغل محافظ نبود. بلکه پی یک مفهوم جهان شمول تر و عام تر بودم. یعنی وقتی دفاع می کنیم، دفاع از آن کسی است که، شخصیت نظام را متجلی می کند. یا او صرفاً شخصیت نظامی است که در این نظام کار می کند.

«تردید» حاج حیدر به دلیل همراهی نکردن روحش با وظیفه اش بود


درباره همین نگاه جهان شمولی که راجع به فیلم گفتید، می شود خیلی بحث ها را طرح کرد. براساس همین دیدگاه یک تردیدی با حاج حیدر همراه می شود. در انظار این تلقی می شود که این فرد کسی است که دچار «تردید» شده است. این تلقی آدم ها از حاج حیدر، یک زمانی هم برای خود شا طرح شد و اینکه حاتمی کیا دچار «تردید» شده است.

اما به نظر می رسد حاج حیدر با یک بازیابی به نتایج روشن تری می رسد و دریافت دقیق تری پیدا می کند و بعد از رسیدن به این دریافت بالأخره آسوده می خوابد. حرفم این است که اگر خود او هم دچار تردید می شود به خاطر همان آرمانش بوده است. دیگرانی که از این فضا فاصله دارند، نمی توانند این تردید و بعد عبور از آن را درک کنند.

حاتمی کیا: یک اتفاقی اول فیلم رخ می دهد که حاج حیدر می گوید من دست تنها هستم و نباید هلی کوپتر فرود بیایید و کنترل اوضاع سخت است. گوش نمی کنند و در آخر هم آن اتفاق رخ می دهد.

آنچه که انتظار است، این است که حاج حیدر باید سروصدا راه می انداخت و در نتیجه آن، این اتفاق نباید رخ می داد و اشکال از دیگران بود و از این حرف ها. ولی او به خودش برمی گردد که نه من نتوانستم به وظیفه ام درست عمل کنم. این لایه اول است.

ولی لایه دوم این است که حاج حیدر می پرسد چرا نتوانستم این کار را انجام بدهم. یک جا احساس کردم (حاج حیدر احساس کرد) که روحم (روح حاج حیدر) نمی خواهد با او هماهنگی کند. وقتی گلوله ها و ترکش آمد ناخودآگاه من (حاج حیدر) آن شخصیت را جلوی خودش گرفت.

اتفاقا در نامه ای که می نویسد این را به عنوان یک خوداظهاری می گوید و اینکه من با این نزول درجه باید کنار بروم. فرمانده اش می گوید که اینها احوالات شخصی است و بین خودت و خدای توست. این مسائل را وارد کار حرفه ای نکن و لازم نیست بازش کنی.

اتفاقا بحران و نقطه داغ قصه ی من، همین است که شخصیت قصه ی من، در یک لحظه ناخودآگاهش یک عمل دیگری می کند؛ نه خودآگاهش؛ نه تحلیل سیاسی صرفش؛ بلکه جانش که باید واکنش نشان دهد این گونه می کند. مثل اینکه جسم داغی را به دست تو نزدیک کنم، تو فکر نمی کنی که تصمیم بگیری که حالا چه کنم؟ بلکه غریزه عمل می کند.

در این قضیه هم این شده که وجه عرفانی، معرفتی و ناخودآگاه حاج حیدر عمل می کند و خودش از این وضع حیرت می کند و می پرسد چرا به این وضع دچارم؟ برای اینکه دیگر اتفاق نیفتد می گوید من را از این مقام بردارید که من کنار بایستم چون من نمی توانم آنها را نگه دارم.

ابراهیم حاتمی کیا ، بادیگارد ، کارگردان فیلم بادیگارد

مُصرم که «بادیگارد» نباید مصادره جناحی شود


رستگاری این آدم در جایی است که با میثم (با بازی بابک حمیدیان) می رسد و در موقعیت برخورد با او قرار می گیرد و می فهمد که اگر به جایش برسد، پای آنچه که باید، هم جانش را می دهد. او همچنان فدایی است و خودش را فدایی می داند ولی بیرون باید یک چیزی رخ بدهد. اتفاقا جایی که از میثم دفاع می کند مسئولیت رسمی ندارد و همه چیزهایش را هم گرفتند.

این نوع نگاه مقداری هزینه دار هم هست. نگاهی که حاج حیدر پشتش ایستاده است هم بین طرفدارهایش و هم بین مخالفانش هزینه دار است. کسی اگر بخواهد در این مسیر بیاید، نباید رنگ تعلقات بگیرد. تعلقاتی که میان این جریان و آن جریان دیگر وجود دارد، وابستگی هایی که مانع این مسیر هست نباید داخل شود و او فقط باید بر باور راستین متکی باشد.

حاتمی کیا: اگر این فرض را بپذیریم که فیلم هایی که ساختم محاکات فردی من نسبت به زمان و آنچیزی که اتفاق می افتد، است؛ اصرار دارم که این اتفاق بیافتد. مُصرم که هیچ جناح و جریان مشخصی آن را به نفع خودش مصادره نکند. این یک مفهوم کلی است و توجه به آن برای کل کشور و نظام ضروری است. این مفهوم اگر کلی باشد، ارزش است و این جناح و آن جناح نباید آن را مصادره کنند.

حاج حیدر آدمی است که استقلال از نظام ندارد اما استقلال دارد از آدمهایی که می خواهند از این نظام و موقعیت هایی که در اختیارشان قرار می گیرد، سوء استفاده کنند. او برای رسیدن به آرمانش باید مستقل باشد.آرمان خواهی او اگر گرفتار وابستگی ها شود، دچار اختلال و انحراف می شود. اما این استقلال و مستقل بودن، هزینه مادی و معنوی زیاد دارد. تلقی من این است که خود شما هم چنین فردی بودید و در این مسیر خیلی هزینه دادید.

آدمی که در این موقعیت باشد، احساس تنهایی می کند. هیچ کسی این تراز از آرمانخواهی، این سطح از مطالبه گری و ... را نمی فهمد مگر فردی مانند شهید سید مرتضی آوینی. فرئی که در این مسائل خودش چند قدم از بقیه جلوتر باشد. اتفاقا همین تنهایی برای خود شهید آوینی هم پیش آمد.

امروز دیدم که متأثر از این فضا به سوریه هم گریز زدید.

حاتمی کیا: گفتم چون هوایی می شوم. وقتی می بینم که بچه ها سوریه می روند و وقتی خبرش را شنیدم، غصه برم داشت. سر فیلم «هویت» سال 65 همین غصه بود. دقیقا خجالت کشیدم که فیلم من در جشنواره فجر بود و همه بچه ها به منطقه رفته بودند. عملیات کربلای 5 بود. 23 بهمن یعنی روز بعد از جشنواره رفتم منطقه.

این قدر «آیت الله هیچکاک» را بر سر فیلمسازها کوبیدی، اعتراف کن «بادیگارد» سینماست

این فضا را حتی منتقدان هم کمتر درک می کنند. برایم عجیب بود وقتی دیدم که گفته شده «بادیگارد» در مقابل مردم است، در حالی عمده درگیری درونی حاج حیدر که در کابوس هایش مرور می شود روی آسیب دیدن مردم بلوچ بیشتر از آن شخصیت است. همینطور در دیالوگی که مشاور معاون وزیر می گوید نرویم و به مردم احترام بگذاریم، حاج حیدر می گوید یک مقدار برای احترام گذاشتن دیر شده است.

یا همسر حاج حیدر که عالمی شبیه عالم او دارد در پارک متوجه وضعیت امروز جامعه است و دست به اقدام می زند و حتی بابت اش کتک هم می خورد و حاج حیدر در حمایت از این دیدگاه اقدام می کند. چون عمل او را درست می بیند.

حاتمی کیا:این فرافکنی این دوستانی که است که حالا، به مردم فکر می کنند. سر آژانس هم، همین بحث را راه انداختند. اینها می گویند ایدئولوژیک فیلم نسازید یا می گویند آدم ایدئولوژیک فیلمساز فاسدی می شود و فیلمساز خوبی نیست. ولی تماما تفکر ایدئولوژیک در «قلم» دارند.

وقتی می خواهند یک فیلمی مثل آژانس شیشه ای را توصیف کنند می گویند این فیلم جلوی مردم ایستاده است. در حالیکه می گویم که شما حداقل اول این فیلم را به عنوان فیلم بودن تعریف کن و بگو این تخصصش است و این فیلم، ساختار درست سینمایی دارد، بعد به انتقاد بشین.

بعد از اینکه گفتی فیلمی با این مختصات و ساختار قوی و تاثیرگذار است، بگو که این فیلم نگاهش نسبت به مردم نامهربان است. چرا این را اول می گویی که بقیه اش را اصلا نگویی. این بازی با کلمات است. این درش خلوص نیست و شیطنت دارد.

الان هم دوباره این حرفها را شروع کردند. این هایی که این حرفها را می زنند اینقدر کورند که اصلا دوست ندارم، اسمشان را بگویم. اما مرد حسابی در بحثی که راجع به بادیگارد می کنی، اول بگو که سینماست.

ابراهیم حاتمی کیا و پرویز پرستویی ، کارگردان فیلم بادیگارد ، ابراهیم حاتمی کیا

تو تا الان گیر سینما بودن داشتی، از بس که «آیت الله هیچکاک» را به سر این فیلمسازها کوبیدی. تویی که از سینما داد می زنی اول بگو این فیلم سینماست بعد نظرت را بگو. چرا این را نمی گویی؟


نمی خواهم آژانس را با بادیگار مقایسه کنم. اما احساس می کنم دنیای آرمانی حاج حیدر و حاج کاظم، وجوه مشترک بسیاری دارند. این دنیای آرمانی دشمنان بسیاری دارد.

جنس دشمنانش هم به چند دسته تقسیم می شوند .یکی کسانی که قائل به «توجیه گرایی» هستند. آن هایی که وامدار چند مقام مسئول می شوند و تماماً توجیه ساز عملکرد آنان می شوند ولو اینکه خب و خطایی داشته باشند راه را بر هر انتقادی می بندند.

چیزی که بعد از دهه 60 و جنگ به کرات دیدیم و «آژانس شیشه ای» اعتراضی علیه آن بود. دسته دیگر «ساختار شکن»ها هستند. آنانی با این جهان آرمانگرا مشکل دارند که ضدیتشان با این نظام و باورهایش آشکار و علنی است و از اساس با این نگاه مسأله دارند.

هر دو این گروه ها در مواضع رادیکالی از نگاه خود دارند. اما امثال حاج حیدر و آرمانگرایانی از این دست علاوه بر این دو دسته با دسته سومی هم درگیر هستند. دسته ای از آدم هایی که در ظاهر از جنس او هستند و به آدم های آرمانگرا شناخته می شوند اما فاز و فهم آرمانگرایی حاج حیدر و حاج کاظم با اینان تفاوت دارد. حاج حیدر بین این دسته هم تنها می ماند.

اما جمهوری اسلامی به این جنس آدم آرمانگرا مانند حاج حیدر بیشتر از هر چیز دیگری نیاز دارد. آدمی که میان دو انگاره اساسی تمایز قائل شود. تمیز میان دو انگاره دستگاه اجرایی یا دولت و انگاره حاکمیت و اصل و حقیقت نظام جمهوری اسلامی. این افراد حاکمیت را نفی نمی کنند اما قائل به نقد دولت ها و دستگاه های اجرایی هستند اتفاقاً براساس ملاک و معیاری که همان گفتمان حاکمیت و حقیقت انقلاب به دستشان می دهد و به آن ها آموخته است. آدم هایی که این گونه باشند، کم داریم. این آدم ها همیشه تنها هستند و قربانی می شوند.

حاتمی کیا: بابت این موضوع باید خون داد. برای چنین امری باید حاج حیدری فدا شود تا بگوید این راه باز است و این راه بسته نیست. همیشه باید باشد و اگر نباشد فساد می شود. این همان چیزی است که حیدر می گوید. او می گوید می ترسم این کشتی سوراخ شود.

ما باید وقع بگذاریم به آنهایی که محافظ و مدافع حقیقی نظام هستند و می توانند در مقام نقد نسبت به نظام باشند. البته باید که اصولی را نگاه دارند که اگر این خط اصول را ندانند، نتیجه نقد آنان آنارشیسم محض است. این مرز خیلی باریک است.

ابراهیم حاتمی کیا ، فیلم بادیگارد از زبان ابراهیم حاتمی کیا

 

 

 
 
 
 گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد | زد ایکس ان
www.zxn.ir/گفتگو-با-ابراهیم-حاتمی-کیا-کارگردان-با.html
۲ ساعت پیش - گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد در حالی جشنواره فیلم فجر سی و چهارم را پشت سر گذاشتیم که ابراهیم حاتمی با یکی از مهم ترین ...
تصاویر برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگاردگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد3 ساعت قبل
نتیجه تصویری برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد3 ساعت قبل
نتیجه تصویری برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد
نتیجه تصویری برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد
تصاویر بیشتر برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد
ناگفته های ابراهیم حاتمی کیا از فیلم بادیگارد | نوروز 95
www.newphoto95.ir/2016/.../ناگفته-های-ابراهیم-حاتمی-کیا-از-فیلم-با/
۴ ساعت پیش - ناگفته های «بادیگارد» ابراهیم حاتمی‌کیا - ستاره سینما | ... setarehcinema.ir › جشنواره ها ... گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد.
ناگفته های ابراهیم حاتمی کیا از فیلم بادیگارد
internetweb.rozblog.com/ناگفته-های-ابراهیم-حاتمی-کیا-از-فیلم-بادیگا...
۲۶ دقیقه پیش - 2 hours ago - گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد در حالی جشنواره فیلم فجر سی و چهارم را پشت سر گذاشتیم که ابراهیم حاتمی با یکی ...
پشت صحنه فیلم «بادیگارد» به کارگردانی حاتمی‌کیا + فیلم
freedownload2016.rozblog.com/.../پشت-صحنه-فیلم-بادیگارد-به-کار...
۱ ساعت پیش - فیلم سینمایی بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا .... گفتگوی «سوره‌سینما» با کارگردان پربحث‌ترین فیلم سینماحقیقت / اسلامزاده: .
فیلم بادیگارد از زبان ابراهیم حاتمی کیا | مدل جدید 95 | عکس ...
modelmanto95.ir/2016/02/.../فیلم-بادیگارد-از-زبان-ابراهیم-حاتمی-کی/
۲ ساعت پیش - گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد. در حالی جشنواره فیلم فجر سی و چهارم را پشت سر گذاشتیم که ابراهیم حاتمی با یکی از مهم ترین ...
مد و مه - گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا درباره واکنش های نسبت ...
www.madomeh.com/site/news/news/5163.htm
۶ روز پیش - ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان سینما که با فیلم «بادیگارد» در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد در گفتگو با مهر درباره این که ممکن است بعد ...
ابراهیم حاتمی کیا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr ...
www.mehrnews.com/tag/ابراهیم+حاتمی+کیا
ابراهیم حاتمی کیا در گفتگو با مهر: ... ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم سینمایی «بادیگارد» تاکید کرد یکی از مهم‌ترین مسائل کشور در حوزه بین الملل موضوع سوریه ...
برچسب ها - حاتمی کیا - فرارو
fararu.com/fa/tag/1/حاتمی%20کیا
ابراهیم حاتمی کیا با اختلاف کم نسبت به دیگر... ابراهیم حاتمی کیا و فیلم بادیگارد در بخش بهترین کارگردانی... نامزد بهترین کارگردانی شدند این اسامی و غیبت ...
حاتمی کیا: به عشق سردار قاسم سلیمانی فیلم «بادیگارد» را ...
farhangohonar.ir/detail/33010
۷ روز پیش - در مصاحبه اختصاصی با حاتمی کیا، کارگردان و پرستویی بازیگر فیلم ... کیا، کارگردان و پرویز پرستویی بازیگر فیلم «بادیگارد» به گفت و گو نشست. ... ابراهیم حاتمی کیا، نویسنده و کارگردان فیلم «بادیگارد» در پاسخ به ...
ایرنا - حاتمی کیا: بادیگارد نقد شخصیت سیاسی است
www.irna.ir/fa/News/81951287/
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تهران- ایرنا- کارگردان فیلم سینمایی «بادیگارد» گفت: در این فیلم به نقد ... گفت و گو ... به گزارش ایرنا، ابراهیم حاتمی کیا روز شنبه در نشست نقد و بررسی ... آن دوران همزمان با عملیات کربلای پنج بود و از اینکه در سینما و در تهران ...
نسیم آنلاین | بغض حاتمی‌کیا برای مدافعان حرم
www.nasimonline.ir/Content/Detail/.../بغض-حاتمی-کیا-برای-مدافعان-حر...
۷ روز پیش - به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا با حضور کارن همایون‌فر ...
چرا حاتمی‌کیا روی فرش قرمز نرفت؟ - صدای اقتصاد
www.sedayeeghtesad.ir/News/37707.html
۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نقل‌قول‌های منتسب به کارگردان و نویسنده فیلم بادیگارد کذب است. ... خبرگزاری فارس نیز نوشت:«ابراهیم حاتمی‌کیا علت به روی فرش قرمز نرفتن را با ذکر این ... اخبار و نقل‌ قول‌های این رسانه‌ها در حالی است که حاتمی‌کیا، با هیچ رسانه‌ای ...
گفت و گوی حاتمی کیا با خبرگزاری میزان/مشکلی ندارم که ...
www.ghatreh.com/.../گفت-گوی-حاتمی-کیا-خبرگزاری-میزان-مشکلی-ن...
۶ روز پیش - ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم سینمایی "بادیگارد" در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: در فیلم سینمایی بادیگارد کار و ...
برچسب ها - ابراهیم حاتمی کیا
tabnakfarhangi.ir/fa/tag/1/ابراهیم%20حاتمی%20کیا
بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا به دنیا آمدن به. ... خرمگس مسعود کیمیایی با فیلم قاتل اهلی مصطفی کیایی با... هایی که آثارشان ... گفتگو با محمود عزیزی:.
الف - حاتمی کیا:فرهنگ در دولت یازدهم ذیل اقتصاد قرار گرفت
alef.ir/vdccexq112bq1x8.ala2.html?330063
۶ روز پیش - ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان سینما که با فیلم «بادیگارد» در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد در گفتگو با خبرنگار مهر درباره این که ممکن ...
برچسب ها - ابراهیم حاتمی کیا - سایت خبری تحلیلی تابناك ...
https://www.tabnak.ir/fa/mobile/tag/1/ابراهیم%20حاتمی%20کیا
ابراهیم حاتمی کیا کارگردان ابراهیم حاتمی کیا بازیگران پرویز پرستویی... کشور است ... با نقش آفرینی پرویز پرستویی و رضا کیانیان آمده است... انتظامی داریوش ... ایفای نقش در فیلم سینمایی بادیگارد تازه ترین اثر ابراهیم... حاتمی کیا به گروه ...
فیلم سینمایی بادیگارد | عوامل
bodyguardmovie.ir/عوامل/
لیست نهائی عوامل فیلم سینمایی “بادیگارد”. نویسنده و کارگردان : ابراهیم حاتمی‌کیا مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: علیرضا صالحی ... با تشکر از:
ابراهیم حاتمی کیا بایگانی - سایت ایران فیلم - مرجع دانلود و ...
www.iranfilm.tv/tag/ابراهیم-حاتمی-کیا/
اخبار مرتبط با: ابراهیم حاتمی کیا ... به گزارش ایران فیلم معاون هنری ارشاد فارس در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: با توجه به اینکه از آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا ... به گزارش ایران فیلم، فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا ...
فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا - آخرین اخبار ایران و جهان
khabarduni.ir/search/?q=فیلم+جدید+ابراهیم+حاتمی+کیا
نسخه نهایی فيلم «بادیگارد» ابراهيم حاتمي‌کيا تا پایان دی‌ماه آماده خواهد شد. ... تا فيلم سینمایی “بادیگارد” مطابق با استانداردهای کیفی مورد نظر کارگردان آماده نمایش گردد. ... آثار زنده‌یاد علی حاتمي، امید روحانی و کیوان کثیریان به گفتگو درباره سینمای ...
حاتمی کیا: بادیگارد قصه فدایی بودن و نبودن است/ یک ...
sobhehonar.ir › تیتر یک
۳ روز پیش - ابراهیم حاتمی کیا سینما ملت. کارگردان بادیگارد با بیان اینکه «به شدت منتقد سینمایی است که به جشنواره های خارجی ختم می شود» گفت: معتقدم ...
واکنش تهیه‌کننده «امکان مینا» به بایکوت «بادیگارد ...
www.sourehcinema.ir/?p=66960
۳ روز پیش - منوچهر محمدی گفت: به نظر من ابراهیم حاتمی‌کیا گسست بین نسل‌ها را به درستی ... به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا جزو آن دسته از آثاری است که می‌توانم با زن و .... گفتگوی «سوره ‌سینما» با سازندگان پرمخاطب‌ترین مستند جشنواره فجر/ ...
جشنواره فیلم فجر | نقدی بر هیچ شخصیت سیاسی نداشتم
www.fajrfilmfestival.com/index/entry/816
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کارگردان فیلم سینمایی «بادیگارد» گفت: نقد شخصیت سیاسی و منش سیاسی ... حاتمی‌کیا در ابتدای جلسه با تاکید بر اینکه «بادیگارد» را نقطه عطفی .... یک گفت و گو و گفت و شنودی است که با ابراهیم حاتمی‌کیا اتفاق می‌افتاد.
9 شب با ابراهیم حاتمی‌کیا در تلویزیون - آرتنا
artna.org/fa/news/view/17579
باکس سینمایی دفاع مقدس شبکه نمایش با عنوان «پلاک» به بررسی آثار «ابراهیم حاتمی‌کیا» در هفته ... از پخش آثار این کارگردان با موضوع دفاع مقدس ، گفتگوی 40 دقیقه ای با او انجام شده و ... حاتمی کیا و زارعی با مردم به تماشای «بادیگارد» نشستند ...
انتشار پوستر فیلم سینمایی «بادیگارد» با کارگردانی ...
www.shahrekhabar.com/picnews/1454226180242231
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پوستر فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در آستانه ... گفتگو با نوه دکتر مصدق، پیرترین پزشک ایران ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ ۱۳:۲۳ ...
برچسب ها - ابراهیم حاتمی کیا - 598
www.598.ir/fa/tag/3/ابراهیم%20حاتمی%20کیا
بادیگارد یکی از متفاوت ترین آثار دوران فیلمسازی حاتمی کیا... کد خبر: ۳۲۲۲۳۹ ... فیلم سینمایی بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا با طی... به گزارش پایگاه ... جهانگير الماسي در گفتگو با خبرنگار فرهنگی پایگاه 598: ابراهیم حاتمی کیا ...
اخبار ابراهیم حاتمی کیا - تی نیوز
tnews.ir/tags/ابراهیم-حاتمی-کیا
اخبار ابراهیم حاتمی کیا. ... مهدویان به عدم حضور کارگردان «بادیگارد» اعتراض کرد/ حاتمی کیا صاحب سیمرغ شد گزارش فارس از حاشیه اختتامیه جشنواره فیلم فجر ...
برچسب ها - ابراهیم حاتمی کیا - آفتاب
aftabnews.ir/fa/tag/2/ابراهیم%20حاتمی%20کیا
منتشر شده از فیلم سینمایی بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی... کیاست البته کل ... کامران نجف زاده با پرویز پرستویی و ابراهیم حاتمی کیا... سلفی خودش با ...
یاد بود مصطفی عبدالهی در رادیو ایران گفتگو با عوامل ... - خانه
newsfile.ir/.../یاد+بود+مصطفی+عبدالهی+در+رادیو+ایران++گفتگو+با+...
فردا - 4 ساعت پیش; هدیه ی ویژه حاج قاسم سلیمانی به حاتمی کیا؛ انگشتر مدافعان حرم صبح امروز ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم بادیگارد با سردار سلیمانی دیدار ...
شیلا خداداد از همبازی شدن با پرویز پرستویی گفت - آپارات
www.aparat.com/.../شیلا_خداداد_از_همبازی_شدن_با_پرویز_پرستویی_...
۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... با پیشنهاد ابراهیم حاتمی کیا کارگردان برجسته سینمای ایران برای حضور در فیلم بادیگارد، به سینما بازگشت و قرار است روبروی بابک حمیدیان ...

حاتمی کیا: بادیگارد قصه فدایی بودن و نبودن است/ یک ...
sobhehonar.ir › تیتر یک
۳ روز پیش - ابراهیم حاتمی کیا سینما ملت. کارگردان بادیگارد با بیان اینکه «به شدت منتقد سینمایی است که به جشنواره های خارجی ختم می شود» گفت: معتقدم ...
واکنش تهیه‌کننده «امکان مینا» به بایکوت «بادیگارد ...
www.sourehcinema.ir/?p=66960
۳ روز پیش - منوچهر محمدی گفت: به نظر من ابراهیم حاتمی‌کیا گسست بین نسل‌ها را به درستی ... به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا جزو آن دسته از آثاری است که می‌توانم با زن و .... گفتگوی «سوره ‌سینما» با سازندگان پرمخاطب‌ترین مستند جشنواره فجر/ ...
جشنواره فیلم فجر | نقدی بر هیچ شخصیت سیاسی نداشتم
www.fajrfilmfestival.com/index/entry/816
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کارگردان فیلم سینمایی «بادیگارد» گفت: نقد شخصیت سیاسی و منش سیاسی ... حاتمی‌کیا در ابتدای جلسه با تاکید بر اینکه «بادیگارد» را نقطه عطفی .... یک گفت و گو و گفت و شنودی است که با ابراهیم حاتمی‌کیا اتفاق می‌افتاد.
9 شب با ابراهیم حاتمی‌کیا در تلویزیون - آرتنا
artna.org/fa/news/view/17579
باکس سینمایی دفاع مقدس شبکه نمایش با عنوان «پلاک» به بررسی آثار «ابراهیم حاتمی‌کیا» در هفته ... از پخش آثار این کارگردان با موضوع دفاع مقدس ، گفتگوی 40 دقیقه ای با او انجام شده و ... حاتمی کیا و زارعی با مردم به تماشای «بادیگارد» نشستند ...
انتشار پوستر فیلم سینمایی «بادیگارد» با کارگردانی ...
www.shahrekhabar.com/picnews/1454226180242231
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پوستر فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در آستانه ... گفتگو با نوه دکتر مصدق، پیرترین پزشک ایران ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ ۱۳:۲۳ ...
برچسب ها - ابراهیم حاتمی کیا - 598
www.598.ir/fa/tag/3/ابراهیم%20حاتمی%20کیا
بادیگارد یکی از متفاوت ترین آثار دوران فیلمسازی حاتمی کیا... کد خبر: ۳۲۲۲۳۹ ... فیلم سینمایی بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا با طی... به گزارش پایگاه ... جهانگير الماسي در گفتگو با خبرنگار فرهنگی پایگاه 598: ابراهیم حاتمی کیا ...
اخبار ابراهیم حاتمی کیا - تی نیوز
tnews.ir/tags/ابراهیم-حاتمی-کیا
اخبار ابراهیم حاتمی کیا. ... مهدویان به عدم حضور کارگردان «بادیگارد» اعتراض کرد/ حاتمی کیا صاحب سیمرغ شد گزارش فارس از حاشیه اختتامیه جشنواره فیلم فجر ...
برچسب ها - ابراهیم حاتمی کیا - آفتاب
aftabnews.ir/fa/tag/2/ابراهیم%20حاتمی%20کیا
منتشر شده از فیلم سینمایی بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی... کیاست البته کل ... کامران نجف زاده با پرویز پرستویی و ابراهیم حاتمی کیا... سلفی خودش با ...
یاد بود مصطفی عبدالهی در رادیو ایران گفتگو با عوامل ... - خانه
newsfile.ir/.../یاد+بود+مصطفی+عبدالهی+در+رادیو+ایران++گفتگو+با+...
فردا - 4 ساعت پیش; هدیه ی ویژه حاج قاسم سلیمانی به حاتمی کیا؛ انگشتر مدافعان حرم صبح امروز ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم بادیگارد با سردار سلیمانی دیدار ...
شیلا خداداد از همبازی شدن با پرویز پرستویی گفت - آپارات
www.aparat.com/.../شیلا_خداداد_از_همبازی_شدن_با_پرویز_پرستویی_...
۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... با پیشنهاد ابراهیم حاتمی کیا کارگردان برجسته سینمای ایران برای حضور در فیلم بادیگارد، به سینما بازگشت و قرار است روبروی بابک حمیدیان ...

شهاب مرادی برای حاتمی‌کیا چه نوشت+عکس - شهدای ایران
shohadayeiran.com/fa/news/.../شهاب-مرادی-برای-حاتمی‌کیا-چه-نوشتعکس
۵ روز پیش - ... «بادیگارد» ابراهیم حاتمی کیا، متنی را خطاب به این کارگردان نوشت. ... همچنین دیدار او با محمود صلاحی، سردار مصطفی آجرلو و مجید اخشابی صحنه های ... او همچنین قبل از نمایش فیلم با اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تهران به گفت و گو نشست. همچنین ابراهیم حاتمی کیا و عوامل بادیگارد برای نمایش این فیلم در کاخ ...
حاتمی‌کیا با سردار سلیمانی دیدار کرد/ اهدای انگشتر مدافعان ...
bayan-news.ir/حاتمی‌کیا-با-سردار-سلیمانی-دیدار-کرد.html
۴ روز پیش - صبح امروز ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان فیلم «بادیگارد» با سردار سلیمان ... سلیمانی دیدار کرد/ اهدای انگشتر مدافعان حرم به کارگردان «بادیگارد».
ناگفته های پرویز پرستویی در مورد یک سریال، یک کارگردان ...
www.filmnetnews.ir/fajr.../افشاگری-پرویز-پرستویی-در-مورد-یک-سر...
۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بازیگر فیلم بادیگارد با حضور در برنامه 35 از یک سریال، یک کارگردان ... و تلویزیون که با فیلم «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در جشنواره .... به گزارش فیلم نت بخش دوم گفتگو با پرویز پرستویی و صحبت های این ...
پیش‌بینی "کیهان" از موضوع فیلم جدید ابراهیم حاتمی‌کیا ...
www.cinemajournal.ir/پیش‌بینی-کیهان-از-موضوع-فیلم-جدید-ابر/
خبرنگار “کیهان” در تماس با عوامل تولید “بادیگارد” و پرسش درباره مضمون اصلی این فیلم، پاسخ مشخصی را دریافت نکرده و این طور نتیجه گرفته که گویا حاتمی کیا ...
«بادیگارد» را با ذهنیت خودی و ناخودی نبینید/باید بدون ...
www.aftabir.com/news/article/view/2016/02/06/1133771
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلمبردار فیلم سینمایی «بادیگارد» در گفتگو با خبرنگار مهر ... این فیلمبردار تاکید کرد: درباره کار با ابراهیم حاتمی کیا و کلاری ... اما زمانی که برای ساخت فیلم «بادیگارد» با این کارگردان همراه شدم متوجه شدم حاتمی کیا به کار ...
پرویز پرستویی، بادیگارد ابراهیم حاتمی کیا می شود ...
ویدیو برای گفتگو با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان بادیگارد▶ 1:44
https://www.youtube.com/watch?v=2spcz2M5PCQ
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بارگذاری توسطMegaInsaneCrazy
... پرویز پرستویی و ابراهیم حاتمی کیا بعد از سال ها دوباره با هم همکاری خواهند کرد. ... گفتگو با بادیگارد امیر تتلو و امیر قلعه نویی: اول تذکر می دهم، بعد بوس شان می ...
تمام جزئیات فیلم هسته ای حاتمی کیا/ وقتي کامران نجف زاده ...
sedayiran.com/.../تمام-جزئیات-فیلم-هسته-ای-حاتمی-کیا-وقتي-کامران-ن...
۲۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آخرین فیلم ابراهیم حاتمی کیا با عنوان «بادیگارد» در مرحله ساخت به سر می برد. ... ابراهیم حاتمی کیا در این فیلم به عنوان تهیه کننده و کارگردان حضور دارد و پژمان ... او در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره ایفای نقش در فیلم ...
حاتمی کیا با «بادیگارد» کجا می رود؟
www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=300109
۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برای این کارگردان روح دفاع مقدس ارزشمند است نه صحنه های اکشن و پُر ... ابراهیم حاتمی كیا ذاتا احساساتی است؛ این را می توان در نامه ها ، سخرانی ها و ...
«کارن همایونفر» برای «بادیگاردِ» ابراهیم حاتمی‌کیا موسیقی ...
musiceiranian.ir/90888-karen-7.html
۳۰ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آهنگساز جدیدترین اثر سینمایی «ابراهیم حاتمی‌کیا» مشخص شد. ... فیلمبرداری بادیگارد به تهیه‌کنندگی این کارگردان مطرح سینما از روز دهم تیرماه و مقارن با روز .... گفتگو با استاد آواز ایران «اکبر گلپایگانی» به مناسبت هشتاد و ...
لیست جدید عوامل "بادیگارد" حاتمی کیا اعلام شد | اتاق خبر 24
otaghkhabar24.ir/news/5427
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... عوامل فیلم سینمایی "بادیگارد" که همکاریشان با ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان ... فیلم سینمایی «بادیگارد» که تاکنون همکاری ایشان با پروژه قطعی شده به ... گفتگوی جنجالی با "کتایون ریاحی" بر روی فرش قرمز جشنواره فیلم فجر ...
 
 
 

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات