close
دانلود آهنگ جدید

علت و تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه!

علت و تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه!
یکشنبه 10 فروردین 1399
.

جمهوری اسلامی ایران .

کسب درآمد

.
تبلیغات

تبلیغات

موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
.

کسب درآمد

علت و تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه!

علت و تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه!

X علت و تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه! X تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه! X تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه X تست تشخیص سرطان در خانه با بزاق دهان X تشخیص سرطان ، سریعترین راه تشخیص سرطان با آزمایش بزاق دهان در خانهX ایرنا - تست تشخیص سرطان در خانه در 10 دقیقه www.irna.ir/fa/News/81963495/ ۲۱ ساعت پیش - تهران-ایرنا- پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - Bartarinha.IR | برترین ها www.bartarinha.ir › اخبار روز › اخبار علم و فناوری ۱۷ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک ... تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - برترین ها | خبر فارسی khabarfarsi.com/n/15794282 ۱۷ ساعت پیش - به گزارش بی بی سی اما پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. PressTV-تشخیص سرطان ظرف 10 دقیقه با یک قطره بزاق www.presstv.ir/DetailFa/2016/02/14/.../ten-minute-saliva-test-cance تشخیص سرطان ظرف 10 دقیقه با یک قطره بزاق. یکشنبه 25 بهمن 1394 - 19:36. خانه · گوناگون. کشف یک روش ساده برای تشخیص سرطان ظرف ده دقیقه. محققان می‌گویند ... تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه - دانلود سریع و اسان . مقاله ... bloghd.blogsky.com/1394/11/25/post-1023/ ۱۸ ساعت پیش - ۱ ساعت پیش - تهران-ایرنا- پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطانرا پس از 10 دقیقه تشخیص داد. تست 10 دقیقه ایِ تشخیص سرطان در خانه life.shafaqna.com/FA/0304014 سلامت نیوز:متخصصان می گویند: در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، در ... تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه am4-bfa.blogifa.ir/page-581506.html ۱۱ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی. تست 10 دقیقه ای تشخیص سرطان در خانه-شما نیوز|خبرپو khabarpu.com/n.php?u=تست-10-دقیقه...تشخیص-سرطان...خانه... تست 10 دقیقه ای تشخیص سرطان در خانه-شما نیوز|خبرپو X مرجع اخبار و نيازهای اینترنتی. تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - بزرگترین آرشیو وبلاگ ... am4-ba.atrimblog.ir/view/97945/تشخیص+10+دقیقه+ای+سرطان+در+خانه ۱۱ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک ... دولت بهار:تست تشخيص سرطان در 10 دقيقه www.dolatebahar.com/telex-220675.html ۱۴ ساعت پیش - دولت بهار: پژوهشگران مي گويند در آينده نزديك مي توان در خانه با آزمايش يك قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقيقه تشخيص داد. 

تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه!

 

تشخیص سرطان ، راه تشخیص سرطان

تا پیش از این برای تشخیص سرطان از آزمایش خون استفاده می شد اما به تازگی روشی ابداع شده است که با استفاده از آن هرکس می تواند در خانه از خود تست تشخیص سرطان بگیرد.

 
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1394

تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه

متخصصان برای تشخیص و درمان سرطان غول بیماری های کشنده راهها و روش های مختلفی را کشف کرده اند که تازه ترین آنها ابداعی جالب برای تشخیص سرطان در خانه با هزینه ای ناچیز است. استفاده از بزاق دهان در این روش برای تشخیص سریع سرطان موثرترین متریال است.

روش و راه تشخیص سرطان با آزمایش بزاق دهان 

در صورتی که این آزمایش ساده که فقط معادل حدود هفتاد و پنج هزار تومان خرج دارد در دسترس همگان قرار گیرد در تشخیص سرطان تحولی اساسی ایجاد خواهد کرد. 
پروفسور دیوید وانگ، استاد دانشگاه ایالت کالیفرنیا این تست جدید را در نشست سالانه انجمن پیشرفت های علمی آمریکا که در واشنگتن برگزار شد معرفی کرد. 
پروفسور وانگ و گروه محققانی که با او کار می کند متوجه شدند که در بزاق قطعاتی از آران ای (RNA) پیام رسان وجود دارد که می تواند شکل گیری سرطان را نشان دهد، از این رو در صدد بر آمدند که با استفاده از این یافته، تست "نمونه برداری مایع" را برایتشخیص سرطان با بزاق ابداع کنند. 

به گفته پروفسور وانگ، یک قطره بزاق آنقدر اطلاعات در خود نهفته دارد که با آزمایش آن می توان به محض اینکه بافت سرطانی شروع به رشد کرد آن را تشخیص داد: 
"فقط با کمتر از یک قطره بزاق می توان در 10 دقیقه این تست را انجام داد. وقتی در مطب دکتر منتظر نوبت هستید می توان این کار را کرد."

تشخیص سرطان ، راه تشخیص سرطان ، تشخیص سریع سرطان

تست تشخیص سرطان در خانه با بزاق دهان

"مزیت روش ما این است که بدون درد و خونریزی است. اگر روش معتبری برای ارزیابی اولیه خطر سرطان وجود داشته باشد مردم می توانند در داروخانه یا مطب دندانپزشکی نیز آن را انجام دهند. مهترین نکته تشخیص زودهنگام است." 
پروفسور وانگ امیدوار است در آینده بتوان این تست را برای تشخیص همزمان چند سرطان به کار گرفت. 
در حال حاضر نمونه برداری از بافت مبتلا قطعی ترین روش تشخیص سرطان است و اگر نمونه برداری انجام شده و دی ان ای (DNA) بافت سرطانی مشخص شده باشد، با آزمایش خون می توان انتشار سرطان در بافت های دیگر بدن (متاستاز) را بررسی کرد اما تشخیص اولیه سرطان با آزمایش خون فعلا امکان پذیر نیست. 
به گفته محققانی که نمونه برداری مایع را ابداع کرده اند، دقت این روش در کارآزمایی های اولیه "تقریبا کامل" بوده است. 
آزمایش این روش در انسان قرار است در سطح وسیعتر امسال در چین بر روی مبتلایان به سرطان ریه انجام شود و انتظار می رود "نمونه برداری مایع" در دو سال آینده مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا را دریافت کند. 
محققان امیدوارند این تست چهار تا پنج سال دیگر در دسترس همگان قرار گیرد.

تشخیص سرطان ، سریعترین راه تشخیص سرطان با آزمایش بزاق دهان در خانه

 

 

 

 ایرنا - تست تشخیص سرطان در خانه در 10 دقیقه

www.irna.ir/fa/News/81963495/

۲۱ ساعت پیش - تهران-ایرنا- پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir › اخبار روز › اخبار علم و فناوری

۱۷ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک ...

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - برترین ها | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/15794282

۱۷ ساعت پیش - به گزارش بی بی سی اما پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

PressTV-تشخیص سرطان ظرف 10 دقیقه با یک قطره بزاق

www.presstv.ir/DetailFa/2016/02/14/.../ten-minute-saliva-test-cance

تشخیص سرطان ظرف 10 دقیقه با یک قطره بزاق. یکشنبه 25 بهمن 1394 - 19:36. خانه · گوناگون. کشف یک روش ساده برای تشخیص سرطان ظرف ده دقیقه. محققان می‌گویند ...

تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه - دانلود سریع و اسان . مقاله ...

bloghd.blogsky.com/1394/11/25/post-1023/

۱۸ ساعت پیش - ۱ ساعت پیش - تهران-ایرنا- پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطانرا پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

تست 10 دقیقه ایِ تشخیص سرطان در خانه

life.shafaqna.com/FA/0304014

سلامت نیوز:متخصصان می گویند: در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، در ...

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه

am4-bfa.blogifa.ir/page-581506.html

۱۱ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی.

تست 10 دقیقه ای تشخیص سرطان در خانه-شما نیوز|خبرپو

khabarpu.com/n.php?u=تست-10-دقیقه...تشخیص-سرطان...خانه...

تست 10 دقیقه ای تشخیص سرطان در خانه-شما نیوز|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای اینترنتی.

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - بزرگترین آرشیو وبلاگ ...

am4-ba.atrimblog.ir/view/97945/تشخیص+10+دقیقه+ای+سرطان+در+خانه

۱۱ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک ...

دولت بهار:تست تشخيص سرطان در 10 دقيقه

www.dolatebahar.com/telex-220675.html

۱۴ ساعت پیش - دولت بهار: پژوهشگران مي گويند در آينده نزديك مي توان در خانه با آزمايش يك قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقيقه تشخيص داد.

تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه!

timnews.in/news/24893

۳ ساعت پیش - متخصصان برای تشخیص و درمان سرطان غول بیماری های کشنده راهها و روش های مختلفی را کشف کرده اند که تازه ترین آنها ابداعی جالب برای تشخیص ...

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه | پگاه آنلاین - آخرین اخبار ...

health.pegahonline.ir/news/.../تشخیص-10-دقیقه-ای-سرطان-در-خانه/

۴ روز پیش - تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانهپژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌‌توان سرطان را پس از ۱۰ دقیقه تشخیص داد.

تست 10 دقیقه‌ایِ تشخیص سرطان در خانه صبح دوشنبه 26 بهمن ...

khabarche.ir/خبر/4062735/تست-10-دقیقه-ای--تشخیص-سرطان-در-خانه

متخصصان می‌گویند: در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. منبع ایسنا دوشنبه 26 بهمن 1394 ساعت 09:34.

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه | اولین ها

avalinha.com/post/476503.html

تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه ...

تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه! - خبر ایرونی

iruni.ir/news/527056

متخصصان برای تشخیص و درمان سرطان غول بیماری های کشنده راهها و روش های مختلفی را کشف کرده اند که تازه ترین آنها ابداعی جالب برای تشخیص سرطان در خانه با هزینه ...

تشخیص سرطان | سریعترین راه تشخیص سرطان با آزمایش ...

namnak.com/26994-تشخیص-سرطان-در-خانه.html

۴ ساعت پیش - تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه. متخصصان برای تشخیص و درمان سرطان غول بیماری های کشنده راهها و روش های مختلفی را کشف کرده اند که ...

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه با هزینه 75 هزار تومان :: جماران

pajvak.com/.../تشخیص-10-دقیقه-ای-سرطان-در-خانه-با-هزینه-75-هزار-تو...

۱۶ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک ...

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه | اخبار ایران و جهان

newsiranian.ir/fa/news/330850/تشخیص-10-دقیقه-ای-سرطان-در-خانه/

۱۰ ساعت پیش - پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌‌توان سرطان را پس از ۱۰ دقیقه تشخیص داد.

تست تشخیص سرطان در10 دقیقه | اخبار جهان

reikiworld.ir/تست-تشخیص-سرطان-در10-دقیقه2016-02-14/

تست تشخیص سرطان در10 دقیقه. فوریه 14, 2016 دیدگاهی بنویسید. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 ...

نمونه‌گیری آب دهان»؛ روش جدید تشخیص سرطان در کمتر از ۱۰ ...

www.tasnimnews.com/.../نمونه-گیری-آب-دهان-روش-جدید-تشخیص-سرطان...

۱۰ ساعت پیش - ... جدید و ارزانی را کشف کردند که با استفاده از آن می‌توان ابتلا به سرطان در بیماران را در کمتر از 10 دقیقه تشخیص داد. ... «نمونه‌گیری آب دهان»؛ روش جدید تشخیص سرطان در کمتر از ۱۰ دقیقه ... در "خانه ایرانی" میهمان ما باشید ...


تست تشخیص سرطان در10 دقیقه - راه فردا

www.rahefarda.com › دانش و فن آوری

۲۰ ساعت پیش - تست تشخیص سرطان در10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

تست تشخیص سرطان در خانه در ده دقیقه - سرخط

www.sarkhat.com/fa/.../تست-تشخیص-سرطان-در-خانه-در-ده-دقیقه-fpwb...

پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌توان سرطان را پس از ده دقیقه تشخیص داد. در صورتی که ... تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه خدمت.

هارپی: جستجوگر هوشمند خبری - تشخیص سرطان در 10 دقیقه

harpy.ir/fa/rssreader/news?sec_id=53&id=878410

۱۸ ساعت پیش - تشخیص سرطان در 10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از ۱۰ دقیقه تشخیص داد.

تشخیص سرطان در 10 دقیقه ! - iranbanou.com

www.iranbanou.com/magazin/86454-تشخیص-سرطان-در-10-دقیقه-!

تشخیص سرطان در 10 دقیقه ! ... سرطانی سرطان دهان طراحی و ساخته اند که تنها در مدت حدود 10 دقیقه آنها را ( درصورت وجود ) شناسایی ..... دکوراسیون خانه به رنگ سال 2015.

تست تشخیص سرطان در۱۰ دقیقه - آژانس خبری ایران

irannewsagency.ir/1394/11/25/تست-تشخیص-سرطان-در10-دقیقه/

۲۱ ساعت پیش - تست تشخیص سرطان در10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

نمایش موارد بر اساس برچسب: تشخیص سرطان در 10 دقیقه ...

www.elmdaily.ir/itemlist/tag/تشخیص%20سرطان%20در%2010%20دقیقه

۱۳ ساعت پیش - پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. ادامه مقاله. مقالات بیشتر:.

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - واضح

vazeh.com/n13198424/تشخیص-10-دقیقه-ای-سرطان-در-خانه

۱۷ ساعت پیش - تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران ...

تشخیص ۱۰ دقیقه ای سرطان در خانه - FileBay

filebay.gdk.mx/تشخیص-10-دقیقه-ای-سرطان-در-خانه/

۱۷ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک ...

تست تشخیص سرطان در10 دقیقه - اقتصادبان

www.eghtesadban.com/events/.../تست-تشخیص-سرطان-در10-دقیقه

۲۱ ساعت پیش - تست تشخیص سرطان در10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

تست خانگی سرطان در 10 دقیقه‌ - جدیدترینها

civ.ir/post/28469

۲ ساعت پیش - متخصصان می‌گویند: در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. در صورتی که این آزمایش ساده در ...

تست خانگی سرطان در 10 دقیقه‌ - جدیدترینها

civ.ir/post/28469

۲ ساعت پیش - متخصصان می‌گویند: در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. در صورتی که این آزمایش ساده در ...

تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه - تفریحی

tafrihy.net/post/23821-تست+تشخیص+سرطان+در+10+دقیقه

۱۵ ساعت پیش - 5 ساعت قبل تهران-ایرنا- پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 تشخیص داد 3 ساعت قبل ...

مجتمع آبگرم معدنی هلال فردوس

abgarmeferdows.ir/

... 10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از ۱۰ دقیقه تشخیص داد. ... چهارشنبه, 21 بهمن 1394 ساعت 10:05.

تشخیص سرطان معده در چند دقیقه - جوانی ها

www.javaniha.com › علمی › گزارشهای علمی

خانه علمی گزارشهای علمی تشخیص سرطان معده در چند دقیقه. تشخیص سرطان معده در چند دقیقه. تشخیص سرطان معده در چند دقیقه. 10 ماه قبل در: گزارشهای علمیبدون نظر.

تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه | Yas Tools

yastools.ir/تست-تشخیص-سرطان-در-10-دقیقه/

۱۵ ساعت پیش - پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. منبع: خبرگزاری باشگاه ...

تست‌تشخیص‌سرطان در خانه در 10دقیقه - جدیدترینها

ccz.ir/post/227782

۱۳ ساعت پیش - به گزارش بي بي سي، در صورتی که این آزمایش ساده که فقط معادل حدود هفتاد و پنج هزار تومان خرج دارد در دسترس همگان قرار گیرد در تشخیص سرطان ...

تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه | shaadipoint

www.shaadipoint.in/تست-تشخیص-سرطان-در-10-دقیقه.html

۱۲ ساعت پیش - new تست تشخیص سرطان در ۱۰ دقیقه پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از ۱۰ دقیقه تشخیص ...

نمیتوانید به باشگاه ورزشی بروید؟ ( روتین 10 دقیقه ای ...

www.niksalehi.com/pezeshki/view/224588.php

( روتین 10 دقیقه ای مخصوص خانه )+تصاویر. ... سرفه فقط علامت سرماخوردگی نیست، علامت سرطان هم هست ..... یک آزمایش ساده خون با توانایی تشخیص پنج نوع سرطان.

تست تشخیص سرطان در10 دقیقه - خبر ور | آخرین و جدیدترین ...

khabarver.ir/130175/تست-تشخیص-سرطان-در10-دقیقه.html

۲۱ ساعت پیش - تست تشخیص سرطان در10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

تشخیص سرطان - صفحه نخست

nwlf-ba.csland.ir/tag/تشخیص+سرطان

۱۰ ساعت پیش - تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه. تشخيص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران .. 

ایرنا - تست تشخیص سرطان در خانه در 10 دقیقه

www.irna.ir/fa/News/81963495/

۲۱ ساعت پیش - تهران-ایرنا- پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir › اخبار روز › اخبار علم و فناوری

۱۷ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک ...

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - برترین ها | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/15794282

۱۷ ساعت پیش - به گزارش بی بی سی اما پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

PressTV-تشخیص سرطان ظرف 10 دقیقه با یک قطره بزاق

www.presstv.ir/DetailFa/2016/02/14/.../ten-minute-saliva-test-cance

تشخیص سرطان ظرف 10 دقیقه با یک قطره بزاق. یکشنبه 25 بهمن 1394 - 19:36. خانه · گوناگون. کشف یک روش ساده برای تشخیص سرطان ظرف ده دقیقه. محققان می‌گویند ...

تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه - دانلود سریع و اسان . مقاله ...

bloghd.blogsky.com/1394/11/25/post-1023/

۱۸ ساعت پیش - ۱ ساعت پیش - تهران-ایرنا- پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطانرا پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

تست 10 دقیقه ایِ تشخیص سرطان در خانه

life.shafaqna.com/FA/0304014

سلامت نیوز:متخصصان می گویند: در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، در ...

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه

am4-bfa.blogifa.ir/page-581506.html

۱۱ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی.

تست 10 دقیقه ای تشخیص سرطان در خانه-شما نیوز|خبرپو

khabarpu.com/n.php?u=تست-10-دقیقه...تشخیص-سرطان...خانه...

تست 10 دقیقه ای تشخیص سرطان در خانه-شما نیوز|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای اینترنتی.

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - بزرگترین آرشیو وبلاگ ...

am4-ba.atrimblog.ir/view/97945/تشخیص+10+دقیقه+ای+سرطان+در+خانه

۱۱ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک ...

دولت بهار:تست تشخيص سرطان در 10 دقيقه

www.dolatebahar.com/telex-220675.html

۱۴ ساعت پیش - دولت بهار: پژوهشگران مي گويند در آينده نزديك مي توان در خانه با آزمايش يك قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقيقه تشخيص داد.

تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه!

timnews.in/news/24893

۳ ساعت پیش - متخصصان برای تشخیص و درمان سرطان غول بیماری های کشنده راهها و روش های مختلفی را کشف کرده اند که تازه ترین آنها ابداعی جالب برای تشخیص ...

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه | پگاه آنلاین - آخرین اخبار ...

health.pegahonline.ir/news/.../تشخیص-10-دقیقه-ای-سرطان-در-خانه/

۴ روز پیش - تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانهپژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌‌توان سرطان را پس از ۱۰ دقیقه تشخیص داد.

تست 10 دقیقه‌ایِ تشخیص سرطان در خانه صبح دوشنبه 26 بهمن ...

khabarche.ir/خبر/4062735/تست-10-دقیقه-ای--تشخیص-سرطان-در-خانه

متخصصان می‌گویند: در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. منبع ایسنا دوشنبه 26 بهمن 1394 ساعت 09:34.

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه | اولین ها

avalinha.com/post/476503.html

تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه ...

تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه! - خبر ایرونی

iruni.ir/news/527056

متخصصان برای تشخیص و درمان سرطان غول بیماری های کشنده راهها و روش های مختلفی را کشف کرده اند که تازه ترین آنها ابداعی جالب برای تشخیص سرطان در خانه با هزینه ...

تشخیص سرطان | سریعترین راه تشخیص سرطان با آزمایش ...

namnak.com/26994-تشخیص-سرطان-در-خانه.html

۴ ساعت پیش - تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه در خانه. متخصصان برای تشخیص و درمان سرطان غول بیماری های کشنده راهها و روش های مختلفی را کشف کرده اند که ...

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه با هزینه 75 هزار تومان :: جماران

pajvak.com/.../تشخیص-10-دقیقه-ای-سرطان-در-خانه-با-هزینه-75-هزار-تو...

۱۶ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک ...

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه | اخبار ایران و جهان

newsiranian.ir/fa/news/330850/تشخیص-10-دقیقه-ای-سرطان-در-خانه/

۱۰ ساعت پیش - پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌‌توان سرطان را پس از ۱۰ دقیقه تشخیص داد.

تست تشخیص سرطان در10 دقیقه | اخبار جهان

reikiworld.ir/تست-تشخیص-سرطان-در10-دقیقه2016-02-14/

تست تشخیص سرطان در10 دقیقه. فوریه 14, 2016 دیدگاهی بنویسید. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 ...

نمونه‌گیری آب دهان»؛ روش جدید تشخیص سرطان در کمتر از ۱۰ ...

www.tasnimnews.com/.../نمونه-گیری-آب-دهان-روش-جدید-تشخیص-سرطان...

۱۰ ساعت پیش - ... جدید و ارزانی را کشف کردند که با استفاده از آن می‌توان ابتلا به سرطان در بیماران را در کمتر از 10 دقیقه تشخیص داد. ... «نمونه‌گیری آب دهان»؛ روش جدید تشخیص سرطان در کمتر از ۱۰ دقیقه ... در "خانه ایرانی" میهمان ما باشید ...


تست تشخیص سرطان در10 دقیقه - راه فردا

www.rahefarda.com › دانش و فن آوری

۲۰ ساعت پیش - تست تشخیص سرطان در10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

تست تشخیص سرطان در خانه در ده دقیقه - سرخط

www.sarkhat.com/fa/.../تست-تشخیص-سرطان-در-خانه-در-ده-دقیقه-fpwb...

پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌توان سرطان را پس از ده دقیقه تشخیص داد. در صورتی که ... تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه خدمت.

هارپی: جستجوگر هوشمند خبری - تشخیص سرطان در 10 دقیقه

harpy.ir/fa/rssreader/news?sec_id=53&id=878410

۱۸ ساعت پیش - تشخیص سرطان در 10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از ۱۰ دقیقه تشخیص داد.

تشخیص سرطان در 10 دقیقه ! - iranbanou.com

www.iranbanou.com/magazin/86454-تشخیص-سرطان-در-10-دقیقه-!

تشخیص سرطان در 10 دقیقه ! ... سرطانی سرطان دهان طراحی و ساخته اند که تنها در مدت حدود 10 دقیقه آنها را ( درصورت وجود ) شناسایی ..... دکوراسیون خانه به رنگ سال 2015.

تست تشخیص سرطان در۱۰ دقیقه - آژانس خبری ایران

irannewsagency.ir/1394/11/25/تست-تشخیص-سرطان-در10-دقیقه/

۲۱ ساعت پیش - تست تشخیص سرطان در10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

نمایش موارد بر اساس برچسب: تشخیص سرطان در 10 دقیقه ...

www.elmdaily.ir/itemlist/tag/تشخیص%20سرطان%20در%2010%20دقیقه

۱۳ ساعت پیش - پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. ادامه مقاله. مقالات بیشتر:.

تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه - واضح

vazeh.com/n13198424/تشخیص-10-دقیقه-ای-سرطان-در-خانه

۱۷ ساعت پیش - تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران ...

تشخیص ۱۰ دقیقه ای سرطان در خانه - FileBay

filebay.gdk.mx/تشخیص-10-دقیقه-ای-سرطان-در-خانه/

۱۷ ساعت پیش - تشخیص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران می‌گویند در آینده نزدیک با آزمایش یک ...

تست تشخیص سرطان در10 دقیقه - اقتصادبان

www.eghtesadban.com/events/.../تست-تشخیص-سرطان-در10-دقیقه

۲۱ ساعت پیش - تست تشخیص سرطان در10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

تست خانگی سرطان در 10 دقیقه‌ - جدیدترینها

civ.ir/post/28469

۲ ساعت پیش - متخصصان می‌گویند: در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. در صورتی که این آزمایش ساده در ...

تست خانگی سرطان در 10 دقیقه‌ - جدیدترینها

civ.ir/post/28469

۲ ساعت پیش - متخصصان می‌گویند: در آینده نزدیک با آزمایش یک قطره بزاق در خانه می‌توان سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. در صورتی که این آزمایش ساده در ...

تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه - تفریحی

tafrihy.net/post/23821-تست+تشخیص+سرطان+در+10+دقیقه

۱۵ ساعت پیش - 5 ساعت قبل تهران-ایرنا- پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 تشخیص داد 3 ساعت قبل ...

مجتمع آبگرم معدنی هلال فردوس

abgarmeferdows.ir/

... 10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از ۱۰ دقیقه تشخیص داد. ... چهارشنبه, 21 بهمن 1394 ساعت 10:05.

تشخیص سرطان معده در چند دقیقه - جوانی ها

www.javaniha.com › علمی › گزارشهای علمی

خانه علمی گزارشهای علمی تشخیص سرطان معده در چند دقیقه. تشخیص سرطان معده در چند دقیقه. تشخیص سرطان معده در چند دقیقه. 10 ماه قبل در: گزارشهای علمیبدون نظر.

تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه | Yas Tools

yastools.ir/تست-تشخیص-سرطان-در-10-دقیقه/

۱۵ ساعت پیش - پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد. منبع: خبرگزاری باشگاه ...

تست‌تشخیص‌سرطان در خانه در 10دقیقه - جدیدترینها

ccz.ir/post/227782

۱۳ ساعت پیش - به گزارش بي بي سي، در صورتی که این آزمایش ساده که فقط معادل حدود هفتاد و پنج هزار تومان خرج دارد در دسترس همگان قرار گیرد در تشخیص سرطان ...

تست تشخیص سرطان در 10 دقیقه | shaadipoint

www.shaadipoint.in/تست-تشخیص-سرطان-در-10-دقیقه.html

۱۲ ساعت پیش - new تست تشخیص سرطان در ۱۰ دقیقه پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از ۱۰ دقیقه تشخیص ...

نمیتوانید به باشگاه ورزشی بروید؟ ( روتین 10 دقیقه ای ...

www.niksalehi.com/pezeshki/view/224588.php

( روتین 10 دقیقه ای مخصوص خانه )+تصاویر. ... سرفه فقط علامت سرماخوردگی نیست، علامت سرطان هم هست ..... یک آزمایش ساده خون با توانایی تشخیص پنج نوع سرطان.

تست تشخیص سرطان در10 دقیقه - خبر ور | آخرین و جدیدترین ...

khabarver.ir/130175/تست-تشخیص-سرطان-در10-دقیقه.html

۲۱ ساعت پیش - تست تشخیص سرطان در10 دقیقه. پژوهشگران می گویند در آینده نزدیک می توان در خانه با آزمایش یک قطره بزاق، سرطان را پس از 10 دقیقه تشخیص داد.

تشخیص سرطان - صفحه نخست

nwlf-ba.csland.ir/tag/تشخیص+سرطان

۱۰ ساعت پیش - تشخیص 10 دقیقه ای سرطان در خانه. تشخيص دیرهنگان سرطان یکی از مهمترین مشکلات درمان آن به حساب می‌آید. به گزارش بی‌بی‌سی اما پژوهشگران ....

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 99,سال 99,سال 1399,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 99,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 99,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 99,نوروز 99,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 99,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 99 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  ابزار وبمستر