close
متخصص ارتودنسی

مونیکا بلوچی +جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی + بیوگرافی کامل مونیکا بلوچی

مونیکا بلوچی +جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی + بیوگرافی کامل مونیکا بلوچی
جمعه 01 تیر 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

مونیکا بلوچی +جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی + بیوگرافی کامل مونیکا بلوچی

 مونیکا بلوچی +جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی + بیوگرافی کامل مونیکا بلوچی

 

اینستاگرام مونیکا بلوچی بیوگرافی مونیکا بلوچی تصاویر جدید مونیکا بلوچی تصاویر مونیکا بلوچیجدیدترین عکس مونیکا بلوچی جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی عکس اینستاگرام مونیکا بلوچی عکس جدید مونیکا بلوچی عکس شخصی مونیکا بلوچی عکس مونیکا بلوچی عکس مونیکا بلوچی در اینستاگرامعکس های اینستاگرام مونیکا بلوچی عکس های جدید اینستاگرام مونیکا بلوچی عکس های جدید مونیکا بلوچی عکس های مونیکا بلوچی مونیکا بلوچی 

 

 مونیکا بلوچی +جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی + بیوگرافی کامل مونیکا بلوچی X جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی X جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی1395 X جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی1396 X اینستاگرام مونیکا بلوچی بیوگرافی مونیکا بلوچی تصاویر جدید مونیکا بلوچی تصاویر مونیکا بلوچیجدیدترین عکس مونیکا بلوچی جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی عکس اینستاگرام مونیکا بلوچی عکس جدید مونیکا بلوچی عکس شخصی مونیکا بلوچی عکس مونیکا بلوچی عکس مونیکا بلوچی در اینستاگرامعکس های اینستاگرام مونیکا بلوچی عکس های جدید اینستاگرام مونیکا بلوچی عکس های جدید مونیکا بلوچی عکس های مونیکا بلوچی مونیکا بلوچی X جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی + بیوگرافی مونیکا بلوچی X عکس های جدید و بیوگرافی مونیکا بلوچی X عکس های جدید مونیکا بلوچی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی + بیوگرافی مونیکا بلوچی

جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی

جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی + بیوگرافی مونیکا بلوچی

 

 

 

شعکس های جدید مونیکا بلوچی

عکس های جدید و بیوگرافی مونیکا بلوچی

برای شما عزیزان جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی + بیوگرافی مونیکا بلوچی قرار داده شده است .

 

عکس های جدید مونیکا بلوچی

عکس های جدید مونیکا بلوچی

((بیوگرافی مونیکا بلوچی))

مونیکا آنا ماری بلوچی (به ایتالیایی: Monica Anna Maria Bellucci) (زاده ۳۰ سپتامبر ۱۹۶۴) مانکن، مدل عکاسی و بازیگر ایتالیایی است.
زندگینامه

بلوچی در سال ۱۹۶۴ در یکی از روستاهای اومبریا در ایتالیا به دنیا آمد. او پس از اتمام تحصیلات متوسطه برای ادامهٔ تحصیل در رشتهٔ حقوق به شهر می‌آید. برای کمک هزینهٔ تحصیل به صورت آزاد مانکنی مد پیشه می‌کند و بعد از مدتی تحصیلات دانشگاهی را رها می‌کند تا تمام وقت به این کار بپردازد.

چهره خاص ایتالیایی او باعث می‌شود که تهیه‌کنندگان به عنوان بازیگر از او دعوت به همکاری کنند. اولین حضور هالیوودی او در نقش عروس دراکولا در فیلم دراکولای برام استوکر فرانسیس فورد کاپولا بود. درخشش جهانی بلوچی اما با فیلم مالنا جوزپه تورناتوره رخ داد، به هر حال بازی او در مالنا یک مشخصهٔ منحصربه‌فرد داشت. او بدون داشتن دیالوگی و تنها با حرکات بدن و صورت خود تا حد یک ستاره درخشید.

مونیکا بلوچی دو دختر به نامهای دیوا و لئونیه دارد. بلوچی یک ندانم‌گرا می‌باشد.
مصاحبه مونیکا بلوچی بخاطر بازی در اسپکتر

مونیکا بلوچی monica bellucci در ۵۱ سالگی به عنوان «مسن ترین زن فیلم های جیمز باند تا این زمان» چشم ها را به خود خیره کرده است. او به سیلیا والدن گزارشگر تلگراف توضیح می دهد که چرا نقش او در «اسپکتر spectre» نقشی انقلابی است و چرا مامور ۰۰۷ به یک زن نیاز دارد.
نام او یک برند است که با بازیگرانی همچون سوفیا لون، کلودیا کاردیناله و جینا لولوبریجیدا تنه می زند، نکته تعجب برانگیز این است که چگونه تا ۵۱ سالگی نقش یکی از دختران فیلم های جیمز باند را بر عهده نگرفته است.

هنگامی که سم مندس کارگردان «اسپکتر» داشت برای بیست و چهارمین فیلم جیمز باند بازیگر انتخاب می کرد، با بلوچی تماس گرفت. او برای لحظه ای بهت زده شد. می گوید: «فکر کردم که از من می خواهند نقش M جدید را بازی کنم.» (نقش رئیس اداره جیمز باند که جودی دنچ سالخورده در فیلم «اسکای فال» بر عهده داشت و در آن فیلم کشته شد- م.) و می خندد. «من واقعا این فکر را کردم. اما وقتی سم توضیح داد که می خواهد «یک زن بزرگسال برای اولین بار باند را فریب دهد»، من متوجه شدم که این ایده ای انقلابی است. نمونه زیبایی است برای آنکه سایر بازیگران زن و زنان دیگر آن را الگو قرار بدهند.

این بازیگر متولد اومیریا که کار خود را به عنوان مدل لباس شروع کرد و بعد وارد سینما شد، مخالفتی نشان نمی دهد که عنوان «پیرترین زن مقابل باند تا این زمان» را به او بدهند. به جای آن، واکنش او این است که در مورد گذشت زمان- هم از جنبه فردی و هم از لحاظ حرفه ای- سخت نگیرد، که این از ویژگی های نگرش خوش بینانه او نسبت به زندگی است.

اما برای شخصی که با چهره ای مانند بلوچی به دنیا آمده باشد، خیلی سخت است که بتواند کسی را پیدا کند که فراتر از منشور آن زیبایی به او نگاه کند. احتمالا به همین دلیل است که این بازیگر در دوران زندگی حرفه ای خود به شکلی روزافزون در لحظه های تاریک، تحریک آمیز و حتی زشت تخصص پیدا کرد، از بازی در نقش یک قربانی در «بازگشت ناپذیر» تا مریم مجدلیه در «مصائب مسیح» مثل گیبسون، ملکه آینه در فانتزی «برادران گریم» تری گیلیام و یک زن بدکاره در «چطور مرا دوست داری؟» برتران پلیه.

عکس های جدید مونیکا بلوچی در اینستاگرام

 

عکس های جدید مونیکا بلوچی

عکس های جدید مونیکا بلوچی در اینستاگرام

عکس های جدید مونیکا بلوچی

عکس های جدید مونیکا بلوچی در اینستاگرام

عکس های جدید مونیکا بلوچی

عکس های جدید مونیکا بلوچی در اینستاگرام

عکس های جدید مونیکا بلوچی

بیوگرافی مونیکا بلوچی, تصاویر جدید مونیکا بلوچی, تصاویر مونیکا بلوچی, جدید ترین عکس های مونیکا بلوچی, جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی, مونیکا بلوچی, عکس اینستاگرام مونیکا بلوچی, عکس جدید مونیکا بلوچی, عکس مونیکا بلوچی, جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی, عکس های جدید مونیکا بلوچی, عکس های مونیکا بلوچی

عکس های جدید مونیکا بلوچی در اینستاگرام

عکس های جدید مونیکا بلوچی

عکس های جدید مونیکا بلوچی در اینستاگرام

عکس های جدید مونیکا بلوچی

جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات