close
متخصص ارتودنسی

"مکالمه نامحدود" همراه اول و ایرانسل با دستور رگولاتوری مسدود شد

"مکالمه نامحدود" همراه اول و ایرانسل با دستور رگولاتوری مسدود شد
پنجشنبه 06 تیر 1398

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

"مکالمه نامحدود" همراه اول و ایرانسل با دستور رگولاتوری مسدود شد

 • 187

"مکالمه نامحدود" همراه اول و ایرانسل با دستور رگولاتوری مسدود شد

مکالمه نامحدود رایتل ، هدف رو بزن

همراه اول تنها اپراتوری بود که طی فصول مختلف طرح هدف رو بزن را برای مشترکان دائمی و اعتباری خود به شکلی یکسان فعال و رقمی ناچیز را از مشترکان خود بابت برقراری مکالمات نامحدود ماهانه کرد.

تاریخ انتشار : 15 دی 1394

بازدید : 430 نفر

طرح مکالمه نامحدود مسدود شد

در چند ماهه اخیر طرح های مختلفی از سوی اپراتورهای تلفن همراه با عنوان متفاوتی برای مکالمه نامحدود ارائه شده بود که به دستور رگولاتوری تمامی این طرح ها مسدود می شوند.

طرح مکالمه  "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت انگیز" و "دِکا" مسدود شد

طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت انگیز" و "دِکا" با درخواست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به پایان رسید. 
 افزایش ضریب نفوذ پهنای باند در کشورها و گسترش روز به روز زیرساخت های ارتباطی زمینه استهلاک و نابودی خدمات پایه ارتباطی و جایگزینی آنها با خدمات دیتا را فراهم آورده است. 
این رویه جهانی، کار را به جایی رسانیده که اپراتورهای موبایل برای ادامه حیات اقتصادی خود اقدام به تمرکز روی توسعه خدمات مبتنی بر باند پهن و ارزش افزا کرده اند و از سویی، طرح هایی تشویقی به مشترکان خود از قبیل مکالمات و پیامک های نامحدود به ازای پرداختی ناچیز ارائه می دهند. 
اپراتورهای موبایل کشور ما نیز همسو با این رویه جهانی و کاهش ترافیک مکالماتی و پیامکی، طرح هایی تشویقی را ارائه می کنند تا به واسطه آنها ترافیک پایه را حفظ کنند. 
قطعا سود حاصل از خدمات پایه نظیر برقراری ارتباطات مکالماتی قابل قیاس با سرویس های دیتا نیست زیرا تعرفه پهنای باند چندین سال است که نزولی شده و نرخ کنونی قطعا گران تر از سال اینده خواهد بود لذا تجارت بر بستر پهنای باند اگر هوشمندانه نباشدف صرف پهنای باند سودی در پی نخواهد داشت. 
ارائه طرح "مکالمات نامحدود" درون شبکه از سوی سه اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل از جمله طرح های پیشگیرانه ای است که باب میل مشترکان ایرانی است و اپراتورها نیز مانور سنگینی روی این موضوع می دهند تا به این واسطه نظر مشترک را نسبت به شبکه ارتباطی خود جلب کنند. 
همراه اول تنها اپراتوری بود که طی فصول مختلف طرح "هدف رو بزن" را برای مشترکان دائمی و اعتباری خود به شکلی یکسان فعال و رقمی ناچیز را از مشترکان خود بابت برقراری مکالمات نامحدود ماهانه کرد.

مکالمه نامحدود ، هدف رو بزن ، مکالمه نامحدود همراه اول

مسدود شدن مکالمه نامحدود طرح های  "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت انگیز" و "دِکا"

بعد از این اپراتور، ایرانسل هم این طرح را برای مشترکان اعتباری خود فعال کرد تا بابت تماس نامحدود درون شبکه (تماس با ایرانسلی ها) مبلغی ناچیز را بپردازند. 
طرح دِکای رایتل هم به همین منظور فعال شد تا مشترکان این اپراتور نیز طعم مکالمات نامحدود درون شبکه را بچشند. 
تنها تفاوتی که در مکالمات نامحدود اپراتورها مشاهده می شد، گستردگی دامنه مکالماتی مشترکان همراه اول بود که اعم از دائمی و اعتباری می توانستند هم با همراه اول و هم تلفن های ثابت مکالمه کنند. 
رقمی هم که به هر یک از مشترکان توسط اپراتورها برای فعالسازی این طرح ارائه می شد، بسته به میزان کارکردشان بود و قطعا مشترک پرمصرف رقم بیشتری را نسبت به کم مصرف ها می پرداخت. 
اپراتورهای موبایل با توجه به اینکه پیش از فعالسازی طرح های خود باید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را در جریان قرار دهند تا اقدامی ضدرقابتی به گفته کارشناسان این سازمان رخ ندهد، اکنون طرح های خود را به یکباره و هم زمان متوقف کرده اند. 
تب یکباره اپراتورها به نحوی عجیب فروکش می کند که بزرگترین اپراتورهای آمریکایی و اروپایی برای رضایت حال مشترکان خود در عصر خدمات موبایل پهن باند، کلیه تماس های درون شبکه خود را به عنوان ابزاری انگیزشی رایگان کرده اند تا به این شیوه علاوه بر جبران افت ترافیک در شبکه مکالماتی، بتوانند مشترکان خود را حفظ کنند. 
ایرانسل از 23 آذر ماه امکان مکالمه نامحدود درون شبکه (شگفت انگیز) را مسدود و به جای آن بسته های ترکیبی اعم از مکالمه، پیامک و اینترنت را در بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه برای مشترکان جایگزین کرد. 
رایتل هم که کلا طرح دِکا را از لیست طرح های خود خط زده است و در توجیه این موضوع می گوید که دیگر مدت زمان ارائه آن سرویس سر آمده بود و مجبور شدیم، طرح را غیرفعال کنیم. 
اپراتور رایتل در پاسخ به این سوال که با اتمام مدت زمان عرضه طرح، خواسته یا ناخواسته باید جلوی آن را می گرفتید پس بحث اجبار در چیست؟ گفت: ظاهرا جلوی این طرح برای همه اپراتورها گرفته شده و تنها کار رایتل نیست. 
موضوع زمانی جالب می شود که *1000# را از خط همراه اول شماره گیری می کنید و دیگر خبری از مکالمه نامحدود درون شبکه نیست و تنها دو گزینه 1.مکالمه و 2. اینترنت نامحدود (شبانه) موجود است. 
حال با انتخاب گزینه یک عبارت "طرح مکالمه ویژه به زودی در اختیار مشترکان همراه اول قرار خواهد گرفت" بر روی صفحه گوشی نقش می بندد. 
حال با پیگیری این موضوع از سمت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی متوجه شدیم که درخواست از سمت این سازمان بوده و اپراتورها با آن موافقت کرده اند. 
رگولاتوری از اپراتورها خواسته تا جلوی اجرای طرح مکالمات نامحدود درون شبکه را بگیرند؛ البته به آنها گفته مشترکانی که هم اکنون از این طرح استفاده می کنند باید تا پایان یک ماه از آن بهره مند شوند اما طرح برای مشترکان جدید فعال نشود. 
در حالیکه هنوز مشخص نیست استدلال رگولاتوری از توقف این طرح چه بوده اما شنیده می شود که ظاهرا این کار برای جلوگیری از دامپینگ شدید و اقدامات ضدرقابتی، انجام شده است. 
با این حال مشترکان موبایل به گوش باشند که دیگر طرحی با عنوان مکالمه نامحدود تا اطلاع ثانوی وجود نخواهد داشت.

"مکالمه نامحدود" همراه اول و ایرانسل با دستور رگولاتوری مسدود شد

"مکالمه نامحدود" همراه اول و ایرانسل با دستور رگولاتوری مسدود شد2.5/5 8

منبع : تسنیم

"مکالمه نامحدود" با دستور رگولاتوری مسدود شد - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۳ ساعت پیش - "مکالمه نامحدودبا دستور رگولاتوری مسدود شد ... طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و ...
تسنیم گزارش می‌دهد. مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد. شناسه خبر: 962154 سرویس: اقتصادی. ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۵. پیامک - تلفن - موبایل - آنتن ...

با دستور رگولاتوری، مکالمه نامحدود درون شبکه سه ... - اتاق خبر

www.otaghnews.com/.../با-دستور-رگولاتوری،-مکالمه-نامحدود-درون-شب...
۴ ساعت پیش - همراه اول با طرح «هدف رو بزن»، ایرانسل با طرح «مکالمه شگفت انگیز» و رایتل با ... مدت اقدام می‌کردند که این طرح‌ها با دستور رگولاتوری فعلا متوقف شده است. ... با دستور رگولاتوری، مکالمه نامحدود درون شبکه سه اپراتور موبایلمسدود شد ...
طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین هدف رو بزن، مکالمه ... مکالمه نامحدود همراه‌اول،ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری مسدود شد. گوگل پلاس ...
۶ ساعت پیش - دولت بهار: طرح مكالمه نامحدود درون شبكه همراه اول، ايرانسل و رايتل با عناوين "هدف رو بزن"، "مكالمه شگفت‌انگيز" و "دِكا" با درخواست سازمان تنظيم مقررات و ...

مکالمه نامحدود همراه‌اول، ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری ...

arabasat.ir/.../56246_مکالمه-نامحدود-همراه-اول-ایرانسل-و-رایتل-با-دستور-...
مکالمه نامحدود همراه‌اول، ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری مسدود شد. اخبار اقتصادی 38 دقیقه قبل اخبار اقتصادی شهر خبر 0. خبرگزاری تسنیم-10 دقيقه پيش.

مکالمه نامحدود همراه‌اول، ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری ...

newsfile.ir/.../مکالمه+نامحدود+همراه‌اول،+ایرانسل+و+رایتل+با+دستور+رگو...
مکالمه نامحدود همراه‌اول، ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری مسدود شد. طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسلو رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه ...
۷ ساعت پیش - همراه اول با طرح «هدف رو بزن»، ایرانسل با طرح «مکالمه شگفت انگیز» و رایتل ... اقدام می‌کردند که این طرح‌هابا دستور رگولاتوری فعلا متوقف شده است.
۷ ساعت پیش - با دستور رگولاتوری، مکالمه نامحدود درون شبکه سه اپراتور تلفن همراه مسدود شد. admin 9 دقیقه ... همراه اول با طرح «هدف رو بزن»، ایرانسل با طرح «مکالمه شگفت انگیز» و رایتل با طرح «خانواده دکا» نسبت به ارائه تماس‌های نامحدود یا طولانی مدت اقدام می‌کردند که این طرح‌ها با دستور رگولاتوری فعلا متوقف شده است. گسترش ...

مکالمه نامحدود همراه اول، ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری ...

www.akairan.com/havades-akhbar/.../news2016153363292105.html
۱۵ ساعت پیش - مکالمه نامحدود همراه اول، ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری مسدود شد. 1394/10/15. اخبارتسنیم. 0. لایک یادت نره. ,مکالمه,نامحدود,همراه,[categoriy] ...
۹ ساعت پیش - طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین. ... مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد. افزایش ضریب نفوذ پهنای باند در ...
۱۰ ساعت پیش - طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و "دِکا" با درخواست سازمان تنظیم مقررات و ...

"مکالمه نامحدود" همراه اول و ایرانسل با دستور رگولاتوری مسدود ...

pixyab.rozblog.com/مکالمه-نامحدود-با-دستور-رگولاتوری-مسدود-شد.html
۱ ساعت پیش - طرح مکالمه نامحدود مسدود شد. در چند ماهه اخیر طرح های مختلفی از سوی اپراتورهای تلفن همراه با عنوان متفاوتی برای مکالمه نامحدود ارائه شده بود که به ...

مکالمه نامحدود همراه‌اول، ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری ...

khabar724.ir/1394/10/مکالمه-نامحدود-همراه‌اول،-ایرانسل-و-ر/
اخبار مرتبط. ناگفته‌های صنعت نرم‌افزار ایران · تازه‌ترین رقم سبد هزینه خانوارهای کارگری اعلام شد · کشور‌های حوزه خلیج فارس از قطع روابط با ایران ضرر می‌کنند · کاهش ...

مکالمه نامحدود همراه اول - Akhbarejavan.ir

akhbarejavan.ir/.../مکالمه-نامحدود-همراه-اول،-ایرانسل-و-رایتل-با-دستور-ر...
۱۴ ساعت پیش - طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین. ... مکالمه نامحدود همراه اول، ایرانسلو رایتل با دستور رگولاتوری مسدود شد. منبع خبر : ...
۸ ساعت پیش - مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد! طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل باعناوین “هدف رو بزن”، “مکالمه شگفت‌انگیز” و ...

مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد | همکلاسی | آرشیو ...

www.hmct.ir/item/9447_مکالمه-نامحدود-با-دستور-رگولاتوری-مسدود-شد
طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و "دِکا" با درخواست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به ...

"مکالمه نامحدود" با دستور رگولاتوری مسدود شد | اخبار شمال ...

news.shomalgardi.com/.../مکالمه-نامحدود-با-دستور-رگولاتوری-مسدود-شد...
۹ ساعت پیش - "مکالمه نامحدودبا دستور رگولاتوری مسدود شد ... طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و ...
۹ ساعت پیش - "مکالمه نامحدودبا دستور رگولاتوری مسدود شد ... طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و ...
۹ ساعت پیش - طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین هدف رو بزن ، مکالمه شگفت‌انگیز و دِکا بادرخواست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات ...
۳ ساعت پیش - مکالمه نامحدود” همراه اول و ایرانسل با دستور رگولاتوری مسدود شد. سه شنبه, دی ۱۵, ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱. ارسالشده در قسمت : مطالب جدید. دیدگاه‌ها برای “مکالمه ...

"مکالمه نامحدود" با دستور رگولاتوری مسدود شد :: عصر ایران - Like

pajvak.com/main/article/.../مکالمه-نامحدود-با-دستور-رگولاتوری-مسدود-...
۹ ساعت پیش - "مکالمه نامحدودبا دستور رگولاتوری مسدود شد ... طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و ...
طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین “هدف رو بزن”، “مکالمه ... برچسب ها: بابا شدبا مسدودرگولاتوریشد دستور, مکالمه دستور, مکالمه شد, ...
۳ ساعت پیش - ارسال شده توسط: نمناک در عمومي 30 دقیقه قبل دیدگاه‌ها برای “مکالمه نامحدود” همراه اول و ایرانسل با دستور رگولاتوری مسدود شد بسته هستند 0 بازدید.
۱۰ ساعت پیش - "مکالمه نامحدودبا دستور رگولاتوری مسدود شد ... طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و ...
رتبه: ۴٫۹ - ‏۵۱۷ رأی
مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و "دِکا" با درخواست ...
۱۴ ساعت پیش - مکالمه نامحدود همراه‌اول، ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری مسدود شد. طرح مکالمه نامحدود درون شبکههمراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین هدف رو بزن ...
مکالمه نامحدود همراه‌اول، ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری مسدود شد ... همراه اول علاوه بر 50.000 ریال اعتبار اولیه سیم کارت اعتباری، چهار بسته هدیه فعالسازی برای ...

یوز - آخرین اخبار دستور رگولاتوری مسدود

yooz.ir/news/?t=0&i=0...دستور%20رگولاتوری%20مسدود
مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد. طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و "دِکا" با درخواست ...
با دستور رگولاتوری، مکالمه نامحدود درون شبکه سه اپراتور موبایل مسدود شد , , اهل خبر. ... کردند و تا اطلاع ثانوی این طرح‌ها از سوی همراه اول، رایتل و ایرانسل ارائه نمی‌شود.

مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد | خبرخوانی متفاوت

elim.ir/fa/news/619453/مکالمه-نامحدود-با-دستور-رگولاتوری-مسدود-شد/
۷ ساعت پیش - طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین.

همراه اول - اخبار

mci.ir/news?newsId=697
۵ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خوشحالیم به قولی که به رئیس جمهور و مردم دادیم عمل شد ... واعظی با بیان اینکه برای ارائه خدمات نسل ۳ و بالاتر، سرمایه گذاری بسیار بزرگی ... مقررات، رگولاتوری، شرکت مخابرات ایران، همراه اول و ایرانسل بصورت ویژه قدردانی کرد و ... ابراهیمی افزود: بر اساس دستورات مقام عالی وزارت، با تأمین اعتبارات لازم، در تمام نقاط ...
مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد. 1394/10/15. طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل باعناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و "دِکا" با ...
۷ ساعت پیش - این قایق در اندازه های مختلف تولید تولید خواهد شد و قرار است کوچکترین مدل ... مکالمه نامحدود همراه اول،ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری مسدود شد.

مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد - kodoom.com ...

news.kodoom.com/health.../مکالمه-نامحدود-با-دستور-رگولاتوری/.../547...
۳ روز پیش - طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین هدف رو بزن ، مکالمه شگفت انگیز و دِکا بادرخواست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات ...

ArtOnlines - مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد

www.artonlines.com/.../مکالمه_نامحدود_با_دستور_رگولاتوری_مسدود_ش...
طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و "دِکا" با درخواست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به ...

با دستور رگولاتوری، مکالمه نامحدود درون شبکه سه ... - nclick

nclick.ir/با-دستور-رگولاتوری،-مکالمه-نامحدود-در/
۶ ساعت پیش - نبرد اسمارت فون‌ها؛ راند اول مرحله نیمه‌نهایی: گلکسی نوت 5 در مقابل .... ایسر کامپیوتر بدون کیس Chromebase 24 را با سیستم‌عامل کروم معرفی کرد.

مکالمه نامحدود همراهاول ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری ...

addit.ir/.../مکالمه-نامحدود-همراهاول-ایرانسل-و-رایتل-با-دستور-رگولاتوری...
مکالمه نامحدود همراهاول ایرانسل و رایتل با دستور رگولاتوری مسدود شد. نحوه وارد کردن شارژ ایرانسل وبلاگ کارتیبرای وارد کردن کد شارژ ایرانسل از دستور با یه سیم ...

با دستور رگولاتوری، مکالمه نامحدود درون شبکه سه اپراتور ...

1nevis.ir/با-دستور-رگولاتوری،-مکالمه-نامحدود-در-2/
۷ ساعت پیش - خانه » با دستور رگولاتوری، مکالمه نامحدود درون شبکه سه اپراتور موبایل مسدود شد ... نامحدود یا طولانی درون شبکه خود را متوقف کردند و تا اطلاع ثانوی این طرح‌ها از سوی همراه اول، رایتل و ایرانسل ارائه نمی‌شود. ... برچسب زدهشده با :اخبار٬فناوری٬اخبار فناوری٬نرم افزار٬سخت افزار٬شبکه٬امنتت شبکه٬هک٬کرک٬ویروس٬آنتی ...

ارز و خودرو

parkweb.ir/ارز-و-خودرو/
۹ ساعت پیش - مکالمه نامحدود با دستور رگولاتوری مسدود شد. طرح مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل باعناوین "هدف رو بزن"، "مکالمه شگفت‌انگیز" و ...

با دستور رگولاتوری، مکالمه نامحدود درون شبکه سه ... - کلینتون

clinton.ir/با-دستور-رگولاتوری،-مکالمه-نامحدود-در/
۶ ساعت پیش - با دستور سازمان تنظیم. ... با دستور رگولاتوری، مکالمه نامحدود درون شبکه سه اپراتور موبایل مسدود شد. نویسنده: حامد قاسمی نراقی سه شنبه, 15 دی ...
۸ ساعت پیش - ولی به دلیل محدودیت هایکه گذاشته شد بعضی از بچه ها عضو بخش ویژه نیستند ... /news/1394/10/15/962154/مکالمه-نامحدود-با-دستور-رگولاتوری-مسدود-شد ... طرح مکالمه نامحدود درون‌شبکه همراه اول،ایران‌سل و رایتل با عناوین "هدف رو بزن"، ...

برچسب ها - اپراتور همراه اول

shafaf.ir/fa/tag/1/اپراتور%20همراه%20اول
مکالمه نامحدود با 10هزار تومان. اپراتور همراه اول ۲۸ درصد درآمد ... پرونده زیان مشترکان ایرانسل بسته شد. دو سال و سرانجامبا دستور مستقیم وزیر ارتباطات اپراتور... می شود+پاسخ ... ناخواسته تلفن همراه اکثر کاربران کشور تبدیل شده و مسدود... ارتباطی خلاص می ... اپراتورها ناقص است از ماه گذشته آغاز شد و رگولاتوری... در راستای ساماندهی ...

دستور مسدود شدن طرح مکالمه نامحدود درون شبکه اپراتورها - خط 11

khate11.ir/1394/10/15/دستور-مسدود-شدن-طرح-مکالمه-نامحدود-درو/
۵ ساعت پیش - دستور مسدود شدن طرح مکالمه نامحدود درون شبکه اپراتورها ... اپراتورهای موبایل کشور ما نیز همسو با این رویه جهانی و کاهش ترافیک مکالماتی و پیامکی، ... ارائه طرح‌ "مکالمات نامحدود" درون شبکه از سوی سه اپراتور همراه اول،ایرانسل و رایتل از جمله ... همراه اول تنها اپراتوری بود که طی فصول مختلف طرح "هدف رو بزن" را برای ...

ایسنا - اپراتور

www.isna.ir/fa/tag/f1ff7a56e418ca27703c8f612c29f4a6/اپراتور
مشترکان همراه‌اول می‌توانند با در اختیار گذاشتن آوای انتظار خود برای پخش پیام .... ایرانسل از افزوده شدن امکان دریافت بسته شخصی‌سازی شده اینترنت همراه به طرح کد شگفتی‌ها .... اپراتور اول تلفن همراه کشور از امکان مکالمه نامحدود با یک یا دو مشترک دائمی دیگر ... بررسی نحوه خدمت‌رسانی اپراتورهای تلفن همراه در دستور کار شورای رقابت.

ایرانسل مشترکان ایرانسل بسته شخصی‌سازی شده اینترنت ...

sarab65.finderpost.ir/.../ایرانسل/%20مشترکان%20ایرانسل%20بسته%...
ايرانسل/ مشترکان ايرانسل بسته شخصي‌سازي شده اينترنت همراه دريافت مي‌کنند ... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکان دائمی و اعتباری اپراتور اول موبایل آغاز شد. .... با توجه به اینکه طبق ضوابط شرکت ايرانسل، کلیه سیم کارت های اعتباری که به مدت ۳ ماه ... تلفن همراه در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) راه‌اندازی شد.

مکالمه رایگان ایرانسل به همراه اول | Mooskite USA

us.mooskite.com/مکالمه-رایگان-ایرانسل-به-همراه-اول
با اصرار اپراتورهای موبایل و دستور رگولاتوری تماس رایگان بیسفون محدود شد ... هر چند اقداماتی نظیر مکالمه نامحدود همراه اولبرای مشترکان دائمی و اعتباری می تواند از ...

سرویس اینترنت همراه اول - آخرین اخبار ایران و جهان

khabarduni.ir/search/?q=سرویس+اینترنت+همراه+اول
مشترکان همراه اول می‌توانند هر دو بسته نامحدود (مکالمه و اينترنت شبانه) را به ... این طرح در ادامه طرح مکالمه نامحدود(هدف رو بزن) برای هر دو گروه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول و نیز ... بر این اساس دارندگان سیم‌کارت، اپراتورهایهمراه‌اول، ایرانسل، رایتل و. ... اپراتور اول در کشور عراق، با ابراز رضایت زائران همراه اولی اربعین روبرو شد.
عبدالصمد خرم آبادی در گفتگو با مهر، در مورد دستور کار جلسه آینده کارگروه تعیین مصادیق ... خرم آبادی اضافه کرد: حتی بسیاری از کانالهای مستهجن و غیراخلاقی بعد از مسدود شدن، .... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول آغاز شد. ... معاون فنی ایرانسل گفت: ایرانسل با ورود به نسل‌های جدید ارتباطی و طرف قرارداد بودن با ...

با شماره 9990از همراه اول شکایت کنید | ITIRAN

https://itiran.com/d/68202
۲۴ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - " مشتركان دارنده سيم‌كارت همراه اول كه در مورد صورتحساب قبوض خود شكايت دارند ... غلامرضا داداش‌زاده معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري با بیان مطلب فوق افزود: برخي از ... ۱۹۵ نسبت به افزايش قبوض خود شكايت داشتند كه بررسيهاي انجام شده،نشان‌دهنده عدم تغيير در ... احمق خوب اینطوری همه میرن سراغ ایرانسل و رایتل.
صادق عباسی شاهکوه - معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه رگولاتوری- حدود یک ... عبدالصمد خرم آبادی در گفتگو با مهر، در مورد دستور کار جلسه آینده کارگروه .... برای این کار کافیست پس از شماره‌گیری کد شگفتی‌های ایرانسل (#۴۴۴۴*)، گزینه «بسته اینترنت همراه» را .... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول آغاز شد.

آخرین خبرها از اپراتور اول (همراه اول) [بایگانی] - صفحه 13 ...

www.ir-tci.org › ... › اپراتور های تلفن همراه › همراه اول
۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با ارسال عدد ۱ لاتین به شماره ۹۹۱۴ .... هم اکنون شبکه اپراتور دوم تلفن همراه ایرانسل Flat است. ... که از رگولاتوری درخواست کرده‌ایم که قیمت مکالمه مشترکان ما با مشترکان شهرهای مختلف ...... نمودن بسته ها، در ساعات تعیین شده از سرویس مکالمه نامحدود داخل شبکه برخوردار شوند.
۷ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - از سوی دیگر هم ‌کدی داخل استانی در دستور کار شرکت مخابرات ایران قرار گرفته و طی .... در بخش نمایشگاهی این مسابقات ایرانسل با برپایی غرفه‌ای آهنگ پیشواز، ...... بر اساس اطلاعات سایت رگولاتوری، وی درباره تعرفه‌های تصویب شده اظهار کرد: ... مکالمه نامحدود شبانه همراه اول در سه بسته شبانه ( 24 ساعت ) با هزینه فعال ...
عبدالصمد خرم آبادی در گفتگو با مهر، در مورد دستور کار جلسه آینده کارگروه تعیین ... خرم آبادی اضافه کرد: حتی بسیاری از کانالهای مستهجن و غیراخلاقی بعد از مسدود شدن، عنوان خود .... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول آغاز شد. .... معاون فنی ایرانسل با بیان اینکه بزرگترین اپراتور دیتای کشور هستیم گفت: در ...
عبدالصمد خرم آبادی در گفتگو با مهر، در مورد دستور کار جلسه آینده کارگروه تعیین ... خرم آبادی اضافه کرد: حتی بسیاری از کانالهای مستهجن و غیراخلاقی بعد از مسدود شدن، عنوان .... بر اساس این گزارش، زائران اربعین حسینی می‌توانند با تهیه سیم‌کارت ایرانسل، در هر زمان ... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول آغاز شد.

موافقتنامه ارتقای پروانه ایرانسل به نسل های بالاتر امضا شد

namahaa.ir/mtn-upgrade-license-agreements-were-signed-to-higher-gene...
۱۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رگولاتوراول شهریور اجازه ارائه عمومی خدمات نسل‌های بالاتر به ایرانسل داده می‌شود ... استفاده از باند فرکانس و تعهدات پوششی برای برقراری عدالت در دستور کار ما قرار دارد. ... و گفت: با افزایش پهن باند در تلفن همراه به اهداف کشور در راستای ایجاد دولت .... دقیقه ای به همراه تعرفه ثانیه ای ایرانسل · طرح مکالمه نامحدود همراه اول ...

ترفند مکالمه نامحدود ایرانسل | داورنیوز

tadrisriazitayebi.web.lasernews.in/.../ترفند%20مکالمه%20نامحدود%20ایر...
روش قطع پیامک‌ تبلیغاتی همراه‌اول و ایرانسل ... حسن رضوانی افزود: با پیگیری رگولاتوری و به منظور پایه‌ریزی ساز و کار دائمی در زمینه ارسال ... مشتری، سامانه‌ای در اپراتورها طراحی شده است که براساس آن مشترکان همراه‌اول درصورت عدم‌تمایل به ...... + نقشه و جزییات | خرید "تانک تی‌ 90" از روسیه را در دستور کار داریم/برگزاری رزمایش ...

برچسب ها - اول - ایران اکونومیست

iraneconomist.com/fa/tag/3/اول
افزایش قیمت برق بر اساس اختیارات قانونی دولت اجرایی شد. معاون اول ... امکان مکالمه نامحدود با بسته های مکالمه خانوادههمراه اول. اپراتور اول ... رحیمی معاون اول دولت دهم در دادگاه محکوم شد و... پس از اعلام ... بنابر اولتیماتوم رگولاتوری ارتباط مشترکانی که اطلاعاتشان را تکمیل نکنند. ... مشترکین همراه اول و ایرانسل و عنوان کردن موضوع برنده.

ایستنا اپراتورها - ketab | دیاکو وب

ketab.diacoweb.ir/.../aHR0cDovL3d3dy5pY3RuYS5pci9tb2JpbGUvb3Bl...
رگولاتور: اپراتورهای وایمکس ملزم به ارائه TD-LTE شدند ایرانسل انتخاب شماره دلخواه با .... با دستور قضایی جوایز قرعه‌کشی‌های همراه اول مسدود شد شنبه، 10 مردادماه 1394 ...
طی سال‌های اخیر واگذاری سیم‌کارت‌های همراه اول به گونه‌ای بوده که با به پایان رسیدن ... نامحدود شبانه نیز مانند بستهمکالمه نامحدود، به صورت خودکار تمدید نخواهند شد. ... دسترسی به لیست مکالمات از جمله سرویس‌هایی است که در دستورکار همراه اول قرار داشته و بر .... حدود یک ماه پیش رگولاتور ارتباطی نیجریه شرکت تابعه MTN را به دلیل قطع ...

سا موزیک | مشترکان کارت رگولاتوری سامانه راه‌اندازی سازمان ...

saamusic.ir/.../مشترکان%20,کارت%20,رگولاتوری%20,سامانه%20,راه‌اندا...
چگونه می‌توان از تلفن‌های همراه با امنیت هر چه تمام‌تر استفاده کرد؟ ... جریان تقاضای رییس کمیسیون عمران مجلس مبنی بر صدور دستور توقیف موقفت ابلاغیه وزیر راه و .... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکان دائمی و اعتباری اپراتور اول موبایل آغاز شد. .... سیم‌کارت از سوی سه اپراتور اصلی کشور یعنی همراه اول، ایرانسل و رایتل واگذار شده است.

سا موزیک | مشترکان اعتباری دائمی مشترکان دائمی برای ...

saamusic.ir/.../مشترکان+اعتباری+دائمی+مشترکان+دائمی+برای+مشترکا...
سرویس جدید ایرانسل با نام فهرست طلایی ایرانسل ویژه مشترکان دائمي و اعتباري ایرانسل میباشد. ... در حالی که رگولاتوری با ارسال نامه‌ای به این شرکت تنها بر افزایش پهنای باند در صورت .... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمي و اعتباري همراه اول آغاز شد. .... اپراتورهای همراه اول و ایرانسل به دستور سازمان تنظیم مقررات رادیو ملزم به ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. - به گزارش خبرگزاری فارس، دستور رگولاتوری برای برداشته شدن محدودیت های ... به سرویس‌های نامحدود، برای مشترکان فعلی سرویس های adsl نامحدود ایجاد شده است. .... امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای حجاج مشترک ایرانسل با انتخاب ... خدمات اینترنت نامحدود همراه اول حذف شد خبرگزاری فارس: همراه اول به تازگی ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - طرح 5+ 55 طرح نوروزی همراه اول بود که در این طرح با برقراری 5 دقیقه ... ictna را به شماره ۷۰۲۰ و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به ... رگولاتوری · لبه تکنولوژی · بازار سرمایه · آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها ... ارائه بسته هاي تخفيفي پيامك توسط همراه اول · با دستور قضایی جوایز قرعه‌کشی‌های همراه اول مسدود شد ...

| ICTNEWS-پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

ictnews.ir/.../ماجرای-ردیف-«درامد-عمومی-دولت»-در-قبض-های-موبایل-چیس...
تصویب اصول حاکم ارتقای شبکه همراه اول و ایرانسل به 3G ... پیشنهاد مخابرات برای مکالمه نامحدود با حق اشتراک 10 هزار تومانی ... سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت: مخابرات آمادگی دارد در صورت تایید رگولاتوری با دریافت ۱۰ هزار تومان در هر ماه از مردم ... در قبض های موبایل جدیدا یک ردیف با عنوان " درامد عمومی دولت " اضافه شده یکی خواهشا ...

دست‌چسبناک اپراتور زرد /مردم قربانی سودجویی‌های ایرانسل

irannews24.ir/.../دست‌چسبناک-اپراتور-زرد-مردم-قربانی-سودجویی‌های-ای...
۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دست‌چسبناک اپراتور زرد /مردم قربانی سودجویی‌های ایرانسل ... اتمام، استفاده دیتای کاربران، به صورت خودکار وارد مصرف آزاد اینترنتی شده و با تعرفه آزاد ... از این بابت، بررسی موضوع برای یافتن راه‌حل در دستور کار قرار گرفته است. ... گفت: مشترکین اپراتورهای تلفن همراه، باید از میزان مصرف و باقی مانده بسته های ...

سایت همراه اول را در اختیاریه خاموش کردند | گیگانا | آخرین ...

www.gigana.ir/سایت-همراه-اول-را-در-اختیاریه-خاموش-کرد/
۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امروز با حکم کمیسیون ماده 100. ... الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت. ... رگولاتوری · لبه تکنولوژی · بازار سرمایه · آیین‌نامه‌ها و فراخوان‌ها ... شده بود برای سایت‌هایی که فاقد مجوز حقوقی باشند، با دستور دادستان ... وقتی اجازه این ظرفیت‌سازی به همراه اول داده نشود با مشکل مواجه خواهیم شد.

اعلام سیم کارت - نحوه وصل سیم کارت های قطع شده اعلام ...

www.goodsearching.ir/dxnxdztrnjdsdsncvndnsdcacyctdqnjrctdymq.html
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد : جهت فعال سازی سیم کارت ... سیم کارت های قطعشده گفت : مشترکین ایرانسل و همراه اول می توانند با ...
۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با جذب ۸.۵ ميليون مشترك جديد در سال ۹۲، تعداد مشترکین ثبت شده اپراتور همراه . ... بزرگ مخابرات ایران با دریافت سرشماره جدید از رگولاتوری برای تلفن همراه، ... وی خاطرنشان کرد که شمار سیمکارت های واگذار شده همراه اول تاکنون بیش از 78 ... اپراتور همراه اول و ایرانسل به دلیل بازسازی شبکه خود دارای اختلالی شده اند که ...
داوود زارعیان در گفت‌وگو با فارس در خصوص دستور فوری وزیر ارتباطات مبنی بر ... مدیرعامل باشگاه ملوان: همراه اول بین ما و پرسپولیس تبعیض قائل شد و عدالت و انصاف را ... 9369365440 25,000 ایرانسل رند اعتباری 9369365489 16,000 ایرانسل رند ...همراه اولی ها در قالب بسته های «شب های روشن» می توانند مکالمه نامحدود داشته باشند.

نتايج قرعه كشي همراه اول زمستان 93 - آخرین اخبار همراه اول1

www.justperfect.ir/cqxycmncnrcqcsvdmdfnvcnmndadrmctdfcf.html
منبع : itanalyze.com تاریخ انتشار : 12:00 03 - اسفند -93 ... و تبریک خدمت شما کاربر گرامی، (وزارت ارتباطات) بمناسبت قرعه کشی هایی که بمناسبت جشن ..... همراه ...
اسدالهی این را هم گفته که شنبه هفته آینده با بازگشت به تهران، این طرح را مجددا پیگیری ... و ۱۷۰ روستای زیر ۲۰ خانوار فاقد هرگونه ارتباط مخابراتی، در دستور کار قرار گرفت. ... شهروندان به عنوان خدمت گیرنده و بانک مرکزی به عنوان رگولاتور تعیین کننده خواهند بود. ... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول آغاز شد.

آخرین اخبار همراه اول - 1 - آخرین اخبار ایران و جهان

www.zamoone.com/article/C8IivdW/آخرین-اخبار-همراه-اول-1
ده پروژه کلان همراه اول به ارزش ۲۴۵۰۰ میلیارد ریال صبح امروز و همزمان با هفته دولت، ... دو اپراتور همراه اول و ایرانسل به دلیل بازسازی شبکه خود دارای اختلالی شده اند که قول ...
به گفته معاون رگولاتوری، همراه اول بر خلاف پرداخت‌های نخست سال 90 در آخرین ... در مجتمع قضایی مطرح و دادگاه با توجه به طرح موضوع، دستور توقف حکم (پرداخت) داده بود. ... رضوانی یادآور شد: البته همراه اول در پرداخت‌های از ابتدای سال 90 تا نیمه سال، 5 ... 19, انتخاب شماره همراه دلخواه ایرانسل با پیش شماره 0903, ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۵ شهريور ...
به گزارش ایونا کد شگفتی های ایرانسل #3*310* یا #1*4444* از اول شهریور با جزئیات ذیل در ... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول آغاز شد. ..... دوروف تاکید کرده بود که مسدود سازی این موارد ربطی به درخواست ایران ندارد. .... قابلیت بهره‌مندی از نسل ۴را دارند، توسعه‌ی نسل ۴در مرحله‌ی بعد در دستور کار خواهد بود.

خريد شارژ مستقيم ايرانسل - خرید شارژ همراه اول | شارژ رایتل

www.sharg110.com/tag/خريد-شارژ-مستقيم-ايرانسل/page/3
جزئیات طرح تعرفه دقیقه ای به همراه تعرفه ثانیه ای ایرانسل ... با این حال، با توجه به نرخ های پیش بینی شده، تعرفه “ثانیه ای” مناسب ... خريد شارژ مستقيم همراه اول ... چهار میلیارد تومان به رگولاتوری پرداخت می‌کنیم و بابت خدمات اجرایی و عمومی نیز سه .... سیم کارت‌های ایرانسل گفت: MMS به دستور سازمان تنظیم مقررات قطع شده است.

طرح‌های شبانه اپراتورهای موبایل، فرصت یا تهدید؟ – جديدترين ...

www.momtaznews.com/طرح‌های-شبانه-اپراتورهای-موبایل،-فرص/
این روزها اپراتورهای تلفن همراه در نمونه دیگر از رقابت تنگاتنگ با یکدیگر برای ... کردن بسته، در ساعات تعیین شده از سرویسمکالمه نامحدود داخل شبکه برخوردار شوند و ... طبق اعلام این اپراتور تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل با پرداخت ... در رابطه با این طرح‌ها که در نگاه اول مشترکان را به مکالمات بیشتر وسوسه می‌کند و ...

221 رهایی از دست پیامک های تبلیغاتی- در اپراتور همراه اول

atrimblog.ir/.../221+رهایی+از+دست+پیامک+های+تبلیغاتی%5C-+در+اپرا...
لغو تمامی اس ام اس تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول .... اپراتور ها دستور داده تا با افزایش یک تومانی هزینه ارسال پيامک، مبلغ جمع آوری از این افزایش را به خزانه دولت واریز نمایند. ... دلار جریمه شد - مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان به گزارش مشرق، رگولاتوری ..... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکان دائمی و اعتباری اپراتور اول موبایل آغاز شد.
این سوال فنی که مدیران اپراتورهای همراه اول و ایرانسل را از پاسخ شفاف عاجز و ... با حفظ میزان اعتبار سیم‌کارت‌ها با موفقیت اجرایی شده و رگولاتوری ایران نیز ..... از مهرماه ۹۴، طرح مکالمه نامحدود(هدف رو بزن ۹۴) برای هر دو گروه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول و .... بادی چکش کمپرسور 33753929 · آفرین · نشانه های جمع در دستور زبان فارسی ...

6

iran19-rzb.web.sazernews.in/.../برای%20مکالمه%20یک%20ماهه%20چه%2...
تعرفه مکالمه با ايران نیز براي اپراتور همراه اول دقیقه اي 5900 ریال، ايرانسل 5990 ریال و .... سرویس همراه اول مکالمه نامحدودبه خانواده 94 میلیونی همراه اول و ثابتبسته مکالمه نامحدود ... براساس هماهنگی‌هاي انجام شده از سوی رگولاتوری با نماينده مقام معظم ..... رويکرد جدید با عنوان استفاده از توان داخلی براي تولید محتوا را دستور کار قرار دهیم .

3

iran19-rzb.web.sazernews.in/.../برای%20مکالمه%20یک%20ماهه%20چه%2...
تعرفه مکالمه با ايران نیز براي اپراتور همراه اول دقیقه اي 5900 ریال، ايرانسل 5990 ریال و ..... سرویس همراه اول مکالمه نامحدودبه خانواده 94 میلیونی همراه اول و ثابتبسته مکالمه نامحدود ... براساس هماهنگی‌هاي انجام شده از سوی رگولاتوری با نماينده مقام معظم ..... رويکرد جدید با عنوان استفاده از توان داخلی براي تولید محتوا را دستور کار قرار دهیم .

نقد بررسی مودم همراه جیبی ایرانسل ZTE MF910 4G Wifi Modem

abdzahra-ba.musicreader.ir/ogle/نقد+و...همراه...ایرانسل.../450
پس از آن که ايرانسل طرح« شگفت انگیز» را راه اندازی کرد، همراه اول برای این که عقب نماند ... کرد در این 2 طرح به نوعیمکالمه نامحدود برای مشترک در نظر گرفته شده است. .... و «استدلال» درخور توجه، همراه با ناكامی دربیان منطقی این دستورمسلم اسلامی، آن می ..... فناوری اطلاعات > ارتباطات - معاون بررسيهای فنی و صدور پروانه رگولاتوری از ...
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری گفت: امور مشترکان و دفاتر پیشخوان متخلف که ... ایرانسل با هدف تسهیل فرآیند تعویض سیم‌کارت و ارتقا سیم‌کارت معمولی به نسل ..... اپراتور اول تلفن همراه کشور از امکان مکالمه نامحدود با یک یا دو مشترک دائمی ..... به تصویب رسید و ابلاغ شد اما وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دستور بازنگری در ...
به‌گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، ایرانسل با ارسال ... همراه اول با شعار «یه همراه پرسرعت» در سالن اختصاصی هفت ایران تلکام 2015 حاضر ..... دوم سال گذشته در دستور کار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قرار گرفت و ..... اپراتور اول تلفن همراه کشور از امکان مکالمه نامحدود با یک یا دو مشترک دائمی ...
پست ، همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا ، بیمه توسعه ، بیمه دانا ، مبین نت ... ماه سال 89 موفق شد بدون سرمایه گذاری خارجی پروانه فعالیت اپراتور سوم موبایل ایران را از ... دریافت گواهی عدم تداخل فرکانس از رگولاتوری و پرداخت مبلغ حق الامتیاز اولیه، 31 ... در همین حال مکالمه نامحدود با خطوط " الو تهران" در طی یک ماه نیز هزینه ای حدود ۲۴ هزار و ...

مکالمات تلفنی با ۱۰هزار تومان حق اشتراک رایگان می‌شود

boyenargas-ba.irfacebook.ir/.../مکالمات+تلفنی+با+۱۰هزار+تومان+حق+ا...
تور روسیه با پرواز تابان 3.450.000 تومانتور بانکوک پاتایا تایلند .... در شبکه اپراتور دوم یا ایرانسل، بر اساس آنچه اعلام شدهمتوسط میزان مکالمات موفق ... در این سند سه صفحه ای اشاره شده که در آن زمان، جرج بوش، رئیس جمهور وقت آمریکا، به ان اس ای دستور داده در ج ... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول آغاز شد.

نرخ مکالمه، پیامک و اینترنت اپراتورها در کربلا | فیدگاه ...

feedgah.com/item/9/1397/نرخ-مکالمه-پیامک-و-اینترنت-اپراتورها-در/
توافق رسمی MTN با اپراتور فیبر نوری ایران بعد از برجام باقری چناری همچنین .... تبلیغات پخش شده توسط این رسانه منحصر به مشترکین همراه اول نیست و کلیه ... می‌توانند با تلفن‌های ثابت و تلفن‌های همراه اول سراسر کشور ایران مکالمه نامحدود و کم ..... (دو معاون وزیر ارتباطات) که مسوولیت رگولاتوری در حوزه IT و ICT برعهده دارند، حاضر ...

کدهای پیشواز ایرانسل به گویش سمنانی سنگسری - صفحه ...

qelam-ba.crawlblog.ir/ogle/کدهای+پیشواز+ایرانسل+به...و.../150
با کدهاي ussd می‌توان کارهایی مثل انتقال وجه، اعلام موجودی، خرید شارژ، پرداخت قبوض و حتی .... یاهست قابل استفاده بر روی اینترنت های خطوط : ايرانسلهمراه اول–رایتل و … ... کرد در این 2 طرح به نوعی مکالمه نامحدود برای مشترک در نظر گرفتهشده است. ... به گفته این 2 کارمند رسمی کسپرسکی ، دستور استفاده از این شیوه غیر اخلاقی و ...

فروش اینترنت به مخابرات هشت استان محدود شد - سرگرمی

sargarmii.in/psar1751034_فروش-اینترنت-به-مخابرات-هشت-استان-محدود...
شرکتها با فروش حجمی اینترنت پول خوبی به جیب میزنند اگر این شرکتها به ... طرح مکالمه نامحدود ویژه مشترکین دایمی و اعتباری همراه اول اغاز شد gt به گزارش اداره کل. .... ایرانسل امکان هدیه دادن بسته اینترنت همراه را به دیگر مشترکین ایرانسلو ... اوایل هفته جاری رگولاتوری دستور توقف فروش اینترنت مخابرات را به دلیل کیفیت ارایه.

#اوپراتور - photos Instagram - English Instagram

www.instagram24.com/tag/اوپراتور
همراه اول با قوی ترین اوپراتور و سرویس دهی در خدمت شما مردم ایران زمین ... MCI & MTN طبق جدول اپراتورهای خاورمیانه و آفریقا بر مبنای تعدا کاربران، همراه .... بسته های اینترنت نامحدود شبانه نیز مانند بسته مکالمه نامحدود، به صورت خودکار تمدید نخواهند شد. ..... Pre-order iPhone اپل آیفون‌های جدید خود را چهارشنبه‌ی هفته‌ی گذشته معرفی کرد ...
+ نوشته شده توسط Ehsan Karampour در پنجشنبه بیستم تیر ۱۳۹۲ و ساعت ۱۹:۳۶ بعد .... رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران با اشاره به اقدامات رگولاتوری در این ..... امسال نیز طبق این رسم هر ساله، سه اپراتور تلفن همراه کشور، همراه اول، ایرانسل و ... مکالمه نامحدود شبانه همراه اول در سه بسته شبانه ( ۲۴ ساعت ) با هزینه فعال سازی ...

ایران نو - متولی فیلترینگ تغییر می‌کند؟

iraneno.ir/news/431/متولی-فیلترینگ-تغییر-می‌کند-/
۲۴ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - با این وجود طی ماه‌های اولی که از روی کار آمدن وی می‌گذرد، برخی شبکه‌های اجتماعی ... فعالیت می‌کردند، فیلتر شده و درباره شبکه‌های دیگر هم چنین بحثی مطرح شد. ... مصادیق نظرات متعددی وجود دارد چراکه در همان روزهای اول که از این موضوع می‌گذشت، ... مجازی هم که به دستور مقام معظم رهبری تشکیل شده قرار نیست که وظیفه نهادهای ...

آهنگ پیشواز ایرانسل جدید - safernews.in

yaldasolimani-rzb.web.safernews.in/list/vitrin.irancell.ir5555.html
آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول از بابک جهانبخش ..... به شماره ۸۰۸۸2 - ارسال دستور *۱۱۱*۲۳۱#و همچنین می تونید باارسال پیامک به شماره ۸۰۰۸ تنظیمات اینترنت گوشی خودتون رو دریافت کنین. .... ۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود دیتابیس رایگان همراه اول» ثبت شده است - دانلود جدید .... با پیگیری رگولاتوری و به منظور پایه ریزی ساز و

تراز | پایگاه خبری تحلیلی اقتصادی

www.taraznews.com/node?page=204&amp%3Bqt-porbazdid_box...
تراز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح بندی از قانون بودجه سال ۹۴ ... مردم از دانشگاه آزاد که با قید دو فوریت تقدیم هیأت رئیسه شده را در دستور کار بگذارند. .... (همراه اول و ایرانسل) برخورد نشد زیرا همراه اول و ایرانسل در زمان موافقت کمیسیون ... که هزینه خرید بسته مکالمه نامحدود در صورتحساب پایان دوره مهرماه لحاظ شده است.

تلویزیون اینترنتی؛ بازگشایی یک اختلاف 10 ساله / ویوان ...

newsgard.ir/.../تلویزیون-اینترنتی؛-بازگشایی-یک-اختلاف-10-ساله
۲۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 10 سال قبل نخستین بار با اجرایی شدن شبکه‌های مبتنی بر آی‌پی در شبکه مخابرات ... که دوباره حضور مجدد صدا و سیما در عرصه IPTV اختلافات گذشته نیز زنده شده است. ... کند و به نوعی رگولاتور محتوای برنامه‌های تولید شدهخود باشد اما ارائه خدمات IPTV، .... عیدی همراه اول تا پایان نوروز 95 پول ها به جز بانک به کجا می رود؟
وی با بیان اینکه در مجوزی که به اپراتورهای موبایل از اول شهریورماه اعطا می شود نسل ... خبر تخلف مخابرات در فروش پهنای باند در 10 استان و دستور توقف واگذاری اینترنت ... رادیویی گفت: نظر رگولاتوری را در این زمینه بررسی می کنیم و با تامین پهنای ... با هدف بهبود سرویس دهی به مشترکین شبکه تلفن همراه و وایمکس ایرانسل در شهر ...

دي وي دي آشپزي | پرديس پاتوق

salim14.shr64.ir/fa/دي+وي+دي+آشپزي.html
آیا از برنامه های آشپزی بدون کیفیت خسته شده اید؟آیا به دنبال ... سرآشپز پاپیون با بیش از ۲۴۰۰ دستور پخت غذا های ایرانی و خارجی به همراه آپدیت دوره ای با بیش از ...

ساخت رگولاتور ولتاژ | پرديس پاتوق

funfriends-lxb.shr64.ir/fa/ساخت+رگولاتور+ولتاژ.html
نیازی به شارژر ندارند، کافی ست با یک کابل آن‌ها را به درگاه یو اس بی یک دستگاه ... منبع قدرت:شدت نور خارج شده از منبع نوربا ... پاور بانک شارژر همراه ابعاد پاور بانک 137 × 137 × 45 میلی‌متر مشخصات فنی .... ساخت ناوشکن های پیشرفته در دستورکار نیروی دریایی است .... (طنز) · متن · شارژ رایگان ایرانسل 14 مهر · زندگی یعنی چه؟

خودروي mvm | پرديس پاتوق

biakhande.shr64.ir/fa/خودروي+mvm.html
به گزارش ایران ناز این اقدام با موجی از انتقادها روبرو شد. ... قبل در مناطقی از سوریه آغاز شده با تحرک زمینی خاصی از طرف ارتش سوریه همراه نبوده. ... به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس دستور کار جدید بانک ... از اواخر جنگ جهانی اول تا به امروز "تانک" به جزء جدایی ناپذیری از اکثر ارتشهای جهان تبدیل شده است.

بلاگ, بلاگ ریدر, آرشیو وبلاگ های ایرانی

blogreader.ir/tags/مکالمه%20خصوصی
تغییر صدا در هنگام مکالمه برای مشترکین ایرانسل ... اگر یادگیری مکالمه زبان بخوبی و صحیح انجام شده باشد ، نباید فرّار باشد. مثل اینکه شما ..... با طرح «روزهای گرم حرفی» همراه اول، هر روز یک ساعت مکالمه رایگان داشته باشید! ...... معرفی سایت دایرة المعارف راهنماها و دستور العمل های عربی، مقالات عربی متنوع ...... مکالمه نامحدود همراه اول.

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات