close
متخصص ارتودنسی

ناگفته های مهراوه شریفی نیا

ناگفته های مهراوه شریفی نیا
چهارشنبه 30 خرداد 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

ناگفته های مهراوه شریفی نیا

ناگفته های مهراوه شریفی نیا

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر

 

مهراوه شریفی نیا دختر محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان در مصاحبه ای با ما از حاشیه های سریال کیمیا گفت.

گفتگوی جذاب با مهراوه شریفی نیا

در این مطلب با مهراوه شریفی نیا بازیگر پر انتقاد سریال کیمیا گفتگویی انجام داده ایم که خواندنش خالی از لطف نیست.
با مهراوه شریفی نیا گپ زده ایم. در آخرین روزهای یک اسفند ماه ملتهب. درباره سریال پر سروصدایش و روزهای خلوتش درباره انتقاد و محبوبیت. تلویزیون و انتخابات و فضای مجازی. مهراوه شریفی نیا همه سوال های مان را به همان آسودگی جواب می دهد که دراو سراغ داریم. هر چند که بعدش که می رود و مصاحبه را می خواند یادش می افتد که بعضی حرف ها برای چاپ شدن خوب نیست. که بعضی جمله ها را باید خط زد. حرف های معمولی که درباره عقاید و تصمیماتش زده بود. چیز هایی که حتی شاید در تعریف از دیگران گفته بود و می توانست سوءتفاهم ایجادکند. باشد. بگذارید به حساب اینکه نمی خواهد دلی را بشکند. بگذارید به حساب شکنندگی اش. این مصاحبه با او، عکس گرفتن با او به ما خوش گذشته است، کاش به شما هم خوش بگذرد.

مهراوه شریفی نیا در سریال کیمیا ، ‌ بازیگر ، عکس

به نظر خودت سریال کیمیا پرطرفدار بود؟

- بله بود. من خیلی به عدد و رقم کار ندارم ولی تا پیش از کیمیا اطرافیان خودم که طرفدار سریال های ترکیه ای بودند کارهایم را نمی دیدند... چون جم، یاسمین یا چنین چیزی پخش می کرد. همزمان با کیمیا هم سریال لطیفه و دو سریال دیگر از جم پخش می شد ولی آنها را ضبط می کردند و بعدا می دیدند تا بتوانند کیمیا را ببینند. 

از طرفی هم کلا در کشور ما برای همه اتفاقات جوک می سازند. کیمیا هم کهاز شبکه دو پخش می شد. راستش ... ما وقتی فهمیدیم از شبکه دو پخش می شود خوشحال نشدیم، چون فکر می کردیم سریال های شبکه سه همیشه موفق تر هستند اما آخرش همان شد که از اول می گفتند؛ یعنی سریال از شبکه دو پخش شد و به شدت دیده شد... وقتی این همه سوژه از سریال درمی آورند یعنی دیده شده و هر سریالی را با چنین دقت و حساسیتی ببینند، از کارهای خودمن تا کارهای اطرافیان، حتما یک چیزی از آنها درمی آید. این دقتی که مردم در دیدن کیمیا داشتند برای من عجیب بود. مثلا یک خودکار گوشه تصویر بود، می گفتند این خودکار سال 72 ماه فلان ساخته شده یا قابلمه های شما فلان است. یا ما در خانه ای فیلمبرداری می کردیم که 50 سال قدمت داشت، روی در آن صندوق پستی بود و به آن ایراد گرفته بودند. 

آقای افشار (کارگردان سریال) عکس خودش را که مربوط به سال 46 در خانه پدربزرگش بود، آورد که روی در خانه عین همین صندوق پستی بود. البته یک چیزهایی هم از دست ما در رفت و باعث شد مردم دیگر ول نکنند. اشکال این بود که همان ابتدای کار یک برچسب «همراه اول» از دست ما در رفت که این شروع قضایا بود. 

البته من خیلی خوشحال بودم که مردم اینقدر سریال را با دق5ت می بینند. یعنی همیشه مردم سریال ها را رادویی می دیدند ولی سریال ما را مثل سینما می دیدند و زوم می کردند که ایراددربیاورند. به نظر من این برای تلویزیونی که همه می گویند با آن قهرند، یک پیروزی است چون اغلب بیننده ها حتی نگاه انتقادی هم به برنامه های تلویزیون ندارند؛ اصلا نمی بینند که بخواهند انتقاد کنند. به نظر من این اتفاق خوبی است ولی ایرادهای خودش را هم دارد. من خودم اگر می دانستم اینقدر این سریال دیده می شود شاید سر یکسری مسائلی پافشاری بیشتری می کردم و کوتاه نمی آمدم. آقای افشار و شفیعی هم کوتاه نمی آمدند.

مهراوه شریفی نیا ، عکس ، آزیتا حاجیان


البته شاید با حضور این همه ستاره، پربیننده شدن آن قابل پیش بینی بود.

- نمی دانم. ما اینجوری فکر نمی کردیم. یک زمانی شبکه دو به عنوان شبکه کودک و نوجوان جا افتاد و شاید همین مسئله ما را ترسانده بود. 

چه شد که قرار شد از شبکه دو پخش شود؟

- از اول هم قرار بود از شبکه دو پخش شود ولی آقای دارابی به ما قول داده بودند این سریال را از شبکه سه پخش کنند. 

آقای پورمحمدی به مراسم تقدیر از عوامل کیمیا نیامدند؟

- چرا، آمدند. 

به سریال انتقادی داشتند؟

- هم تشکر کردند و هم انتقادهایی را که به سازمان درباره کیمیا گفته شده بود را برای ما خواندند. همه می گویند آقای پورمحمدی شوخ طبع و رک و صریح اللهجه است. آقای شفیعی هم دو مورد را پاسخ دادند. درباره گریم و حضور نیروهای دریایی در زمان جنگ. 

اینکه می گویید نزدیکان شما این سریال را بیشتر دیدند شاید به این دلیل باشد که نام سریال کیمیا بود و شما نقش اول آن بودید. من هم اگر یک آشنایی داشته باشم که نقش اول یک سریال صد قسمتی پرستاره باشد، حتما آن را می بینم.

- نه اینطور نیست. به نظر من بهترین باکس برای پخش یک سریال ماه رمضان است. یعنی وقتی کاری برای باکس ماه رمضان به من پیشنهاد می شود اینطوری آن را می خوانم که ان شاءالله خوب است و بازی می کنم. در بقیه موارد می گویم ان شاءالله جوری باشدکه نروم. «خداحافظ بچه» در ماه رمضان و شبکه سه پخش می شد. «روز حسرت» هم همینطور... ولی نشاندن مخاطب عام پای تلویزیون در باکسی به غیر از ماه رمضان، آن هم وقتی که به رنگ و لعاب شبکه جم عادت کرده اند، کار آسانی نیست. 

منظورم این است که حتی نزدیکان خودم هم که از طرفداران سریال های ترکیه ای بودند، کیمیا را بدون اینکه بگویم، می دیدند. آنقدر به سریال های جم عادت کرده بودند که مثلا می گفتم، عمه تو رو خدا سریال من را یک قسمت ببین، ببین چه شکلی شده ام، می گفت نه، یاسمین (کاراکتر یکی از سریال های جم) خیلی خوشگل است! نمی توانم تو را ببینم. خب کاری نمی توانستم بکنم. بعد هم رفتم دیدم راست می گوید، واقعا خوشگل است! (خنده) 

حاشیه های ماجرای گریم چه بود؟ مسائل دیگر مربوط به طراحی صحنه و عوامل دیگر است ولی مردم واقعا حساس شده بودند که این بازیگر الان واقعا 47 ساله است؟ یا چرا بازیگرها وقتی پیر می شوند فقط عینک می زنند و ...؟

- این هم واقعا به من ربطی ندارد. من نمی دانم امیر اسکندری چرا آن مصاحبه را انجام داد. در فاز سه آقای عبدالله اسکندری برای گریم من لطف کردند و تشریف آوردند چون نسبت به ابروهای دوره نوجوانی من انتقادات بسیاری شد، ... و من این مشکل را از همان ابتدا می گفتم... ولی کسی گوش نکرد.

مهراوه شریفی نیا و مادرش ، آزیتا حاجیان ، محمدرضا شریفی نیا


آن زمان یعنی از اول سریال هم آقای عبدالله اسکندری بودند؟

- نه، در فاز یک و دو سریال آقای امیر اسکندری بودند. بعد دو ماه فیلمبرداری، آف شدیم و فاز سه را شروع کردیم. همان زمان من به خاطر این ابروها خیلی ناراحت بودم. می گفتم ابروها را دستی بچسبانید ولی آقای امیراسکندری می گفتند نه تو طاقت نمی آوری هر روز دو ساعت زیر گریم باشی. یک سال کار است و نمی توانی. گفتم اگر قرار است من بتوانم که می توانم اما حرفم را گوش نکردند و ابروهایم را برایم بافتند. آبادان هم هوا شرجی بود. 

این ابروها وز می شد و شکل بدی پیدا می کرد. باور نمی کنید که حتی خواهش می کردم چند سکانس را به خاطر ابروها اصلا نگذارند یا کلوز آپ ها را حذف کنند. بعد به تهران آمدیم و یکی از مجری های گریم لطف کرد برای من ابرو گذاشت و من یک سال و نیم تمام، روزی دو ساعت گریم می دم. به همین دلیل برای دوران پیری، آقای شفیعی از آقای عبدالله اسکندری خواهش کردند گریم من را انجام بدهند؛ ایشان هم این گریم را برای من در نظر گرفتند. آقای شفیعی و آقای افشار هم اوکی دادند... 

صدات هم می لرزید و این بیشتر مریضی را به ذهن می آورد تا پیری.

- من برای کارم چند ابزار دارم. لباسم، طرز راه رفتن، استفاده از دستم، صدایم و وقار و... کیمیا در فاز سه به نظر من بیشتر شبیه سوپرمن ها بود تا فاز یک و دو. خانم مدیر هم شده بود. تم مذهبی بیشتری هم داشت و شبیه خانم جلسه ای ها شده بود. البته فیلمنامه چندین بار بازنویسی شد که کیمیا از این حالت سوپرمنی دربیاید. به هر حال ساخت 110 قسمتی به این راحتی ها هم نیست. ما در فاز سه با مشکلات و سلایق مختلفی روبرو بودیم. 

می خواهید بگویید چون ابزارهای دیگر را نداشتید، بیشتر روی صدا مانور دادید؟

- اصلا مسئله این بود که من نقش یک دختری را بازی کردم که در سنین هفده هجده سالگی مدام بالا و پایین می پرید؛ طوری که در زندگی شخصی خودم هم مدام روی پنجه راه می رفتم. جیغ جیغ می کردم، از تن صدای بمم اصلا استفاده نمی کردم، بلند و تند حرف می زدم و ... در واقع من بینابین دو کیمیا هستم و در این سریال اصلا سن خودم را بازی نکردم. دقیقا یا 13 سال جوان تر یا 13 سال پیرتر را بازی کردم. 

به همین دلیل فکر کردم برای اینکه این دو بالانس شوند باید آن طرف کمی شر و نابالغ باشد. آن هم در آن جوی که مادرم تعریف می کرد یا در عکس های شان می دیدم که مثلا جوان های نسل انقلاب با آن پوشش ها یکباره درست از فردای انقلاب دیگر یک تار موی شان هم بیرون نبود. فضا انقلابی بود... یک جوی ایجاد می شود اینکه چقدر تحت تاثیر آن قرار بگیری مهم است. آن چیزی که من از صحبت های اینها فهمیدم این بود که یک هیجانی در اینها بوده. من هم خیلی سعی کردم کیمیای آن دوره با بعد ازازدواجش متفاوت باشد. یعنی کیمیای بعد از ازدواج از همه لحاظ به خودم نزدیکتر بود؛ می توانست پخته باشد، بالغ باشد، دیکر تکنیک کمی نیاز داشت.

مهراوه شریفی نیا و پدرش ، محمدرضا شریفی نیا ، بازیگر زن


یعنی شخصیت پردازی نیاز نداشت؟

- شخصیت پردازی نیاز داشت ولی کار تکنیکی سخت نیاز نداشت. دیگر دوران انقلاب گذشته بود، ازدواج کرده بود و باید از یک بچه نگهداری می کرد. به نظرم یک آرامش بیشتری داشت. بالغ تر و پخته تر شده بود و به من نزدیکتر بود. 

برگردیم به ماجرای گریم و فاز سه. گفتید همه اوکی دادند...

- این نظر آقای عبدالله اسکندری بود که گفتند من برای بازیگری که چهار ماه روزی دوازده ساعت جلوی دوربین است از لاتکس یا مواد دیگر استفاده نمی کنم. گفتند به خاطر تجربه ام این را می گویم. یک ماه برایش لاتکس بزنید صورتش تاول می زند. آن وقت باید یک ماه کار را تعطیل کنید تا خوب شود. 

به نظر شما استدلال هایشان درست بود؟

- ببینید مگر برای صورت خانم های بازیگر چهل و چند ساله ما چه اتفاقی افتاده؟ یا نمونه های خارجی. مدونا 67 ساله است.جنیفر لوپز، نیکول کیدمن و ... میانسال هستند. من خودم 34 سلام است. کیمیا سیزده سال بزرگتر از من است. دقیقا بین 40 تا 50 بدترین سن است. با گریم نمی توانی هیچ کاری برای نشان دادن این سنین انجام بدهی9 چون اتفاقی که می افتد این است که چشم و پوست پخته تر می شوند. این آبی که زیر پوست من هست، آن زمان نیست. من نمی دانم دقیقا باید چه می کردند. بعد اینکه ما واقعا روزی یک ساعت گریم داشتیم و در بعضی صحنه ها اصلا سن من مشخص نبود. 

صدای یک زن 47 ساله هم نمی لرزد.

- صدای من نمی لرزید، از بخش بم صدایم استفاده می کردم. سعی می کردم اصلا جیغ نشود و یک مقدار آرام تر و با طمأنینه و متین صحبت می کردم.. فکر می کنم برخلاف آن چیزی که همه فکر می کنند ما می خواستیم یک خخانواده گل و بلبل را نشان بدهیم، اینطور نبود. آن خانواده سال 57، ماه بود. یک پدر نمونه داشت که بسیار آدم حسابی بود... خیانت هم نکرد. شهیدهم شد ولی باحال بود. ریش و سیبیلش را می زد، سه تیغ می کرد، ارتشی بود، جزو نظام قدیم بود. 

به نظر من کیمیا تنها سریالی است که یک آدم نظامی دوره پهلوی در آن اینقدر آدم حسابی نشان داده می شود. پدر من، آقایحسن پورشیرازی شهید می شود. به مردم خیانت نمی کند و این آدمی است که از نظام پهلوی است. من اینها را خیلی دوست داشتم و حتی آن اوایل که می گفتند این فیلم باز می خواهد پهلوی را بکوبد من شاخ سه سر درآوردم که آخه مثبت ترین نقش داستان ما پدر من است که نظامی است اما به کشورش تعهد دارد، به ملتش وفادار است. این قشنگ ترین تصویری است که می شود از یک نظامی داد. فراتر از این که در کدام دوره خدمت کرده. 

این شایعه درست است که مایل نبوده اید فاز سه را بازی کنید؟

- خیلی ها به من گفتند مادرت چرا جای تو بازی نکرد. در فیلمنامه اولیه فاز سه قرار بود نقش مهری یعنی نقش خود مامان ادامه داشته باشد ولی چون فاز یک و دو بیشتر از زمانی که فکر می کردیم و قرار بود طول کشید، مامان بسیار خسته شده بود. مجبور بود برای کاری از ایران برود. ما یک سال و چهار ماه بی وقفه کار کرده بودیم. 

در نتیجه آب پاکی را ریخت روی دسته همه و گفت من نمی توانم باشم. در نتیجه کلا ماجرای حضور مامان منتفی شد و حتی ادامه در نقش خودش هم بازنویسی ها حذف شد. در نتیجه ما اصلا امکان این را که مامان جای من بازی کند نداشتیم. من خودم نمی خواستم بازی کنم چون می ترسیدم بیننده ما را در سن بالا باور نکند و حس- مادر و دختری بین من و دختر و پسرهای هم سن و سالم باورپذیر از آب درنیاید. اسم حداقل ده بازیگر خانم را به آقای افشار پیشنهاد دادم که جای من بازی کنند، گفت حرفش را نزن.

مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ ، بازیگر زن ، عکسهای مهراوه شریفی نیا


چه کسانی بودند؟

- دوست داشتم فاطمه گودرزی یا ماهایا پطروسیان بازی کنند... من یک لیست از کسانی که می توانستند جای کیمیا باشند، تهیه کردم. گفتم کیمیا برای من مثل معشوقه ام می ماند. خیلی سخت است او را دست شخص دیگری بدهم ولی اگر قرار است من را به عنوان یک زن 47 ساله باور نکنند، من معشوقه ام را دست کس دیگری می دهم که خوشبختش کند. 

این شبیه ایثار در عشق است!

- بحث ایثار نیست. بحث این است کهاصلا نقش پیر بازی کردن در مملکت ما بزرگترین ریسکی است که یک بازیگر می کند. پژمان بازغی در دوئل آقای درویش پدر خودش را درآورد، خیلی هم خوب بازی کرد ولی آخر سیمرغ نگرفت. نرگس محمدی در فیلم ستایش همینطور. شاید این کار در فیلم سینمایی جواب بدهد. نمونه اش مریلا زارعی در شیار 143 که نقش پیری اش خوب درآمده بودولی به نظر من این کار در سریال، امکانپذیر نیست. 

آقای افشار لیستی را که شما داده بودید قبول نکردند چون آنها را قبول نداشتند یا ...

- نه، اصرار داشتند که من، مهدی پاکدل و پوریا پورسرخ برای بزرگسالی، خودمان باشیم. گفتند ما اصلا به این دلیل بازیگرهای سن متوسط انتخاب کرده ایم که بتوانند هم جوانی را بازی کنند هم میانسالی را. الان اگر بخواهیم اینها را عوض کنیم کلا همه چیز تغییر می کند و دوست نداریم که بیننده بزند یک سریال دیگر ببیند. بیننده دوست دارد کیمیا ببیند و فکر می کنم حق با ایشان بود. 

شاید اگر فصل به فصل پخش می شد و هر شب نبود، یعنی اگر بین فصل های مختلف فاصله ای می افتاد، باورپذیرتر می شد.

- بله. همین طور است. مثلا من دیروز بیست و پنج شش ساله بوده ام و شب بعد 47 ساله می شوم و بعد... 

هیچ تغییری هم نکرده اید...

- واقعا من تغییر کرده بودم ولی نمی دانم چرا مشخص نبود. به خاطر نور یا تصویری است که از تلویزیون پخش می شود و ... راستش را بگویم، من واقعا با آن گریم مینسالی خجالت می کشیدم بروم سوپرمارکت خرید کنم... حتی خجالت می کشیدم سوار ماشین شوم و تا خانه بروم. چطور می شود که این گریم اصلا در تلویزیون مشخص نمی شود؟

مهراوه شریفی نیا ، عکسهای مهراوه شریفی نیا ، ‌سریال کیمیا


چرا خجالت می کشیدید؟

- پیر و پر از خط بودم. شایداشتباه مان این بود که عینک فریم دار زدیم. عینک فریم دار یک مقدار آدم را بشاش و جوان تر می کند. اصلا شاید نباید عینک می زدیم چون خیلی روی چشم من کار شده بود. ما برای هفده هجده سالگی صورت را جوان کردیم و چروک ها را برداشتیم اما برای 47 سالگی آمدیم چروک ها را زیاد کردیم و این پف چشم من را تشدید کردیم. وقتی عینک با فریم مشکی می زنی یعنی انگار یک خط چشم مشکی قشنگ کشیده ای و... ولی اشتباه ترین کار آن مصاحبه آقای امیر اسکندری بود آن هم برای گریمی که خودشانجام نداده بود و اصلا در مورد آن اطلاعی نداشت! این گریم تصمیم استاد عبدالله اسکندری است. 

در فیلم دزد عروسک ها من بچه بودم. روی پای آقای عبدالله اسکندری می نشستم، من را گریم می کرد. عموی من است و از او بالاتر نداریم. خودشان این تشخیص را داده اند. قطعا اینجا هم بنشینند آن حرف ها را نقض نمی کنند. من باز هم می گویم یک زن چهل و هفت ساله واقعا پیر نیست، فقط میانسال است. 

اینها که می گویید فارغ از اینکه انتقادها درست یا غلط بوده، به شخص تو برنمی گردد؛ بزرگترین انتقاد از گریم این است که می گویند چهره این فرد به 47 ساله نمی خورد.

- واقعا ربطی به من ندارد. انتقادها هم فقط به من نبود، به همه گریم ها8 بود. آن زمان هم من می گفتم که با این لپ ها زن 47 ساله نمی شوم. 

البته این در مورد مادرتان، خانم حاجیان هم صدق می کند و با توجه به شباهت هایی که دارید ایشان هم اصلا چهره شان به سن شان نمی آید. ده سال پیش به راحتی می توانستند نقش زن 35 ساله را بازی کنند و ...

- مدل صورت من مدلی است که راحت تکیده نمی شود. من اصلا دلم می خواهد این لپ ها برود ولی نمی شود. انگار همیشه ترگل ورگل هستی. من دقیقا به8 خاطر فرم صورتم از آقای افشار خواستم برای فصل سوم شخص دیگری جای من بازی کند. 

درباره کار که صحبت می کنی خیلی با تعصب حرف می زنی؛ انگار بیشتر از نقش یک بازیگر در آن پروزه بوده ای.

- کیمیا دو سال کامل از زندگی من را گرفت و اینطور نبود که من وقتی آفیش نیستم، مهراوه باشم. وقتی آفیش نبودم هم باز کیمیا بودم چون ما شش ماه در ابتدا به آبادان رفتیم. 

به نظر می رسد از آن بازیگرهایی بوده اید که بعد از هر برداشت، اول می دیدید چی از آب درآمده.

- واقعا هم همینطور بود. به این دلیل که من به اندازه برنامه ریز پروژه برای کیمیا دفتر داشتم. یعنی تمام سکانس های خودم را درآورده بودم، خلاصه نویسی کرده بودم، راکورد لباسم را نوشته بودم. این پروزه اصلا برایم شوخی نبود؛ مهمترین اتفاق زندگی ام بود.

 

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر  

 

 

حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا - ...

namnak.com/23613-حرف-های-آزیتا-حاجیان-درباره-مهراوه.html

پس از 3 دهه از فیلم دزد عروسک ها بار دیگر شاهد بازی آزیتا حاجیان و دخترش مهراوه شریفی نیا این بار در یک سریال تلویزیونی به نام کیمیا هستیم. در ادامه ناگفته هایی ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر - نمناک

namnak.com/26733-مهراوه-شریفی-نیا-کیمیا.html

سریال کیمیا با بازی مهراوه شریفی نیا یکی از سریال های پرطرفدار این شبهای شبکه دوم سیما است که قسمت های پایانی خود را سپری میکند، گفتگوی ما را با مهراوه ...

تصاویحرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا - ...

namnak.com/23613-حرف-های-آزیتا-حاجیان-درباره-مهراوه.html

پس از 3 دهه از فیلم دزد عروسک ها بار دیگر شاهد بازی آزیتا حاجیان و دخترش مهراوه شریفی نیا این بار در یک سریال تلویزیونی به نام کیمیا هستیم. در ادامه ناگفته هایی ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر - نمناک

namnak.com/26733-مهراوه-شریفی-نیا-کیمیا.html

سریال کیمیا با بازی مهراوه شریفی نیا یکی از سریال های پرطرفدار این شبهای شبکه دوم سیما است که قسمت های پایانی خود را سپری میکند، گفتگوی ما را با مهراوه ...

تصاویر برای ناگفته های مهراوه شریفی نیاگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

نتیجه تصویری برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

نتیجه تصویری برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

نتیجه تصویری برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

نتیجه تصویری برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

تصاویر بیشتر برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا - پرشین وی

www.persianv.com/sargarm/319989.php

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روایت تکان دهنده مهراوه شریفی نیا از کیمیا! , ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا , نوشته مهراوه شریفی نیا در مورد سریال کیمیا , پرشین وی ...

صحبت های جنجالی مهراوه شریفی نیا در مورد گریم پیریش در ...

www.persianv.com/pic/view/012232.php

۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهراوه شریفی نیا: گفته های آقای امیر اسکندری درباره من، مادرم و آقای ..... حرف های ناگفته سحر قریشی و امید علومی از ازدواجشان - قسمت دوم + تصاویر.

ناگفته هاي مهراوه شريفي نيا از کيميا + تصاوير

boooom94.rozblog.com/post/26

۲ ساعت پیش - ... مهراوه شريفي نيا از کيميا + تصاوير 1 . ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر…,ناگفته هاي مهراوه شريفي نيا از کيميا + تصاوير,بوم !

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر

marzfun.rozblog.com/post/132

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصاویر برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیاگزارش تصاویر تصاویر بیشتر برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا حرف های جالب ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا | نوروز 95

www.promdress95.ir/2016/02/.../ناگفته-های-مهراوه-شریفی-نیا-از-کیمی...

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا - ... namnak.com/23613-حرف-های-آزیتا-حاجیان-درباره-مهراوه.html پس از 3 دهه از فیلم دزد ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر - جوونی

javuni.ir/news/34244

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سریال کیمیا با بازی مهراوه شریفی نیا یکی از سریال های پرطرفدار این شبهای شبکه دوم سیما است که قسمت های پایانی خود را سپری میکند، ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر | مدل جدید 95 ...

nowruz95-model2016.ir/.../ناگفته-های-مهراوه-شریفی-نیا-از-کیمیا-ت/

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هراوه شریفی نیا | عشق مهراوه شریفی نیا به کیمیا - نمناک namnak.com/26733-مهراوه-شریفی-نیا-کیمیا.html مهراوه شریفی نیا و عکسهای مهراوه ...


از بدقلقی‌ مهراوه شریفی‌نیا تا ناز کردن رضا کیانیان در ...

cinemacinema.ir/tv/از-بدقلقی‌-مهراوه-شریفی‌نیا-تا-ناز-کر/

۳۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - از بدقلقی‌ مهراوه شریفی‌نیا تا ناز کردن رضا کیانیان در ناگفته‌های طراح گریم «کیمیا». سریال کیمیا امیر اسکندری طراح گریم سریال «کیمیا» شمه‌ای ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر - هفته

rk9.ir/news/3374

۶ ساعت پیش - مهراوه شریفی نیا دختر محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان در مصاحبه ای با ما از حاشیه های سریال کیمیا گفت.

حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا

www.fastcamp.ir/1394/.../حرف-های-جالب-آزیتا-حاجیان-درباره-دخترش.html

۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا حرف های آزیتا حاجیان ... اول بلاگ | آزیتا حاجیان | ناگفته های کیمیا از زبان آزیتا حاجیان.

عکس های جدید همراه بیوگرافی مهراوه شریفی نیا - مهستان

mahstan.ir › عکس

مهستان » عکس های شخصی همراه زندگینامه مهراوه شریفی نیا , را در ادامه مشاهده نمایید. مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا , طولانی ترین سریال تلویزیونی در ایران.

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر | پگاه آنلاین ...

various.pegahonline.ir/.../ناگفته-های-مهراوه-شریفی-نیا-از-کیمیا-تصا/

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش اصلی سریال پر طرفدار کیمیا در حاشیه سفرش به جلفا از عشقش به ...

محمدرضا شریفی‌نیا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/محمدرضا_شریفی‌نیا

محمدرضا شریفی‌نیا بازیگر سینمای ایرانی است. ... محمد رضا شریفی‌نیا علاوه بر بازی در فیلمهای سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی، سمتهای دستیار کارگردان، ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا! - نت شهر

www.netshahr.com › هنر › رادیو و تلویزیون

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نت شهر: مهراوه شریفی‌نیا بازیگر مجموعه کیمیا در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: ما مى دونستیم واقعى نیست، مى دونستیم شب مى ریم هتل و تمیز ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر | khabar95

khabar95.ir/page-322620.html

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر ... مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش اصلی سریال پر طرفدار کیمیا در حاشیه سفرش به جلفا از عشقش به کیمیا گفت.

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر - یاس کمپ ...

yascamp.ir/ناگفته-های-مهراوه-شریفی-نیا-از-کیمیا-ت.html

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر ... مهراوه شریفی نیا دختر محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان در مصاحبه ای با ما از حاشیه های سریال کیمیا گفت.

روایت تکان دهنده مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا! + عکس

www.niksalehi.com/oghat/archives/244469.php

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ناگفته های ظریف از دلیل قدم زدنش با کری ... مهراوه شریفی نیا بازیگر مجموعه کیمیا در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: ما مى دونستیم واقعى ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر (6 عکس) - ...

www.serze.com/ناگفته-مهراوه-شریفی-کیمیا-تصاویر-614635/

۶ ساعت پیش - عکس ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر. به نظر خودت سریال کیمیا پرطرفدار بود؟ – بله بود. من خیلی به عدد و رقم کار ندارم ولی تا ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا تصاویر | برترین های نت

newgirl87.bistarinha.ir/page-94401.html

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر. www.niazshoma.com/matlab/2239/91/... سفر مهراوه شریفی نیا به آذربایجان سریال کیمیا با بازی مهراوه شریفی نیا ...

سبد بلاگ | ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا تصاویر ...

sabad-blog.ir/.../ناگفته+های+مهراوه+شریفی+نیا+از+کیمیا+%5C++تصا...

X ناگفته هاي مهراوه شريفي نيا از کيميا + تصاوير X خانم شريفي نيا، تجربه سفر به جلفا چطور بود؟ X سفر مهراوه شريفي نيا به آذربایجان X مهراوه شريفي نيا ، عشق ...

واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های سریال کیمیا - مرجع ...

www.rk7.ir/1394/09/16/post-2045/

۱۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهراوه شریفی نیا با انتشار عکسی, نسبت به انتقاد ها از سوتی های .... آزیتا حاجیان | ناگفته های کیمیا از زبان آزیتا حاجیان :: یولاور ulover.blog.ir/.

تازه ترین عکس های مهراوه شریفی نیا :: دنیای اینترنت

https://internet.gilbazar.com/post/تازه-ترین-عکس-های-مهراوه-شریفی-نیا

جدیدترین وبروز ترین عکسهای بازیگران و هنرمندان ایرانی ء تصاویر عاشقانه ناگفته های عاشقانه ء ... عکسهای جدید نفیسه روشن و مهراوه شریفی نیا ... آخرین مطالب.

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا تصاویر | News File

newsfile.ir/news/ناگفته+های+مهراوه+شریفی+نیا+از+کیمیا+++تصاویر

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش اصلی سریال پر طرفدار کیمیا در حاشیه سفرش به جلفا از عشقش به کیمیا گفت.

مهراوه شریفی نیا - جدیدترین وبروز ترین عکسهای بازیگران و ...

piclove.persianblog.ir/tag/مهراوه_شریفی_نیا

دسته بندی : باران کوثری، یکتا ناصر، مهراوه شریفی نیا، نیوشا ضیغمی .... وبروز ترین عکسهای بازیگران و هنرمندان ایرانی ء تصاویر عاشقانه ناگفته های عاشقانه ء ...

حرف های جالب مهراوه شریفی نیا:انتشار آن عکس جنجالی ...

www.tourismonline.co/15007/حرفهای-جنجالی-مهراوه-شریفی-نیا.html

۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهراوه شریفی نیا:کیمیا دردسر ساخت، پس سوپرمن نیست. ... ناگفته های خواندنی محسن چاووشی! تصاویر: نیکی کریمی با تیپی خاص در آمریکا ...

کلیپ شوخی مهراوه شریفی نیا با پوریا پور سرخ - فان سیتی

f30t.ir/search/?q=کلیپ+شوخی+مهراوه+شریفی+نیا+با+پوریا...

لباس مهراوه شریفی‌نیا روی فرش قرمز جشنواره فجر+ عکس .... کیمیا + تصاویر ناگفته های مهراوه شريفي نيا از سریال کیمیا عکس های خصوصی مهراوه شريفي نيا لو رفت ...

تازه ترین عکس های ملیکا شریفی نیا 94 | دانلود آهنگ جدید ...

fosfor.ir/تازه-ترین-عکس-های-ملیکا-شریفی-نیا-94/20498

جدیدترین وبروز ترین عکسهای بازیگران و هنرمندان ایرانی ء تصاویر عاشقانه ناگفته های عاشقانه ء … عکسهای جدید نفیسه روشن و مهراوه شریفی نیا … آخرين مطالب.حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا – …


namnak.com/23613-حرف-های-آزیتا-حاجیان-درباره-مهراوه.html

پس از 3 دهه از فیلم دزد عروسک ها بار دیگر شاهد بازی آزیتا حاجیان و دخترش مهراوه شریفی نیا این بار در یک سریال تلویزیونی به نام کیمیا هستیم. در ادامه ناگفته هایی …


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر – نمناک


namnak.com/26733-مهراوه–شریفی–نیا–کیمیا.html

سریال کیمیا با بازی مهراوه شریفی نیا یکی از سریال های پرطرفدار این شبهای شبکه دوم سیما است که قسمت هایپایانی خود را سپری میکند، گفتگوی ما را با مهراوه …


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر


marzfun.rozblog.com/post/132

۳ ساعت پیش – تصاویر برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیاگزارش تصاویر تصاویر بیشتر برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا حرف های جالب …


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر – جوونی


javuni.ir/news/34244

۳ ساعت پیش – سریال کیمیا با بازی مهراوه شریفی نیا یکی از سریال های پرطرفدار این شبهای شبکه دوم سیما است که قسمت های پایانی خود را سپری میکند، …


از بدقلقی‌ مهراوه شریفی‌نیا تا ناز کردن رضا کیانیان در …


cinemacinema.ir/tv/از-بدقلقی‌-مهراوه–شریفی‌نیا-تا-ناز-کر/

۳۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – امیر اسکندری طراح گریم سریال «کیمیا» شمه‌ای از مشکلات خود در این مجموعه … از بدقلقی‌مهراوه شریفی‌نیا تا ناز کردن رضا کیانیان در ناگفته‌های طراح …


صحبت های جنجالی مهراوه شریفی نیا در مورد گریم پیریش در …


www.persianv.com/pic/view/012232.php

۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – با رسیدن شخصیت های سریال «کیمیا» به زمان حال، انتقادهایی به گریم …. تیپ مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ در نشست خبری سریال کیمیا + تصاویر ….. حرف های ناگفته سحر قریشی و امید علومی از ازدواجشان – قسمت دوم + تصاویر.


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا – پرشین وی


www.persianv.com/sargarm/319989.php

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بازیگر نقش کیمیا در مجموعه کیمیا عنوان کرد: از ته دلم به همه شهدا، جانبازان و مفقودالاثرهایى که هنوز خانواده‌های آنان چشم انتظار بدن بى‌جانشان هستند، …


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر | پگاه آنلاین …


various.pegahonline.ir/…/ناگفته–های–مهراوه–شریفی–نیا-از-کیمیا-تصا/

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش اصلی سریال پر طرفدار کیمیا در حاشیه سفرش به جلفا از عشقش به کیمیا گفت.


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر | فيدگاه


feedgah.com/lastnews/…/ناگفته–های–مهراوه–شریفی–نیا-از-کیمیا-تصا/

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش اصلی سریال پر طرفدار کیمیا در حاشیه سفرش به جلفا از عشقش به کیمیا گفت.


حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا


www.fastcamp.ir/1394/…/حرف-های-جالب-آزیتا-حاجیان-درباره-دخترش.html

۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – آزیتا حاجیان ، مهراوه شریفی نیا ، سریال کیمیا. بگذارید منظورم را دقیق تر …. اول بلاگ | آزیتا حاجیان | ناگفته های کیمیا از زبان آزیتا حاجیان.


واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های سریال کیمیا – مرجع …


www.rk7.ir/1394/09/16/post-2045/

۱۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – کودکی بانمک مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا+ عکس … آزیتا حاجیان | ناگفته های کیمیا از زبان آزیتا حاجیان :: یولاور ulover.blog.ir/.


عکس غیر یهویی مهراوه شریفی نیا در هواپیما – فان سیتی


f30t.ir/search/?q=عکس+غیر+یهویی+مهراوه+شریفی+نیا+در+هواپیما

مهراوه شريفي نيا در مراسم جشنواره فیلم فجر خبر انلاین اخبار مرتبط: تیپ مهراوه شريفي نيا و پوریا پورسرخ در نشست خبری سریال کیمیا + تصاویر ناگفته های …


مهراوه شریفی نیا اجازه نمی zwnj داد گریمش کنیم – فان سیتی


f30t.ir/search/?q=مهراوه+شریفی+نیا+اجازه+نمی+zwnj+داد+گریمش…

مهراوه شريفي نيا در مراسم جشنواره فیلم فجر خبر انلاین اخبار مرتبط: تیپ مهراوه شريفي نيا و پوریا پورسرخ در نشست خبری سریال کیمیا + تصاویر ناگفته های …


محمدرضا شریفی‌نیا – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد


https://fa.wikipedia.org/wiki/محمدرضا_شریفی‌نیا

محمدرضا شریفی‌نیا بازیگر سینمای ایرانی است. … محمد رضا شریفی‌نیا علاوه بر بازی در فیلمهای سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی، سمتهای دستیار کارگردان، …


ع مهراوه شریفی نیا با سارافن های ک در فیلم میپوشد


morix.ir/search/?q=ع+مهراوه+شریفی+نیا+با+سارافن+های+ک+در…

مهراوه شريفي نيا در مراسم جشنواره فيلم فجر خبر انلاین اخبار مرتبط: تیپ مهراوه شريفي نيا و پوریا پورسرخ در نشست خبری سریال کیمیا + تصاویر ناگفته هاي …


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر | وطن


vatann.com › عمومي

خانه / عمومي / ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر … مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش اصلی سریال پر طرفدار کیمیا در حاشیه سفرش به جلفا از عشقش به …


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر – خبر آنتایم


khabarontime.ir/news/…/ناگفته–های–مهراوه–شریفی–نیا-از-کیمیا-تصاوی…

خبر-آنتایم-img-align=-left-hspace=-5-width=-120-src=-http-files.namnak.com-users-km-aup-9410-2052.jpg- …


برچسب ها – مهراوه شریفی نیا – شفاف


shafaf.ir/fa/tag/1/مهراوه%20شریفی%20نیا

گریم مهراوه شریفی نیا گفت من از مصاحبه امیر اسکندری. … آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی نیا برای نقش های کیمیا… و مهراوه کیمیا و … ناگفته های آزیتا حاجیان از کیمیا.


جدیدترین عکس های مهراوه شریفی نیا | تودی


galleryaks95.tudi.ir/page-549378.html

عکس های مهراوه شریفی نیا + بیوگرافی کامل در اینستاگرام,عکس های جدید ملیکا … ملیکا شریفی نیا این عکس را به به بهانه حضور خواهرش مهراوه در سریال کیمیا که این … ناگفته های عاشقانه ء بیوگرافی · عکسهای جدید نفیسه روشن و مهراوه شریفی نیا.


خبرگزاری فارس – پاسخ طراح گریم کیمیا به انتقادها


www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941030001133

۳۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – امیر اسکندری تصریح کرد: مهراوه شریفی‌نیا می‌گفت اجازه نمی‌دهم چسب با … طراح گریم اولین فیلمی که کیانیان بازی کرد یعنی “تمام وسوسه های زمین” …


عکس های جدید همراه بیوگرافی مهراوه شریفی نیا – مهستان


mahstan.ir/1394/09/10/mehraveh-sharifinia/

۱۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهستان » عکس های شخصی همراه زندگینامه مهراوه شریفی نیا , را در ادامه مشاهده نمایید.مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا , طولانی ترین سریال …


گلایه‌های گریمور کیمیا: مهراوه شریفی‌نیا اجازه نمی‌داد چسب به …


www.entekhab.ir/fa/news/248717

۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا می گفت اجازه نمی دهم چسب با لاتکس به صورتم بزنید … طراح گریم اولین فیلمی که کیانیان بازی کرد یعنی “تمام وسوسه های زمین” من بودم؛ …. ها و تخریب ها صبور بود / روایتیناگفته از جلسه با امام در مورد پایان جنگ.


سوتی جالب مهراوه شریفی نیا در کیمیا با لباس عروسی + عکس


www.ghatreh.com/…/سوتی-جالب-مهراوه–شریفی–نیا–کیمیا-لباس-عروس…

۱۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سوتی جالب مهراوه شریفی نیا در کیمیا با لباس عروسی مهراوه شریفی نیا در کیمیا مهراوه شریفی نیا با انتشار این عکØ. … مطالب مرتبط: واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های کیمیا (+عکس) … ناگفته های عملیات جزیره فارسی + فیلم …


جدیدترین عکس های مهراوه شریفی نیا – رسانه ی خبری وبلاگی


galleryaks95-rzb.rasanetv.ir/page-688617.html

تصاویر برای جدیدترین عهای مهراوه شریفی نیاگزارش تصاویر … ملیکا شریفی نیا این عکس را به به بهانه حضور خواهرش مهراوه در سریال کیمیا که این شب ها در حال … عاشقانه ناگفته های عاشقانه ء بیوگرافی · عکسهای جدید نفیسه روشن و مهراوه شریفی نیا.


عکسهای جدید مهراوه شریفی نیا در برنامه زنده رود – ستاره سینما …


setarehcinema.ir › عکس بازیگران زن ایرانی › عکس های مهراوه شریفی نیا

۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا که طرفداران بی شماری به خود اختصاص داده است امروز. … ۱۳۹۴-۱۰-۰۴ عکس های مهراوه شریفی نیا ارسال دیدگاه 1,195 بازدید. عکسهای جدید مهراوه ….ناگفته های «بادیگارد» ابراهیم حاتمی‌کیا. ۱۳۹۴-۱۱- …


جدیدترین عکس های مهراوه شریفی نیا | خبرخوان


galleryaks95.mooche.ir/page-593706.html

عکس های مهراوه شریفی نیا + بیوگرافی کامل در اینستاگرام,عکس های جدید ملیکا … ملیکا شریفی نیا این عکس را به به بهانه حضور خواهرش مهراوه در سریال کیمیا که این … ناگفته های عاشقانه ء بیوگرافی · عکسهای جدید نفیسه روشن و مهراوه شریفی نیا.


مغان نیوز | ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا


www.newnews.ngig.ir/item-88586-ناگفته–های–مهراوه–شریفی–نیا-از-سر…

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بازیگر نقش کیمیا در مجموعه کیمیا عنوان کرد: از ته دلم به همه شهدا، جانبازان و مفقودالاثرهایى که هنوز خانواده‌های آنان چشم انتظار بدن بى‌جانشان هستند، …


:: روایت تکان دهنده مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا +عکس


www.rcamp.ir/2016/01/…/روایت-تکان-دهنده-مهراوه–شریفی–نیا-از-س.htm…

۱۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی و گاف های سریال کیمیا با … …. ۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. –ناگفته های مهراوه شریفی نیا از خودش و کیمیا را در اینجا بخوانید.


:: روایت تکان دهنده مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا +عکس …


axmusic94-rzb.fetros.ir/page-36693.html

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از خودش و کیمیا را در اینجا بخوانید. … «کیمیا» برمی‌گردد + عکس · اخبار,اخبار فرهنگی, سریال کیمیا … داستانهای تکان دهنده هانیه توسلی …


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا | سایت اخبار …


miad-rodsar.ir/ناگفته–های–مهراوه–شریفی–نیا-از-سریال-کی/

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بازیگر نقش کیمیا در مجموعه کیمیا عنوان کرد: از ته دلم به همه شهدا، جانبازان و مفقودالاثرهایى که هنوز خانواده‌های آنان چشم انتظار بدن بى‌جانشان هستند، …


حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا


www.iq9.ir/ssearch/9334/حرف-های-جالب-آزیتا-حاجیان-درباره-دخترش/

۲۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – تصاویر برای حرف هاي جالب آزيتا حاجيان درباره دخترش مهراوه شريفي نيا حرف های جالب آزیتا حاجیان در مورد دخترش : مهراوه مشاور من در امور زندگی … واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های سریالکیمیا – مرجع کامل عکس … … در ادامه ناگفته


بیوگرافی مهراوه شریفی نیا + تصاویر – بیتوته


www.beytoote.com/fun/actor-news/biography1-mhravh-sharifinia.html

گلوریا هاردی بازیگر نقش رها در سریال کیمیا + تصاویر · بیشتر » · خانه اخبار … بیوگرافی مهراوه شریفی نیا,عکسهای مهراوه شریفی نیا در اینستاگرام,مهراوه شریفی نیا. تصاویر مهراوه شریفی …. رازهای طلایی,ناگفته های قانون جذب. می خوای شخص مورد …


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا – پورتال غروب


www.sunsetclub.ir/fun/ناگفته–های–مهراوه–شریفی–نیا-از-سریال-کی

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا. صفحه شخصی مهراوه شریفی نیا. اخبار مرتبط: جشن مهراوه و ملیکا شریفی نیا برای مادرشان + عکس.


پست اینستاگرامی مهراوه شریفی نیا، بازیگر نقش کیمیا


bultanpress.ir › برگزیده ها

۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بولتن خبر: مهراوه شریفی نیا، بازیگر نقش کیمیا درباره صحنه های جنگ در اینستاگرام خود ازناگفته ها گفت… کیمیا عکس: حسن هندى ا…


عکس های جدید مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش کیمیا – لردنیوز


www.lordnews.ir/…/عکس-های-جدید-مهراوه–شریفی–نیا-بازیگر-نقش-کیم…

گالری عکس های جدید و پشت صحنه مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش کیمیا گالری عکس … اولین محافظان هاشمی رفسنجانی/عکس · ناگفته های صالحی از سخت ترین لحظه های …


توضیحات مهراوه شریفی‌نیا درباره انتشار تصاویر خصوصی


faradeed.ir/…/توضیحات-مهراوه–شریفی‌نیا-درباره-انتشار-تصاویر-خصو…

۲۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی‌نیا عنوان کرد: متاسفانه این اولین بار نیست که به حریم شخصى افراد تجاوز مى … مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا با اشاره به سرقت عکس های خصوصی اش در اینستاگرام نوشت: … ناگفته های شکارچی دختران تهرانی …


فرهیختگان – عکس : واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های کیمیا


fdn.ir/content/view/137318/74/

۱۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا با انتشار پستی در اینستاگرام به حواشی اخیر سریال کیمیا واکنش نشان داد. به گزارش فرهيختگان آنلاين (FDN.ir)؛ مهراوه شریفی …


عکس های مهراوه شریفی نیا سر صحنه سریال کیمیا – ایران …


www.iranstyle.ir/tag/عکس-های–مهراوه–شریفی–نیا-سر-صحنه-سریال-ک/

عکس های مهراوه شریفی نیا سر صحنه سریال کیمیا. … ناگفته های “مهدی پاکدل” از زندگی مشترکش با “بهنوش طباطبایی”!! +تصاویر · download …


وحشتناک ترین لحظه کیمیا از نگاه مهراوه شریفی نیا+ … – جماران


www.jamaran.ir/…های…/وحشتناک%20ترین_لحظه_کیمیا_از_نگاه_مهراوه…

۲۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – به گزارش جماران، مهراوه شریفی‌نیا تصویر زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرد. شریفی‌نیا… «روایت بحران هسته ای ایران؛ ناگفته های یک دیپلمات».


ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا | نیوزفان


news.honarfun.ir/…/167884_ناگفته–های–مهراوه–شریفی–نیا-از-سریال-ک…

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بازیگر نقش کیمیا در مجموعه کیمیا عنوان کرد: از ته دلم به همه شهدا، جانبازان و مفقودالاثرهایى که هنوز خانواده‌های آنان چشم انتظار بدن بى‌جانشان هستند، …


ناگفته های آزیتا حاجیان از نقش مهری در سریال کیمیا + تصاویر


www.khabarnewss.ir/…/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8…

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی ۱۴۴ + تصاویر · حامد بهداد و ساره بیات در جشنواره … ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا – پرشین وی …


روایت تکان دهنده مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا ع | داورنیوز


kamyab2015-sky.web.sazernews.in/…/::%20روایت%20تکان%20دهنده%2…

مهراوه شريفي نيا با انتشار عکسی, نسبت به انتقاد ها از سوتی های سريال کيميا واکنش نشان داده ….. ناگفته های مهراوه شريفي نيا از خودش و کيميا را در اینجا بخوانید.


واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های کیمیا +عکس | جمهوریت


vista.ir/news/25806917

۱۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا با انتشار پستی در اینستاگرام به حواشی اخیر سریال کیمیا واکنش نشان داد. … واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های کیمیا +عکس … ناگفته‌های منوچهر آذری از «هزاردستان» …


مهراوه شریفی نیا با لباس عروس به منتقدان کیمیا پاسخ داد + …


j70.rzb.ir/…/مهراوه–شریفی–نیا-با-لباس-عروس-به-منتقدان-کیمیا-پاسخ-…

واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های سریال کیمیا – مرجع … rk7.blogsky.com/1394/09/16/post-2003/ … ناگفته هاي زندگي فردين از زبان پسر,عروسو نوه هايش! +عکس .


عکس های مهراوه شریفی نیا و خانوادش + بیوگرافی کامل – …


namakstan.ir › مطالب و عکس های جالب

عکس های مهراوه شریفی نیا + بیوگرافی کامل در اینستاگرام,عکس های جدید ملیکا … مهراوه شریفی نیا با انتشار این تصویر نوشت : روزهاى خوبِ كيميا در كنارِ مهربانان …


سبک زندگی ، بیوگرافی و نوع پوشش افراد مشهور / مهراوه …


asemaniha90.com/?p=36235

۲۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا از سن ۸ سالگی یعنی از سال ۱۳۶۸ بازی را شروع کرد. … مهراوه شریفی نیا به جز کارهای سینمایی در سریالهای و مجموعه های بسیار ی هم بازی کرده. …. این شبا سریال کیمیا با بازی مهراوه شریفی نیا در نقش کیمیا داره پخش میشه. …. ناگفته‌های‌ آزاده ‌نامداری ‌درباره ‌اتفاق ‌تلخ زندگی‌اش ( آزاده نامداری از زندگی …


پاسخ با عکس مهراوه شریفی نیا به منتقدان کیمیا | جدیدترین …


jadide.ir/پاسخ-با-عکس-مهراوه–شریفی–نیا-به-منتقدان/

مهراوه شریفی نیا, عکس مهراوه شریفی نیا, کیمیا, عکس کیمیا. … بی حجابی های شدید بعضی از بازیگران در جشنواره فجر · زمان و تاریخ دقیق پخش سریال غیر علنی …


زندگینامه “مهراوه شریفی نیا” + تصاویر – خبرگزاری میزان


www.mizanonline.ir/fa/news/…/زندگینامه-مهراوه–شریفی–نیا-تصاویر

«ناگفته» با شهرام و حافظ ناظری به کرمان می‌رود … بعد از این فیلم مهراوه شریفی نیا در دو فیلم سینمایی دیگر به نامهای دختری به نام تندر و به من نگاه کن (1381-شهرام اسدی) بازی کرد… اما بدون شک اوج … ۱۳۹۴ – سریالکیمیا – به کارگردانی جواد افشار


بیوگرافی و عکس های شخصی اینستاگرام مهراوه شریفی نیا


www.amazing.ir/1394/01/26/mehraveh-sharifinia-instagram/

مهراوه شریفی نیا سکانسی از سریال کیمیا مهراوه شریفی نیا و پدرش محمدرضا شریفی نیا عکس اینستاگرام مهراوه شریفی نیا بازیگر کیمیا ماجرای جالب عکس مهراوه …


آزیتا حاجیان | ناگفته های کیمیا از زبان آزیتا حاجیان | دانلود …


sopx.ir/8222/

۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا. گفتگوی خواندنی با آزیتا حاجیان. آزیتا حاجیان در کنار مهراوه و پوریا پورسرخ.


مهراوه شریفی نیا با لباس عروس به منتقدان کیمیا … – پن پن


newfeeds-rzb.panpan.ir/page-73678.html

مهراوه شریفی نیا در پاسخ به منتقدان سریال کیمیا عکسی با لباس عروس از خودش منتشر کرد. …. ناگفته هاي زندگي فردين از زبان پسر, عروس و نوه هايش! +عکس .


واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی و گاف های سریال کیمیا با …


www.mashhad-cinema.ir/…/واکنش-مهراوه–شریفی–نیا-به-سوتی-و-گاف-ها…

۱۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا با انتشار عکسی, نسبت به انتقاد ها از سوتی های سریال کیمیا واکنش نشان داده است.


پایگاه اطلاع رسانی تبریز بیدار : حکایت های ناگفته دبیری …


tabrizebidar.ir/news/1053700

۲۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سلفی های جالب مهراوه شریفی نیا(کیمیا)در تبریز و جلفا … حکایت های ناگفته دبیری از رتبه علمی خود در روسیه تا انتخاب نجفی به عنوان شهردار و …


وبلاگ یوز – مهراوه شریفی نیا – موتور جستجوی یوز


yooz.ir/?q=مهراوه%20شریفی%20نیا&st=2&l=10&h=1013

Images for جدید ترین عکس های مهراوه شریفی نیا Report images More … وبروز ترین عکسهای بازیگران و هنرمندان ایرانی ء تصاویر عاشقانه ناگفته های عاشقانه ء . … for مهراوه شریفی نیا در بازیگران سریالکیمیا + عکس بیوگرافی و عکس های شخصی …


لباسهای مهراوه شریفی نیا در کیمیا – نازنین ها


nazaninha.ir/search/?q=لباسهای+مهراوه+شریفی+نیا+در+کیمیا

عکس مهراوه شريفي نيا در سریال کيميا مهراوه شريفي نيا با انتشار عکسی, از حس و حال خواندن …. مهراوه شريفي نيا بازیگر سریال کيميا با اشاره به سرقت عکس های خصوصی اش نوشت: چه فرقى مى کنه؟ ….. ناگفته‌هایپرونده سوشا از زبان وکیل پرونده.


عکس های مهراوه شریفی نیا دربرنامه ی زنده رود – نازنین ها


nazaninha.ir/search/?q=عکس+های+مهراوه+شریفی+نیا+دربرنامه+ی…

عکسهاي جدید مهراوه شريفي نيا آذر 94 عکس هاي جدید مهراوه شريفي نيا تصاویر جدید از مهراوه شريفي …مهراوه شريفي نيا بازیگر کشورمان که این روزها در سریال کیمیا خوش می درخشد, عکسی از پشت صحنه …..ناگفته‌های پرونده سوشا از زبان وکیل پرونده.


سوتی پوریا پورسرخ مهراوه شریفی نیا در پاریس | جستجو …


khabar95.ir/list.php?key=سوتی+پوریا…و+مهراوه+شریفی+نیا+در…

مهدی پاکدل در کنار مهراوه شريفي نيا و پوريا پورسرخ در سریال کیمیا مهدی پاکدل با انتشار …. منتقدان سریال کیمیا ·ناگفته های پوریا پورسرخ از فیلم «رستاخیز».


مهراوه شریفی نیا با لباس عروس به منتقدان کیمیا پاسخ داد + …


barjos.blog.ir/…/مهراوه%20شریفی%20نیا%20با%20لباس%20عروس%2…

۱۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – عکس های اینستاگرام مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا … پیانو می‌باشد؛ … ناگفته هایزندگی فردین از زبان پسر, عروس و نوه هایش! +عکس .


سینما خبر


www.cinemakhabar.ir/

اکران سینمای ایران; اکران سینمای جهان; اجرای تئاتر; برنامه های تلویزیون …. مهراوه شریفی‌نیا، بازیگر نقش کیمیاگفت: کار دو ساله سخت است، ما کیمیا را با عشق …


ناگفته‌های زندگی محمدرضا شریفی‌نیا از زبان خودش


www.pcparsi.com/ناگفته‌های-زندگی-محمدرضا–شریفی‌نیا-از-زبان-خودش…

بیوگرافی و تصاویر گلوریا هاردی بازیگر سریال کیمیا اخبار و مطالب … ناگفته‌های زندگی محمدرضا شریفی‌نیا از زبان خودش … شايد خيلي‌ها ندانند كه محمدرضا شريفي‌نيا كي متولد شد و در كجا رشد كرد، او بچه خيابان صفاري، محله خراسون تهران است.


ناگفته‌های بازیگر «میم، مثل مادر» از حضور در «کیمیا» – …


cinemapress.ir/…/ناگفته–های-بازیگر-میم-مثل-مادر-از-حضور-در-کیمیا

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ناگفته‌های بازیگر «میم، مثل مادر» از حضور در «کیمیا» … شادمان با اشاره به همبازی بودن خود با مهراوه شریفی‌نیا و همکاری با دیگر بازیگران سریال …


شریفی نیا: امیر اسکندری دروغ می گوید/گریمور به حرف …


www.filmnetnews.ir/serial/امیر-اسکندری-دروغ-می-گویدگریمر-به-حرف-ک

۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بازیگر سریال کیمیا در پاسخ به صحبت های گریمر این سریال گفت: امیر … اما مهراوه شریفی نیا درباره این ادعای اسکندری با بیان اینکه در سریال …


پاهای ازیتا حاجیان امشب در کیمیا پیدا بود – twr.ir


twr.ir/پاهای+ازیتا+حاجیان+امشب+در+کیمیا+پیدا+بود

آزیتا حاجیان از کیمیا می‌گوید آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی نیا در «کیمیا» مادر و … آزیتا حاجیان | ناگفته های کیمیا از زبان آزیتا حاجیان … جام جم سیما | آزیتا حاجیان و …


واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی و گاف های سریال کیمیا با …


salam98.ir/واکنش-مهراوه–شریفی–نیا-به-سوتی-و-گاف-های/

۱۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا که این روزها در سریال کیمیا به ایفای نقش پرداخته است, نسبت به ایرادها و سوتی های این سریال واکنش نشان داده است. عکس و متن …


عکس های سریال کیمیا با بازی نیکی کریمی، حامد بهداد و مهراوه …


www.akairan.com/maghalat-honar/sinama-teatr…/2015927102945.html

۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در این مجموعه تلویزیونی که بر اساس فیلمنامه‌ای از مسعود بهبهانی‌نیا ساخته‌شده، مهراوه شریفی نیا نقش کیمیا را بازی می کند و سریال در مرحله اول، …


واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی و گاف های سریال کیمیا با …


hfun.ir/واکنش-مهراوه–شریفی–نیا-به-سوتی-و-گاف-های/

۱۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ناگفته های زناشویی …. مهراوه شریفی نیا با انتشار عکسی, نسبت به انتقاد ها از سوتی هایسریال کیمیا واکنش نشان داده است. مهراوه شریفی نیا که این روزها در سریال کیمیا به ایفای نقش پرداخته است, نسبت به ایرادها و سوتی های این …


عکس های محمدرضا شریفی نیا | هفیان | پرتال جامع | – Hefyan


hefyan.com › خانه › همه مطالب

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – عکس های زیبا از رز رضوی همسر جدید محمدرضا شریفی نیا ,عکس های زیبا از رز رضوی … شریفی نیا عکس اینستاگرام مهراوه شریفی نیا بازیگر کیمیا ماجرای جالب عکس مهراوه … …..ناگفته‌های زندگی محمدرضا شریفی‌نیا از زبان خودش.


عکس دیدنی مهراوه شریفی نیا در پشت صحنه کیمیا! – نامه نیوز


namehnews.ir/fa/…/عکس-دیدنی-مهراوه–شریفی–نیا-در-پشت-صحنه-کیم…

۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا که این روزها مشغول مرور خاطرات سریال کیمیا است عکس دیگری از پشت … ناگفته‌های داغ از پشت صحنه مذاکرات هسته‌ای در کتاب جدید …


مهراوه شریفی‌نیا و مادرش در پشت صحنه «کیمیا» +عکس


www.qomefarda.ir/news/173195

۱۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بررسی و تحلیل آخرین اخبار در حوزه های مختلف سیاسی,علمی,فرهنگی,مذهبی … قم فردا:مهراوه شریفی نیا تصویری از حضور خود و مادرش در پشت صحنه سریال کیمیا منتشر کرد. … شریفی‌نیا که این شب‌ها در سریال «کیمیا» با بازی در کنار مادرش … فضائل امام حسن عسکری(ع) از زبان رهبر انقلاب · ناگفته‌هایکارگردان …


ناگفته های زندگی محمدرضا شریفی نیا از زبان خودش | مجله …


www.parsi1.com/archive/…/ناگفته–های-زندگی-محمدرضا–شریفی–نیا-از-…

۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. – شايد خيلي ها ندانند كه محمدرضا شريفي نيا كي متولد شد و در كجا رشد كرد، او بچه خيابان صفاري، محله خراسون تهران است. … گپی با گلوریا هاردی بازیگر فرانسوی کیمیا +تصاویر … ناگفته های زندگیمحمدرضا شریفی نیا از زبان خودش.


گفتگو با مهراوه شریفی نیا درباره سریال کیمیا – که


iranimag.ir/detail/2195908/article/7

ناگفته های خواندنی علی مسعودی درباره مرگ پدر … عکسی از گلزار و مهدی مقدم در … گفتگو با مهراوه شریفی نیا درباره سریال کیمیا – که. گفتگو با مهراوه شریفی نیا …


پو اس ام اس | واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های کیمیا عکس …


poosms.ir/…/واکنش+مهراوه+شریفی+نیا+به+سوتی+های+کیمیا%5C++عک…

۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خانم مهراوه شريفي نيا بازیگر نقش اول سریال کیمیا در آخرین پست اینستاگرام خود … در این پست جدید ترین و زیباترین عکس هاي مهراوه شريفي نيا بازیگر موفق سینما و تلویزیون ….. ناگفته های یوسف مجتهد ازتحقیق وتفحص بنیاد.


عکس آزیتا حاجیان، مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ پشت …


khabarfarsi.com/ext/14972518

۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی‌نیا در کنار آزیتا حاجیان، پوریا پورسرخ و علی شادمان …. پوریا پورسرخ و علی شادمان در یکی از صحنه های سریال «کیمیا» منتشر کرد.


مقدار پول قرارداد مهراوه شریفی نیا در سریال کیمیا | خبرخوان


s1380.wisi.ir/…/مقدار+پول+قرارداد+مهراوه+شریفی+نیا+در+سریال+کیمی…

واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های کیمیا+ عکس. مهراوه شريفي نيا بازیگر سريال کيميا با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش به کسانی که با هر بهانه …


تصاویر جذاب و جدید مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا …


honar.parsilog.com › اخبار بازیگران و هنرمندان

۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا و مادرش در کنار بازیگران سریال کیمیا. تصاویر جذاب و … ناگفته هایزندگی فردین از زبان پسر, عروس و نوه هایش! +عکس. دسامبر 4 …


ماجرای همسر دوم شریفی نیا از زبان خودش+تصاویر | بویر نیوز


boyernews.com/29825/ماجرای-همسر-دوم-شریفی–نیا-از-زبان-خودشت/

۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. – در روزهای اخیر، برخی از منابع، خبری از ازدواج محمدرضا شریفی نیا و رز … همچنین این دو بازیگر، در سریال های مختارنامه و فیلم سینمایی اخراجی های ۳ با …


عکس جالب شریفی نیا از پشت صحنه کیمیا | هراز نیوز


haraznews.com/…/عکس-جالب-شریفی–نیا-از-پشت-صحنه-کیمیا-18940…

مهراوه شریفی نیا این روزها مشغول مرور خاطرات سریال کیمیا است. گروه فضای مجازی مشرق – مهراوه شریفی… رکوردار کنسرت های پاپ باری دیگر در تهران درخشید + عکس …


پاسخ و جواب کارگردان کیمیا به انتقادهای گریمور +مهراوه …


2gheron.parsiblog.com/…/پاسخ+و+جواب+کارگردان+کيميا+به+انتقادهاي…

۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پاسخ و جواب طراح گریم کیمیا به انتقادها و واکنش کارگردان سریال کیمیا … وی در رابطه با انتقادهای گریمرور این سریال به گریم مهرآوه شریفی نیا گفت: من از …. مهراوه شریفی‌نیا تا ناز کردن رضا کیانیان درناگفته‌های طراح گریم «کیمیا» 219 views . … نتیجه بازی رئالمادرید و بتیس 4 چهارم بهمن 94 + دانلود گل هایباز


جدیدترین عکس های مهراوه شریفی نیا | B4Y


galleryaks95.b4y.ir/page-476036.html

عکس های مهراوه شریفی نیا + بیوگرافی کامل در اینستاگرام,عکس های جدید ملیکا … ملیکا شریفی نیا این عکس را به به بهانه حضور خواهرش مهراوه در سریال کیمیا که این … ناگفته های عاشقانه ء بیوگرافی · عکسهای جدید نفیسه روشن و مهراوه شریفی نیا.


بیوگرافی مهراوه شریفی نیا – کانون هواداران مهراوه شریفی نیا


www.mehrave-sharifinia.blogfa.com/cat-1.aspx

کانون هواداران مهراوه شریفی نیا – بیوگرافی مهراوه شریفی نیا – All about Mehrave Sharifinia. … 2- پدرش (محمدرضا شريفى نيا) و مادرش (آزيتا حاجيان) هنگام تولد او 26 و 24 سال سن داشتند. …. عکس های مهراوه شریفی نیا در سایت قلب یخی … العابدین · وبلاگ رسمی کیمیا بابائیان · هواداران مهرداد صدیقیان · ღ | مصطـفی زمـانـی*پـسـر دريــا | ღ …


ستاره ها – مهراوه شریفی نیا و علی شادمان، کیمیا و کیوان در …


www.setarehnews.ir/fa/doc/news/60074/

۲۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ستاره‌هاي سريال كيميا، مهراوه شریفی نیا و علی شادمان، کیمیا و کیوان این روزها. …ناگفته‌های برگزیده‌ تئاتر فجر · از اعتراض حامد بهداد تا بی نظمی در …


روزنامه جام جم94/3/9: كيميا به گرجستان مي رود


www.magiran.com/npview.asp?ID=3166199

۹ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در اين بخش از سريال مقاومت مردم خرمشهر و دلاوري هاي فرماندهان جنگ روايت مي شود. … در اين سريال، مهراوه شريفي نيا نقش کيميا را بازي مي کند و بعد از سال ها بار … حرف هاي ناگفته مدادرنگي ها / جام جم از نمايشگاه نقاشي كودكان كار در برج …


خبرآنلاین: فرهنگ


www.khabaronline.ir/(X(amyzvoxw0wqbfd3v1uo))/service/culture

روایت بی‌پرده مهراوه شریفی‌نیا از سریال «کیمیا» و حواشی‌اش / مردم نگران … ناگفته‌های خبرنگار صدا و سیما از خیابان مرگ / روایتی تکان دهنده‌ از فاجعه‌ منا پس از 40 روز.


جدیدترین تصاویر مهراوه شریفی‌نیا


www.chehnews.ir/70380

۲۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی‌نیا. مهراوه شریفی‌نیا متولد ۲۹ فروردین ۱۳۶۰، در تهران می باشد . … منوچهر هادی, لیلا. ۱٣٩۴, کیمیا, جواد افشار, کیمیا … عکس های اینستاگرامی مهراوه شریفی‌نیا. تصاویر مهراوه… ناگفته های شنیدنی گبرلو از پشت‌پرده‌های هفت.


آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی‌نیا، مادر و دختر سریال «کیمیا» …


www.aftabir.com/…/آزیتا-حاجیان-و-مهراوه–شریفی–نیا-مادر-و-دختر-سریا…

۲ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی‌نیا کیمیا عنوان اولین سریال ۱۰۰ قسمتی ایران به … در این اثر حضور دارند و نقش یکی از شخصیت های اصلی آن را مهراوه شریفی نیا ایفا می کند. …. اولین نفری باشید که ازناگفته های ورزشی باخبر می شود!


مهراوه شریفی نیا – ا ا”سكوت سرشار از ناگفته هاست”ا . هميشه تا …


pelan.tv/show/54652/mehraveee/مهراوه–شریفی–نیا

مهراوه شریفی نیا ا ا”سكوت سرشار از ناگفته هاست”ا . هميشه … پس این کیمیا کی پخش میشه؟ … از شگفتی هایبر زبان نیامده از حرکات ناکرده و اعتراف به عشق های نهان …


مهراوه شریفی نیا در پشت صحنه سریال کیمیا – شهرخبر


www.shahrekhabar.com/analysis/1451043480919903

۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا که این روزها مشغول مرور خاطرات سریال کیمیا است عکس دیگری از …ناگفته‌های امیراسماعیلی از بازداشت آمریکایی‌ها درخلیج‌فارس.


عکس جالب شریفی نیا از پشت صحنه کیمیا – مشرق


www.mashreghnews.ir/fa/…/عکس-جالب-شریفی–نیا-از-پشت-صحنه-کیم…

۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی نیا این روزها مشغول مرور خاطرات سریال کیمیا است. … ناگفته‌های اخطار به هواپیماهای آمریکایی در جریان بازداشت آمریکایی‌ها در خلیج‌فارس.


رودررویی رضا کیانیان با مهراوه شریفی‌نیا در کیمیا


jamejamonline.ir/sima/1714888750206129382

۲۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. – … بازی می‌کند. مهراوه شریفی‌نیا در این سریال نقش اصلی که کیمیاست را به‌عهده دارد. … 08:10; 163. تصویر ناگفته‌های انقلاب در دهه فجر تلویزیون …


ناگفته های نرم کننده های مو و روش استفاده- کاندیشنر چیست …


www.persianpersia.com/health/hdetails.php?articleid=6103…63…

ناگفته های نرم کننده های مو و روش استفاده- کاندیشنر چیست؟, … خبرهای جدید,مهراوه شریفی نیا …. خبرهای جدید,مهراوه شریفی نیا · کودکی کیمیا در آغوش مادر + عکس …


ناگفته های تلفات جانی و خسارات مالی حوادث رانندگی در ایران …


www.momtaznews.com/ناگفته–های-تلفات-جانی-و-خسارات-مالی-حوا/

درگیری مهراوه شریفی نیا و گریمور سریال کیمیا برای پیر شدن نقش «کیمیا» … ناگفته های تلفات جانی و خسارات مالی حوادث رانندگی در ایران/رتبه ۱۸۹ ایران در ایمنی …


جدیدترین تصاویر مهراوه شریفی‌نیا | ریتساس|Rytsas|مجله …


rytsas.com › فرهنگ و هنر

۲۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفی‌نیا متولد ۲۹ فروردین ۱۳۶۰، در تهران می باشد . … ۱٣٩۴, کیمیا, جواد افشار, کیمیا … ناگفته های شنیدنی گبرلو از پشت‌پرده‌های «هفت».


عکس های مهراوه شریفی نیا و همسرش – جستجوی بهینه


tgsearch.in/post/2556.html

عکس های جدید و دیدنی از مهراوه شریفی نیا همراه بیوگرافی ایشان … مهراوه شریفی نیا با انتشار عکسی, نسبت به انتقاد ها از سوتی های سریال کیمیا واکنش نشان .


عکس خصوصی مهرواه شریفی نیا – هنر و هنرمندان


actor.tazoma.ir › هنرمندان زن › مهراوه شریفی نیا

۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مهراوه شریفینیا عکس های مهراوه شریفی نیا در برنامه سین. جدیدترین عکس های … سلفیمهراوه شریفی نیا با عوامل سریال کیمیا. عکس های سریال خداحافظ بچه … ناگفتههای زندگی محمدرضا شریفینیا از زبان خودش. گالری عکس های جدید رز …


مهراوه شریفی نیا و پشت صحنه کیمیا + عکس – امروز نیوز


www.emrooznews.com › فرهنگ و هنر

امروز نیوز : مهراوه شریفی نیا این روزها مشغول مرور خاطرات سریال کیمیا است. … به گزارش جام جم آنلاین،مهراوه شریفی نیا بازیگر تلویزیون و سینما تصویر دیگری از … جناب خان · ناگفته های آزیتا حاجیان از نقش مهری در سریال کیمیا + تصاویر · هاليوود، …


نامه «کیمیا» به دانش آموزان یک روستا +عکس | فرهنگ نیوز


www.farhangnews.ir/content/162707

۲۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – چهارشنبه ۲۵/۹/۱۳۹۴، مهراوه شریفی‌نیا» … ممنون از دوست نازنینم مهراوه شریفی‌نیا که این روزها با کیمیایش … ناگفته های شکارچی دختران تهرانی.


مجله ديده بان @didehban_mag Instagram photos | Websta …


websta.me › Posts of @didehban_mag

همچنین مصاحبه ای با نویسنده سریال کیمیا و ناگفته های بسیار از این سریال صورت داده ایم این شماره …. گفت و گوی بی پرده و مفصل با آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی نیا


عکسهای مهراوه شریفی نیا با گریم کهنسالی سریال کیمیا …


www.rikhtopash.com/tag/عکسهای–مهراوه–شریفی–نیا-با-گریم-کهنسال/

۱۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – عکس های جدید مهراوه شریفی نیا … برچسب ها: جدید ترین عکسا از مهراوه شریفی نیابازیگر سریال کیمیاجدید ترین عکسهای مهراوه شریفی نیا آذر ماه …


ناگفته هایی از مهراوه شریفی نیا | مجله خبری دابی


news.dabi.ir/Default.aspx?Type=News&idG=7&id=7208

۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. – ناگفته هایی از مهراوه شریفی نیا. 0- متولد بیست و … 3- نام مهراوه را پدرش براى او انتخاب كرد. …. عکس های جدید کیمیا در شیراز + برنامه خوشا شیراز …ر برای ناگفته های مهراوه شریفی نیاگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

نتیجه تصویری برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

نتیجه تصویری برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

نتیجه تصویری برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

نتیجه تصویری برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

تصاویر بیشتر برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا - پرشین وی

www.persianv.com/sargarm/319989.php

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روایت تکان دهنده مهراوه شریفی نیا از کیمیا! , ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا , نوشته مهراوه شریفی نیا در مورد سریال کیمیا , پرشین وی ...

صحبت های جنجالی مهراوه شریفی نیا در مورد گریم پیریش در ...

www.persianv.com/pic/view/012232.php

۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهراوه شریفی نیا: گفته های آقای امیر اسکندری درباره من، مادرم و آقای ..... حرف های ناگفته سحر قریشی و امید علومی از ازدواجشان - قسمت دوم + تصاویر.

ناگفته هاي مهراوه شريفي نيا از کيميا + تصاوير

boooom94.rozblog.com/post/26

۲ ساعت پیش - ... مهراوه شريفي نيا از کيميا + تصاوير 1 . ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر…,ناگفته هاي مهراوه شريفي نيا از کيميا + تصاوير,بوم !

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر

marzfun.rozblog.com/post/132

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصاویر برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیاگزارش تصاویر تصاویر بیشتر برای ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا حرف های جالب ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا | نوروز 95

www.promdress95.ir/2016/02/.../ناگفته-های-مهراوه-شریفی-نیا-از-کیمی...

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا - ... namnak.com/23613-حرف-های-آزیتا-حاجیان-درباره-مهراوه.html پس از 3 دهه از فیلم دزد ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر - جوونی

javuni.ir/news/34244

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سریال کیمیا با بازی مهراوه شریفی نیا یکی از سریال های پرطرفدار این شبهای شبکه دوم سیما است که قسمت های پایانی خود را سپری میکند، ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر | مدل جدید 95 ...

nowruz95-model2016.ir/.../ناگفته-های-مهراوه-شریفی-نیا-از-کیمیا-ت/

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هراوه شریفی نیا | عشق مهراوه شریفی نیا به کیمیا - نمناک namnak.com/26733-مهراوه-شریفی-نیا-کیمیا.html مهراوه شریفی نیا و عکسهای مهراوه ...


از بدقلقی‌ مهراوه شریفی‌نیا تا ناز کردن رضا کیانیان در ...

cinemacinema.ir/tv/از-بدقلقی‌-مهراوه-شریفی‌نیا-تا-ناز-کر/

۳۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - از بدقلقی‌ مهراوه شریفی‌نیا تا ناز کردن رضا کیانیان در ناگفته‌های طراح گریم «کیمیا». سریال کیمیا امیر اسکندری طراح گریم سریال «کیمیا» شمه‌ای ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر - هفته

rk9.ir/news/3374

۶ ساعت پیش - مهراوه شریفی نیا دختر محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان در مصاحبه ای با ما از حاشیه های سریال کیمیا گفت.

حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا

www.fastcamp.ir/1394/.../حرف-های-جالب-آزیتا-حاجیان-درباره-دخترش.html

۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حرف های جالب آزیتا حاجیان درباره دخترش مهراوه شریفی نیا حرف های آزیتا حاجیان ... اول بلاگ | آزیتا حاجیان | ناگفته های کیمیا از زبان آزیتا حاجیان.

عکس های جدید همراه بیوگرافی مهراوه شریفی نیا - مهستان

mahstan.ir › عکس

مهستان » عکس های شخصی همراه زندگینامه مهراوه شریفی نیا , را در ادامه مشاهده نمایید. مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا , طولانی ترین سریال تلویزیونی در ایران.

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر | پگاه آنلاین ...

various.pegahonline.ir/.../ناگفته-های-مهراوه-شریفی-نیا-از-کیمیا-تصا/

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش اصلی سریال پر طرفدار کیمیا در حاشیه سفرش به جلفا از عشقش به ...

محمدرضا شریفی‌نیا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/محمدرضا_شریفی‌نیا

محمدرضا شریفی‌نیا بازیگر سینمای ایرانی است. ... محمد رضا شریفی‌نیا علاوه بر بازی در فیلمهای سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی، سمتهای دستیار کارگردان، ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا! - نت شهر

www.netshahr.com › هنر › رادیو و تلویزیون

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نت شهر: مهراوه شریفی‌نیا بازیگر مجموعه کیمیا در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: ما مى دونستیم واقعى نیست، مى دونستیم شب مى ریم هتل و تمیز ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر | khabar95

khabar95.ir/page-322620.html

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر ... مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش اصلی سریال پر طرفدار کیمیا در حاشیه سفرش به جلفا از عشقش به کیمیا گفت.

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر - یاس کمپ ...

yascamp.ir/ناگفته-های-مهراوه-شریفی-نیا-از-کیمیا-ت.html

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر ... مهراوه شریفی نیا دختر محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان در مصاحبه ای با ما از حاشیه های سریال کیمیا گفت.

روایت تکان دهنده مهراوه شریفی نیا از سریال کیمیا! + عکس

www.niksalehi.com/oghat/archives/244469.php

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ناگفته های ظریف از دلیل قدم زدنش با کری ... مهراوه شریفی نیا بازیگر مجموعه کیمیا در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: ما مى دونستیم واقعى ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر (6 عکس) - ...

www.serze.com/ناگفته-مهراوه-شریفی-کیمیا-تصاویر-614635/

۶ ساعت پیش - عکس ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر. به نظر خودت سریال کیمیا پرطرفدار بود؟ – بله بود. من خیلی به عدد و رقم کار ندارم ولی تا ...

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا تصاویر | برترین های نت

newgirl87.bistarinha.ir/page-94401.html

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا + تصاویر. www.niazshoma.com/matlab/2239/91/... سفر مهراوه شریفی نیا به آذربایجان سریال کیمیا با بازی مهراوه شریفی نیا ...

سبد بلاگ | ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا تصاویر ...

sabad-blog.ir/.../ناگفته+های+مهراوه+شریفی+نیا+از+کیمیا+%5C++تصا...

X ناگفته هاي مهراوه شريفي نيا از کيميا + تصاوير X خانم شريفي نيا، تجربه سفر به جلفا چطور بود؟ X سفر مهراوه شريفي نيا به آذربایجان X مهراوه شريفي نيا ، عشق ...

واکنش مهراوه شریفی نیا به سوتی های سریال کیمیا - مرجع ...

www.rk7.ir/1394/09/16/post-2045/

۱۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهراوه شریفی نیا با انتشار عکسی, نسبت به انتقاد ها از سوتی های .... آزیتا حاجیان | ناگفته های کیمیا از زبان آزیتا حاجیان :: یولاور ulover.blog.ir/.

تازه ترین عکس های مهراوه شریفی نیا :: دنیای اینترنت

https://internet.gilbazar.com/post/تازه-ترین-عکس-های-مهراوه-شریفی-نیا

جدیدترین وبروز ترین عکسهای بازیگران و هنرمندان ایرانی ء تصاویر عاشقانه ناگفته های عاشقانه ء ... عکسهای جدید نفیسه روشن و مهراوه شریفی نیا ... آخرین مطالب.

ناگفته های مهراوه شریفی نیا از کیمیا تصاویر | News File

newsfile.ir/news/ناگفته+های+مهراوه+شریفی+نیا+از+کیمیا+++تصاویر

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش اصلی سریال پر طرفدار کیمیا در حاشیه سفرش به جلفا از عشقش به کیمیا گفت.

مهراوه شریفی نیا - جدیدترین وبروز ترین عکسهای بازیگران و ...

piclove.persianblog.ir/tag/مهراوه_شریفی_نیا

دسته بندی : باران کوثری، یکتا ناصر، مهراوه شریفی نیا، نیوشا ضیغمی .... وبروز ترین عکسهای بازیگران و هنرمندان ایرانی ء تصاویر عاشقانه ناگفته های عاشقانه ء ...

حرف های جالب مهراوه شریفی نیا:انتشار آن عکس جنجالی ...

www.tourismonline.co/15007/حرفهای-جنجالی-مهراوه-شریفی-نیا.html

۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهراوه شریفی نیا:کیمیا دردسر ساخت، پس سوپرمن نیست. ... ناگفته های خواندنی محسن چاووشی! تصاویر: نیکی کریمی با تیپی خاص در آمریکا ...

کلیپ شوخی مهراوه شریفی نیا با پوریا پور سرخ - فان سیتی

f30t.ir/search/?q=کلیپ+شوخی+مهراوه+شریفی+نیا+با+پوریا...

لباس مهراوه شریفی‌نیا روی فرش قرمز جشنواره فجر+ عکس .... کیمیا + تصاویر ناگفته های مهراوه شريفي نيا از سریال کیمیا عکس های خصوصی مهراوه شريفي نيا لو رفت ...

تازه ترین عکس های ملیکا شریفی نیا 94 | دانلود آهنگ جدید ...

fosfor.ir/تازه-ترین-عکس-های-ملیکا-شریفی-نیا-94/20498

جدیدترین وبروز ترین عکسهای بازیگران و هنرمندان ایرانی ء تصاویر عاشقانه ناگفته های عاشقانه ء … عکسهای جدید نفیسه روشن و مهراوه شریفی نیا … آخرين مطالب. 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات