close
متخصص ارتودنسی

www.tamin.ir tamin.ir استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94.95

www.tamin.ir tamin.ir استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94.95
شنبه 01 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

www.tamin.ir tamin.ir استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94.95

 • 181

تاریخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سال 1393

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 1393 می‌رساند،که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی از روز چهارشنبه مورخ 15 /5 /93 آغاز و لغایت روز شنبه مورخ 25 /5 /93 پایان می‌پذیرد

تاریخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سال 1393

کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

الف- شرایط عمومی استخدام:

1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

2- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.

3- دارا بودن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی.

4- دارابودن تحصیلات ودانش تخصصی وتوانایی های لازم برای انجام وظایف ومسئولیتهای شغل موردنظرحداکثر تاتاریخ 25 /5 /93.

5- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم برای مردان حداکثر تا تاریخ (25 /5 /93).

6- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.

7- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.

8- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.

ب- شرایط اختصاصی استخدام:

1- مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی می‌باشد.

2- شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می‌گردد:

1/2- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط معدل کل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 25 سال تمام.

(درعنوان شغلی بهداردارابودن گواهی نامه دوره کمک بهیاری ازمراجع ذیصلاح درصورت پذیرش وقبل ازشروع به کارالزامی می‌باشد).

2/2- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و با شرط سنی حداکثر 30 سال.

3/2- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل 12 و شرط سنی حداکثر30 سال تمام.

4/2- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 12 و شرط سنی حداکثر30 سال تمام .

5/2-دارندگان مدرک تحصیلی دکتری(عمومی و متخصص) با حداکثر 40 سال تمام .

تذکر:   تاریخ 4 /8 /93 ملاک محاسبه سن داوطلبان می باشد.

توضیح: مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد.

تبصره 1- مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، انجام خدمات قانونی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان (باستثناء شرکتها و موسسات تابعه)، شرکت های ماموریتی و تکلیفی، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی  بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر سن مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که از حداکثر 35 سال و برای رشته‌های دکتری 40 سال تمام تجاوز ننماید، اضافه می گردد.

منظور از شرکتهای ماموریتی و تکلیفی شرکتها و موسسات تابعه سازمان به شرح ذیل می باشد:

1-موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی 2- بانک رفاه کارگران 3- موسسه حسابرسی تامین اجتماعی 4- شرکت گروه هتل های هما 5- موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه 6- رفاه گستر 7-سرمایه گذاری تامین اجتماعی 8- شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی 9- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی 10- کار و تامین 11- گروه پزشکی حکمت 12- شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران 13- شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین

توضیح: با عنایت به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری، مدت اسارت در مورد داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان ازکارافتاده کلی که قادر بکار نمی‌باشد و مفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا میزان 5 سال در صورت ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح به حداکثر شرط سنی مندرج در این آگهی قابل افزایش خواهد بود.

تبصره 2 : جانبازان، آزادگان و فرزندان معزز شاهد، جانبازان 25% و بالاتر و آزادگان متقاضی استخدام از طریق آزمون استخدامی از شرط معدل و سن مشروط به آنکه تا تاریخ 4 /8 /93 از حداکثر 35 سال و برای رشته های دکتری 40  سال تمام تجاوز ننماید، معاف می باشند.

تبصره 3: چنانچه در هریک از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود که داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.

3- معافیت پزشکی داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی (کتبی، مصاحبه) صرفاً پس از تأیید واحد طب کار مدیریت های درمان استان ذیربط مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.

4- ارائه گواهی پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از آن درمورد فارغ التحصیلان رسته بهداشتی و درمانی و پزشکان به هنگام مصاحبه علمی الزامی می باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

5- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکرنام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار درسازمان الزامی می‌باشد.

6-ثبت نام کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی در آزمون استخدامی ممنوع می باشد.

7- متقاضیانی که به هنگام شروع بکار، دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می باشند، در صورتیکه پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پس از اشتغال بکار در سازمان مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند، پذیرش مدرک موصوف پس از طی پنج سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه مشروط به وجود ردیف بلاتصدی، رضایت از عملکرد و عدم نیاز استان به تامین نیروی جایگزین تا آزمون آتی با لحاظ قوانین و مقررات ذیربط سازمان امکانپذیر خواهد بود.

8- به داوطلبان بومی استان 20 امتیاز پس از اخذ حدنصاب مقرر در آزمون کتبی قابل تخصیص می باشد.

تبصره : بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد :

• محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

• حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدائی، راهنمایی یا دبیرستان) بصورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی شده و یا محل اخذ دو مقطع از سه مقطع تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی یا دبیرستان) در یکی از شهرستانهای استان مورد تقاضا باشد.

• محل تقاضای عنوان شغلی فرزندان و همسر پرسنل شاغل نیروهای مسلح در استان محل تولد پرسنل مذکور باشد.

• همسروفرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح که محل سکونت کنونی آنان دراستان موردتقاضای شغل باشد.

• فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات "کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران" به استان مورد تقاضا  منتقل شده اند.

• همسر و فرزندان افراد بومی ساکن در استان.

9- فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته سازمان از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

10- مصاحبه استخدامی از  داوطلبان در صورت  احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه به میزان دو برابر ظرفیت استخدامی در عنوان شغلی مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

11- متقاضیان بابت خدمت در سازمان در قالب قراردادهای منعقده باستناد آئین نامه استخدامی سازمان باستثناء نیروهای شاغل براساس تبصره ماده (20) آئین‌نامه مذکور در مرحله مصاحبه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

12- در صورت کسب حد نصاب مقرر، 10 درصد به امتیاز کتبی نیروهای قراردادی ماده 20 آیین نامه استخدامی، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی بیمارستانهای میلاد و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان تامین اجتماعی (که بصورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می‌نمایند) که در حال حاضر در واحدهای تابعه استان تهران شاغل می باشند در صورت تقاضای استخدام در شهر محل تولد اضافه خواهد شد.

ج- مراحل ثبت نام :

- مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی :  www.tamin.ir

– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

• عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)

• عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.

• اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400×300 پیکسل و حداقل 300×200 پیکسل باشد.

• تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.

• حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.

• حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

• حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

د – پرداخت وجه ثبت نام:

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز چهارشنبه مورخ 15 /5 /93 تا پایان روز شنبه 25 /5 /93 پس از مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی:  www.tamin.ir نسبت به واریز مبلغ 500.000 (پانصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

توضیح 1: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح 2: ثبت نام زمانی تکمیل می گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)

توضیح 3: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.

توضیح 4: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.

ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 2 /7 /93 لغایت روز پنجشنبه مورخ 3 /7 /93 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 4 /7 /93 در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

تذکر مهم: رشته‌های شغلی پزشک متخصص ارتوپدی (کد 107)، پزشک متخصص اطفال (کد 108)، پزشک متخصص بیهوشی (کد 109)، پزشک متخصص پاتولوژی (کد 110)، پزشک متخصص جراحی عمومی (کد 111)، پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب (کد 112)، پزشک متخصص چشم (کد 113)، پزشک متخصص داخلی (کد 114)، پزشک متخصص رادیولوژی (کد 115)، پزشک متخصص زنان و زایمان (کد 116)، پزشک متخصص قلب و عروق (کد 117) و پزشک متخصص گوش و حلق و بینی (کد 118) پس از انجام مراحل ثبت نام، صرفاً مصاحبه علمی برابر اعلام سازمان تامین اجتماعی صورت می‌گیرد و نیازی به شرکت در آزمون نمی باشد.

و- مواد آزمون:

آزمون عمومی :

1- ریاضیات وآمار مقدماتی 2- معارف اسلامی 3-زبان و ادبیات فارسی 4- زبان انگلیسی 5- شناخت تأمین اجتماعی  6- اطلاعات عمومی 7- آشنایی مقدماتی با رایانه.

* اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌گردد.

آزمون تخصصی:

در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم (بجز عنوان شغلی بهیار «کد 103»)، علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح جداول ذیل پیوست این آگهی بعمل خواهد آمد.

سوالات هر دو آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه‌ای می‌باشد.

* از پزشکان متخصص پس از وصول و تائید مدارک و مستندات مندرج در این آگهی، صرفاً آزمون مصاحبه که تاریخ آن متعاقباً از سوی سازمان اعلام می‌گردد، دعوت به عمل خواهد آمد.

* تذکرات:

1- مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا عمدا اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلااثر می‌شود.

2- تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ ترخیص خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم داوطلبان باید پایان زمان ثبت‌نام (25 /5 /93) باشد و مدارک تحصیلی یا کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.

3- شرکت در آزمون های کتبی، مصاحبه، گزینش و سایر مراحل جذب بمنزله قبولی در آزمون استخدامی سازمان محسوب نمی‌گردد. بدیهی است  نتیجه نهایی آزمون پس از برگزاری آزمون مصاحبه از دو برابر مجوزهای صادره براساس الویت امتیاز مکتسبه  آزمون کتبی و آزمون مصاحبه و اخذ نظریه هسته گزینش برابر مجوز استخدامی اعلام خواهد شد. ضمناً آزمونهای مذکور دارای حدنصاب مقرر بر اساس ضابطه استخدامی سازمان می باشد.

4- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون صرفا به منزله تائید تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند.

5- ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ ﻧﺎﺷﻲ از ﻋﺪم رﻋﺎﻳﺖ دﻗﻴﻖ ﺿﻮاﺑﻂ و ﺷﺮاﻳﻂ اﻋﻼم ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ و ﻳﺎ ﺛﺒﺖ اﻃﻼﻋﺎت ﻧﺎﻗﺺ ﺑﺮ ﻋﻬﺪه داوﻃﻠﺐ ﺧﻮاﻫـﺪ ﺑﻮد و ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ ﭘﺲ از ﺗﻮﻓﻴﻖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻛﺘﺒﻲ و ﺑﺮرﺳﻲ و ﺗﻄﺎﺑﻖ ﻣﺪارک اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ آﻧﺎن ﺑﺎ ﺷﺮاﻳﻂ ﻣﻨـﺪرج در آﮔﻬـﻲ ﺣﺎﺿﺮ و ﻳﺎ در ﻫﺮ ﻣﺮﺣﻠﻪ از ﺑﺮرﺳﻲﻫﺎی ﺑﻌﺪی سازمان (ﻣﺮاﺣﻞ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ، ﮔﺰﻳﻨﺶ، ﻣﻌﺎﻳﻨﺎت ﭘﺰﺷﻜﻲ، دوره آﻣﻮزﺷـﻲ و ... ) ﻣـﺸﺨﺺ ﺷـﻮد، داوﻃﻠﺒﻲ واﺟﺪ ﺷﺮاﻳﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ و اﺧﺘﺼﺎﺻﻲ اﺷﺎره ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ ﻧﺒﻮده اﺳﺖ، اداﻣﻪ رﺳﻴﺪﮔﻲ ﺑﻪ وﺿـﻌﻴﺖ اﺳـﺘﺨﺪاﻣﻲ و اﺳـﺘﻤﺮار ﺧﺪﻣﺖ وی در سازمان ﻣﻨﺘﻔﻲ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ و در اﻳﻦ ﺻﻮرت داوﻃﻠﺐ ﺣﻖ ﻫﻴﭽﮕﻮﻧﻪ اﻋﺘﺮاﺿﻲ را ﻧﺨﻮاﻫﺪ داﺷﺖ.

6 - ﻗﺒﻞ از وارﻳﺰ وﺟﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻻزم اﺳﺖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن از اﺣﺮاز ﺷﺮاﻳﻂ ﺧﻮد ﺑﺎ ﻣﻔﺎد آﮔﻬﻲ اﺳﺘﺨﺪام اﻃﻤﻴﻨﺎن ﺣﺎﺻﻞ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ. ﺑﺪﻳﻬﻲ است ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﺑﻪ ﻫﻴﭻ وﺟﻪ ﻣﺴﺘﺮد ﻧﺨﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.

7- از آﻧﺠﺎﻳﻲ ﻛﻪ از ﻧﻔﺮات ﺑﺮﺗﺮ در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻋﻤﻮﻣﻲ و ﺗﺨﺼﺼﻲ  ﺑـﺮای ﺷـﺮﻛﺖ در ﻣـﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ دﻋﻮت ﺑﻌﻤﻞ ﻣﻲ‌آﻳﺪ، ﻟﺬا ﻣﻘﺘﻀﻲ اﺳـﺖ داوﻃﻠﺒـﺎن دﻗـﺖ ﻻزم را در ﺧـﺼﻮص درج ﺗﻠﻔـﻦ ﻫـﺎی ﺿـﺮوری ﺗﻤـﺎس (در ﻓـﺮم ﺗﻘﺎﺿﺎﻧﺎﻣﻪ) ﻣﺒﺬول ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

* توضیحات:

آن دسته از متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کتبی به میزان دو برابر ظرفیت مجوزهای صادره در عناوین شغلی مربوطه قرار می‌گیرند می‌بایست نسبت به ارائه مدارک لازم حسب مورد برابر اعلام سازمان در موعد مقرر قبل از برگزاری مصاحبه علمی اقدام نمایند.

پیوستها:


دریافت فایل آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی فایل PDF


دریافت فایل جداول مربوط به عناوین مشاغل مورد نیاز سازمان تامین اجتماعی فایل PDF


دریافت فایل مواد آزمون عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی فایل PDF

 

درگاه ثبت نام آزمون استخدام پیمانی سازمان تأمین اجتماعی-مرداد ماه 1393

 

استخدام تامین اجتماعی در سال 94 | «ای استخدام»

www.e-estekhdam.com/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی/
۹ ساعت پیش - استخدام تامین اجتماعی سال ۹۴ (استخدام جدید) ... لغایت ۹۴/۱۰/۱۸ از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام نمایند.

استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 | ایران استخدام

iranestekhdam.ir/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی/
وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه ۹۴/۱۰/۱۲ لغایت ۹۴/۱۰/۱۸ از طریق سایت رسمیسازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام ...
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی. ... تقویت تعامل با کارفرمایان از اولویت های سازمان تأمین اجتماعی است · استخدام درسازمان تامین اجتماعی · مراسم گرامیداشت حماسه ... 94درصد کارفرمایان استان قزوین لیست حق بیمه را اینترنتی پرداخت می کنند ... اعزام 1600 بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تأمین اجتماعی به مشهد مقدس تا پایان سال.
۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 3- دارا بودن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی. ... 3- معافیت پزشکی داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی (کتبی، مصاحبه) ... مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی :www.tamin.ir.

استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 94 + اطلاعیه جدید | استخدام

www.estekhtam.com/استخدام-در-سازمان-تأمين-اجتماعي/
رتبه: ۵ - ‏بازبینی توسط استخدام - ‏۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش.
وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه ۹۴/۱۰/۱۲ لغایت ۹۴/۱۰/۱۸ از طریق سایت رسمیسازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام ...

استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 - www.tamin.ir

www.pixyab.ir/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی-سال-94---www-tamin-ir.html
۱۳ ساعت پیش - استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی استخدام تامین اجتماعی به صورت پیمانی نیروهای مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور از طریق آزمون انجام…

استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 / tamin.ir - خبرگزاری ...

204020.parsiblog.com/Posts/153/استخدام+سازمان+تامين+اجتم/
۱۰ ساعت پیش - استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی + آدرس سایت. استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی. استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی 2.5/5 4.

استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 www.tamin.ir

toplord.rozblog.com/.../استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی-سال-94-www-tami...
۲ روز پیش - استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 | ایران استخدام iranestekhdam.ir/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی/ Translate this page آزمون استخدامی تأمین ...

استخدامی تامین اجتماعی 94 | زد ایکس ان

www.zxn.ir/استخدامی-تامین-اجتماعی-94.html
۱۴ ساعت پیش - انتشار آگهی استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 94 منوط به انتشار توسط مرکز نام برده .... آگهیاستخدام سازمان تامین اجتماعی سال 93 – www.tamin.ir.
۸ ساعت پیش - 2 hours ago - جزییات استخدام جدید سازمان تامین اجتماعی در سال 94 آگهی آهنگ جدید استخدام دی .... اداره کل استان بوشهر - tamin.ir استخدام سازمان تامین ...

استخدام سازمان تامین اجتماعی www.tamin.ir - نمونه سوال 94 - ...

nemonesoal94.rozblog.com/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی-www-tamin-ir...
۱۱ ساعت پیش - استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 94 + اطلاعیه جدید | استخدام ... شرح لیست پیوست در آن ... آگهیاستخدام سازمان تامین اجتماعی سال 93 - www.tamin.ir.

استخدامی تامین اجتماعی 94 - آر کمپ

www.rcamp.ir/2015/12/31/استخدامی-تامین-اجتماعی-94.html
۷ ساعت پیش - صفحه اصلیاستخدام بیمه و سازمان تامین اجتماعی استخدام سال 95 استخدام های در جریان ... استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 / tamin.ir - خبرگزاری .

استخدام تامین اجتماعی سال 94 (استخدام جدید) | استخدام - قطره

www.ghatreh.com/news/.../استخدام-تامین-اجتماعی-سال-استخدام-جدید
۱۹ ساعت پیش - استخدام جدید سازمان تامین اجتماعی در سال 94به گزارش سایت قطره و به نقل ... سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW. taminir اقدام نمایند.

آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 93 - www.tamin.ir

www.dailysun.ir/employment-advertised-social-security-organization-ye...
وی افزود: متقاضیان می‌توانند از زمان آغاز ثبت‌نام که اطلاع‌رسانی خواهد شد با مراجعه به سایت سازمان تأمین‌اجتماعی به نشانی www.tamin.ir درصورت احراز شرایط مندرج ...
۲ ساعت پیش - استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 | ایران استخدام. iranestekhdam.ir/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی/ ... استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی سال 94 - بانکی .... ثبت نام استخدامی تامین اجتماعی 94-tamin.ir95 - خانه - بلاگ سان.
۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - استخدامی تامین اجتماعی در سال 93 ، سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد جهت جذب نیروهای ... را به ایمیل farhangi@tamin.ir ارسال و یا بصورت حضوری به دفتر معاونت امور فرهنگی و ... آغاز ثبت نام متقاضیان کار در سراسر کشور - پاییز 94.
۱۵ ساعت پیش - شرکت کنندگان آزمون استخدامی تامین اجتماعی لطفا تجربیات خود و اینکه ... سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام نمایند.

تامین اجتماعی اصفهان

00060.ir/+تامین+اجتماعی+اصفهان
مشاهده سوابق - savabegh.tamin.ir اعتراض سابقه: تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان تامین اجتماعی می باشد@۱۳۸۹استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 | ایران ...

آگهی استخدام تامین اجتماعی سال 94 - iranbanou.com

www.iranbanou.com/.../168943-آگهی-استخدام-تامین-اجتماعی-سال-94
... سال 94. آگهی استخدام ,استخدام تامین اجتماعی ,تامین اجتماعی سال 93,شرایط استخدام تامین اجتماعی .... مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir.

ثبت نام آزمون سازمان تامین اجتماعی

twr.ir/ثبت+نام+آزمون+سازمان+تامین+اجتماعی
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی ثبت‌نام آزمون تأمین‌اجتماعی در www.tamin.ir و www.sso.ir استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 94+ سامانه جامع … زمان ثبت‌نام و تاریخ ...

استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 93+ استخدام : حذف امتیاز بومی

www.goodsearching.ir/dycnxtcsjrnjdsdsncvndnsdcacyctdqnjrctdydc.html
سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی http://www.tamin.ir قرار می‌گیرد و ... ... استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 93+استخدام : حذف امتیاز بومی ...9 مارس 2015 . ... سال 94,استخدام مترجم زبان انگلیسی در سایت قوه قضاییه سال 1394,آزموناستخدامی
۱۹ ساعت پیش - به گزارش یولند استخدام تامین اجتماعی سال ۹۴ برای مشاهده تجربیات ... بر روی سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت.

استخدام جدید سازمان تامین اجتماعی در سال 94

www.shahrahnews.ir/اشتغال-و-استخدام/435285
۱۸ ساعت پیش - استخدام جدید سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۴ ... لغایت ۹۴/۱۰/۱۸ از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام نمایند.

استخدام در سازمان تامین اجتماعی از طریق آزمون کتبی

khabarde.nasrblog.com/.../استخدام-در-سازمان-تامین-اجتماعی-از-طریق-آزم...
۱۳ ساعت پیش - استخدام تامین اجتماعی در سال 94 | «ای استخدام» .... از طریق سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام کند. ... سازمان تامین ...
سازمان تأمین اجتماعی به منظور تکمیل کادر در بخش درمان استان های آذربایجان غربی، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، ... http://www.tamin.ir/News/Item/19840/2/19840.html.

استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی - نمناک

namnak.com/24851-استخدام-تامین-اجتماعی.html
۱۵ ساعت پیش - ... سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام کند. ... اردلان افزود: آزمون کتبیاستخدام پیمانی سازمان تأمین اجتماعی در ... حداقل و حداکثر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 94 · بازنشستگانتامین اجتماعی ...

مشاهده سوابق بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی

savabeghebime.blog.ir/.../مشاهده-سوابق-بیمه-شدگان-سازمان-تامین-اجتماع...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی,savabegh.tamin.ir - خبر پو. khabarpu.com/. ... استخدام سازمان آتش نشانی سال ۹۴ (شروع استخدام). ای استخدام. دیروز ...

استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی - مجله اینترنتی شاپرک

shaparakmag.ir/1394/10/استخدام-تامین-اجتماعی-با-آزمون-کتبی/
۷ ساعت پیش - ... اجتماعی سال ۹۴. استخدام تامین اجتماعی ، استخدام تامین اجتماعی 94 ... اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در … .... استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۴ / tamin.ir – خبرگزاری بیست چهل … ۱۳ دقیقه ...

پذيرفته‌شدگان آزمون استخدامي تامين اجتماعي طي ... - ثبت رزومه

www.hamikar.com/.../پذیرفته‌شدگان%20آزمون%20استخدامی%20تامین...
آزمون استخدامی صندوق تامین اجتماعی از جهات مختلف در نوع خود بي‌سابقه بود. ... اسامی پذیرفته‌شدگان از طریق سایت صندوق تامین اجتماعی به آدرس: www.tamin.irو jazbtamin.ir اعلام خواهد شد. ... مرتضوی خاطرنشان کرد: درآزمون استخدامی سال جاری صندوق تامین اجتماعی با مجوزهایی که لازم بود .... افزایش 22 درصدی مالیات بر مشاغل در سال 94.
۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تاریخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سال 1393 .... مراجعه به سایتسازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir
زمان استخدام تامین اجتماعی سال ۹۳ سال ۹۴ استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 93+ استخ. ... استخدام تامین اجتماعیدر سال 94 | «ای استخدام» ... آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 93 - www.tamin.ir.

استخدام در سازمان تامین اجتماعی سال 1394 - شناسنامه قانون

shenasname.ir › اخبار و اندیشه › آگهی های استخدامی
۱۶ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز ... وی افزود: داوطلباناستخدام می توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 94/10/12 ... سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.irاقدام نمایند.

سازمان تامین اجتماعی بوشهر - عکس جدید

page-authority.ir/+سازمان+تامین+اجتماعی+بوشهر
... استان بوشهر - tamin.ir اداره کل استان بوشهر - tamin.ir استخدام سازمان تامین اجتماعی ... اجتماعی بوشهر | استخدامی استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 94+ سامانه جامع …

سایت مشاهده سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی tamin.ir

www.ramsarsms.com/.../سایت-مشاهده-سوابق-بیمه-شدگان-تامین-اجت.html
سایت تامین اجتماعی,وب 94,سوابق بیمه 94,پورتان سوابق بیمه 94. ... وب سایت مشاهده سوابق بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی tamin.ir ... دانلود مدیحه و مولودی سال 92 به مناسبت تولد امام رضا (ع) ... اس ام اس های سوالی پرسشی جدیدسال ۹۲ · آگهی استخدام شرکت مهرآمین نت بهمن سال ۹۱ · آگهی استخدام صندوق قرض الحسنه پشتیبان آینده سال ۹۲ ...

فیش حقوقی تامین اجتماعی,tamin.ir,فیش حقوقی مستمری ...

lavdan.com/p/fish/www.tamin.ir-فیش-حقوقی-تامین-اجتماعی.htm
خبر فوری-استخدام جدید سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور .... کریم,استخاره با قرآن اوقات شرعی شهرهای کشور تقویمسال 1394,تقویم سال نو,تقویم 1394,تقویم 94 لاودان, ... سایت فیش حقوقی بازنشستگان,www.cspf.ir,سازمان بازنشستگی ... فیش حقوقی تامین اجتماعی - فیش حقوقی مستمری بگیران www2.fishmostameri.tamin.ir.

سایت فیش حقوقی تامین اجتماعی,فیش حقوقی مستمری بگیران

khabarpu.com/.../tamin/fishmostameri.tamin.ir-فیش-حقوقی-مستمری-ب...
فیش حقوقی تامین اجتماعی,سایت مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی,دریافت فیش حقوقی بازنشستگانتامین اجتماعی,fishmostameri.tamin.ir. ... آخرین اخبار سوریه; ☜ اخبار انتخابات مجلس 94 دهم; ☜ پخش زنده آخرین اخبار ایران و جهان; ☜ آخرین اخبار داعش; ☜ اخبار آموزش و .... استخدام تامین اجتماعی سال ۹۴ (استخدام جدید).

استخدام در سازمان تامین اجتماعی - tamin24.ir

tamin24.ir/fa/news/8573/استخدام-در-سازمان-تامین-اجتماعی
۲۱ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سالجاری خبر داد. ... نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 94/10/12 لغایت 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام نمایند. ... افزایش حقوق کارمندان در سال آینده؛ چند درصد؟

سازمان تامین اجتمای استان خوزستان

sc0rpionir.ir/سازمان+تامین+اجتمای+استان+خوزستان
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی فیش و احکام مستمری - fishmostameri.tamin.ir استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 94+ سامانه جامع … تعداد نیروهای مورد نیاز به ...

استخدام در سازمان تامین اجتماعی – برترین اخبار و آگهی های ...

kaaar.com/استخدام-در-سازمان-تامین-اجتماعی/
۱۲ ساعت پیش - وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه ۹۴/۱۰/۱۲ لغایت ... از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir اقدام نمایند. .... آزمون فراگیر استخدامی در سال 94 · آزمون فراگیراستخدامی سال 94 ...

استخدام در سازمان تأمین اجتماعی

basijnews.ir/fa/news/8613848/استخدام-در-سازمان-تأمین-اجتماعی
خبرگزاري بسيج: معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سال جاری(سال 94) خبر داد. ... 12 تا 18 دي، از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانیWWW.tamin.ir اقدام كنند.

استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی | دانلود ایرونی

download.ironi.in/item/284_استخدام-تامین-اجتماعی-با-آزمون-کتبی
۱۱ ساعت پیش - استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 | ایران استخدام ... استخدام در سازمان تامین اجتماعی. https://www.tamin.ir/News/Item/23162/2/23162.html.

سامانه سوابق بیمه تامین اجتماعی - نتایج زنده

90sport.blogsky.com/سامانه-سوابق-بیمه-تامین-اجتماعی
استخدام تامین اجتماعی در سال 94 | «ای استخدام» .... استخدام بیمه و سازمان تامین اجتماعی | ایران استخدام ... مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران,tamin.ir,تامین اجتماعی

Www.tamin.ir | استخدام - تفریحی

tafrih.in/more/4229046_3/Www-tamin-ir-استخدام.html
استخدام شرکت فعال در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی; استخدام شهرداری سال 94 +استخدام های ... استخدام سازمان تامين اجتماعي سال ۹۳+ سامانه جامع منابع انسانی سازمان تأمین ... جاری به سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانیwww.tamin.ir مراجعه کنند.
۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - www.tamin.ir/(نمایش کامل) ... سازمان تأمین اجتماعی بمنظور تکمیل کادر در بخش درمان استان های آذربایجان غربی ، اردبیل ، چهارمحال ... در آزمون استخدامی می باشند ، مدارک مورد نیاز را از تاریخ 12 /6 /94 لغایت 16 /6 /94 توسط پست پیشتاز ...
۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 93 - بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ... مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir.

استخدام تامین اجتماعی 94 | سایت قیمت ها

pric.3eke.ir/استخدام-تامین-اجتماعی-94/
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 ایران استخدام ... انتشار آگهی استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 94 منوط به انتشار ... سایت تامینtamin.ir.

یوز - آخرین مطالب ثبت نام ازمون استخدامی اموزش پرورش

www.yooz.ir/blogs/?...ثبت%20نام%20ازمون%20استخدامی%20اموزش%20...
تمدید مهلت ثبت نام ازمون فراگیر کارشناسی ارشد سال 95 (نوبت شانزدهم) پیام نور. تمدید مهلت .... استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 www.tamin.irاستخدام تامین ...
۱۷ ساعت پیش - استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۴ - استخدام جدید. ... آغاز ثبت‌نام جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد در سال 94 ... نام، از روز شنبه ۹۴/۱۰/۱۲ لغایت ۹۴/۱۰/۱۸ از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانیwww.tamin.ir اقدام نمایند.

Www.tamin.ir | ایران استخدام - آخرین اخبار ایران و جهان

www.zamoone.com/article/CgZcpZd/Www-tamin-ir-ایران-استخدام
۲۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - Www.tamin.ir | ایران استخدام ... استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی سال 94 ... مبحث راهنما و مشورت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تأمین اجتماعی ۹۳ جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری اینجا کلیک نمایید (همراه با پاسخ) اخبار ...

استخدام در سازمان تامین اجتماعی - ایران اکونومیست

iraneconomist.com/fa/news/96193/استخدام-در-سازمان-تامین-اجتماعی
۲۱ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سال جاری خبر داد. ... وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 12/10/94 لغایت 18/10/94 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام نمایند. وی خاطرنشان ...

استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 93- اعلام نتایج آززمون ...

estekhdamjoo.ir/.../استخدام-سازمان-تامين-اجتماعي-سال-93---اعلام-نتایج-آ...
۲۷ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آغاز ثبت‌نام جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد در سال 94 ... اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی .... مراجعه به سایت سازمان تامين اجتماعي به نشانی : www.tamin.ir. – تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

استخدامی تامین اجتماعی خوزستان در سال94

nasim.xyz/استخدامی+تامین+اجتماعی+خوزستان+در+سال94./
آگهی استخدام تامین اجتماعی استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 93+ سامانه جامع … اداره کل استان خوزستان - tamin.ir استخدام در سازمان ثبت احوال در سال94 - 337932 ...

استخدام تامین اجتماعی سال ۹۳ (تجربیات آزمون) - خبرگو

khabargo.ir/استخدام-تامین-اجتماعی-سال-۹۳-تجربیات-آ/
۹ ساعت پیش - ... از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام نمایند. ... اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در تاریخ ۱۶ ... سوالات دفترچه آزمون استخدامی تامین اجتماعی سال۹۳ توسط یکی از کاربران .... استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 93 · استخدام سال 93 · استخدام سال 94 ...

صالحین فرهنگیان نمین – سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری ...

salehinfarhangyanenamin.salehin.ir/.../سازمان-تأمین-اجتماعی-با-برگزار...
۱۲ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سال‌ جاری خبر داد. به گزارش فارس از ... وی افزود: داوطلبان استخدام می‌توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه94/10/12 تا 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام کند.

استخدام در سازمان تامين اجتماعي

www.khorasannews.com/PrintOnlineNews.aspx?id=2366571
۲۰ ساعت پیش - آخرين خبر/ معاون اداري و مالي سازمان تامين اجتماعي از استخدام پيماني نيروي انساني مورد نياز واحدهاي تابعه در سراسر کشور طي سال جاري خبر داد. ... وي افزود: داوطلبان استخدام مي توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه94/10/12 لغايت 94/10/18 از طريق سايت رسمي سازمان تامين اجتماعي به نشاني WWW.tamin.ir اقدام نمايند.

استخدام سازمان تامین اجتماعی - مجله اینترنتی تاپ ناز

www.topnaz.com › مطالب خواندنی و اخبار › اخبار استخدام
۱۲ ساعت پیش - استخدام تامین اجتماعی به صورت پیمانی نیروهای مورد نیاز واحدهای تابعه در ... عکس های گلشیفته فراهانی در مجله نکست لیبراسیون · جدیدترین عکس ... وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 94/10/12 تا 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام کند.

آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال جدید برای کار | دانلود ...

ifreedownload.ir/2015/09/04/آگهی-استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی-سال/
۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - استخدام تامین اجتماعی در سال 94استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 ... جذب مي توانند با مراجعه به سايت اينترنتي تامين اجتماعي به آدرس ir/.tamin.
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی سال ۹۴ سازمان تأمین اجتماعی بمنظور تکمیل .... و پرینت بر روی سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت.
۱۶ ساعت پیش - استخدام سزمان تامین اجتماعی سال 94 | ایران استخدام. iranestekhdam.ir/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی/آزمون استخدامی تأمین اجتماعی سال 94 جهت دانلود ... Jun 3, 2012 - مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی - tamin.ir.

آگهی استخدامی تامین اجتماعی 91

linkgardi.ir/news/آگهی-استخدامی-تامین-اجتماعی-91
آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 93 (شروع ثبت نام) | مرجع آگهی های استخدامی. شنبه ۳۰ آبان ... شروع ثبت ناماستخدامی تامین اجتماعی خرداد 91 سال 94. شروع ثبت نام ... می‌شود. مشاهده آگهی استخدام ای خبر منبع:www.tamin.ir/NSite/FullStory/News/?

آزمون استخدامی تامین اجتماعی سال ۹۴ | دانلود رایگان نمونه ...

www.pazhang.ir/آزمون-استخدامی-تامین-اجتماعی-سال-۹۴/
۱۲ ساعت پیش - استخدام جدید سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۴ به گزارش اداره کل روابط عمومی ... سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام نمایند.
۱۶ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سال‌ جاری خبر داد. به گزارش ... وی افزود: داوطلبان استخدام می‌توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه94/10/12 تا 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام کند.

استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی|شرایط و منابع ازمون

sarbehava.ir/استخدام-تامین-اجتماعی-با-آزمون-کتبیشرایط-و-منابع-ازمون/
سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی سال 94 استخدامی تامین اجتماعی 94 استخدام تامین اجتماعی با آزمون ... استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 / tamin.ir - خبرگزاری .

استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94

parkweb.ir/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی-سال-94/
۱۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یادآوری می نماید ثبت نام آزمون مذکور از ۲۵مردادماه لغایت ۵ شهریورماه ۱۳۹۴ از طریق سایت مؤسسه کار و تأمین اجتماعی به آدرس: www.Lssi.ir انجام گردید و در ...

استخدامی تامین اجتماعی۹۳/شرایط وعناوین رشته های موردنیاز

kaninet.ir/استخدامي-تامين-اجتماعي93شرايط-وعناوين/
استخدامي تامين اجتماعي93/شرايط وعناوين رشته هاي موردنياز ... ۲/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و با شرط سنی حداکثر ۳۰ سال. .... مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir .... كارت ورودبه جلسه "كنكورسراسري 94" 361 comments · توضيحات كارنامه كنكورسراسري94/اعتراض ...

استخدام سازمان تامین اجتماعی

ketab.diacoweb.ir/.../Yp9mFLdiv2LEt2LPYp9iy2YXYp9mGLdiq2KPZhd...
استخدام سازمان تامین اجتماعی دانلود نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی بدین وسیله ... سال 94 : مدیرکل امور استخدامپیمانی سازمان تأمین http www tamin ir news item ...

پایش نیوز | استخدام جدید سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۴ ...

payeshnews.net/14853/استخدام-جدید-سازمان-تامین-اجتماعی-در-س
۱۱ ساعت پیش - استخدام جدید سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۴. به گزارش ... وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 94/10/12 لغایت 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.irاقدام نمایند.
۱۸ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز ... داوطلبان استخداممی توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 94/10/12 لغایت 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانیWWW.tamin.ir اقدام نمایند. ... دشمن از فتنه سال 88 ضربه به نقطه اصلی نظام یعنی ولایت بود سال ۹۰ ...

اطلاعیه استخدام سراسری سازمان تامین اجتماعی

news24h.ir/2015/12/30/اطلاعیه-استخدام-سراسری-سازمان-تامین-ا/
در سال 1394 استخدام شوید! ... نویسنده : کارمند یک (نکونام) بدون دیدگاه بروزرسانی : 94/10/09. آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی دی ۹۴ ... روز شنبه ۹۴/۱۰/۱۲ لغایت ۹۴/۱۰/۱۸ از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانیWWW.tamin.ir اقدام نمایند.

نسیم آنلاین | سازمان تأمین اجتماعی استخدام می‌کند

www.nasimonline.ir/Content/.../سازمان-تأمین-اجتماعی-استخدام-می-کند
۱۵ ساعت پیش - سازمان تأمین اجتماعی به منظور تکمیل کادر واحدهای بیمه‌ای و درمانی در ... وی افزود: داوطلبان استخداممی‌توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 94/10/12 تا 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانیWWW.tamin.ir اقدام کند. ... قالیباف: عده‌ای بعد از ۶ سال، به جای عذرخواهی بر لجاجت خود پافشاری می‌کنند.
۱۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... هرمزگان به نشانی www.tamin.irو www.hormozgan.tamin.ir در صورت احراز شرایط ... درگاه ثبت نام آزمون استخدام پیمانی سازمان تأمین اجتماعی - مرداد ماه 1393 ... مراسم تجلیل از بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی استان هرمزگان در سال 94 ...

استــــــــــــــــــــخدام در سازمان تامین اجتماعی + شرایط

www.tasnimnews.com/.../استــــــــــــــــــــخدام-در-سازمان-تامین-اجتماعی-شرای...
۱۸ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز ... 94 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام کنند. ... مقدم‌فر: اگر در حوادث سال ۸۸ مرز "انقلابی" و "ضدانقلابی" روشن بود، ...

جواب نتایج آزمون تامین اجتماعی آذر 94

iruni.ir/search/?q=جواب+نتایج+آزمون+تامین+اجتماعی+آذر+94
... 18/10/94 از طریق سایت رسمی سازمان تامين اجتماعي به نشانی WWW.tamin.ir اقدام نمایند. ... اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامين اجتماعي در تاریخ ... کشاورز افزود: به‌زودی کلید سئوالات آزمون وکالت سال 94 بر روی سایت سازمان .... مرکز سنجش و پذیرش به نشانی English.iau.ac.ir از نتايج این آزمون آگاهی یابند.

Www tamin ir استخدام

tanz.hostik.ir/Www-tamin-ir-استخدام.html
۲۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - Www tamin ir استخدام,مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با حضور در نمایشگاه ... استخدام سازمان تامین اجتماعی 90 . ... استخدام تامین اجتماعی در سال 94 .

دمادم | استخدام در سازمان تامین اجتماعی + شرایط

damadam.ir/شفا...اجتماعی/title/استخدام...سازمان-تامین-اجتماعی.../144027...
۱۳ ساعت پیش - شفا آنلاین>اجتماعی>معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی ... انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سال جاری خبر داد. ... 94 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانیWWW.tamin.ir اقدام کنند.

تامین اجتماعی اصفهان

web.bloghaaa.xyz/+تامین+اجتماعی+اصفهان/
سامانه فیش حقوقی مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی استخدام تامین اجتماعی در سال 94 | «ای استخدام» مشاهده سوابق - savabegh.tamin.ir (تامین اجتماعی اصفهان) ...

جزئیات استخدام در سازمان تامین اجتماعی - اعتدال

etedaal.ir/fa/news/133240/جزئیات-استخدام-در-سازمان-تامین-اجتماعی
۱۷ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای ... وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 94/10/12 لغایت 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام نمایند. ... افزایش حقوق کارمندان در سال آینده؛ 12درصد (۳ نظر).
۱۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - لينک مربوط به کارت و برگ راهنماي شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه 1/7/93 بر روي سايت اطلاع‌رساني اينسازمان به نشاني http://www.tamin.ir قرار ...

استخدام در سازمان تامین اجتماعی - پایگاه خبری تحلیلی آینه ...

www.ayenejam.ir/index.php/.../11425-استخدام-در-سازمان-تامین-اجتماعی
۱۵ ساعت پیش - آینه جم؛ معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی ... داوطلبان استخداممی توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 94/10/12 لغایت 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانیWWW.tamin.ir اقدام نمایند. ... افزایش تقاضای 1.2 میلیون بشکه‌ای نفت در سال 2016 / قیمت‌ها متعادل ...
۱۶ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد ... 94 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir ...
... المللی | راه های ارتباطی دفتر مدیریت عملکرد با مردم | نظرسنجی یکسان سازی رویه های سازمانهای بیمه گرپایه (تامین اجتماعی، بیمه سلامت، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - حقوق کلیه بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی 25 درصد افزایش … افزایش حقوق و ... حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۴ «ای استخدام. 23 ساعت ... افزایش حقوق سال مستمری بگیران تامین اجتماعی94جستجو دانلود اهنگ. رئیس کانون .... مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی www.taminir.

حداقل دستمزد سال 94 - کلوب

www.cloob.com/c/tamin/116929486/حداقل_دستمزد_سال_94
۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - حداقل دستمزد سال 94. ... تیم مدیریت. ورود. سازمان تامین اجتماعی , tamin ... تامین اجتماعی · http://www.tamin.ir/News/Item/13940/54/13940.html. 99.

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 93

kar24.rzb.ir/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی-سال----نتایج-اعلام-شد/
استخدام آموزش و پرورش در سال 94 (برگزاری آزمون در تابستان 94) · استخدام در ... استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۳+ حذف امتیاز بومی گزینی. خبر ۱۸ اسفند ۹۳ .... درگاه ثبت نام آزمون استخدام پیمانی سازمان تآمین اجتماعیestekhdam.tamin.ir. لذا كليه ...

استخدام تامین اجتماعی (شروع به کار)

iranestekhdam.org/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی/
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - Tamin.ir از نتایج آزمون خود با خبر شوند. سید حسین حسینی آذرنوشان مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی در گفت‌و‌گو با تامین ۲۴ ضمن تائید خبر ...

شمال نیوز :: استخدام در سازمان تامین اجتماعی + شرایط

www.shomalnews.com/view/.../استخدام-در-سازمان-تامین-اجتماعی-+-شرای...
۱۲ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد ... 94 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir ...
۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جدول زمان بندی در خصوص نحوه مراجعه داوطلبان استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور ... 94/5/24. اصفهان- خ سپاه- اداره کل امورمالیاتی استان اصفهان- اداره منابع انسانی .... د) داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در .... از سايت سازمان تامين اجتماعي به نشاني http://savabegh.tamin.ir)، 7- مدارک ...
بایگانی برچسب: tamin.ir ... خود به این سامانه تاریخ دقیق واریز مستمری در ماه‌های آبان لغایت اسفند سال جاری را دریافت کنند. ... tamin. معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی، گفت: دریافت و پرداخت غیر حضوری حق بیمه ... استخدام سازمان تامین اجتماعی ... دانلود بخشنامه دستمزد سال 94 و طرح طبقه بندی مشاغل · دانلود جدول مالیاتی 93 حقوق و ...
۹ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی در سال 93 جمعی از داوطلبان شرکت کننده در این ... نویسنده : محمد امیری ۲۹,۷۱۴ دیدگاه (مشاهده) بروزرسانی : 94/10/01 ...
۱ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - انتخابات 94 ... چند روزی است سازمان تامین اجتماعی آگهی استخدامی جذب و گزینش نیرو ... تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل ۱۲ و شرط سنی حداکثر۳۰ سال تمام. ... مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانwww.tamin.ir نسبت به ...

سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون کتبی استخدام می‌کند ...

vakilemelat.ir/.../سازمان+تأمین+اجتماعی+با+برگزاری+آزمون+کتبی+است...
۱۴ ساعت پیش - وکیل ملت: معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سال‌ جاری خبر داد. ... وی افزود: داوطلبان استخدام می‌توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 94/10/12 تا 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام کند.
۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 | ایران استخدام. 6 روز پیش ... استخدام پیمانی سازمان تأمین‌اجتماعی سال 93 - سازمان تامین ... www.tamin.ir/News/ ...

سایت مشاهده سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی tamin.ir خدمات ...

newsdownload.ir/2015/04/.../سایت-مشاهده-سوابق-بیمه-شدگان-تامین-اجت...
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سایت مشاهده سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی tamin.ir خدمات درمانی ... سوابق بیمه در سال 94 مشاهده سوابق بیمه شعبه 22 سوابق بيمه تامين اجتماعي شعبه 13 مشاهده سوابق بیمه تامین ... سازمان تامین اجتماعیسوابق بیمه سازمان تامین اجتماعی سوابق بیمه ای سوابق بیمه و تامین اجتماعی مشاهده سوابق ..... آگهی استخدام · آموزش.
۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - استخـدام شهرداری گاهی استان ها از طریق برگزاری آزمون استخدامی در سال ۹۳ ... بر روی سایتسازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت.

اتمام مصاحبه های استخدامی تامین اجتماعی تا دی ماه tamin ir

pezeshki.icr2012.ir/اتمام-مصاحبه-های-استخدامی-تامین-اجتماعی-تا-دی-ماه-tami...
http://tamin24.ir/fa/news/2397/اتمام-مصاحبه‌های-استخدامی-تامین-اجتماعی-تا-۲۵-دی-ماه ... ماه سال ۹۳ خبر ۶ دی . ... http://www.tamin.ir/News/Item/11129/94/11129.html.

استخدام سازمان تامين اجتماعي سال ۹۴ + اطلاعیه جدید - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/.../495733-استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی-اطلاعیه-...
۱۴ ساعت پیش - استخدام سازمان تامين اجتماعي سال 94 + اطلاعیه جدیدReviewed by استخدام ... سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام نمایند.
۱۵ ساعت پیش - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد ... 94 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir ...

استخدام در سازمان تامین اجتماعی + شرایط - شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/news/91594/استخدام-در-سازمان-تامین-اجتماعی-شرایط
۱۳ ساعت پیش - شفا آنلاین>اجتماعی>معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام ... 10،18، 94 از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام کنند. ... از گردبادی نادر در کلرادو، برترین عکس نشنال جئوگرافی در سال ۲۰۱۵.
۱۲ ساعت پیش - ارس تبار:معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سال‌ جاری خبر داد. ... وی افزود: داوطلبان استخدام می‌توانند نسبت به ثبت نام، از روز شنبه 94/10/12 تا 94/10/18 از طریق سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی WWW.tamin.ir اقدام کند.

استخدام نیوز

www.estekhdamnews.com/
استخدام | بانک آگهی استخدام، کاریابی و اشتغال. ... برچسب ها: http://www1.bpi.ir/job/educator، استخدام بازنشستگان در بانک پاسارگاد94، استخدام بازنشستگان، ...

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات