close
متخصص ارتودنسی

نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شدند

نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شدند
پنجشنبه 30 خرداد 1398

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شدند

نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شدند

نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شدند

نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه اعلام شدند امیرعلی نبویان و پژمان بازغی به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لباهنگ برنامه خندوانه راه پیدا کردند

 

برنامه خندوانه با حضور بابک جهانبخش به عنوان خواننده و میلاد کی مرام و امیرحسین صدیق بازیگران سینما و تلویزیون روی آنتن شبکه نسیم رفت. بابک جهانبخش در ابتدای این برنامه قطعه ای با عنوان «اکسیژن» را خواند و بعد در ادامه رامبد جوان بادکنکی به او  داد تا باد کند و یک بادکنک هم خودش به دست گرفت و توضیح داد که هر کسی که زودتر بادکنک را بترکاند برنده خواهد بود. جهانبخش که یک فرزند هم دارد اظهار کرد که در زمینه باد کردن بادکنک حرفه ای شده است و توانست بادکنک را از رامبد زودتر باد کند و بترکاند.


نبویان و بازغی به دور دوم راه پیدا کردند

 

جوان در پنجمین قسمت از این برنامه و بعد از حضور چند گروه برای اجرای لباهنگ آرای دو گروه اول را اعلام و بیان کرد که هر گروه سه روز زمان دارد تا رای جمع کند. آرا به این شرح بود: در گروه اول امیرعلی نبویان با بیش از ۴۷۳ هزار رای نسبت به احسان کرمی با بیش از ۲۴۳ هزار رای برنده شد و به مرحله دوم راه پیدا کرد. در گروه دوم نیزپژمان بازغی بیش از ۲۷۲ هزار و کمالی بیش از ۱۳۰ هزار رای آوردند و بازغی به مرحه دوم راه پیدا کرد.


میلاد کی مرام بعذ از اعلام آرا وارد استودیو شد و شروع به اجرای لباهنگ کرد. وی خیلی جدی و مثل یک خواننده پاپ قطعه «دوست دارم زندگی رو» از سیروان خسروی را اجرا کرد و بیشتر از باقی بازیگران که با اکت ها و کنش های مفرح سعی داشتند مخاطبان را کمی هم بخندانند سعی کرد تا اجرای لباهنگ خود را با همه جزییات همراه کند و حتی لب زدن روی حروف و آوازهای میانی را هم از دست ندهد.

 

مسابقه لباهنگ


کی مرام اولین شرکت کننده مسابقه لباهنگ بود که در این چند شب حرفی از استرس نزد و آنقدر از راهیابی خود به مرحله دوم اطمینان داشت که می خواست قطعه مرحله دوم خود را نیز مشخص کند. جدیت این بازیگر سینما در اجرا به گونه ای بود که بابک جهانبخش عنوان کرد: به نظرم کی مرام صدایش را تقویت کند و بخواند. اتفاقا بعضی به همین ترتیب خواننده شده اند یعتی ابتدا میکروفن به دست گرفته و لب زده اند و بعد علاقمند شده اند که خودشان قطعه ای را بخوانند.


جوان در بخشی از این برنامه خطاب به مردم عادی و علاقمندان به لباهنگ اظهار کرد: شما می توانید با اجرای یک لباهنگ از خود فیلم بگیرید و بعد این فیلم ها توسط داوران ما دیده می شود. از میان شما پنج نفر انتخاب شده و در برنامه حضور پیدا می کنند و مردم به آنها رای می دهند.

 

امیرحسین صدیق بازیگر بعدی بود که در روی استودیو حاضر شد. وی قطعه «سیه مو» از علی زند وکیلی را انتخاب کرد. این چندمین بار است که قطعات علی زند وکیلی خواننده کشور توسط بازیگران انتخاب می شود. قطعاتی که فضایی سنتی و محلی دارند و هم شاد و پرشور هستند و مردم عادی با شنیدن بیشتر آنها در یک برنامه تلویزیونی می توانند به این سمت گرایش پیدا کنند.

 

قطعه «سیه مو» نیز فضایی سنتی و در عین حال ریتمیک داشت و صدیق لباهنگ خود را با اکت های فراوان همراه کرد. او این قطعه را که از زبان فرذی خطاب به محبوب خود خوانده می شد به گونه ای با بازیگری همراه کرد که شاید ناشنوایان نیز می توانستند وصف حال خواننده شعر را دریابند.


رامبد جوان بعد از اجرای صدیق با اشاره به پیشینه تئاتری وی عنوان کرد: بازیگر این توانایی را دارد که چیز تازه ای را به موسیقی اضافه کند. این یک توانمندی است و نشان می دهد که آهنگسازان چه مسیری را باید انتخاب کنند.
بابک جهانبخش نیز اظهار کرد: فکر می کنم ما خوانندگان باید اجرای ویدئویی آثار خود را به بازیگران بدهیم.


رای جمع کردن دو بازیگر برای خود در مسابقه لباهنگ

 

در بخش بعدی برنامه کی مرام اجزاه یافت در حدود ۴۰ ثانیه برای خود تبلیغ کند اما به جای آن به دوربین نگاه و بیان کرد که یک وقت هایی سکوت کاری می کند که کلام آن تاثیر را ندارد و بعد با چشمکی مخاطبانش را به رای دادن به خودش دعوت کرد.
صدیق نیز در ابتدای تبلیغ خود خطاب به مردم گفت که به میلاد دلبر که برای رای آوردن دلبری می کند رای بدهند و بعد یاداور شد: اگر به من رای بدهید سورپرایزی دارم که در مرحله دوم آن را خواهید دید. رامبد جوان بعد از این سخنان با هر سه مهمان خداحافظی کرد و گفت قرار است با جناب خان درباره اجراها صحبت کند. این درحالی بود که مهمانان اصرار می کردند که بمانند تا بتوانند با این شخصیت عروسکی گپ بزنند.

 

نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شدند  

 

 

 برندگان مسابقه لب آهنگ اعلام شدند/ سورپرایز بازیگر در ...

www.mehrnews.com/.../برندگان-مسابقه-لب-آهنگ-اعلام-شدند-سورپرایز...

۲ روز پیش - ... عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ برنامه «خندوانه» راه پیدا کردند. ... میلاد کی مرام بعذ از اعلام آرا وارد استودیو شد و شروع به اجرای لباهنگ کرد. ... خود به مرحله دوم اطمینان داشت که می خواست قطعه مرحله دوم خود را نیز مشخص کند.

نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شدند | همکلاسی ...

www.hmct.ir/.../38765_نفرات-برتر-مسابقه-لباهنگ-خندوانه-مشخص-شد...

نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه اعلام شدند امیرعلی نبویان و پژمان بازغی به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لباهنگ برنامه خندوانه راه پیدا کردند. مسابقه لباهنگ.

مسابقه لب آهنگ خندوانه | بیا کافه

www.biacafe.ir/tag/مسابقه-لب-آهنگ-خندوانه

نفرات برتر لباهنگ خندوانه+برنده های رقابت لب آهنگ خندوانه مشخص شدند+نتیجه آراء مسابقه لبآهنگ نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه اعلام شدند امیرعلی نبویان و ...

برندگان مسابقه لب آهنگ خندوانه مشخص شدند! امیرعلی نبویان و ...

tnews.ir/news/b90b59733320.html

۲ روز پیش - برندگان مسابقه لب آهنگ خندوانه مشخص شدند! ... امیرعلی نبویان و پژمان بازغی به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ ... جوان در پنجمین قسمت از این برنامه و بعد از حضور چند گروه برای اجرای لباهنگ آرای دو گروه اول را اعلام و بیان ...

برندگان مسابقه لب آهنگ خندوانه مشخص شدند! امیرعلی ... - خانه

newsfile.ir/.../برندگان+مسابقه+لب+آهنگ+خندوانه+مشخص+شدند!+امیرعل...

برندگان مسابقه لب آهنگ خندوانه مشخص شدند! ... خبرپو - 15 ساعت پیش; فیلم اجرای امیرحسین‌ صدیق در مسابقه لباهنگ خندوانه . ... در خندوانه امیرعلی نبویان و پژمان بازغی به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ برنامه خندوانه راه پیدا کردند.

- برندگان مسابقه لب آهنگ خندوانه مشخص شدند! اميرعلي نبويان ...

www.chekhabar.ir/.../برندگان-مسابقه-لب-آهنگ-خندوانه-مشخص-شدند-امي...

اميرعلي نبويان و پژمان بازغي به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ برنامه ... ميلاد کي مرام بعذ از اعلام آرا وارد استوديو شد و شروع به اجراي لباهنگ کرد.

نام آهنگی ک محمدرضاهدایتی در لباهنگ خواند - مجله خبری موریکس

morix.ir/search/?q=نام+آهنگی+ک+محمدرضاهدایتی+در+لباهنگ+خواند

میلاد کی‌مرام در مسابقه لباهنگ برنامه خندوانه ترانه‌ای از سیروان خسروی خواند. ... رامبد جوان در سری جدید خندوانه اقدام به برگزاری یه مسابقه متفاوت کردند این مسابقه که نام لباهنگ برای آن انتخاب شد در هر قسمت ... برندگان مسابقه لب آهنگ خندوانه مشخص شدند! ... نفرات برتر مسابقه لب آهنگ خندوانه برنامه «خندوانه» با حضور بابک جهانبخش به ...

گروه مسابقه لبخانی خندوانه - خبر روز

www.khabareruz.ir/search/?q=گروه+مسابقه+لبخانی+خندوانه

۴ روز پیش - مسابقه لباهنگ خندوانه + آخرین نتایج و آرا ... شده است و نفرات برتر این مسابقه در یکی از برنامه‌های خندوانه شرکت کرده و در یک مسابقه ... مسابقه خنداننده برتر خندوانه، ۱۰ مهر ، مرحله سوم گروه اول : علی مسعودی و امیر مهدی ژولهآرا .... به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برندگان مسابقه «بخون و ببر» در برنامه خندوانه مشخص شدند.

نتيجه مسابقه لباهنگ خنداونه

toop-talaei.rozblog.com/post/323

برندگان مسابقه لب آهنگ اعلام شدند/ سورپرایز بازیگر در «خندوانه» ... و سنگ ... میرعلی نبویان و پژمان بازغی به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ ... میلاد .... آخرین نتیجه مسابقه استندآپ کمدی مهران غفوریان و جواد رضویان مشخص شد و با توجه

در قسمت اول فصل سوم "خندوانه" چه گذشت؟ | پایگاه خبری ریشه

rishe.ir/news/16547

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شروع قسمت اول بدون تیتراز و با لباهنگ یکی از بهترین آثار همایون شجریان ... کرده و نفرات اول و دوم و سوم توسط آرای مردم در سامانه 780 مشخص خواهند شد. ... وارد برنامه شد تا با خاطره ای از مسابقه خنداننده برتر و اتفاقات بعد از آن لبخند را ...

برندگان مسابقه لب آهنگ خندوانه مشخص شدند ... - SPI News

spinews.ir/art/41885-برندگان-مسابقه-لب-آهنگ-خندوانه-مشخص.html

۲ روز پیش - برندگان مسابقه لب آهنگ خندوانه مشخص شدند! ... امیرعلی نبویان و پژمان بازغی به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ ... جوان در پنجمین قسمت از این برنامه و بعد از حضور چند گروه برای اجرای لباهنگ آرای دو گروه اول را اعلام و بیان ...

نفرات برتر مسابقات تکواندو روستایی و عشایری شیراز ...

patogh-90.ir/1394/11/نفرات-برتر-مسابقات-تکواندو-روستایی-و-ع/

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نفرات برتر مسابقات تکواندو روستایی و عشایری شیراز مشخص شدند ... به گزارش ایرنا در این مسابقات که روز یکشنبه با شرکت ۶۵ نکواندو کار در ...

نتایج جستجو برای اعلام اسامی برندگان مسابقه پیامکی شماره 1

khabarfarsi.com/search?...اعلام%20اسامی%20برندگان%20مسابقه%20پی...

نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ برنامه «خندوانه» راه پیدا کردند. ... مسابقه پیامکی شماره 3 به پایان رسید و پس از مشخص شدن برندگان،مراسم اهدای جوایز یکشنبه 24 مهر ... میلاد کی مرام بعذ از اعلام آرا وارد استودیو شد و شروع به اجرای لباهنگ کرد.

نفرات برتر مسابقات کشوری کیوکوشین کاراته مشخص شدند

javanmedia.ir/.../نفرات_برتر_مسابقات_کشوری_کیوکوشین_کاراته_...

۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نفرات برتر مسابقات کشوری کیوکوشین کاراته مشخص شدند. شنبه 5دی94 ... موضوعات داغ : دابسمش استیج کلاه قرمزی شهرزاد برنامه خندوانه عید نوروز شب کوک. ویدیوهای پربازدید ... 06:35 اجرای بسیار زیبای لباهنگ امیرعلی نبویان ...

اسامی برندگان این دوره مسابقه لب آهنگ خندوانه اعلام شد ...

www.momtaznews.com/اسامی-برندگان-این-دوره-مسابقه-لب-آهنگ-خ/

۲۱ ساعت پیش - برندگان مسابقه لب آهنگ خندوانه مشخص شدند! امیرعلی نبویان و ... امیرعلی نبویان و پژمان بازغی به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ برنامه ... میلاد کی مرام بعذ از اعلام آرا وارد استودیو شد و شروع به اجرای لباهنگ کرد. وی خیلی ...

تالار خبر | تیکه سانسور شده استندآپ کمدی فینال خندوانه از ...

talarekhabar.com/تیکه-سانسور-شده-استندآپ-کمدی-فینال-خند/

۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در آخرین برنامه خندوانه که قرار بود فینال استندآپ کمدی بین مهران ... مشهدی، رضا شفیعی جم و امیر کربلایی‌زاده، نفرات برتر این مسابقه مشخص شدند.

مجری ماه عسل 95 کیست

www.divi.ir/مجری-ماه-عسل-95-کیست/

نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شدند. دسته بندی :خندوانه. نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شدند. ==>> ادامه مطلب نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه ...

فیلم/ اجرای امیر حسین رستمی در مسابقه لباهنگ خندوانه - واضح

vazeh.com/.../فیلم-اجرای-امیر-حسین-رستمی-در-مسابقه-لباهنگ-خندوانه

۳ ساعت پیش - فیلم/ اجرای امیر حسین رستمی در مسابقه لباهنگ خندوانه ... امیرعلی نبویان و پژمان بازغی به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ برنامه خندوانه راه پیدا کردند برنامه خندوانه شامگاه ... برندگان مسابقه لب آهنگ خندوانه مشخص شدند!

نتایج و آرا مسابقه لباهنگ در برنامه خندوانه - پورتال خبرهای ...

ariapix.portaltv.ir/list/list/page-13152.html

نتایج و آرا مسابقه لباهنگ در برنامه خندوانهدانلود اجرای آهنگ چاوشی کجایی امیر حسی. ... و نفرات اول و دوم و سوم توسط آرای مردم در سامانه 780 مشخص خواهند شد دانلود لباهنگ ...

پیروزی قاطع ذوب‌آهن تکلیف تیم سوم چهارم مشخص شد | جستجو ...

www.wikifeed.ir/.../پیروزی+قاطع+ذوب‌آهن+تکلیف+تیم+سوم+چهارم+مشخ...

پیروزی قاطع ذوب‌آهن/ تکلیف تیم سوم و چهارم مشخص شد. به گزارش خبرگزاری ایمنا، مرحله نهایی لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاه‌های ... با توجه به شرایط جدول رده‌بندی این مسابقات، این دیدار تعیین‌کننده رتبه‌های سوم و چهارم ..... وی از جمله نفرات برتر فهرست متشکل از ٣٠ اصلاح طلبی است که در تهران از بین ٣٠ نامزد انتخاب شدند.

سایت رسمی باشگاه بلال | برترین های نت

taekwondo-belalqom.shiektarinha.ir/

درخشش تکواندوکاران باشگاه بلال قم/ کسب 4 مدال مسابقات قهرمانی کشور ... پوم یک به بالا برگزار شد و برترین‌های کشور در حالی مشخص شدند که تیم قم در اوزان ... نیز، نمایندگان هیئت تکواندو قم با انگیزه کسب مدال و قرار گرفتن در جمع نفرات اول ..... فصل سوم / قسمت سوم | دانلود لباهنگ پژمان بازغی در قسمت سوم خندوانه فصل سوم 27 ...

رویـــــــــــــــــا | برترین های نت

elhambanoo.shiektarinha.ir/page-5464.html

۶ روز پیش - ... قسمت سوم برنامه خندوانه فصل سوم پنج‌شنبه 27 اسفند 94 | دانلود برنامه خندوانه ... مسابقه لباهنگ پژمان بازغی و علیرضا کمالی | نتایج رای گیری لباهنگ پژمان .... نفرات برتر دور دوم مسابقات انتخابی تکواندو دختران مشخص شدند | ن ...

عکس تزیین سفره عقد ۲۰۱۶ - josar21.ir

josar21.ir/عکس-تزیین-سفره-عقد-۲۰۱۶/

۲۳ ساعت پیش - دانلود برنامه خندوانه فصل دوم تمام قسمت ها _برنامه ۲۰۱۶ دانلود برنامه خندوانه فصل دوم… ... نفرات برتر مسابقه لباهنگ خندوانه مشخص شدند · img ...

برندگان مسابقه لب آهنگ اعلام شدند - خبرگزاری برنا

bornanews.emmaley.com/.../385685-برندگان-مسابقه-لب-آهنگ-اعلام-شد...

... و پژمان بازغی به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ برنامه «خندوانه» راه پیدا کردند. ... میلاد کی مرام بعذ از اعلام آرا وارد استودیو شد و شروع به اجرای لباهنگ کرد. ... خود به مرحله دوم اطمینان داشت که می خواست قطعه مرحله دوم خود را نیز مشخص کند.

پو اس ام اس | جناب خان با توپ تفنگ تانک آمد | جستجو |

poosms.ir/list/جناب+خان+با+توپ+و+تفنگ+و+تانک+آمد.html

۴ ساعت پیش - در ادامه رامبد در میان گفته های خود گفت که مسابقه خداننده برتر این فصل هم ... تانک: ده تانک برتر جهان ... قیمت تانک آرماتا T-14 مشخص شد+ عکس .... سلام دوستان حالتون خوبهما در این بخش میخواهیم تکالیف و نفرات برتر کلاس رو مشخص کنیم ... در این قسمت از برنامه خندوانه مسابقه لباهنگ با حضور دو شرکت کننده دیگر ...

ماجرای جواد رضویان و برنامه سه شو و سریال در حاشیه - اولی ها

avaliha.ir › اخبار هنرمندان و خوانندگان

۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گویا بعد از این که پای آپ به میز مذاکره برای سه شو باز می شود، یکی از نفرات اصلی برنامه خودش به صورت جداگانه با آنها ... البته همین که بنفشه خواه باز هم پایش به سه شو باز شد نکته جالب توجهی است. ... استندآپ کمدی علیرضا خمسه در خنداننده برتر خندوانه +… ... کلیپ لباهنگ محمدرضا هدایتی در مسابقه لب آهنگ خندوانه.

مسابقه فينال واليبال جام دهه فجر - صفحه نخست

mylife-mydays-ba.sirindex.ir/ogle/مسابقه+فينال+واليبال+جام+دهه+فجر

قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای ... بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. .... والیبال در سالن آزادگان هرند تیم های صعود كننده به دور دوم از گروه دوم مشخص شدند ... بیمه ورزشی و گواهی سلامت پزشکی الزامی است به نفرات برتر در هر رده سنی آزاد و ...

مسابقه شنا - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی - صفحه نخست

adstat-ba.sirindex.ir/ogle/مسابقه+شنا

قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای ... این برنامه بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. .... همچنین از نفرات برتر این مسابقه طی مراسمی که اردیبهشت ماه سال 95برگزار ..... برنده اون مسابقه مشخص میکنه چجوری باید لنجر اسلیم شیدی رو مشخص کرد

مسابقه فينال واليبال جام دهه فجر - عشق ِ شیرین - صفحه نخست

dolce-amore-ba.sirindex.ir/ogle/مسابقه+فينال+واليبال+جام+دهه+فجر

قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای ... بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. .... والیبال در سالن آزادگان هرند تیم های صعود كننده به دور دوم از گروه دوم مشخص شدند ... بیمه ورزشی و گواهی سلامت پزشکی الزامی است به نفرات برتر در هر رده سنی آزاد و ...

مسابقه سلفی آلبوم «۶»

zabanramsar-ba.sirindex.ir/ogle/مسابقه+سلفی+آلبوم+«۶»

قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای ... بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. .... بیمه ورزشی و گواهی سلامت پزشکی الزامی است به نفرات برتر در هر رده سنی آزاد و .... من میگم از طرف تو یک کشتی گیر مشخص بشه تا با شیمس مبارزه کنه و هردومونم ...


مسابقه شنا - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی - صفحه نخست

adstat-ba.sirindex.ir/ogle/مسابقه+شنا

قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای ... این برنامه بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. .... همچنین از نفرات برتر این مسابقه طی مراسمی که اردیبهشت ماه سال 95برگزار ..... برنده اون مسابقه مشخص میکنه چجوری باید لنجر اسلیم شیدی رو مشخص کرد

مسابقه فينال واليبال جام دهه فجر - عشق ِ شیرین - صفحه نخست

dolce-amore-ba.sirindex.ir/ogle/مسابقه+فينال+واليبال+جام+دهه+فجر

قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای ... بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. .... والیبال در سالن آزادگان هرند تیم های صعود كننده به دور دوم از گروه دوم مشخص شدند ... بیمه ورزشی و گواهی سلامت پزشکی الزامی است به نفرات برتر در هر رده سنی آزاد و ...

مسابقه سلفی آلبوم «۶»

zabanramsar-ba.sirindex.ir/ogle/مسابقه+سلفی+آلبوم+«۶»

قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای ... بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. .... بیمه ورزشی و گواهی سلامت پزشکی الزامی است به نفرات برتر در هر رده سنی آزاد و .... من میگم از طرف تو یک کشتی گیر مشخص بشه تا با شیمس مبارزه کنه و هردومونم ...

فراخوان مسابقه روز جهانی آب - صفحه نخست

pjhaghighatpour-ba.sirindex.ir/ogle/فراخوان+مسابقه+روز+جهانی+آب

قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای ... بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. ..... بیمه ورزشی و گواهی سلامت پزشکی الزامی است به نفرات برتر در هر رده سنی آزاد و .... من میگم از طرف تو یک کشتی گیر مشخص بشه تا با شیمس مبارزه کنه و هردومونم ...

مسابقه بولدرینگ - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

takhan-ba.landindex.ir/ogle/مسابقه+بولدرینگ

قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای ... بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. .... بیمه ورزشی و گواهی سلامت پزشکی الزامی است به نفرات برتر در هر رده سنی آزاد و ... من میگم از طرف تو یک کشتی گیر مشخص بشه تا با شیمس مبارزه کنه و هردومونم ...

نتايج اولين دوره مسابقه خط تحريري

kot-ba.crawlblog.ir/ogle/نتايج+اولين+دوره+مسابقه+خط+تحريري

درانتهای مسابقات به سه نفر برتر هرگروه سنی جوایزی ازطرف هیات دوومیدانی و با همكاری ... قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای ... بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. .... شده نفرات برتر را برای حضور قدرتمند تیم ملی کشورمان در مسابقات قهرمانی ...

نتیجه مسابقه شیمس در مقابل؟

riazigroupkahrizak-ba.atrimblog.ir/.../نتیجه+ی+مسابقه+شیمس+در+مقاب...

۶ روز پیش - برنده اون مسابقه مشخص ميکنه چجوري بايد لنجر اسليم شيدي رو مشخص کرد .... قسمت سوم سري جديد برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالي پخش شد که بخش ... اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خواني (لباهنگ) طراحي شده است. ..... کارت بيمه ورزشي و گواهي سلامت پزشکي الزامي است به نفرات برتر در هر رده ...

دوست دوختر - اسم دوست دوختر اوزان در سریال گوزلخبر روز

www.goodlooking.ir/fycdrmnycnrnjdsdsncdydsdscjctdqnjrctcjfd.html

بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر نقش گوزل در سريال گوزل نورگل قبلا در نقش یاسمین در سريال عشق و جزا نیز ایفای نقش کرده است. نورگل یشیلچای متولد سال ...

خندوانه - نود تی وی ایران

90tv.iran.sc/tag/+خندوانه+

سریال دورهمی این سریال در عید نوروز 95 از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد. .... به طور معمول، این برنامه به پخش صحنه‌های بازی‌های لیگ برتر فوتبال ایران، جام حذفی، .... در پایین پیام ها تعداد بازدید و زمان ارسال آن ها مشخص شده است و در کنار هر کدام از پیام ها یک .... نتایج و آرا مسابقه لباهنگ در برنامه خندوانه - تعداد رای های لب آهنگ خندوانه رقابت ...

رسانه ی خبری وبلاگی

hadis6977-blogfa.rasanetv.ir/list/list/list/قهرمان+ووشو+ایران.html

نتایج و آرا مسابقه لباهنگ در برنامه خندوانه .... مسابقات انتخابی تیمهای ساندا بانوان استان مشخص شد کمیته مسابقات نتایج و اسامی نفرات اول تا سوم ... تیم های برتر ووشو انتخابی قهرمانی استان در گناوه مشخص شدند این مسابقات با خبرگزاری تسنیم ...

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات