close
متخصص ارتودنسی

گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015

گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015
پنجشنبه 30 فروردین 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015

 • 129

گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015

 

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مرد

با ورود به سال 2016 گزارشی از سینمای بالیوود را برای شما در نظر گرفته ایم و دستمزدهای گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 را مورد بررسی قرار داده ایم.

بازدید : 1,028 نفر

 

گران ترین بازیگران بالیوود

سال 2015 برای سینمای بالیوود پر از شگفتی و سالی غافلگیرانه ای را رقم زد، در ادامه با گران ترین بازیگران زن و مرد سینمای هند با دستمزدهای نجومی آشنا شوید.

خان های سینمای هند؛ ، سلمان و شاهرخ فیلمهای پرفروشی داشتند. نخستین فیلم پرفروش سال Badlapur برای بازیگر جوان فیلم وارون دهاوان یک نقطه عطف رقم زد. آنوشکا شرما؛ با فیلم NH10 وارد عرصه تهیه فیلم شد. او خود در این فیلم نقش اصلی را بازی می کرد.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مرد ، گران ترین بازیگران هند
اما گران ترین بازیگران زن و مرد سینمای هند در سال 2015 را بشناسید. تفاوت دستمزد ستارگان زن و مرد بسیار فاحش است. ولی دستمزد بازیگران جوان رفته رفته به خان های سینمای هند نزدیک می شود.

رانبیر کاپور: برای هر فیلم 20-25 کرور روپیه دستمزد می گیرد. امسال یکی از بدترین سال های حرفه ای رانبیر کاپور بود. بمبئی ولوت ورشکسته ترین فیلم سال لقب گرفت. روی نفروخت .تنها فیلم نسبتا موفق او «تماشا» بود که امتیاز علی کارگردانی کرده است.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران هند ، پر فروش ترین فیلمهای هندی 2015


دیپیکا پادوکن: برای هر فیلم هشت کرور دستمزد می گیرد. در پیکو خوش درخشید. تماشا را کنار رانبیر کاپور بازی کرد. در حال حاضر باجیرو مستانی را روی پرده دارد.دیپیکا یکی از گران ترین بازیگر زن سینمای هند در این روزها است.

گران ترین بازیگران بالیوود ، پر فروش ترین فیلمهای هندی 2015 ، گران ترین بازیگران بالیوود

رانویر سینگ:ده کرور برای هر فیلم دستمزد می گیرد. او امسال نقش های مختلفی را ایفا کرد. منتقدان همگی بازی او را در باجیرو مستانی در نقش یک شوالیه ماراتی ستوده اند. در Dil Dhadakne Do نقش یک پسر شهری را داشت.وارون دهاوان: برای هر فیلم سه کرور دستمزد می گیرد. در نخستین فیلم پرفروش امسال «Badlapur» بازی کرد. در دو فیلم «دیواله»(خوش قلب) و «ABCD2» نیز نقش آفرینی کرده که هر دو پرفروش بوده اند.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مردشاهرخ خان:برای هر فیلم 45 تا 50 کرور دستمزد می گیرد. در حال حاضر «دیوال» را روی پرده دارد. به نقل از مجله فوربس پردرآمدترین بازیگر امسال هند بوده و آشتی او با سلمان خان یکی از خبرهای داغ بود.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مردآیشواریا رای:5 تا 7 کرور دستمزد می گیرد. پس از مدت ها با جازبا به سینماها بازگشت که فروش چندان بالایی نداشت.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مردسلمان خان:40-50 کرور دو فیلم پرفروش سال مال اوست. برادر بجرنگی و عشق گنج گران بهایی است.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مردآجی دوگان:35-40 کرور روپیه.امسال فیلم دریشیام را روی پرده سینما داشت. او همسر کاجول است و به اتفاق همسرش کمپانی تهیه فیلم دارند.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مردکرینا کاپور خان:8 کرور. او مانند همسرش سیف علی خان تنها یک فیلم در سال 2015 داشت:برادر بجرنگی که بسیار موفق بود.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مردآنوشکا شرما:6-7 کرور روپیه. سال 2014 را با موفقیت پی.کی تمام کرد. امسال کمپانی تهیه خودش را تاسیس کرد و فیلمNH-10 را در مقام بازیگر و تهیه کننده در سال 2015 روی پرده داشت که بسیار موفق بود و موقعیت آنوشکا را در صنعت سینما بیش از گذشته پر رنگ کرد.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مردپریانکا چوپرا:7 کرور. او این روزها در کانادا است و مشغول نقش آفرینی در Quanticoبرای شبکه ای.بی.سی آمریکا. در باجیرو مستانی و of Dil Dhadakne Doنقش آفرینی کرده است.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مردآکشی کمار:35 تا 40 کرور روپیه برای هر فیلم دستمزد می گیرد. ازپرکارترین بازیگران سینمای هند است. برادرها؛جبار برمی گردد؛.. از فیلم های او در سال 2015 است.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مردآمیتاب باچان:20 کرور روپیه: در سن 73 سالگی در پیکو گوی رقابت را از جوان ها ربود. شوی تلویزیونی Aaj Ki Raat Zindagiبا تحسین روبه رو شد.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مرد


عامر خان: 40-45 کرور روپیه. امسال فیلمی روی پرده نداشت. مشغول بازی در دانگال بود. اما نظراتی که ابراز کرد بسیار خبرساز بودند. سال گذشته پی.کی را روی پرده داشت. عامر خان بسیار کمال گرا است.

گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران بالیوود ، گران ترین بازیگران زن و مرد
 

گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015

 

گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015 - ...

www.bartarinha.ir/.../گران-ترین-بازیگران-زن-و-مرد-بالیوود-در-سال-20...
۲ روز پیش - گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015 گرانترین بازیگران هند،عامر خان،شاهرخ خان،زن ومرد سال 2015.


گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 - CRI Online

persian.cri.cn/921/2016/01/05/161s158210.htm
۲۰ ساعت پیش - با ورود به سال 2016 گزارشی از سینمای بالیوود را برای شما در نظر گرفته ایم و دستمزدهای گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 را مورد بررسی ...

گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال ۲۰۱۵ - رویا میهن

roya-mihan.rozblog.com/post/187
۲۲ ساعت پیش - nwe770ixrzsc3h1d6fj گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015. شاهرخ خان: برای هر فیلم ۴۵ تا ۵۰ کرور دستمزد می گیرد. در حال حاضر ...

گران-ترین-بازیگران-زن-و-مرد-بالیوود-در-سال-2015 - صفحه ...

www.arazpress.ir/.../گران-ترین-بازیگران...بالیوود-در-سال-2015/2797...
شما خبرهای روز سه‌شنبه 15 دی 1394 / 25 ربیع‌الاول 1437 / 5 ژانویه 2016 را مشاهده میکنید. درباره ما | تماس با ما | تبلیغات | موضوعات خبری. صفحه نخست · مرندو حومه.

گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015+تصاویر

irannews.shafaqna.com/FA/IR/570508
۴ روز پیش - گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015+تصاویر. سال 2015 نفس های آخرش را می کشد اما برای صنعت سینمای هند سالی پر از شگفتی و ...

گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 | همکلاسی | آرشیو ...

www.hmct.ir/item/10102_گران-ترین-بازیگران-بالیوود-در-سال-2015
با ورود به سال 2016 گزارشی از سینمای بالیوود را برای شما در نظر گرفته ایم و دستمزدهای گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 را مورد بررسی قرار داده ایم.

گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 | دانلود ایرونی

download.ironi.in/item/933_گران-ترین-بازیگران-بالیوود-در-سال-2015
با ورود به سال 2016 گزارشی از سینمای بالیوود را برای شما در نظر گرفته ایم و دستمزدهای گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 را مورد بررسی قرار داده ایم.

گران‌ترین دستمزد در هالیوود برای کیست؟ - سایت خبری ...

www.tabnak.ir › صفحه نخست › فرهنگي
۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جالب است که 10 عنوان نخست فهرست گرانترین بازیگران هالیوودی «فوربز» در سال 2015را مردها به تسخیر خود درآورده‌اند. این در تناقض جالب توجهی ...

گرانترین بازیگران هند ، عامر خان ، شاهرخ خان ، زن ومرد سال 2015

www.321pekh.ir/.../گرانترین+بازیگران+هند+،+عامر+خان+،+شاهرخ+خان+...
گرانترین بازیگران هند ، عامر خان ، شاهرخ خان ، زن ومرد سال 2015,زیباترین زنان بالیوودی,زیباترین بازیگرزن هندوستان,گرانترین بازیگرزن هند,گرانترین ...

گران ترین بازیگران ، آمیتا باچان - باشگاه روی خوش زندگی

www.lgvipclub.ir/fa/ndt/472/گران-ترین-بازیگران---آمیتا-باچان
۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این بازیگر محبوب بالیوودی در سال 2015 درآمدی معادل 33.5 میلیون دلار داشته است که همین موضوع سبب شده در لیست گران ترین بازیگران جهان در سال ...

گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 | News File

newsfile.ir/news/گران+ترین+بازیگران+بالیوود+در+سال+2015
با ورود به سال 2016 گزارشی از سینمای بالیوود را برای شما در نظر گرفته ایم و دستمزدهای گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 را مورد بررسی قرار داده ایم.

گران‌ترین بازیگر هالیوود در سال ۲۰۱۵ - خبرگزاری صبا

khabargozarisaba.ir/fa/news/.../گران‌ترین-بازیگر-هالیوود-در-سال-۲۰۱۵
۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گران‌ترین بازیگر هالیوود در سال ۲۰۱۵. نشریه "فوربز" در حالی از پرداخت بالاترین دستمزد در هالیوود به "جانی دپ" خبر داده است که بر اساس محاسبات وی برای هر ۱ دلاری که .... بهترین عناوین اختصاصی پلتفرم‌های بازی در سال 2015.

گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 - عکس کده

axadeh.niloblog.com/.../گران-ترین-بازیگران-بالیوود-در-سال-2015.ht...
۲۳ ساعت پیش - با ورود به سال 2016 گزارشی از سینمای بالیوود را برای شما در نظر گرفته ایم و دستمزدهای گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 را مورد بررسی ...

«جانی دپ» گران‌ترین بازیگر هالیوود شد - رسانه ی خبری ...

fardanews.rasanetv.ir/page-679430.html
مجله فوربس «جانی دپ» را به عنوان گران‌ترین بازیگر مرد هالیوود در سال ۲۰۱۵ م. ... «دپ» به طور متوسط درسال 2015، 30 میلیون دلار درآمد داشته و براساس این گزارش در ...

گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015 - سایت ...

hashtosi.ir/news/.../گران-ترین-بازیگران-زن-و-مرد-بالیوود-در-سال-2015
۲ روز پیش - گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015 ... سال 2015 نفس های آخرش را می کشد اما برای صنعت سینمای هند سالی پر از شگفتی و غیرقابل ...

آنجلینا جولی گرانترین بازیگر زن هالیوود شد +عکس - تاپ ناز

www.topnaz.com › فرهنگ و هنر › اخبار سلبریتی ها
۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در میان لیست 10 نفره گران ترین هنرپیشه های زن هالیوود آنجلینا جولی جایگاه اول ... آنجلینا جولی در سال 33 میلیون دلار درآمد دارد، در حالی که همتای مرد او ...

ازدواج یکی از پاکدامن ترین بازیگر معروف بالیوود + عکس ...

www.momtaznews.com/ازدواج-یکی-از-پاکدامن-ترین-بازیگر-معرو/
عجيب ترين خطاي ديد سال 2015 ... سال ۲۰۱۲ به یاد ماندنی ترین سال بالیوود خواهد شد چون ستاره هایبالیوودی را به زندگی زناشویی وارد می کند. ... بازیگر معروف بالیوود در حج+عکس امیرخان، بازیگر معروف سینمای بالیوود، در سفر حج، مادرش را همراهی کرد.

گران ترین بازیگر ایرانی

00060.ir/گران+ترین+بازیگر+ایرانی
... و دختران ایرانی ... گران ترین بازیگر زن ایران در هالیوود + عکس (گران ترین بازیگر ایرانی) ... سال 2015، گران‌قیمت‌ترین بازیگر هالیوود ... عکس بازیگر دختر ...

گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015 | بدون مرز

bedunemarz.ir › فیلم و سینما › چهره ها
۲ روز پیش - وب سایت کافه سینما: سال 2015 برای هندی ها پر از غافلگیری بود چه بسیار ... منطبق با کلیدواژه:2015 بازیگران بالیوود ترین در زن سال گران مرد.
www.parsnaz.ir/news_detail_27842.html
در میان لیست 10 نفره گران ترین هنرپیشه های زن هالیوود آنجلینا جولی جایگاه اول را دارا است آنجلینا جولی درسال 33 میلیون دلار درآمد دارد، در حا.

آنجلینا جولی گرانترین بازیگر زن هالیوود شد +عکس

www.parsnaz.ir/news_detail_27842.html
در میان لیست 10 نفره گران ترین هنرپیشه های زن هالیوود آنجلینا جولی جایگاه اول را دارا است آنجلینا جولی درسال 33 میلیون دلار درآمد دارد، در حا.

«جانی دپ» گران‌ترین بازیگر هالیوود شد

www.fardanews.com/fa/news/.../جانی-دپ-گران‌ترین-بازیگر-هالیوود-شد
۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مجله فوربس «جانی دپ» را به عنوان گران‌ترین بازیگر مرد هالیوود در سال ۲۰۱۵ ... «دپ» به طور متوسط در سال 2015، 30 میلیون دلار درآمد داشته و براساس ...

گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015 | تمام ...

seeisee.ir/fa/news/.../گران-ترین-بازیگران-زن-و-مرد-بالیوود-در-سال-201...
۲ روز پیش - سال 2015 نفس های آخرش را می کشد اما برای صنعت سینمای هند سالی پر از شگفتی و غیرقابل پیش بینی بود...

گران ترین بازیگران بالیوود در سال ۲۰۱۵ - سئوی چت روم ...

www.goldtarh.ir/2016/01/.../گران-ترین-بازیگران-بالیوود-در-سال-201...
۲۲ ساعت پیش - با ورود به سال 2016 گزارشی از سینمای بالیوود را برای شما در نظر گرفته ایم و دستمزدهای گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 را مورد بررسی ...

جنیفر لارنس گران ترین بازیگران زن جهان 2015 - مجله خبری ...

lahzehnama.ir/fa/.../جنیفر-لارنس-گران-ترین-بازیگران-زن-جهان-2015
۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این بازیگر در سال گذشته مبلغ 52 میلیون دلار دریافت کرده است که مقدار ... نیست اما در مقایسه با گران قیمت ترین بازیگر مرد دنیا در هالیوود اصلا به چشم نمی آید. گران قیمت ترین بازیگر مرد دنیا امسال رابرت داونی جونیور است که 80 ...

عکس : گرانترين بازيگران زن هاليوود معرفی شدند - پرشین وی

www.persianv.com/view/106680.php
۱۳ مرداد ۱۳۸۹ ه‍.ش. - گرانترين بازيگر زن هاليوود معرفی شد .... ستارگان مشهور و نیکوکار سال 2015 + تصاویر ... جدیدترین مانتوهای تابستانه ، کالکشن 2015 + عکس.

گرانترین بازیگر زن ایرانی کیست؟ - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › فرهنگی/هنری
تاریخ انتشار: ۱۸:۵۱ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - 05 August 2015. صفحه نخست » فرهنگی/هنری. گرانترین بازیگرزن ایرانی کیست؟ ... این سایت خبری، در ادامه به رقم دستمزد برخی دیگر از بازیگران زن سینمای ایران نیز اشاره کرده باشیم: ... روز; هفته; ماه; سال.

«جانی دپ» گران‌ترین بازیگر هالیوود شد - جوان

javanonline.ir/fa/news/761418/جانی-دپ-گران‌ترین-بازیگر-هالیوود-شد
۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مجله فوربس «جانی دپ» را به عنوان گران‌ترین بازیگر مرد هالیوود در سال ۲۰۱۵ ... «دپ» به طور متوسط در سال 2015، 30 میلیون دلار درآمد داشته و براساس ...

عکس و بیوگرافی و دستمزد گرانترین بازیگران سینمای جهان

www.campin.ir/highest-paid-actors-in-the-world.html
بازیگران خارجی X عکس بازیگران خارجی X گرانترین بازیگران جهان X عکس ... چهارمین نفر از این فهرست بردلی کوپر بازیگر سینمای هالیوود با 41.5 میلیون درآمد در سال است. ... جدول زیر حاوی اسامی 13بازیگر پردرآمد سینمای جهان در سال 2015 است.

گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 - اخبار روز

nchse.ir/گران-ترین-بازیگران-بالیوود-در-سال-2015/
با ورود به سال 2016 گزارشی از سینمای بالیوود را برای شما در نظر گرفته ایم و دستمزدهای گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 را مورد بررسی قرار داده ایم.

عکس بازیگر,بازیگران ایرانی, اخبار بازیگران ... - جذاب

www.jazzaab.ir/news_cats_27.html
بازیگران ایرانی, اخبار بازیگرانبازیگران هالیوود, جنیفر لوپز, عکس آنجلینا جولی, آیشواریا رای, گفتگو بابازیگرانبازیگر زن ایرانی, ... آشنایی با جذاب ترین سریال های سال 2015 +عکس ... ستاره های هالیوودی سوار بر گرانترین خودروهای جهان.

گرانترین بازیگر زن ایرانی - فارسی 98

farsi98.ir/news/گرانترین-بازیگر-زن-ایرانی
کشف حجاب یکی دیگر از بازیگر زن ایرانی! +عکس. ... گرانترین بازیگر زن سینمای ایران ... بدترین سریال هایسال 2015+تصاوير; ستاره ها در شمایل تازه «سري ...

بهترین بازیگران مرد هالیوود (+عکس) - تالاب

www.talab.ir/art/cinema/best-actor-hollywood.html
مجله تالاب لیستی از بازیگران مشهور مرد هالیوود و اولین نقش هایشان را هدیه می کنیم جدا از اینکه اولین بازی در تلویزیون باشد یا سینما، ... پرهزینه ترین فیلم های انیمیشن ساخته شده تا سال 2016 ... آثار باستانی ارزشمند کشف شده در سال 2015 (عکس).

برای دومین سال پیاپی رابرت داونی جونیور پردرآمدترین - ...

www.caffecinema.com/.../3392-برای-دومین-سال-پیاپی-رابرت-داونی-جو...
۱ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - برای دومین سال پیاپی رابرت داونی جونیور پردرآمدترین - گران ترین ... پیاپی رابرت داونی جونیور پردرآمدترین - گران ترین بازیگر هالیوود/ فهرست 2014 ... که پولدارترین‌هایش، سینماگرند/ پردرآمدترین چهره های مشهور 2015 هند مشخص ...

عکسهای از گران ترین و مجلل ترین عروسی سال جدید در جهان

www.sefidak.com/entertainment/visual/expensive-wedding
۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بیوگرافی بازیگران ایرانی · بیوگرافی بازیگران هالیوود ... گران قیمت ترین عروسی جهان در سال 2015 : ... که نهایتا عروسی آنها را یکی از گران ترین عروسی های جهان در سال 2015 اعلام می .... ابتذال در پوشش بازیگران زن ایرانی+عکس ...

ستاره ها - گرانترین بازیگر زن هالیوود انتخاب شد/ عکس

www.setarehnews.ir/fa/doc/news/13047/
در میان لیست 10 نفره گران ترین هنرپیشه های زن هالیوود آنجلینا جولی جایگاه اول را دارا است. آنجلینا جولی درسال 33 میلیون دلار درآمد دارد، در حالی که همتای مرد او رابرت داونی جونیور درآمدش ... «ماهی و گربه» بهترین فیلم سال 2015 از نگاه «شیکاگو ریدر».

گران ترین بازیگر ایرانی - لینک گردی

linkgardi.ir/news/گران-ترین-بازیگر-ایرانی
مد ترین ساعت سال 2015 در جهان این ساعت ضد آب تا عمق 10 متر و ضد ضربه می باشد قیمت محصول : فقط 35000 تومان گران قیمت ترین بازیگر زن ایرانی! + عکس بازدید ...

مطالب خواندنی و جالب - که

www.irannaz.com/news_cats_3.html
این زن کثیف ترین انسان روی زمین است (عکس) · این زن پس ... آشنایی با گران ترین عروسی های افراد مشهور جهان (عکس) · آشنایی با .... انتخاب تکان دهنده ترین عکس غمگین سال 2015 · بارش ماهی ... زیبا ترین و خوش اندام ترین زنان بازیگر هالیوود +عکس.

ALL-BLOG.IR | گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015

www.all-blog.ir/post/.../گران-ترین-بازیگران-بالیوود-در-سال-2015
با ورود به سال 2016 گزارشی از سینمای بالیوود را برای شما در نظر گرفته ایم و دستمزدهای گران ترین بازیگران بالیوود در سال 2015 را مورد بررسی قرار داده ایم.

معرفی گرانترین بازیگران هالیوود - راد فان

radfun.ir › اخبار › اخبار سینما
برخی بازیگران هالیوودی دستمزدهای کلانی به جیب زده و در لیست گرانترین بازیگران ... .com/pic-model/photos-actors/filmler/بهترین-فیلم-های-هالیوودی-در-سال-2015.

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

امین رستمی:آلبوم جدید من تلفیقی از احساس و ریتم است

www.javaneirani.com/.../499292-امین-رستمی-آلبوم-جدید-تلفیقی-احسا...
۱ ساعت پیش - گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015 .... رستمی از ابتدای سال جاری تور کنسرت‌های خود را برگزار کرد و احتمالا در فصل زمستان هم شاهد ...

معامله ۲۶۰ هزار میلیارد ریالی فرابورس در ۹ ماه - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/...و.../499313-معامله-هزار-میلیارد-ریالی-فرابورس
۱ ساعت پیش - گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015 .... در بازارهای فرابورس ایران دست بدست شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب 38 و 6 ...

مستندهای سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر مشخص شدند

www.javaneirani.com/.../498996-مستندهای-چهارمین-جشنواره-فیلم-مشخ...
۱۵ ساعت پیش - گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015 ... وحشیانه پسر شیطان صفت به دختر 12 ساله - فریب دختربچه بی‌گناه با وعده هدیۀ گران قیمت ...

تصاویر حیرت آور از امواج دریا - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/سیاسی/اخبار.../499033-تصاویر-حیرت-امواج-دریا
۱۴ ساعت پیش - نویسندگانی که در سال 2015، دنیا از دست داد · نویسندگانی که در سال 2015، دنیا از دست داد ·گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015.

گرانترین خودروهای عتیقه سال 2015 + تصاویر! – سایت ...

www.campirani.ir › اخبار جدید
۳ روز پیش - به گزارش خبرنگار اخبار داغ فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، حراجی‌های خودرو همواره از جذابیت بالایی برخوردار هستند و خودروهایی که در این مراسم‌ ...

احداث 2 هزار فضای آموزشی تا پایان سال 94 کار بسیار بزرگ ...

www.javaneiranipress.ir/.../499077-احداث-هزار-فضای-آموزشی-پایان-بزر...
۱۲ ساعت پیش - احداث 2 هزار فضای آموزشی تا پایان سال 94 کار بسیار بزرگ آموزش وپرورش است - صبح امروز ... گران ترین بازیگران زن و مرد بالیوود در سال 2015 ...

گران ترین خودروهای سال 2015 +تصاویر - آخرین اخبار ایران و ...

feedgah.com/item/3/531752/گران-ترین-خودروهای-سال-2015-تصاویر/
گران ترین خودروهای سال 2015 +تصاویر احتمالا بارها پیش آمده وقتی پشت خودرویی گران‌قیمت نشسته‌ یا چنین ... گالری تصاویر بازیگران ایرانی در شبکه های اجتماعی.

پايگاه خبری افکارنيوز

www.afkarnews.ir/
... رسانه های اصولگرا نیست. سال ها است دختران و زنان ایرانی در خیابان های جده و مدینه مورد بی… ... پرسپولیس گرانترین بازیکنش را رد می کند. ۲. ... بهترین فبلت سال 2015 به‌انتخاب کاربران+عکس .... خانم بازیگرتصمیم گرفت آواز بخواند فرهنگ هنر ...

انتخاب گران و جذاب ترین بازیگر زن ایران (عکس) - نایس وان

nice1.vistablog.ir/.../انتخاب+گران+و+جذاب+ترین+بازیگر+زن+ایران+(عکس...
۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 25 آوريل 2015 ... گران‌ترین و برجسته‌ترین بازیگران زن هالیوود · چهره زیبا و . .... خوش تیپ ترین زن سال ۲۰۱۲ عکس دختر گران قیمت مراسم انتخاب ...

خوشگل ترین زنان ایرانی - کمپ آزاد

www.freecamp.ir/tag/خوشگل-ترین-زنان-ایرانی
۱۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خوش اندام ترین زنان بازیگر هالیوود سال 2015 ... عکس های طبیعت زیبا و .... زیباترین و گران ترین حلقه های ستارگان هالیوود. پردرآمدترین ستارگان .

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات