close
متخصص ارتودنسی

درمان دندان های فاصله دار

درمان دندان های فاصله دار
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

درمان دندان های فاصله دار

 • 171

درمان دندان های فاصله دار

 

درمان دندان های فاصله دار ، زیبایی دندان

درمان دندان های فاصله دار به چندین روش ممکن است که طبق گفته ی متخصصین دندانپزشکی بایستی راههای درمان دندان های فاصله دار با توجه به شرایط بیمار انتخاب شود.

بازدید : 3,746 نفر

 

بهترین راه درمان دندان های فاصله دار کدام است؟؟؟

 

درمان دندان های فاصله دار به چندین روش ممکن است که طبق گفته ی متخصصین دندانپزشکی بایستی راههای درمان دندان های فاصله دار با توجه به شرایط بیمار انتخاب شود. چرا که فرم فک و دندان های در بین افراد محتلف متفاوت است و نمی توان برای تمام دندان های فاصله دار یک نوع در مان را انتخاب کرد.

 همانطور که می دانید فرم فک و دندان در رضایت شما از لبخندی که می زنید تاثیری بسزا دارد. گاهی برخی از ما ایرادهایی را در فرم دندان های مان احساس می کنیم اما نمی دانیم مشکل اصلی کجاست.

فاصله دندانی چیست؟

در واقع  در حالت طبیعی  دندان شما باید به اندازه ای از هم فاصله داشته باشد که بتوانید یک نخ دندان از لای آن رد کنید. در برخی افراد این فاصله بیشتر از یک نخ دندان و شاید به اندازه یک سانتی متر باشد. دلایل مختلفی برای بروز این مشکل می توان در نظر گرفت. اولین و مهم ترین علت آن ژنتیک است؛ یعنی ممکن است، شما ژن فک بزرگ را از یکی از والدین و ژن داشتن دندان های ریز را از یکی دیگر از والدین به ارث برده باشید و درنتیجه فاصله زیادی بین دندان های تان ایجاد شود.

 

گاهی اوقات نداشتن برخی دندان های انتهایی، همچنین بیماری های لثه هم می تواند علت ایجاد فاصله بین دندان ها شود. دکتر زرگری نژاد دو روش تهاجمی و غیرتهاجمی برای بستن فاصله بین دندان ها معرفی می کند. روش غیرتهاجمی استفاده ازارتودنسی است که تقریبا می توان گفت از میان راه های موجود بهترین شیوه است. در روش تهاجمی نیاز به تراش دندان است که گاهی تمام دندان باید تراش بخورد و گاهی تراش خوردن یک طرف از آن کفایت می کند.

  

آیا مطمئن ترین راه ارتودنسی است؟

فاصله و فضای بیشتر از دو میلی متر را نمی توان با کامپوزیت پر کرد چون دندان خیلی پهن می شود و زیبایی که مدنظر بیمار است برآورده نمی شود. به همین دلیل اگر فضای زیادی بین دندان ها وجود داشته باشد معمولا باید افراد برای ارتودنسی مراجعه کنند چون با وجود زمان طولانی، نتیجه قابل پیش بینی است و بیمار هیچ بافتی از دندان را از دست نمی دهد. یکی از ایمن ترین و بهترین راه های از بین بردن فاصله بین دندان ها ارتودنسی از سنین پایین است. این درمان کمک می کند در بسیاری از موارد فاصله بین دندان ها از بین برود.

اگر پایه فک شما خوب باشد و فاصله دندان های تان هم زیاد نباشد معمولا ارتودنسی بهترین درمان محسوب می شود. حتی اگر در سنین کودکی نیز ارتودنسی انجام نشود، می توان تا دوره میانسالی از این روش درمانی بهره گرفت، بنابراین برای انجام این کار بهانه نیاورید که «از ما گذشته!» اگر در بزرگسالی بخواهید درمان ارتودنسی را برای از بین بردن فاصله دندان های تان انتخاب کنید، می توانید از دندانپزشک بخواهید گیره ها یا براکت های سرامیکی هم رنگ دندان برای تان استفاده کند تا از لحاظ ظاهری دچار مشکل نشوید. ارتودنسی کمک می کند دندان ها به صورت ردیف و متناسب کنار هم قرار گیرند. در این حالت رعایت بهداشت دهان و دندان نیز آسان تر خواهد بود.

 درمان دندان های فاصله دار ، زیبایی دندان ، زیبایی دندان بدون ارتودنسی

روش های مناسب جهت درمان فاصله دندان ها

 

با لامینیت یا ونیرهای کامپوزیتی دندان هم می توان فاصله دندان های را درمان کرد

ونیر پوششی است که می تواند با کامپوزیت باشد و فقط یک سطح از دندان تراش می خورد که در مطب انجام می شود یا می توان از دندان تراش خورده قالب تهیه کرد و به لابراتوار داد تا پوششی چینی را به ما بدهد که به سطح دندان چسبیده می شود و این روش کمتر تهاجمی است. در این روش با مواد هم رنگ که برای ترمیم دندان های جلویی استفاده می شود، می توان فضای بین دندان ها را پوشاند. اتفاقی که در این روش می افتد این است که اگر از نتیجه راضی نباشید به راحتی می توان کامپوزیت را برداشت. در این نوع ونیر، بهداشت دهانی شما اهمیت خاصی دارد چراکه یکی از مهم ترین موارد شکست لامینیت ها در کوتاه مدت خواهد بود که منجر به ایجاد لکه تغییر رنگ و پوسیدگی ثانویه می شود.

 

 به باندینگ فکر کنید

برخی اوقات به هر دلیل ممکن است حوصله ارتودنسی طولانی مدت را نداشته باشید و بخواهید خیلی سریع به نتیجه برسید، بنابراین به روش های سریع و بدون معطلی فکر می کنید. یکی از روش های ساده و سریعی که می توان به آن فکر کرد بستن فاصله بین دندان ها به روش باندینگ است چون هم سریع است هم ارزان. در این روش دندان با خمیرهای مخصوص تمیز می شود. یک صمغ همرنگ دندان به قسمت های لازم اضافه شده و دندانپزشک آنها را فرم می دهد. بعد از آن با کمک نور ماوراء بنفش این صمغ سفت و محکم می شود و درنهایت به دندان می چسبد.

 از مهم ترین مزیت های این روش آن است که آن دندان ها تراش نمی خورند و زیبایی مناسب و منطبق با دندان های طبیعی را می توان مشاهده کرد.« اگر قرار باشد فرد از روش تهاجمی استفاده کند می توان به طور مستقیم و در یک جلسه و با کامپوزیت های رنگ دندان آن را در مطب انجام داد. اما راه دیگری نیز وجود دارد و آن اینکه قالب از بیمار گرفته و به لابراتوار ارجاع داده می شود تا ونیری تهیه کند که بعد روی دندان چسبانده شود.» توجه داشته باشید دوام این روش به موادی که استفاده می شود، مهارت پزشک و البته مراقبت های خودتان بستگی دارد.

  

در صورت نیاز روکش کنید

اگر بیمار تعداد فاصله دندانی و چند دندان نیاز به روکش داشته باشد. در این صورت روش روکش دندان برای فرد استفاده می شود. یکی از قدیمی ترین عناصر زمین زیرکونیوم است. این ماده درجه یک در صنعت دندانسازی اهمیت خاصی دارد. در استفاده از زیرکونیوم باید دقت کرد که رنگ آن با رنگ دندان کمی متفاوت است و بهتر است برای زیر روکش استفاده شود. بعد روی آن را کامپوزیت یا لامینیت استفاده کنیم. البته اگر فاصله دندان ها مربوط به جلوی دندان نباشد می توان فقط از زیرکونیوم استفاده کرد اما برای جلوی دندان تنها پوشش چینی است که می تواند جلای لازم را به دندان ها بدهد و آنها را به دندان طبیعی نزدیک کند. به این نکته هم توجه کنید که در روش روکش قسمت بیشتری از دندان برداشته می شود.

 

سرامیک هم گزینه ی خوبی است 

برای داشتن دندان های زیبا چندین راه وجود دارد که یکی از آنها هم استفاده از قطعات نازک چینی به نام لامینیت است که به جای مینای دندان قرار می گیرد و به راحتی این فاصله را پر می کند. اگر دندان های جلوی تان از هم فاصله دارد، باید بدانید در این روش همه دندان های جلویی تان درگیر می شود بنابراین اگر فقط بین دو دندان فاصله وجود داشته باشد منطقی نیست که همه دندان ها را درگیر کنید.

 در این روش سطح رویی دندان بین نیم تا 7/0 میلی متر تراش می خورد. این روش نسبت به باندینگ هزینه بیشتری دارد. این روش با اینکه یکی از مرسوم ترین روش های بستن فاصله بین دندان هاست اما برای حفظ نسبت دندان ها نیاز به یک برنامه ریزی دقیق دارد. نگران دورنگی دندان ها نباشید چون رنگ دندان های مجاور توسط یک راهنمای رنگ گرفته می شود تا اطمینان حاصل شود رنگ ونیر ساخته شده کاملا طبیعی جلوه می کند. 

درمان دندان های فاصله دار

 

روش درمان دندان های فاصله دار - بیتوته

www.beytoote.com/health/malady.../treatment-teeth2-indented.html
دندان های فاصله دار ارتودنسی فاصله دندانی بیماری‌های لثه , درمان دندان های فاصله دار , ارتودنسی دندان , ترمیمدندان‌های جلویی , لامینیت , مینای دندان , بهداشت دهان و دندان ,

روش درمان دندان های فاصله دار | کوکا

www.coca.ir/treatment-teeth-indented/
۱۸ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ارتودنسی بهترین روش درمانی برای از بین بردن فاصله ی بین دندان ها می باشد. درمان دندان های فاصله دار. یکی از نشانه‌های زیبایی داشتن لبخند زیبا ...

اصلاح دندان‌های فاصله‌ دار بدون ارتودنسی - تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=107537
۲۴ آبان ۱۳۸۸ ه‍.ش. - کلا برای درمان این ناهنجاری ‌ها نیازمند ارتودنسی یا ردیف کردن دندان‌ ها هستیم ولی برای مورد خاص دندان‌ های فاصله‌ دار به ‌خصوص در دندان ‌های جلویی، صرفا ...

مشاوره دندانپزشکی - دندان های فاصله دار وروش های درمان آن

dentistry.blogfa.com/post-25.aspx
مشاوره دندانپزشکی - دندان های فاصله دار وروش های درمان آن - سؤالات خود در زمینه ایمپلنت، دندانپزشکی زیبایی و درمان های نوین دندانپزشکی را از ما بپرسید.

با دندان‌ های فاصله‌ دار چه کار کنیم؟ - خرداد

khordadnews.ir/news/108001
۲۳ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با دندان‌ های فاصله‌ دار چه کار کنیم؟ يكي از نشانه‌هاي ... اين درمان كمك مي‌كند در بسياري از موارد فاصله بين دندان‌ها از بين برود. اگر پايه فك شما خوب باشد ...

درمان دندان های فاصله دار - کلینیک دندانپزشکی رویال

royalclinic.ir › دیگر بخش ها › ترمیمی و زیبایی دندان
 رتبه: ۵ - ‏۳ رأی
۱۵ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - دندان های دایمی به طور طبیعی تماس ملایمی با یکدیگر دارند به گونه ای که وقتی یک نخدندان را از بین آن ها رد می کنید با یک صدای کلیک ازبین دندان ها ...

دندان های فاصله دار و روش های درمان آن - مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/article/299350/دندان-های-فاصله-دار-و-روش-های-درمان-آن
باید توجه داشت دندان های شیری کودکان به طور معمول فاصله دار هستند ونیازی به درمان یا مراقبت ویژه ای از این نظر ندارد.در ضمن در کودکان ۷ساله که دندان های شیری جلو می ...


راه ها و روش های درمان دندان های فاصله دار - مجله دندانپزشکی

www.dentaliau.ir/راه-ها-و-روش-های-درمان-دندان-های-فاصله-د/
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در اینجا با دندان های فاصله دار آشنا می کنیم و سعی بر آن داریم که راه ها و روش هایاصلاح دندان های فاصله دار را به شما آموزش دهیم. درمان دندان های فاصله دار.

روش درمان دندان‌های فاصله‌دار - باشگاه خبرنگاران جوان

www.yjc.ir › علمی پزشکی › بهداشت و درمان
اکبر فاضل دندان پزشک در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت: بهترین روش درمان دندان‌های فاصله دار، ارتودنسی است، یعنی ردیف کردن و جمع ...

درمان دندان های فاصله دار - آکا - آکاایران

www.akairan.com/health/bimari-behdasht/201483023435.html
مهم ترین دلیل درمان این حالت, بهبود زیبایی است. البته گاهی ممکن است مشکل تکلم نیز وجود داشته باشد. ابتدا باید علت ایجاد فاصله بین دندان ها مشخص شود که...

ارتودنسی دندانهای فاصله دار

www.dr-salari.ir/index.aspx?Article...دندانهای%20-فاصله%20دار
کلا برای درمان این ناهنجاری ‌ها نیازمند ارتودنسی یا ردیف کردن دندان‌ ها هستیم ولی برای مورد خاص دندان‌ های فاصله‌ دار به ‌خصوص در دندان ‌های جلویی، صرفا با درمان ‌های ...

اصلاح دندان‌هاي فاصله‌ دار بدون ارتودنسي - Facebook

https://www.facebook.com/notes/179051788796912/
در اين ميان، شايد بعضي از آن هايي كه دندان‌هاي شان فاصله ‌دار است، حال و حوصله تحمل ... كلا براي درمان اين ناهنجاري ‌ها نيازمند ارتودنسي يا رديف كردن دندان‌ ها هستيم ولي ...

درمان دندان های فاصله دار - نمناک

namnak.com/10337-دندان-های-فاصله-دار.html
درمان دندان های فاصله دار به چندین روش ممکن است که طبق گفته ی متخصصین دندانپزشکی بایستی راههای درمان دندان های فاصله دار با توجه به شرایط بیمار انتخاب شود.

بستن فواصل بین دندان+عکس آیا شما هم بین دندانهایتان ...

seemorgh.com › سلامت › دهان و دندان
۲۶ مهر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - از جمله علل دیگر فواصل بین دندانی ، می توان به بیماری های لثه و نسوج نگه دارنده دندانها اشاره کرد که در این موارد پیش از درمان زیبایی و بستن فواصل ...

دندانهای فاصله دار - دکتر مسعود داودیان

www.dr-davoudian.com/upm3ih
درمان دندانهای فاصله دار بسته به مقدار و نحوه پراکندگی فضاهای بین دندانهای می تواند ارتودنسی، ترمیم زیبایی و یا آمیزه ای از ایندو باشد., ارتودنسی، متخصص ...

درمان ارتودنسی دندانهای فاصله دار | دکتر مسعود داودیان - آپارات

www.aparat.com/.../درمان_ارتودنسی_دندانهای_فاصله_دار_%7C_دکتر_م...
۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - از نکات مهم بعد از خاتمه درمان ارتودنسی دندانهای فاصله دار، تعبیه فیکس ریتینر به منظور جلوگیری از برگشت فواصل می باشد. www.mihanortho.

اصلاح دندانهای فاصله دار بدون ارتو دنسی - برج دنتال

www.borjdental.ir › مطالب دندانپزشکی
۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - فراتر از ارتودنسي كلا براي درمان اين ناهنجاري ‌ها نيازمند ارتودنسي يا رديف كردن دندان‌ها هستيم ولي براي مورد خاص دندان‌ هاي فاصله‌ دار به ‌خصوص در دندان ...

روش درمان دندان هاي فاصله دار - زمان

www.zamannews.ir/بخش-سایر...ها.../3703-روش-درمان-دندان-ها-فاصله-دار
۱۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کي از نشانه‌هاي زيبايي داشتن لبخند زيبا است. تعريف لبخند زيبا بدون در نظر گرفتن سليقه افراد معمولا شامل دندان‌هاي مرتب و سفيد مي‌شود.

دندانهای فاصله دار : سایت پزشکان بدون مرز

www.pezeshk.us/?p=13739
۱۲ آبان ۱۳۸۷ ه‍.ش. - کلا برای درمان اين ناهنجاريها نيازمند ارتودنسی يا رديف کردن دندانها هستيم ولی برای مورد خاص مورد بحت که وجود دندانهای فاصله دار بخصوص در دندانهای ...

فاصله بین دندان ها و راههای بستن آن - دکتر سپهریان

drsepehrian.com › دانستنی های علمی
درمان فاصله بین دندان با درمان اورتودنسی: در مواردی که بهم ریختگی شدید دندانی وجود دارد و ترتیب دندانها هم مرتب نیست طبعا ارتودنسی دندانهای فاصله دار درمان موفقی ...

بستن فواصل بین دندان+عکس - انجمن تخصصی دانلود رایگان

forum.freedownload.ir/thread-243806.html
شاید بی اغراق بتوان گفت که یکی از بهترین روش های درمانی فواصل بین دندان ها ، پر ... در صورتی که فاصله بین دو دندان خیلی زیاد باشد ، بهتر است ابتدا از ارتودنسی .... استفاده از فلوراید به صورتهای مختلف اعم از خمیر دندانفلوراید دار دهان شویه های ...

هزینه کامپوزیت دندان فاصله دار ترمیم دندان های فاصله دار

baelm.ir/tag/هزینه-کامپوزیت-دندان-فاصله-دار-ترمیم-د/
صفحه اصلی هزینه کامپوزیت دندان فاصله دار ترمیم دندان های فاصله دار. بهداشت دندان | روش هايي براي از بين بردن فاصله بين دندان ها. در: پزشكي و سلامت ، آشنايي با ...

همه چیز درباره درمان دندان های فاصله دار

www.alodoctor.ir/tag/درمان-دندان-های-فاصله-دار
درمان دندان های فاصله دار. برای دندان هایی که از هم فاصله داره باید ارتودنسی انجام داد؟ پیشنهادات داغ چهارشنبه 4 شهریور. درمان خانگی ... توصیه های سلامتی ما را بشنوید ...

دندانهای فاصله دار | سایت دکتر بهادر درانی

dorrani.ir/دندانهای-فاصله-دار/
درمان دندانهای فاصله دار. حرکت دادن دندانها به سوی یکدیگر توام با ردیف نمودن آنها با ارتودنسی قابل انجام است. با این وجود در مواردی که سایز دندانها از نرمال کوچکتر است ...

ساده ترین روش برای درمان دندان های فاصله دار | به وسیله این - ...

www.ghatreh.com/news/.../ساده-ترین-روش-برای-درمان-دندان-های-فاصله-دار
۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به وسیله این روش درمانی دندان ها در پوزیشن صحیح خود قرار می گیرند و اگر جایدندان ها تنگ باشد، به وسیله فنر باز Ù.

دندانپزشکی زیبایی دکتر مهناز حسینی - دندانپزشکی زیبایی

mahnaz971.blogfa.com/category/1/دندانپزشکی-زیبایی
فردي که دندانهاي جلوي دهانش فاصله دار يا نامنظم، نسبت به خط وسط صورت ... بعداز درمان بیلیچینگ لازم است که در ساعت های اولیه بعد از درمان ، لثه های خود را با اب گرم ...

Lahzehnama.ir | تمام راه های اصلاح دندان های فاصله دار - لحظه نما

lahzehnama.ir/fa/news/15574/تمام-راه-های-اصلاح-دندان-های-فاصله-دار
۲۴ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اگر در بزرگسالی بخواهید درمان ارتودنسی را برای از بین بردن فاصله دندان های تان انتخاب کنید ، می توانید از دندانپزشک بخواهید گیره ها یا براکت ...

[PDF]درمان های زیبائی دندانپزشکی

dl.irpdf.com/ebooks/Part28/www.irpdf.com(8562).pdf
درمان. : باندینگ کامپوزیت بر روی دندان لترال. •. در طی یک جلسه یک ساعته فرم دندان تصحیح شد . Dr.Rejali ... بیست وشش ساله با دندان های فاصله دار. Dr.Rejali ...

تغییر وضعیت دندان های فاصله دار بدون ارتودنسی

www.bmecenter.ir/.../تغییر-وضعیت-دندان-های-فاصله-دار-بدون-ار.html
فراتر از ارتودنسی کلا برای درمان این ناهنجاری ‌ها نیازمند ارتودنسی یا ردیف کردن دندان‌ ها هستیم ولی برای مورد خاص دندان‌ های فاصله‌ دار به ‌خصوص در دندان ‌های جلویی، ...

روش درمان دندان های فاصله دار

www.helpir.ir/روش+درمان+دندان+های+فاصله+دار/
... دندان های فاصله دار | مجله اینترنتی یک نت دندانپزشکی امروز - دندان های فاصله دار و روش های درمان …دندان های فاصله دار و روش های درمان آن (روش درمان دندان های فاصله دار) ...

درمان دندانهای فاصله دار - irandentist.ir

www.irandentist.ir/amoozesh/fasele.htm
درمان دندانهای فاصله دار. دندانهائی که با فاصله از هم واقع هستند مشکلات زيادی از لحاظ زيبائی برای بيمار ايجاد ميکند که پرداختن به درمان آن دغدغه چنين افرای هست ...

روش درمان دندان های فاصله دار

www.helpfood.ir/روش+درمان+دندان+های+فاصله+دار/
روش درمان دندان های فاصله دار درمان دندان های فاصله دار | FilmShahr روش درمان دندان های فاصله دار | کوکا روش درمان دندان های فاصله دار ساده ترین روش برای درمان دندان‌های ...

پرسش و پاسخ - کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی ایرانمهر

ir-mehr.com/view_answer.php
عنوان سوال :دندانهاي جلوي پايين من فاصله دار هستند بهمين دليل بنده تحليل لثه دارم مي ... میدهم (حتی آب سرد شیرآب) تمام دندانها تیر میکشند, علت و درمان آن را خواستارم.

دندانپزشکی - راه و روش های درمان دندان های فاصله دار

dentist80.blogfa.com/post/12
در این بخش از مجله دندانپزشکی شما را با دندان های فاصله دار (Spaced teeth) آشنا می کنیم و سعی بر آن داریم که راه ها و روش های اصلاح دندان های فاصله دار را به شما آموزش ...

درمان فاصله بین دو دندان

mybanu.ir › پزشکی و سلامت › بیماری های اجزای خارجی بدن › دهان و دندان
درمان فاصله بین دو دندان,دندان های فاصله‌ دار,فاصله بین دندان ها ... در این میان، شاید بعضی از آن هایی کهدندان‌های شان فاصله ‌دار است، حال و حوصله تحمل بندها و سیم‌ های ...

پرسش و پاسخ ارتودنسی

jamilian.net/faq.aspx
از اصلی ترین وظایف ارتودنسی، تشخیص، پیشگیری و درمان ناهنجاری های دندانی فکی است. این عمل .... از آدامس شکلات کش دار، گز، سوهان، ته دیگ، نان ساندویچی استفاده نفرمائید. غذا و میوه .... 3- لثه هایی که به نحویی ازدندانها جدا شده و فاصله گرفته اند .

روش درمان دندان های فاصله دار آکا - sobasa

sobasa.hostik.ir/روش-درمان-دندان-های-فاصله-دار-آکا.html
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روش درمان دندان های فاصله دار آکا,دندان های فاصله دار ارتودنسی فاصله دندانی بیماری‌های لثه , درمان دندان های فاصله دار ...

وبلاگ تخصصی ناصرنادرعلی - با دندان‌ های فاصله‌ دار چه کار ...

nadirali.mihanblog.com/post/86
۲۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با دندان‌ های فاصله‌ دار چه کار کنیم؟ فاصله دندانی چیست؟ ... این درمان كمك می‌كند در بسیاری از موارد فاصله بین دندان‌ها از بین برود. اگر پایه فك شما خوب ...

دندان پزشکی زیبایی » دکتر نازیلا شریف زاده

drsharifzade.com/?cat=9
فردی که دندانهای جلوی دهانش فاصله دار یا نامنظم، نسبت به خط وسط صورت نامتقارن، کج و یا نا مرتب، ... اگر امکان ارتودنسی وجود نداشته باشد فقط برای منظم کردن دندانهای در معرض دید با روشهای سریع در کمتر از یک ... تحت درمان لثه (Onlay) قرار بگیرد.

ارتودنسی پیشگیرانه برای جلوگیری از دندان‌های فاصله‌دار - ...

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920325000279
۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - رضا حسین‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، اظهار داشت: دندان‌های فاصله‌دار از سن نوزادی تا نوجوانی اهمیت دارند چرا که بعد از سن جوانی ...

نمونه های قبل و بعد درمان های دندانپزشکی زیبایی | وبسایت ...

yashil.info/treatments-sample/
۱۹ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - همه درمان ها توسط دکتر یاشیل احدی مقدم انجام پذیرفته است. ... فاصله بین دندان هایسانترال جلو نامناسب بود. عکس قبل از انجام بلیچینگ ...

همه چیز درباره لامینت (ونیر) دندان | دندانه

www.dandane.ir/لامینت-ونیر-دندان/
۱۲ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - همه انسان‌ها مشتاق داشتن یک لبخند زیبا هستند اما برخی به خاطر دندان‌های بد شکل یا بد رنگ از این آرزو محرومند. ... فرم، شکل، رنگ و طول دندان‌ها یا بستن فاصلهٔ بین دندان‌ها و درمان دندان‌های شکسته روی دندان قرار داده می‌شود. ... عوارض دار د؟

بهترین روش درمان دندان های فاصله دار - سلامت نیوز | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/12457649
۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اکبر فاضل دندانپزشک در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: بهترین روش درمان دندان های فاصله دار، ارتودنسی است، یعنی ردیف کردن و جمع کردن ...

دکتر حسین ارجمند | فاصله بین دندان ها و راههای بستن آن

www.dr-arjdentalclinic.ir/index.php/projects/004-2/
معمولا فاصله بین دندانهای جلو بیشتر اتفاق می افتد ولی در عین حال میتواند بین ... و ترتیب دندانها هم مرتب نیست طبعا ارتودنسی دندانهای فاصله دار درمان موفقی است.

دندانپزشکی به زبان شما - رسائل حبیب

rasael.persianblog.ir/page/1
میشود داشتن اطلاعات حد اقلی در مورد اییمپلنت و آشنایی با مراحل درمانی آن شاید بتواند کمک ... اباتمنت ها ممکن است به صورت مستقیم و یا زاویه دار نسبت به تنه اصلی باشد که هر ... ۴-ترميم تاج دندانهای عصب کشی شده بايد با دقت صورت بگيرد چون هم نسج ..... مشاهده میکنید عصب دندان از سطح دندان فاصله بیشتری دارد تا از کناره های دندان .

پرسش و پاسخ - دکتر محمد رضا سهرابی

drsohrabi.com/FaqSection/FaqPage/lang/Fa
ولی امروزه کامپوزیت هایی داریم که مخصوص دندانهای عقبی هستند و استحکام آنها ... ولی در صورت تمایل، برای بستن این فاصله می‌توانید یکی از سه روش درمانی ..... پیاز ، ماهی ، غذاهای ادویه دار ، رژیم های پرچربی ، نوشابههای الکلی و رنگهای غذایی از سایر.

درمان دندان هاي فاصله دار! [آرشیو] - سایت علمی دانشجویان ایران

www.daneshju.ir/forum/sitemap/t-85817.html
۹ بهمن ۱۳۸۸ ه‍.ش. - 1 پست - ‏1 نویسنده
درمان دندان هاي فاصله دار! فاصله‌هاي بين دنداني در بعضي افراد مشاهده مي‌شود. مهم ترين دليل درمان اين حالت، بهبود زيبايي است. البته گاهي ممكن است ...

روش درمان فاصله دندان | هفیان | پرتال جامع | - Hefyan

hefyan.com › خانه › همه مطالب
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در اینجا با دندان های فاصله دار آشنا می کنیم و سعی بر آن داریم که راه ها و روش های اصلاحدندان های فاصله دار را به شما آموزش دهیم. درمان دندان های فاصله دار.

دک کردن دندان اضافی - ارتودنسی | دکتر سید مهدی هاشمی

dr-smhashemi.ir/Orthodontics05.html
مزیودنس(دندان اضافی در وسط 2 دندان جلویی فک بالا)،دندانی است که معمولا شبیه سایر ... این حالت نیاز بعدی بهدرمان ارتودنسی را هم بسیار کم خواهد کرد. ... اگر در حالت عادی دندان های موجود مرتب بوده و فاصله ای نداشته باشند،وجود این دندان اضافی ... های قبلی گفته شد،دارای دندان های فاصله دار باشد،رویش این دندان سبب کمتر شدنفاصله ها یا ...

زیبایی دندان ایمپلنت

drkamelia.blogfa.com/
در حالی که باندهای دندانی اولین بار با هدف ترمیم دندان برای ایجاد پر کرده گی های سفید ... حفره های دندان); اصلاحدندان های شکسته یا گنگره دار; بستن فاصله بین دندان ... دلایل مختلفی وجود داردن که چرا بیماران درمان با روکشهای چینی را انتخاب می کنند:.

دکتر مهرشاد محمدی

www.ddsmohamadi.blogfa.com/
کلا برای درمان اين ناهنجاريها نيازمند ارتودنسی يا رديف کردن دندانها هستيم ولی برای مورد خاص مورد بحت که وجود دندانهای فاصله دار بخصوص در دندانهای جلوئی است صرفا ...

لامينيت چيست ؟ | دکتر فرزاد مازيار - جراح دندانپزشک

www.drmaziar.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=7153
3- هنگامی كه بخواهیم فاصله بین دندان ها را ببندیم. ... 5- در درمان نامرتبی جزئی دندان های قدامی در موارد خاص نیز به كارگیری لامینیت ها موثر هستند. ... و روی آن ونیر چسبانده می شود و در این حالت لامینیت نمای طبیعی، شفاف و زیبایی به دندان مشكل دار می دهد.

مردم و دندان پزشکی - ایردن

irden.ir/mardom/soalat/
اطلاعاتی درباره ی گذاشتن نگین یا ستاره های فلزی روی دندان های قدامی می خواستم. ... براکت های سرامیکی با سیمهای فلزی به کار می رود ، طول درمان رو افزایش می دهد.(؟ ... (پیش)فک پایین من بعد از افتادن دندانهای شیری دیگه در نیامد وحالا این فاصله ...... هاي كناري آنهاافتاده و همان طور كه در عكس ديده مي شود كمي به سمت يكديگر زاويه دار شده اند.

ارتودنسی دندان زیبایی ترمیم فاصله | 3 صبح - سفر، سلامت

www.3sobh.com/ارتودنسی-دندان-زیبایی-ترمیم-فاصله/
۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - درمان دندان های فاصله داردندان. فاصله‌های بین دندانی در بعضی افراد مشاهده می‌شود. مهم ترین دلیل درمان این حالت، بهبود زیبایی است. البته گاهی ممكن ...

اسفند ۱۳۹۱ - دکتر سادات اخوی - بلاگفا

oralhealthclinic.blogfa.com/1391/12
ضمن این‌که فاصله افتادن بین دندان‌های فک بالا و پایین و عمیق شدن کام کودک از دیگر ... اگر درمان جایزه و یادآوری تاثیر گذار نبود ؛در داخل دهان کودک دستگاه می گذاریم واین درمان ...... فردی که دندانهای جلوی دهانشفاصله دار یا نامنظم، نسبت به خط وسط صورت ...

دکتر امانی - دکتر فرنگیس رستمی امانی

dramani.persianblog.ir/tag/دکتر_امانی
این یک اصل است که فقط با داشتن دندانهای زیبا می توان یک لبخند زیبا داشت.مجموعه درمانهایی که باعث. راه ها و روش های درمان دندان های فاصله دار. نویسنده: فرنگیس امانی ...

دکتر آقازاده - روکش های بدون فلز (لامینت)

draghazadeh.com/index.aspx?siteid=122&pageid=1685
گاهی بستن فاصله بین دندان ها مربوط به 2 دندان جلو است و گاهی چند دندان دارای فاصله هستند که با استفاده ازدرمان های لامینیت فاصله بخوبی تقسیم و بسته می شود .

دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران ...

magifa.com/detail/1364216/article/5
و به‌ خصوص این وضعیت بنا به علل خاصی در دندان ‌های جلو بیشتر دیده می ...درمان دندانهای فاصله دار « دریچه دندانهائی که با فاصله از هم واقع هستند مشکلات زیادی از لحاظ ...

درمان فاصله‌ بين دندان‌ها - راسخون

rasekhoon.net › ... › دندان پزشکی › درمان فاصله‌ بين دندان‌ها
۱۹ بهمن ۱۳۸۹ ه‍.ش. - درمان فاصله‌ بين دندان‌ها. ... مهم‌ترين علت درمان اين حالت، تامين زيبايي است. ... مقاله خوبي براي كساني كه دندانهاي فاضله دار دارند مي باشد - ممنون.

ترمیم دندان با کامپوزیت و آمالگام و نکات دانستنی - دکتر آرش ...

www.drmontazeri.ir › ... › دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
۸ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ۵- حالا جلسه‌ی درمان شروع شده و نوع مواد و روش ترمیم دندان ، بستگی به ... البته در گذشته های دور که ترمیم همرنگ نبود ، دندانهای جلو رو هم با آمالگام یا طلا پر میکردن. .... ۱- گاهی اوقات برای اصلاح کجی و زاویه دار بودن دندان ( در حد کم ) ما ... ۳- نخ دندان را هر طور هم بکشید هیچ وقت باعث ایجادفاصله ( دیاستِم ) بین دندان نمیشود.

[PDF]درمان های زیبائی دندانپزشکی - pupul.ir pupuol

pupul.ir/FMT_23/root/RAnnC8oX.pdf
آقای سی و دو ساله با فاصله زیاد بین دو دندان جلو و ... درمان. : باندینگ کامپوزیت جهت بازسازی شکل دندان هایکناری. Dr.Rejali ... بیست وشش ساله با دندان های فاصله دار.

تیر ۱۳۸۹ - آبسه دندان - بلاگفا

www.dr-mehdi.blogfa.com/8904.aspx
عصب‌کشی، اسمی که به غلط برای عملیات درمان ریشه دندان باب شده است، همواره ما را ...... وقتی که دندانهایريز و کوچک در يک فک بزرگ قرار گيرد دندانها نمائی فاصله دار ...

وقتی بین دندان هایمان فاصله می افتد( راه های درمان و پیشگیری ...

shokrgozari.ir › آرشیو مطالب
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کلا برای درمان این ناهنجاری ها نیازمند ارتودنسی یا ردیف کردن دندان ها هستیم ولی برای مورد خاص مورد بحت که وجود دندان های فاصله دار بخصوص در دندانهای ...

پروتز ثابت

www.boali.com/dentist/ppl02b_5.htm
امروزه ديگر دليلي ندارد كه فاصله بين دندانها يا دندانهاي رنگ گرفته، بدشكل و كج خود ... دراين صورت بريج يكي ازدرمان هايي است كه با جايگزيني دندانهاي از دست رفته به ...

درمان دندان‌های زرد و ساييده شده‌ - پرتال واکنش

vakonesh.com/pezeshki/ways-to-treat.../درمان-دندان‌های-زرد-و-ساییده-شده‌/
۱۵ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پرتال خبری واکنش: هرچقدر هم که زیبا باشید دندان‌های نامرتب، فاصله دار، زرد و کدر بر زیبایی‌تان غلبه کرده و چهره شما را خسته و مسن نشان می‌دهند.

اطلاعات دندان پزشکی - دکتر محمد اسدالله زاده

www.drasad.ir/index.php/2013-07-14-16-29-35
پس از درمان، بیمار باید بعد از مصرف نوشیدنی های رنگی مثل چای، قهوه یا خوراکی هایی مثل ... فردی که دندانهایجلوی دهانش فاصله دار یا نامنظم، نسبت به خط وسط صورت ...

مشاوران سلامت دهان و دندان :: سوالات متداول - خانه

101020.ir/faq.php
سوالات معالجه ریشه; سوالات ارتودنسی; سوالات ایمپلنت های دندانی; سوالات بیماریهای دهان ودندان; سوالات ترمیم وزیبایی; سوالات جراحی فک وصورت; سوالات جراحی لثه ...

دست نوشته های دکتر مرتضی عشاق متخصص ارتودنسی دندان

www.ortodonsi.com/blog/latest
۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اگر در حين درمان ارتودنسي احساس كرديد كه برخي از دندانها دچار لقي ..... ادامه یابند، می توانند موجب جلوزدگی فک بالا و فاصله افتادن بین دندانها شوند.

اصلاح دندانهای فاصله دار بدون ارتودنسی - جوان پارسی

www.javaneparsi.com/.../اصلاح+دندانهای+فاصله+دار+بدون+ارتودنسی+.h...
اصلاح دندانهای فاصله دار بدون ارتودنسی دندان درد در کودکان مراقبت از دندانهای کودک پوسیدگی دندان کودک ... هرچند این دو گروه متقاضی انجام درمان هستند ولی دیدگاه شان ...

کلینیک دندانپزشکی دکتر بندار در ابادان - کلینیک ...

dentistryabadan.blogfa.com/tag/کلینیک-دندانپزشکی-ابادان
در دندان هاي قدامي که شکل، رنگ، سايز و يا موقيت مناسبي ندارند و امکان ارتودنسي براي بيمار وجود ... اين درمانبه يک جلسه زمان نياز دارد و در صورت تمايل بيمار مي تواند در جلس? ... فردي که دندانهاي جلوي دهانش فاصله دار يا نامنظم، نسبت به خط وسط صورت ...

درمان دندان های فاصله دار - آری فان

soli.arifun.in/pari11338_درمان-دندان-های-فاصله-دار
سفید کردن دندان بلیچینگ دندان ها درمان لبخند لثه ای تغییر رنگ دندان لیزر. روش های درمان لکنت انجمن. ماهیت ودرمان لکنت زبان ماهیت و درمان لکنت زبان بروز ناروانی در ...

دهان و دندان (مشاهده کنید) - جدید 94 -گهر

gahar.ir/category/health/oral/
علل کرم خوردگی دندان و راه های درمان آن ... راه های ساده درمان پوسیدگی دندان ... دندان پزشک در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: بهترین روش درمان دندان‌های فاصله دار، .

زیبایی دندان لمینت دندان

smilingdentistry.blogfa.com/
در درمان ایمپلنت مانند دیگر درمان ها نیاز به تراشیدن دندان های سالم مجاور نیست .... همچنین بر حسب میزان سختی استخوان انواع پیچ دار و بدون پیچ ایمپلنت انتخاب می شود. ... فاصله طولانی بی دندانی باعث رویش دندانهای فک مقابل به این فاصله و جابجایی ...

از دندان های زرد و ساییده شده تان خسته شده اید ؟ - کلوب

www.cloob.com/u/.../از_دندان_های_زرد_و_ساییده_شده_تان_خسته_شده
۲۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هرچقدر هم كه زیبا باشید دندان‌های نامرتب، فاصله دار، زرد و كدر بر ... خاص لامینت‌ها به غیر از مساله زیبایی به عنوان یك طرح درمان یا راهكاری درمانی مطرح ...

ايمپلنت چيست؟

dental.sums.ac.ir › > گروه های آموزشی › > بخش ایمپلنت هاي دنداني
همچنین بر حسب میزان سختی استخوان انواع پیچ دار و بدون پیچ ایمپلنت انتخاب می شود. ... 1- فاصله بین دندانهایجلو در اثر از دست رفتن یک دندان بطوری که دندانهای مجاور ... درمان: * بریج سه واحدی که مستلزم قربانی کردن دو دندان سالم مجاور است. * بریجی ...

لامینیت، راز دندان های مرواریدی هنرپیشگان هالیوود - ساعت24

www.saat24.com/.../لامینیت-راز-دندان-های-مرواریدی-هنرپیشگان-هالیوود
۱۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هرچقدر هم كه زیبا باشید دندان‌های نامرتب، فاصله دار، زرد و كدر بر ... درمان یا راهكاریدرمانی مطرح می‌شوند؛ برای مثال گاهی ساییدگی سطح بیرونی دندان كه ...

ارتودنسی دندان بایگانی - بهترین ها

mededu13.ir/label/ارتودنسی-دندان
درمان دندان های فاصله دار,ترمیم دندان‌های جلویی. مطمئن‌ترین راه ارتودنسی است فضای بیشتر از دو میلی‌متر را نمی‌توان با کامپوزیت پر کرد چون دندان خیلی پهن می‌شود و ...

دندانپزشکی تخصصی

www.dentistyosef.blogfa.com/
۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 2-بعد از ترمیم دندان با مواد همرنگ(کامپوزیت) خوردن خوراکی های جویدنی ایرادی ... نبض دار و یا درد شبانه بروز کرد حتما به دندانپزشک خود مراجعه نمایید . ... در این دو مورد ظاهرا روی دندان هادرمان ریشه انجام شده و از پین داخل کانال وپست استفاده شده. ... در این روش، بدون استفاده از هرگونه نوار و وج،فاصله بین دندان ها بسته می شود.

انواع طراحی لبخند | مركز تخصصي ايمپلنت و زيبايي ايرانا

www.irdds.com/3020/انواع-طراحی-لبخند.html
فردي که دندانهاي جلوي دهانش فاصله دار يا نامنظم، بدرنگ و لکه دار، کج و نا مرتب، شکسته و يا لب پريده و. ... žدر لبخند جوانی معمولا دندانهای قدامی بلندتر، مترادف با جوانی و احساس ارزیابی می شود. ... žاصلی ترین درمان های زیبایی مورد نیاز عبارتند از.
drkamelia.blogfa.com/
در حالی که باندهای دندانی اولین بار با هدف ترمیم دندان برای ایجاد پر کرده گی های سفید ... حفره های دندان); اصلاحدندان های شکسته یا گنگره دار; بستن فاصله بین دندان ... دلایل مختلفی وجود داردن که چرا بیماران درمان با روکشهای چینی را انتخاب می کنند:.

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات