close
متخصص ارتودنسی

انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشم

انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشم
پنجشنبه 06 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشم

 • 39

انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشم

 

1x1.trans انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشم

date اسفند ۱۸م, ۱۳۹۲ user ملیکا بینا پــرینت پــرینت

1x1.trans انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشمبرای انتخاب رنگ‌ مو چه عواملی را در نظر می‌گیرید؟ اگر صرفا انتخاب رنگ مو را تابع سلیقه می‌دانید سخت در اشتباهید، چون دنیای رنگ‌ها آنقدر وسیع است که برای یک رنگ موی مناسب باید ده‌ها نکته را مدنظر قرار داد؛ مهمتر از همه اینکه باید رنگ موی خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که با رنگ پوست‌تان هماهنگی داشته باشد چرا که موها بیش از همه به صورت نزدیک است و یک رنگ ناهماهنگ می‌تواند صورت شما را پیرتر یا رنگ‌پریده‌تر نشان دهد، اما در عوض انتخاب یک رنگ مناسب هم می‌تواند چهره شما را طبیعی‌تر نشان دهد و هم شما را زیباتر و جوان‌تر کند.

 

 

تن پوست شما گرم است یا سرد؟

 

از آنجایی که در پوست انسان‌ها صدها تن رنگی مختلف وجود دارد پرداختن به همه انواع آنها تقریبا غیرممکن است، بنابراین برای اینکه کارمان برای تشخیص تن رنگی پوست‌مان راحت‌تر شود انواع تن رنگی پوست را به دو گروه اصلی تقسیم می‌کنند: گرم و سرد، برای تشخیص رنگ مناسب برای موهای‌تان ابتدا باید تشخیص دهید تن پوست‌تان سرد یا گرم‌است به خصوص اگر بخواهید موهای‌تان را یکدست رنگ بزنید. برای شناسایی پوست راه‌های مختلفی وجود دارد:

 

روش اول

 

موهای‌تان را کنار بزنید. همه آنها را در یک حوله به رنگ سفید یا یک رنگ خنثی بپیچید. آرایش‌تان را هم کاملا پاک کنید. بعد یک لباس به رنگ سفید یا رنگ خنثی بپوشید و جلوی آینه بایستید. مطمئن شوید جایی که در آن ایستاده‌اید دارای نور طبیعی قوی است و در غیر این‌صورت زیر یک لامپ بایستید. توجه داشته باشید که لامپ‌های فلوراسنت یا لامپ‌هایی که نور سفید دارند ممکن است رنگ پوست شما را تغییر دهند. از نزدیک و بادقت صورت‌تان را نگاه کرده و سعی کنید تن رنگی زمینه پوست‌تان را کشف کنید. اگر احساس می‌کنید رنگ پوست‌تان به سمت قرمز یا صورتی می‌رود تن پوست شما سرد است و اگر گمان می‌کنید رنگ پوست‌تان به سمت زیتونی، طلایی و رنگ هلویی می‌رود، تن پوست گرم است، اگر هم هرقدر دقت می‌کنید هیچ رنگی در آن نمی‌بینید یا سایه‌هایی از هردو رنگ را می‌بینید، احتمالا تن پوست شما خنثی است.

 

روش دوم

 

به رگ‌های زیر پوستی روی ساعدتان نگاه کنید، اگر این رگ‌ها آبی باشند رنگ پوست شما سرد است و اگر این رگ‌ها سبز باشند رنگ پوست شما گرم است.

 

1x1.trans انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشم

روش سوم

 

یک کاغذ سفید را در کنار صورت‌تان نگه دارید. مطمئن شوید که کاغذ کاملا به رنگ سفید خالص باشد و هیچ زردی یا رنگ تزئینی در آن به کار نرفته باشد. حالا رنگ پوست‌تان را با رنگ کاغذ مقایسه کنید. اگر رنگ پوست‌تان زردتر از کاغذ است، تن رنگی پوست شما گرم است و اگر رنگ پوست‌تان صورتی‌تر یا آبی‌تر از رنگ کاغذ است، تن رنگی پوست‌تان سرد است. اگر هم احساس می‌کنید رنگ پوست‌تان سبزتر از رنگ کاغذ است، تن رنگی پوست شما زیتونی است که یک تن رنگی سرد محسوب می‌شود.

 

خوش به حال پوست‌های خنثی

 

اگر پوست شما هیچ تن خاصی ندارد و بعد از پیاده کردن تکنیکی که گفته شد متوجه شدید تن پوست‌تان خنثی است، می‌توانید خوشحال باشید که انتخاب‌های زیادی برای رنگ مو خواهید داشت و خیلی بیشتر از پوست‌های گرم و سرد می‌توانید از رنگ‌موهای متنوع استفاده کنید، لزومی ندارد رنگ موی انتخابی شما هاله یا پایه رنگ خاصی داشته باشد این امر کاملا وابسته به سلیقه شخصی شماست، به دنبال رنگی باشید که هم با شخصیت شما هماهنگی داشته باشد و هم نگهداری آن کار چندان مشکلی نباشد.

 

 

 

چه رنگی برای پوست‌های سرد مناسب نیست

 

اگر تن پوست‌تان سرد است به شما توصیه می‌کنیم به‌ دنبال رنگ‌هایی باشید که در آنها سایه‌های دودی و خنثی وجود دارد و به زبان تخصصی باید رنگ مو به اصطلاح A یا N انتخاب شما باشد. در این شماره از رنگ قرمزی وجود ندارد و در عوض تن‌هایی از طلایی دارد و در نتیجه می‌تواند رنگ صورتی درون پوست شما را خنثی کند و چهره‌ را زیباتر جلوه دهد. اگر رنگ طبیعی پوست و موهای‌تان روشن است و به اصطلاح بلوند هستید، بهتر است به دنبال رنگ‌های بژ باشید، اگر موها و چشم‌هایی قهوه‌ای دارید به دنبال رنگ‌های شکلاتی با هاله‌ای از رنگ قهوه‌ای سوخته باشید.اما توصیه می‌کنیم به دلیل تناژ رنگ صورتی که در پوست‌تان وجود دارد از رنگ‌های مسی و شرابی و آلبالویی دوری کنید و در نهایت اگر قرمز خیلی دوست دارید بهتر است به یک رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز اکتفا کنید، این نوع قهوه‌ای با رنگ صورتی پوست شما کنتراست برقرار می‌کند ولی خیلی با آن تطابق ندارد.

 

پوست‌های گرم چه کنند؟

 

 

اگر رنگ پوست‌تان گرم است و می‌خواهید حالتی طبیعی داشته باشید باید به دنبال رنگ‌هایی باشید که تناژ سبز درون پوست‌تان را خنثی کنید. پیشنهاد می‌کنیم به دنبال رنگ‌های طلایی و قرمز باشید این رنگ‌ها در زبان تخصصی با نام G و R شناخته می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم اگر چشم‌ها و پوستی روشن دارید و به اصطلاح بلوند هستید به‌دنبال رنگ‌های عسلی، شرابی و مسی باشید و اگر چشمانی قهوه‌ای با پوستی گندمی دارید به دنبال رنگ‌های قهوه‌ای طلایی، بلوطی یا قهوه‌ای مایل به قرمز باشید.

 

به رنگ چشم‌ها فکر کنید

 

اگر یادتان باشد گفتیم بهتر است رنگ های‌لایت موها با تن سردی و گرمی چشم‌ها هماهنگی داشته ‌باشد، اگر چشم‌های شما تنی گرم دارد پیشنهاد می‌کنیم های‌لایت موهای‌تان سایه‌هایی از زرد و طلایی یا مسی داشته باشد تا زیبایی موها و چهره شما بیشتر شود. های‌لایتی با رنگ‌های پلاتینی و قهوه‌ای مایل به قرمز می‌تواند زیبایی چشم‌های سرد را دو چندان کند.

 

رنگ های‌لایت مناسب شما کدام است؟

 

یک پیشنهاد برای انتخاب رنگ های‌لایت استفاده از هاله رنگی است که در چشم‌ها وجود دارد. در آینه به چشم‌های خود دقیق نگاه کنید، در چشم هر کسی صرف‌نظر از رنگ غالب، رگه‌هایی از رنگی دیگر نیز وجود دارد که مسلما توجه شما را نیز جلب خواهد کرد، اگر این رنگ هاله‌ای از طلایی، کهربایی داشته باشد، رنگ چشم‌های شما گرم است، اگر هاله‌هایی از رنگ آبی، نقره‌ای یا خاکستری در چشم‌ها دیدید یا چشمان قهوه‌ای یک‌‌دست دارید، رنگ چشمان‌تان سرد است.

 

 

انتخاب رنگ مو براساس رنگ پوست و رنگ چشم | سایت آرایشی ...

www.tak-roj.ir/انتخاب-رنگ-مو-براساس-رنگ-پوست-و-رنگ-چشم.html
۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در این مطلب شما را در انتخاب صحیح رنگ مو بر اساس تن رنگ پوستتان و همچنین رنگچشمتان یاری میکنیم.دقت داشته باشید رنگ مویی را انتخاب کنید ...

انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشم | زیباشو دات کام

www.zibasho.com/archives/9335
۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - برای انتخاب رنگ‌مو چه عواملی را در نظر می‌گیرید؟ اگر صرفا انتخاب رنگ مو را تابع سلیقه می‌دانید سخت در اشتباهید، چون دنیای رنگ‌ها آنقدر وسیع است ...

چگونه بر اساس رنگ پوستمان، رنگ مو انتخاب کنیم - اخبار ...

www.momtaznews.com/چگونه-بر-اساس-رنگ-پوستمان،-رنگ-مو-انتخا/
Tags: انتخاب رنگ موانتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوسترنگ مورنگ کردن مورنگ کردن مو با توجه به رنگ... اگر برای انتخاب رنگ مو، رنگ پوست، رنگ چشم و رنگ .

انتخاب رنگ مو بر اساس نوع پایداری درخشندگی رنگ پوست ...

mod20.ir/.../انتخاب-رنگ-مو-بر-اساس-نوع-پایداری-درخشندگی-رنگ-پوس...
بر مبنای رنگ کردن یا رنگ نکردن مو، خانم ها را…,انتخاب رنگ مو بر اساس نوع پایداری ... رنگ مو را با توجه به رنگ طبيعي مو، رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنيد.

چگونه رنگ مو مناسب با رنگ پوست و چشم را انتخاب نماییم ...

mod20.ir/makeup/.../چه-رنگ-مویی-برای-چه-رنگ-پوستی-مناسب-است.ht...
رنگ موهای روشن و قوی باید بر اساس رنگ موهای شما انتخاب شوند. هارمونی مناسب جذابیت .... انتخاب رنگ موبرای پوست های بسیار روشن و چشمان قهوه ای. 2.رنگ ها ی طلایی ...

رنگ مو را با دقت انتخاب کنید - تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=112199
۱۵ دی ۱۳۸۸ ه‍.ش. - برای این كه انتخاب ایده‌آلی داشته باشید، اولین توصیه متخصصان و کارشناسان این است کهرنگ موی تان را بر اساس رنگ پوست صورت تان، رنگ چشم‌ ...

پنج قانون برای انتخاب رنگ موی مناسب - بانوی الوند

banoyealvand.com/news.cfm?id=124
۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - رنگ موهای روشن و قوی باید بر اساس رنگ موهای شما انتخاب شوند. .... من خانم 22 ساله هستم با پوست گندمی روشن و چشم های سبز روشن.میخواستم بپرسم ...

انتخاب رنگ لباس براساس شخصیت، رنگ پوست، مو و چشم + ...

jamejamonline.ir/sara/2076314417542402812
۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رنگ لباس‌مان را چطور انتخاب کنیم؟ رنگ‌ها یک برگ برنده در ظاهر ما هستند به شرط آن که آنها را به درستی به کار بریم. شما به آسانی می‌توانید کمد ...

چگونه بر اساس رنگ پوستمان، رنگ مو انتخاب کنیم | pHow.ir

phow.ir › مد و زیبایی › مو › رنگ مو
۲۷ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - چگونه بر اساس رنگ پوستمان، رنگ مو انتخاب کنیم ... با این چگونه همراه باشید تا هم بدانیدرنگ پوست شما گرم است یا سرد و هم این که چه ... به خاطر داشته باشید که برای چشمان سبز و قهوه ای، رنگ مویتیره بهتر است تا رنگ موی بلوند.

نکاتی که در انتخاب رنگ مو بر اساس چهره باید رعایت کنیم

www.hidoctor.ir/3904_نکاتی-که-در-انتخاب-رنگ-مو-بر-اساس-چهره-ب.ht...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - رنگ مو بر اساس چهره, رنگ مو بر اساس رنگ پوست, رعایت نکات مهم رنگ مو. ... برای ایجاد تغییرات چشم گیر همچنین می توانید موها را هایلایت کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات