close
متخصص ارتودنسی

چگونه شکم خود را کوچک کنیم

چگونه شکم خود را کوچک کنیم
یکشنبه 03 تیر 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

چگونه شکم خود را کوچک کنیم

 • 106

شکمتان را کوچک کنید

افرادی که فقط با رژیم غذایی وزن خود را ثابت نگه داشته اند و ورزش نمی کنند، حجم بیشتری از چربی احشایی در بدن آنها تجمع می کند بنابراین باید به همه توصیه کرد با هر اندام و هر وزنی که دارند، ورزش کنند.
شکمتان را کوچک کنیدهمه افراد از انباشته شدن چربی در دور شکم نگران می شوند، اما نمی دانند که چه راهکاری برای کاهش این چربی وجود دارد.

متاسفانه طی سالیان اخیر، عده ای به ترس از چربی مبتلا شده اند در صورتی که بدن به مقداری چربی نیاز دارد و قرار نیست همواره نگران چربی بدن باشیم. باید دانست که چربی به ۲ صورت در بدن تجمع پیدا می کند. گاهی چربی در زیر پوست، ران، باسن و شکم جمع می شود که افراد متوجه آن می شوند. گاهی  هم چربی در اطراف ارگان های حیاتی بدن مانند قلب، شش ها، کبد و... جمع می شود. این نوع چربی که به چشم نمی آید و دیده نمی شود چربی احشایی نام دارد. 

بیشتر مردم از دیدن چربی های زیر پوست نگران و ناراحت می شوند این در حالی است که چربی های پنهان  یا همان احشایی مشکل اصلی است که سلامت بسیاری را تهدید می کند.

البته چربی های پنهان تا وقتی که به میزان کافی باشد ، بسیار مفید است ، زیرا چربی در اطراف ارگان های حیاتی نقش محافظتی دارد.اما وقتی حجم این چربی ها زیاد باشد مشکلاتی از قبیل به فشارخون بالا، دیابت نوع ۲، عوارض قلبی و برخی سرطان ها بوجود می آید.

در افرادی که مبتلا به چاقی هستند چربی ها نه فقط زیر پوست و اطراف ارگان ها را احاطه می کند، بلکه به داخل ارگان نفوذ می کند و آن را از کار می اندازد. بیشترین جایی که چربی های زیر پوستی جمع می شوند،دور شکم هست. به همین منظور بهترین روش خانگی برای اینکه بدانیم چاق هستیم یا نه ، اندازه گیری دور کمر است. 

برخی معتقدند که اگر برای مردان اندازه کمر بیش از ۱۰۲ سانتی متر و برای زنان بیش از ۸۸ سانتی مترباشد، این چربی عامل خطر جدی محسوب می شود. البته در این مورد اختلاف نظرهایی وجود دارد، در واقع هر فردی خودش خوب می داند که چربی دور شکم و یا اضافه وزن دارد یا نه؟!

نداشتن تحرک زنگ خطر

نکته قابل توجه اینجاست که  چربی شکمی نشانه وجود چربی خطرناک جمع شده در اطراف ارگان های حیاتی بدن است. البته بهتر است بدانید حتی افراد لاغر هم ممکن است چربی احشایی زیادی داشته باشند اما چون این چربی به چشم نمی آید، فکر نمی کنند که خطرناک باشد. 


بخشی از این مشکل به ژنتیک افراد مرتبط است و بعضی از افراد به طور ژنتیکی مستعد تجمع چربی احشایی در بدن خود هستند اما تجمع این چربی به نداشتن تحرک بدنی نیز مرتبط است. پس نداشتن تحرک باعث افزایش چربی احشایی (جمع شدن چربی دور قلب،کلیه،کبدو.....)است که هم در افراد چاق و هم در افراد لاغرکم تحرک وجود دارد.

نتایج تحقیقات نشان می دهد افرادی که فقط با رژیم غذایی وزن خود را ثابت نگه داشته اند و ورزش نمی کنند، حجم بیشتری از چربی احشایی در بدن آنها تجمع می کند بنابراین باید به همه توصیه کرد با هر اندام و هر وزنی که دارند، ورزش کنند.

انباشته شدن چربی در نواحی مختلف بدن

جدا از مسائل ژنتیکی و برخی از بیماری ها که باعث چاقی افراد می شود ،تغذیه غلط و مصرف بیش از حد مواد غذایی که منجر به رساندن کالری زیاد و همچنین نداشتن تحرک و فعالیت بدنی کافی و ورزش نکردن باعث افزایش چربی در نقاط مختلف بدن مانند شکم، ران و باسن می شود که برای از بین بردن این چربی های اضافی و داشتن اندامی مناسب باید پس از کاهش کالری دریافتی خود و پیروی ازبرنامه تغذیه ای صحیح ، ورزش و فعالیت بدنی را جدی گرفت.


چگونه چربی های شکمی را کاهش دهیم؟


جراحی:

این بافت چربی، برای بدن یک انبار انرژی است و بدن مازاد نیاز خود را در آن ذخیره کرده، در مواقع نیاز، از آن برداشت می کند. پس باید کاری کرد که بدن نیازمند انرژی بافت چربی شود. دریافت کالری کمتر و ورزش کردن، راه رسیدن به این مقصود است. البته اکنون با روش های دیگری مثل جراحی نیز ، این چربی ها را بر می دارند ولی اگر بتوانیم با ورزش، که سلامت عمومی بدن را به دنبال دارد، به کوچک کردن شکم کمک کنیم، به طور حتم به جراحی نیازی نخواهد بود. ضمن اینکه با جراحی فقط چربی های ظاهری و زیرپوستی را از بین می بریم، غافل از اینکه چربی های تجمع یافته دور برخی از اعضای داخلی بدن از بین نمی رود و خطر سکته قلبی،افزایش فشارخون و دیابت و سایر بیماری ها همچنان ما را تهدید می کند.


کارشناسان تغذیه بر این باورند که با یک رژیم بسیار ساده و کم کالری و روزی یک ساعت فعالیت کم نه تنها می توان از شر چربی های شکم خلاص شد بلکه می توان به وزن و اندام ایده آل دست یافت. یادتان باشد اگر دوست دارید زودتر به اندام ایده آل خود برسید باید ورزش کنید.
در واقع با ورزش، رژیم، خواب  و مدیریت استرس  تا کنترل چربی شکمی فاصله کمی داریم. اگر این راهکارها جدی گرفته شود، به میزان زیادی به سلامت فرد کمک می کند.

رژیم غذایی صحیح:

بسیاری از افرادی که درگیر کاهش وزن هستند باور دارند که باید کالری از دست بدهند. برای به دست آوردن این مهم لازم نیست دور غذا خوردن را یک خط قرمز بکشید. فقط کافی است کمی در میزان کالری دریافتی خود در طول روز تجدید نظر کنید. هیچ رژیم غذایی معجزه آسایی برای آب کردن چربی های شکم وجود ندارد. اما اگر وزن کم شود اول چربی شکم آب می شود. 


یک رژیم پر از فیبر توصیه ماست. نتایج تحقیقات نشان داده است که خوردن ۱۰ گرم فیبر قابل حل در طول روز با هر نوع رژیمی، چربی احشایی را درطول زمان در بدن کاهش می دهد. ۲ سیب کوچک، یک فنجان نخود سبز و نصف فنجان لوبیا چیتی در روز معادل 10گرم فیبر است  و این نیاز را تامین می کند. حتی خوردن نان پرفیبر در حفظ وزن متعادل بدن نقش دارد.

خواب:

داشتن خواب خوب شبانه در تنظیم وزن بسیار موثر است. افرادی که ۶ تا ۷ ساعت خواب خوب شبانه دارند، کمتر از دیگران چربی احشایی ذخیره می کنند.


استرس:

فردی که دچار استرس شدید است، کنترلی روی سلامت غذا و حجم آن ندارد. باوجودیکه در دنیای امروز استرس امری انکارناپذیز است، اما بهتر است سعی کنید تا استرس را از خود دور کنید.


ورزش:

یادتان باشد بدن انسان قدرت سازگاری با هر شرایطی را دارد پس اگر شما شوک بی غذایی را نیز به بدن خود وارد کنید، بدن بعد از مدتی نسبت به این اتفاق سازگار شده و دیگر در اثر نخوردن وزنی از دست نمی دهد. در این میان تنها روشی که بدن در مقابل آن مقاوم نشده و در هر شرایطی واکنش مثبت در قبالش دارد وزش کردن است. 


به شما توصیه می کنیم با ورزش به جنگ توده های چربی بروید و بدن خود را با قحطی در گیر نکنید. ورزش شدید و سخت چربی را از بین می برد و سرعت تجمع چربی های احشایی را در بدن طی سالیان متمادی کند می کند. 

مطالعات زیادی برای کم کردن چربی های دور شکم انجام شده است اما اینکه چه ورزش هایی مناسب برای کاهش چربی شکمی است را در گزارش بعدی به طور مفصل می پردازیم، با ما همراه باشید.

چگونه شکم خود را بدون زحمت زیاد کوچک کنیم؟ - نیک صالحی

www.niksalehi.com/pezeshki/view/167172.php
چگونه شکم خود را بدون زحمت زیاد کوچک کنیم؟ چربی های دور کمر و ظاهر بدی که این چربی های اضافه به ترکیب بدن می دهند، ممکن است برای بسیاری از افراد آزار دهنده ...

آموزش لاغر شدن شکم و پهلو - چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟

hoorane.blogfa.com/post/2
آموزش لاغر شدن شکم و پهلو - چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟ - سری لباسهای زیر مخصوص بانوان است که باعث جمع شدن چربی های اضافه شده و بدن را صاف و محکم نشان ...

چگونه شکم بزرگ را کوچک کنیم ؟ - که

www.irannaz.com/news_detail_12228.html
چگونه شکم بزرگ را کوچک کنیم ؟ ... در ابتدا به کوچک کردن شکم در خانم ها می پردازیم : ... آقایان بین سنین 30-40 اولین برجستگی های را در شکم خود احساس می کنند ...

چگونه چربی‌های اضافی دور شکم را آب کنیم؟

vista.ir/article/260653/چگونه-چربی‌های-اضافی-دور-شکم-را-آب-کنیم؟
می‌توانید شکم خود را به راحتی آب کنید: راهنمای چند قسمتی ما برای خوردن، آشامیدن، و ورزش کردن شما را در هر زمان آمده پوشیدن لباس دلخواه‌تان می‌کند. ○ خوردن ▫ قطع مصرف...


رژیم لاغری و کاهش وزن دکتر کرمانی

www.kermany.com/
برای اینکه حواس خود را پرت و از استرس نجات پیدا کنیم راه های فراوانی وجود دارد ( نه فقط غذا ). .... چگونه در کنار کاهش وزن پوست خود را نیز پایدار نگه داریم؟ سه شنبه 15 دى 1394. اگر می دوید و همچنان نمی توانید شکمرا آب کنید، این روش را امتحان کنید.
شما از این صفحه چندین بار بازدید کرده‌اید. آخرین بازدید: 12/21/15

چکار کنیم در موقع رژیم گرفتن فقط شکم کوچک شود

www.hidoctor.ir/4875_چکار-کنیم-در-موقع-رژیم-گرفتن-فقط-شکم-ک...
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - باید توجه داشته باشید که آب کردن شکم به خودی خود و با تمرینان ... چگونه ورزش کنیم وچگونه بخوریم تا شکممان بیشترین تاثیر را داشته باشد.

چگونه شکم خود را کوچک کنیم

https://basij.um.ac.ir/index.php?module=htmlpages&func=display...
حرکت شکم که معجزه می کند! با انجام این حرکات شکم صاف و جذابی که آرزویش را داشتید پیدا می کنید. هر کدام از این حرکات را به ورزش های روزانه خود اضافه کنید آنگاه ...

چگونه با خوردن، شكم خود را كوچك كنيم(439) - مجله خانواده

www.majalehkhanevadeh.com/index.php?option=com...
چگونه با خوردن، شكم خود را كوچك كنيم. هنگامي كه لباس‌هايي مانند تاپ‌هاي چسبان مي‌پوشيد از اينكه شكم داريد و در لباس شكمتان جلوه بدي به شما مي‌دهد ناراحت مي‌شويد، يا ...

چگونه شکم خود را کوچک کنیم

khschool.ir/Articles/ViewArticle.asp?ID=72203&activestatecode=-1
چگونه شکم بزرگ را کوچک کنیم ؟ شکم، با ازدیاد انباشتگی چربی های در این ناحیه بزرگ می شود و برای اینکه این ناحیه از بدنتان را کوچک کنید ، باید چربی های این ...

چگونه شکم خود را لاغر کنیم؟! - افکارخبر

www.afkarnews.ir/بخش-اجتماعی.../186600-چگونه-شکم-خود-را-لاغر-کنی...
۵ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - در اینجا پنج فرمول غذایی برای کوچک شدن شکم توصیه می شود:

زنان 20 - چگونه شکم خود را کوچک کنیم ؟

women20.blogfa.com/post-28.aspx
همه انسانها دوست دارند شکمی صاف و کوچک داشته باشند ، و به همین علت در هر سال هزینه های هنگفتی صرف تحقیقات جهت کشف روش های جدید برای از بین بردن چربی های ...

چگونه چربی های اضافی دور شکم را آب کنیم؟ - آفتاب

www.aftabir.com/.../چگونه-چربی-های-اضافی-دور-شکم-را-آب-کنیم
۱۱ خرداد ۱۳۸۶ ه‍.ش. - چگونه چربی های اضافی دور شکم را آب کنیم؟ ... هر کدام از این حرکات را به ورزش های روزانه خود اضافه کنید آنگاه متوجه خواهید شد که پس از چندی باید برای خود لباسی با اندازه جدید خریداری ... چرا هر چقدر ورزش می کنم ران هایم کوچک نمی شوند؟

چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟ - سایت خبری تحلیلی تابناك ...

www.tabnak.ir › اجتماعی › داخلی
۱۲ مهر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - چربی های دور کمر و ظاهر بدی که این چربی های اضافه به ترکیب بدن می دهند، ممکن است برای بسیاری از افراد آزار دهنده باشند. احتمالاً همه افراد دوست دارند ...

ورزش خنداب - چگونه شکم خود را کوچک کنیم

warzeshekhondab.mihanblog.com/extrapage/08
خوراکی ها می توانند کلسترول مضر خون (LDL) را کاهش و کلسترول مفید خون(HDL) را افزایش دهند و نیز مانع اکسیداسیون LDL و در نتیجه کاهش صدمه به عروق شوند.

چگونه چربی های شکم و پهلو را آب کنیم؟ - انجمنهای تخصصی ...

www.forum.persianv.com › ... › خانه و خانواده › مد و پوشاک › تناسب اندام
از آنجائیکه علت تجمع چربی در بدن و مخصوصا در شکم و پهلو بی تحرکی و پر خوری می باشد لذا بعد از عید این موضوع از ... خیلی از کسانی که در حالت عادی رژیم غذایی دارند در عید به خود استراحت می دهند ! ... یک توپکوچک را بین ۲ زانوی پا ها نگه دارید.

چگونه چربی دور شکم را آب کنیم؟ - نودهشتیا - دانلود کتاب

www.forum.98ia.com › درسی و دانشجویی › علم و دانش › پزشکی
10پست - ‏8 نویسنده
عوامل و موانع آب کردن چربی شکم چگونه چربی دور شکم را آب کنیم؟ ... گروه اول کربوهیدرات خود را از غلات تصفیه شده و گروه دوم از لوبیا و غلات سبوس دار تامین کردند. ... افرادی که روزی ۶ وعده غذای کوچک می خورند نسبت به دیگران کمر کوچک تری دارند.

چگونه شکم بزرگ را کوچک کنیم - پایگاه تخصصی بدنسازی ...

edcoan.ir/archives/8642.htm
چگونه شکم خود را کوچک کنیم ؟ همه انسانها دوست دارند شکمی صاف و کوچک داشته باشند ، و به همین علت در هر سال هزینه های هنگفتی صرف تحقیقات جهت کشف روش های جدید ...

چطور شکم خود را کوچک کنیم؟ - کلینیک نارنجستان

n-clinic.ir/articles/health-articles/چطور-شکم-خود-را-کوچک-کنیم؟-بخش-1
در دنیای پیشرفته امروز، هر روز یک روش به عنوان روش لاغری شکم معرفی می‌شود و با معرفی روش‌های جدیدتر، شیوه‌های قدیمی‌تر به کل فراموش می‌شوند. به نظر شما بهترین ...

چگونه شکم خود را کوچک کنیم ؟ : پزشکان ایران

www.pezeshkan.org › جهان پزشكي
۱۵ بهمن ۱۳۸۸ ه‍.ش. - *قطع مصرف هله هوله دکـتر ”لزلی بونسی” از دانشگاه پترزبورگ، بخش پزشکی اظــهار می دارد: ”بسیاری از آبنبات ها و اسنک ها شامل گـلیسـیرین و ...

چگونه شکم خود را لاغر کنیم؟ | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/content/100448
۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - چگونه شکم خود را لاغر کنیم؟ یک دکترای تغذیه با تاکید بر اینکه اگر فردی وزن کلی و "تناسب وزن به قد" مناسبی داشته باشد اما با مشکل تجمع ...

این شکم بزرگ را چطور کوچک کنم ؟ - سیمرغ

seemorgh.com › سبک زندگی › تناسب و زیبایی › تناسب اندام
۵ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. - نفخ معده و بزرگ شدن شکم در بیشتر موارد موضوع خطرناکی را با خود به همراه ندارد اما ... در آرایش چشم، سایه را چگونه با رنگ پوست و رنگ مو ست کنیم؟

چه جوری بعد از زایمان شکم ‌مان را کوچک کنیم؟ - Bartarinha.IR ...

www.bartarinha.ir › سلامت › لاغری و تناسب اندام
چه جوری بعد از زایمان شکم ‌مان را کوچک کنیم؟ ... چگونه بعد از زایمان شکممان را کوچک کنیم؟ ... بدون حبس نفس، شکم خود را 5 ثانیه به داخل بکشید و کمرتان را به زمین ...

چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟ - وبلاگ بایکس

blog.buyex.ir › سلامت
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - چربی‌های اضافی شکم و دور کمر با ظاهر بدی که به ترکیب بدن می‌دهند، همه صاحبانخود را اذیت می‌کنند، حتی اگر خلاف این موضوع را اعلام کنند. همه افراد ...

روش های کوچک کردن شکم - آکاایران

www.akairan.com/health/tag/روش%20های%20کوچک%20کردن%20شکم/
روش هاي كوچك كردن شكم و پهلو,روش های کوچک شدن شکم,روش هاي كوچك كردن شكم. ... برترین ها: بسیاری از افراد دوست دارند بدانند چگونه می توان چربی های اضافه شکم را سوزاند. ..... بیایید با تغییر عادات غذایی و رژیم‌های ساده شکم خود را کوچک کنیم.

چگونه شکمی تخت داشته باشیم - روزتاب

www.rooztab.com/fa/62
همه دوست دارند شکمی صاف و زیبا با عضلاتی محکم و قوی داشته باشند. .... باشیم ، چگونه شکمی صاف داشته باشیم ، چگونه شکم خود را کوچک کنیم ، چگونه شکم خود را آب ...

بعد از زایمان چگونه شکم کوچک کنیم؟ – جديدترين اخبار ايران ...

www.momtaznews.com/بعد-از-زایمان-چگونه-شکم-کوچک-کنیم؟/
www.dustaan.com-بعد از زایمان چگونه شکم کوچک کنیم؟ ... بعد از وضع حمل، تمام خانم‌ها تمایل دارند که به وزن قبل از بارداری خود برگردند و نگران هستند که این کار چه ...

کوچک كردن شكم پس از عمل سزارين - شرکت ورزشی راین

rainsport.ir/articles/view/articleid/68/lang/fa
۱۱ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - ما در حال حاضر بحث خود را تنها به چربي محدود مي كنيم. اين مقاله را بخوانيد تا بدانيدچگونه پس از عمل سزارين مي توانيد شكم خود را كوچك كنيد.

چگونه بعد از زایمان شکم مان را کوچک کنیم؟

www.yjc.ir › علمی پزشکی › کلينيک
۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - چگونه بعد از زایمان شکم مان را کوچک کنیم؟ بعد از وضع حمل، تمام خانم‌ها تمایل دارند که به وزن قبل از بارداری خود برگردند و نگران هستند که این کار چه ...

چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟ - آی.مانکن

www.imankan.ir/physical-fitness/کاهش.../چگونه-شکم-خود-را-کوچک-کنیم...
۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - همه خانم‌ها دوست دارند از دست چربی‌های شکم خود نجات پیدا کنند.داشتن یک شکم‌کوچک،موردعلاقه و ایده ال همه بانوان است.اما برای دست‌یابی به این هدف ...

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

عکس چگونه بعد زايمان شكممان را كوچك كنيم

www.aks20.ir/عکس-چگونه-بعد-زايمان-شكممان-را-كوچك-كني.html
۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس چگونه بعد زایمان شکممان را کوچک کنیم. عکس ارایش و ... بدون حبس نفس،شکم خود را ۵ ثانیه به داخل بکشید و کمرتان را به زمین بچسبانید.

شکم خود را چگونه اب کنیم

00060.ir/+شکم+خود+را+چگونه+اب+کنیم
آموزش لاغر شدن شکم و پهلو - چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟ چگونه شکم خود را کوچک کنیم ؟ : پزشکان ایران چگونه شکم بزرگ را کوچک کنیم ؟ - ایران ناز چگونه چربی ...

شکم خود را چگونه اب کنیم

twr.ir/+شکم+خود+را+چگونه+اب+کنیم
آموزش لاغر شدن شکم و پهلو - چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟ چگونه چربی‌های اضافی دور شکم را آب کنیم؟چگونه شکم خود را کوچک کنیم ؟ : پزشکان ایران چگونه چربی های ...

زایمان | کوچک کردن شکم بعد از زایمان - نمناک

namnak.com/8802-شکم-بعد-از-زایمان.html
... سوالاتی از قبیل اینکه بعد از زایمان شکم بزرگ را چطور کوچک کنیم و یا چربی ... بعد از زایمان همیشه مادران نگران اندام نا متناسب خود که نتیجه بارداری است هستند و ...

چگونه شکم خود را پس از سزارین کوچک کنیم؟ - زیباشو دات کام

www.zibasho.com/forum/showthread.php?tid=9288
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 1 پست
ما در حال حاضر بحث خود را تنها به چربی محدود می كنیم. این مقاله را بخوانید تا بدانید چگونه پس از عمل سزارین میتوانید شكم خود را كوچك كنید.

رابطه اوتیسم و چاقی - چگونه شکم خود را کوچک کنیم

sobhany.ir/tag/چگونه_شکم_خود_را_کوچک_کنیم
مرکز تخصصی تفذیه رژیم درمانی چاقی اضافه وزن کاهش وزن لاغرشدن رژیم لاغری کنترل اشتها چربی سوز سلولیت رژیم غذایی دانشجوی تغذیه پزشکی چگونه شکم خود را ...

چگونه با رژیم غذایی چربی دور شکم را آب کنیم؟ - پرنیان

onlyforu.persianblog.ir/post/546/
۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - کسانی که قصد دارند شکم خود را کوچک کنند باید در روز چهار وعده غذایی حاوی 400 کالری انرژی مصرف کنند، هیچگاه بیش از 4 ساعت گرسنه نمانند و ...

چگونه شکم خود را کوچک کنیم - مجله اینترنتی تک موج

www.takmoj.com/tag/چگونه-شکم-خود-را-کوچک-کنیم
صفحه اصلی پست های برچسب زده شده باچگونه شکم خود را کوچک کنیم ... کوچک کردن شکم , آموزش کوچککردن شکمچگونه یک شکم کوچ داشته باشیم, کوچک کردن شکم ...

چگونه عضلات شکم خود را شش تکه کنیم؟.mp4 - آپارات

www.aparat.com/v/.../چگونه_عضلات_شکم_خود_را_شش_تکه_کنیم؟.mp...
Oliver چگونه عضلات شکم خود را شش تکه کنیم؟.mp4 چگونه , عضلات , شکم , , Oliver.

چگونه با دراز و نشست شکم خود را کوچک کنیم

wiki.5040.ir/چگونه-با-دراز-و-نشست-شکم-خود-را-کوچک-کنیم.html
۱۰ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - برای سال‌ها، بهترین ورزش برای کوچک کردن شکم انجام دراز نشست بوده است. اگر شما می‌خواهید فواید این ورزش برای کوچک کردن شکم خود را ببینید، ...

10- چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟ - همراه با علم

baelm.ir/tag/10-چگونه-شکم-خود-را-کوچک-کنیم؟/
1- ایستادن با طناب با این حرکت، تمام عضلات شما از جمله عضلات اصلی کشیده می شوند. دستگیره و یا طناب را سفت بگیرید. بازوها باید صاف باشند. دستگیره را به ...

دهــــکـــــــده لبــــــــــخـــــــند - چگونه شکم خود را آب کنیم؟

www.daevg.blogfa.com/post/214/چگونه-شکم-خود-را-آب-کنیم-
چگونه شکم خود را آب کنیم؟ دوشنبه یازدهم آبان ۱۳۸۸ 22:18. همه ما دوست داريم شکمي صاف و کوچک داشته باشيم، شايد به همين دليل هر سال هزينه هاي هنگفتي صرف تحقيقات ...

چگونه شکم خود را کوچک و عضلات آن را قوی کنیم - Facebook

https://www.facebook.com/.../چگونه-شکم-خود-را-کوچک...کنیم/4372601...
اگر میخواهید در حالی که شکم خود را کوچک میکنید عضلات آن را نیز قوی کنید باید ورزشهایی انجام دهید که کالری میسوزاند و عضله میسازد. تمرینات شما باید تمام ناحیه ...

کتاب چگونه شکم خود را کوچک کنیم - کتابراه

www.ketabrah.ir/کتاب-چگونه-شکم-خود-را-کوچک-کنیم/book/12014
چگونه شکم خود را صاف و کوچک کنید. قرن هاست که اثرات مثبت ورزش روی ماهیچه ها شناخته شده است. برای به وجود آوردن یک شکم صاف ضروری است که ورزش های مناسبی ...

شکم خودم - چگونه شکم خود را بدون زحمت زیاد کوچک کنیم؟

www.justsearch.ir/qfdtzfctyrcqcsvdmvndnsdcacyrctdnqn.html
چگونه شکم خود را بدون زحمت زیاد کوچک کنیم؟ ... این مواد به افزایش چربی های دور کمر و شکم کمک می کند. -در رژیم .... پرسپولیس با خودش آب به اصفهان برد + تصاویر .

کتاب چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟

ketab.ir/modules.php?name=News&op=pirbook&bcode=1833468
کتاب چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟ انتشارات دانشگران محمودويراستار: بیتا قراگوزلو رقعي شومیز تاریخ چاپ92/11/13 نوبت چاپ11.

چگونه شکم خود را کوچک کنيم : سایت پزشکان بدون مرز

www.pezeshk.us › بهداشت عمومي
۱۵ آبان ۱۳۸۵ ه‍.ش. - سئوالي که اين روزها بيش از هر زمان ديگري شنيده مي شود . متخصصين ورزشي در جواب اين نکته را ذکر مي کنند که اگر بخواهيد شکمي صاف داشته ...

چگونه هر روز شکم تان را کوچک تر کنید؟ - مجله بانوان باغ دارو

baghdaroo.com/چگونه-هر-روز-شکم-تان-را-کوچک-تر-کنید؟/
چگونه از کودک بیماری که سرفه های خشن و بلند می کند مراقبت کنیم؟ .... ثابت شده است که نوشیدن چای سبز در طول صبح، به کوچک شدن شکم کمک می کند. ... کربوهیدرات ها، به خودی خود، چربی شکمی را افزایش نمی دهند؛ در واقع همان طور که محققان می گویند، ...

در زمان پیری چگونه شکم خود را کوچک کنیم | عسل درماني + ...

avisham.ir/در-زمان-پیری-چگونه-شکم-خود-را-کوچک-کنیم/
۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پزشك خود باشيد ما شما را در اين راه ياري خواهيم ساخت. یک پژوهش جدید میگوید اگر دوست دارید زمانی که سن شما بالا میرود شکم بزرگی نداشته باشید و ...

چگونه بعد از زایمان شکم خود را کوچک کنیم؟

4040e.ir/p-8692-چگونه-بعد-از-زایمان-شکم-خود-را-کوچک-کنیم؟.html
چاپ این صفحه چگونه بعد از زایمان شکم خود را کوچک کنیم؟ بعد از وضع حمل، تمام خانم ها تمایل دارند که به وزن قبل از بارداری خود برگردند و نگران هستند که این کار چه ...

10- چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟ - همراه با علم

baelm.ir/tag/10-چگونه-شکم-خود-را-کوچک-کنیم؟/
1- ایستادن با طناب با این حرکت، تمام عضلات شما از جمله عضلات اصلی کشیده می شوند. دستگیره و یا طناب را سفت بگیرید. بازوها باید صاف باشند. دستگیره را به ...

دهــــکـــــــده لبــــــــــخـــــــند - چگونه شکم خود را آب کنیم؟

www.daevg.blogfa.com/post/214/چگونه-شکم-خود-را-آب-کنیم-
چگونه شکم خود را آب کنیم؟ دوشنبه یازدهم آبان ۱۳۸۸ 22:18. همه ما دوست داريم شکمي صاف و کوچک داشته باشيم، شايد به همين دليل هر سال هزينه هاي هنگفتي صرف تحقيقات ...

چگونه شکم خود را کوچک و عضلات آن را قوی کنیم - Facebook

https://www.facebook.com/.../چگونه-شکم-خود-را-کوچک...کنیم/4372601...
اگر میخواهید در حالی که شکم خود را کوچک میکنید عضلات آن را نیز قوی کنید باید ورزشهایی انجام دهید که کالری میسوزاند و عضله میسازد. تمرینات شما باید تمام ناحیه ...

کتاب چگونه شکم خود را کوچک کنیم - کتابراه

www.ketabrah.ir/کتاب-چگونه-شکم-خود-را-کوچک-کنیم/book/12014
چگونه شکم خود را صاف و کوچک کنید. قرن هاست که اثرات مثبت ورزش روی ماهیچه ها شناخته شده است. برای به وجود آوردن یک شکم صاف ضروری است که ورزش های مناسبی ...

شکم خودم - چگونه شکم خود را بدون زحمت زیاد کوچک کنیم؟

www.justsearch.ir/qfdtzfctyrcqcsvdmvndnsdcacyrctdnqn.html
چگونه شکم خود را بدون زحمت زیاد کوچک کنیم؟ ... این مواد به افزایش چربی های دور کمر و شکم کمک می کند. -در رژیم .... پرسپولیس با خودش آب به اصفهان برد + تصاویر .

کتاب چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟

ketab.ir/modules.php?name=News&op=pirbook&bcode=1833468
کتاب چگونه شکم خود را کوچک کنیم؟ انتشارات دانشگران محمودويراستار: بیتا قراگوزلو رقعي شومیز تاریخ چاپ92/11/13 نوبت چاپ11.

چگونه شکم خود را کوچک کنيم : سایت پزشکان بدون مرز

www.pezeshk.us › بهداشت عمومي
۱۵ آبان ۱۳۸۵ ه‍.ش. - سئوالي که اين روزها بيش از هر زمان ديگري شنيده مي شود . متخصصين ورزشي در جواب اين نکته را ذکر مي کنند که اگر بخواهيد شکمي صاف داشته ...

چگونه هر روز شکم تان را کوچک تر کنید؟ - مجله بانوان باغ دارو

baghdaroo.com/چگونه-هر-روز-شکم-تان-را-کوچک-تر-کنید؟/
چگونه از کودک بیماری که سرفه های خشن و بلند می کند مراقبت کنیم؟ .... ثابت شده است که نوشیدن چای سبز در طول صبح، به کوچک شدن شکم کمک می کند. ... کربوهیدرات ها، به خودی خود، چربی شکمی را افزایش نمی دهند؛ در واقع همان طور که محققان می گویند، ...

در زمان پیری چگونه شکم خود را کوچک کنیم | عسل درماني + ...

avisham.ir/در-زمان-پیری-چگونه-شکم-خود-را-کوچک-کنیم/
۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پزشك خود باشيد ما شما را در اين راه ياري خواهيم ساخت. یک پژوهش جدید میگوید اگر دوست دارید زمانی که سن شما بالا میرود شکم بزرگی نداشته باشید و ...

چگونه بعد از زایمان شکم خود را کوچک کنیم؟

4040e.ir/p-8692-چگونه-بعد-از-زایمان-شکم-خود-را-کوچک-کنیم؟.html
چاپ این صفحه چگونه بعد از زایمان شکم خود را کوچک کنیم؟ بعد از وضع حمل، تمام خانم ها تمایل دارند که به وزن قبل از بارداری خود برگردند و نگران هستند که این کار چه ...


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات