close
متخصص ارتودنسی

معاینه فنی خودرو چند ساله است.معاینه فنی خودرو ها سه ساله می شود.معاینه فنی

معاینه فنی خودرو چند ساله است.معاینه فنی خودرو ها سه ساله می شود.معاینه فنی
یکشنبه 03 تیر 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

معاینه فنی خودرو چند ساله است.معاینه فنی خودرو ها سه ساله می شود.معاینه فنی

 • 679

معاینه فنی خودرو چند ساله است.معاینه فنی خودرو ها سه ساله می شود.معاینه فنی

 

قانون معاینه‌فنی خودروها تغییر کرد/ جزئیات قانون جدید

جامعه > محیط زیست - دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور از دوره یکساله معاینه فنی برای انواع وسایل نقلیه شخصی و دولتی سبک و موتورسیکلت خبر داد و گفت: این دوره زمانی برای وسایل نقلیه سنگین شش ماهه خواهد بود که توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد.

به گزارش ایسنا مهدی یدی همدانی گفت: دوره زمانی معاینه فنی برای انواع وسایل نقلیه عمومی سبک و سنگین اعم از درون شهری و برون شهری با عمر 10 سال یا کمتر، 6 ماهه و برای عمر بیشتر از 10 سال، سه ماهه خواهد بود در حقیقت برای خودروهایی که سن بیشتری دارند دوره‌های معاینه فنی کوتاه تر شده است.

او گفت: دوره زمانی معاینه فنی انواع وسایل نقلیه فوریت‌های پزشکی و امدادی مانند آمبولانس، آتش نشانی و امداد خودروها اعم از سبک، سنگین و موتور سیکلت 6 ماهه خواهد بود.

همدانی ادامه داد: در مورد خودروهایی که از سوخت سی ان جی استفاده می کنند نیز در ماده (6) آیین نامه پیش بینی شده است تا چنانچه در بحث مخزن مشکلی داشته باشند معاینه فنی برای آنها صادر نشود. همچنین انواع وسایل نقلیه دارای سوخت سی ان جی سبک با پلاک شخصی و دولتی هر سه سال بازرسی چشمی و هر 6 ماه باید آزمایش های هیدرواستاتیک را انجام دهند. این دوره زمانی برای وسایل نقلیه سبک با پلاک عمومی هر دو سال بازرسی چشمی و هر 6 ماه آزمایش‌های هیدرواستاتیک خواهد بود.

او گفت: وسایل نقلیه دارای سوخت سی ان جی سنگین با هر نوع پلاکی باید هر دو سال بازرسی چشمی و هر 6 ماه آزمایش های هیدرواستاتیک را انجام دهند.

جدول

قانون معاینه‌فنی خودروها تغییر کرد

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور با اشاره به وجود ابهامات و مشکلات در فرآیند معاینه فنی و نارسایی هایی که در آیین نامه قبلی مصوب سال 1382 وجود داشت گفت: وزارت کشور با برگزاری جلسات کارشناسی متعدد و همفکری وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان ملی استاندارد و شهرداری های کشور آیین نامه جدیدی در تیرماه سال جاری برای تصویب به دولت ارسال کرد و پس از انجام بحث های کارشناسی در جلسه 19 آذرماه این پیشنهاد به تصویب هیئت وزیران رسید و در 14 دیماه توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد.

او گفت: برخی تعابیر مربوط به معاینه فنی اصلاح شده و ساختار معاینه فنی در سطح ملی، استانی و شهری به صورت کامل تعریف شده است در صورتی که در آیین نامه قبلی ابهامات زیادی در این تعاریف و ساختارها وجود داشت.

همدانی با اشاره به راه اندازی سامانه ملی یکپارچه معاینه فنی تا خردادماه سال آینده به عنوان یکی دیگر از بندهای ماده (1) این مصوبه گفت: این سامانه به صورت آنلاین و برخط در اختیار تمام مراکز معاینه فنی خودرو کشور قرار می گیرد. در فرآیندهای سامانه هیچ اقدامی با دخالت نیروی انسانی انجام نمی‌شود و از لحظه ورود خودرو به مرکز تا زمان خروج تمام اطلاعات به صورت مکانیزه ثبت می شود.

او گفت: نتایج تمام آزمایش‌ها و اعتبار زمانی معاینه فنی هر خودرو در این سامانه ثبت می‌شود و پلیس هم به این اطلاعات دسترسی خواهد داشت. در این مصوبه آمده است هر آزمایش که در مراکز معاینه فنی انجام می شود باید یک مهندس مکانیک دارای مدرک کارشناسی آنها را تایید کند.

او گفت: وزارت کشور، شهرداری ها و وزارت راه در یک همکاری مشترک تا خردادماه سال 1394 سامانه ملی یکپارچه معاینه فنی در کشور راه اندازی می‌کنند و پس از راه اندازی این سامانه تنها معاینه فنی معتبر خواهد بود که از طریق سامانه صادر شده و هر معاینه فنی بعد از خرداد 94 خارج از این سامانه صادر شود وجاهت قانونی ندارد و پلیس راهنمایی و رانندگی با خودروهایی که برگه معاینه فنی از مراکز دریافت نکرده‌اند برخورد قانونی می کند.

او گفت: پیش بینی شده در آینده بتوانیم از طریق دوربین‌های موجود در سطح شهر برای ثبت تخلفات معاینه فنی هم استفاده کنیم و کنترل معاینه فنی خودروها مکانیزه انجام شود در حقیقت این کنترل علاوه بر افسران پلیس توسط دوربین‌های ثبت تخلف نیز صورت می گیرد.

همدانی درخصوص نحوه عملیاتی شدن کنترل مکانیزه معاینه فنی خودروها گفت: تمامی مراکز و پلیس راهنمایی و رانندگی به سامانه ملی یکپارچه معاینه فنی متصل می شوند و اطلاعات بین پلیس و مراکز معاینه فنی مبادله می شود؛ به طوری که پس از خروج خودرو از این مراکز اطلاعات معاینه فنی در سامانه ثبت می شود به این ترتیب خودرو در هر نقطه ای از کشور معاینه فنی گرفته باشد، اطلاعات در سامانه ثبت شده و در تمام نقاط کشور این معاینه فنی معتبر خواهد بود.

او گفت: در آیین نامه جدید پیش بینی شده مراکزی که گواهی معاینه فنی خلاف واقع یا جعلی صادر می کنند؛ شهرداری ها و سازمان راه داری موظف هستند با قید فوریت این مراکز را به مراجع قضایی معرفی کنند و هر برگه معاینه فنی که به صورت غیر واقع صادر بشود به عنوان جعل سند با آن برخورد می‌شود.

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور ابراز امیدواری کرد: بخشی از مشکلات معاینه فنی با این آیین نامه مرتفع شود و با همکاری تمامی دستگاه‌ها موضوع معاینه فنی در قالب این آیین نامه ساماندهی شود.

همدانی گفت: تصویب نامه جدید جایگزین تصویب نامه ای شد که در سال 1382 در مورد موضوع معاینه فنی به تصویب رسیده بود و از لحظه ابلاغ برای همه دستگاه‌ها لازم الاجراست.

قانون معاینه‌فنی خودروها تغییر کرد/ جزئیات قانون جدید

www.khabaronline.ir/detail/394290/society/1603
۱۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در این مصوبه آمده است هر آزمایش که در مراکز معاینه فنی انجام می شود باید یک ... چرند نوشته، ازش بپرسید خودروهای صفر تا چند سال معاینه فنی نمیخواد؟

معاینه فنی خودرو ها سه ساله می شود

www.poolnews.ir/fa/news/37088/معاینه-فنی-خودرو-ها-سه-ساله-می-شود
خبر آنلاین - هنوز چند روزی از طرح جدید افزایش مدت معافیت خود رو های نو از معاینه ... او می گوید در دنیا معاینه فنی خودروهایصفر کیلومتر سالانه است ولی پیشنهاد سه ...
خودروهای مدل 88 در سال جدید معاینه فنی نیاز دارند. ... برخورد شدید خودرو شاسی بلند با کامیون +تصاویر برخورد شدید خودروشاسی بلند با کامیون +تصاویر به گزارش ...

شرایط معافیت خودروها از معاینه فنی - اخبار ایران و جهان ممتاز ...

www.momtaznews.com/شرايط-معافيت-خودروها-از-معاينه-فني/
در حالی ضرب الاجل پلیس پایتخت برای خودروهای فاقد معاینه فنی آغاز شده است که به ... دودزا و فاقد معاینه فنی معتبر در تهران طی چند روز آینده گفت: از ابتدای سال جاری ...
منطقه 10: بسته خبری معاونت اجتماعی و فرهنگی//برگزاری کلاس آموزشی چند گام تا رسیدن .... 5 سال معافیت خودروها در دریافت معاینه فنی معافیت تهران از هوای پاک است.

معاینه فنی خودرو چند ساله است | نازدونه | فال , مدل لباس ,مدل مو ...

www.nazdoone.com/tag/معاینه-فنی-خودرو-چند-ساله-است/
مهدی یدی همدانی دبیر هماهنگی ترافیک کشور از عوض شدن قانون معاینه فنی برای خودروهای سبک و سنگین خبر داد و گفت برای خودروهای سبک معاینه فنی یک ساله و برای ...
معاینه فنی مکانیزه خودروها با الگو برداری از تجربه موفق کشورهای اروپایی همانند آلمان ... چند سالی از آغاز فعالیت این مراکز نگذشته بود که طرح معافیت معاینه خودروهای ... ۲ تا ۳ سال است ولی مشخص نیست که چطور از اواخر سال ۸۹ مدت معاینه فنی خودروهای ...

روزنامه ایران

iran-newspaper.com/Newspaper/BlockPrint/64867
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاینه فنی مکانیزه خودروها با الگو برداری از تجربه موفق کشورهای اروپایی همانند ... چند سالی از آغاز فعالیت این مراکز نگذشته بود که طرح معافیت معاینه ... دارد مدت معافیت خودروهای نو از معاینه فنی 2 تا 3 سال است ولی مشخص نیست که ...

معاینه فنی | تراز

www.taraznews.com/archive/معاینه%20فنی
چند رسانه‌ای. فیلم/ شلیک ... قانون معافیت 5 ساله خودروهای صفر از معاینه فنی اشتباه بزرگی بود. تراز: یک عضو ... دوربین های کنترلی مشکل دارد یا هوا پاکیزه است؟
۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ه‍.ش. - است که تحقق این مهم با معاینه فنی خودروها امکان پذیر است. وی گفت: معاف شدن خودروهای نو تا پنج سال از دریافت معاینه فنی، عقب گرد در حل معضل آلودگی هوا محسوب می‌شود و می‌تواند به .... تصاویری از چند اقدام تروریستی در سراسر جهان ...

خودروهای پلیس معاینه فنی ندارند! - تیک

tik.ir/fa/news/114461/خودروهای-پلیس-معاینه-فنی-ندارند
۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قائم مقام ستاد معاینه فنی پایتخت با بیان اینکه 17 میلیون خودرو در کشور ... معاینه فنی پنج سال است و از نمایندگان مجلس درخواست می‌شود سن معاینه فنی را ... است چند ماه دیگر خودرو دچار مشکلاتی شود اما این قصور متوجه مراکز معاینه ...
است که تحقق این مهم با معاینه فنی خودروها امکان پذیر است. وی گفت: معاف شدن خودروهای نو تا پنج سال از دریافت معاینه فنی، عقب گرد در حل معضل آلودگی هوا ... سهل انگاری چند مرکز معاینه فنی در انجام صحیح تست،نباید اصل قانون را زیر سوال ببرد.
۲۸ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - *۷۰ درصد آلودگی به خاطر خودروهای فرسوده است ... وی با تاکید بر اینکه خودروهای صفر تا ۵ سال نیاز به برگ معاینه فنی ندارند تصریح کرد: هیچ فرقی ...
عرضه بنزین چند نرخی پس از اجرای فاز اول قانون هدفمندسازی یارانه‌ها این روزها صدای ... حالی از معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز در ماه آینده خبر داد که بیش از یک سال و نیم از زمان ... معاینه فنی خودروهای CNG سوز تنها به صورت چشمی در شرایطیاست که در حال ...
۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهر نوشت: قائم مقام ستاد مرکز معاینه فنی شهر مدعی شد: خودروهای پلیس هم ... از پلیس راهور سوال کنند، چند درصد از خودروهای پلیس دارای معاینه فنی هستند. ... تا دو سال گارانتی می کند، جای سوال دارد که چرا معاینه فنی ۵ ساله است و چگونه ...

خودروهای پلیس بدون برگه معاینه فنی!

www.fardanews.com/fa/news/.../خودروهای-پلیس-بدون-برگه-معاینه-فنی
۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قائم مقام ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: بیش از 10 ... را تنها تا دو سال گارانتی می کند، جای سوال دارد که چرا معاینه فنی 5 ساله است و چگونه ... پلیس راهور سوال کنند، چند درصد از خودروهای پلیس دارایمعاینه فنی هستند.

قاطعانه می‌گویم خودروهای پلیس هم معاینه فنی ندارند - ...

www.tasnimnews.com/.../قاطعانه-می-گویم-خودروهای-پلیس-هم-معاینه-فن...
۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قائم مقام ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: با قاطعیت ادعا ... از پلیس راهور سوال کنند، چند درصد از خودروهای پلیس دارای معاینه فنی هستند. ... تا دو سال گارانتی می‌کند، جای سوال دارد که چرا معاینه فنی 5ساله است و چگونه ...

معاینه فنی خودرو چند ساله است - لینک گردی

linkgardi.ir/news/معاینه-فنی-خودرو-چند-ساله-است
جهت دریافت برگ معاینه فنی خودرو ، دارنده خودرو باید به یکی از مراکز معاینه فنی خودرو مراجعه ...

معاینه فنی خودروهای صفر چند سال است - 00060.ir

00060.ir/معاینه+فنی+خودروهای+صفر+چند+سال+است
ماشین‌های صفر تا چند سال معاینه فنی نمی‌خواهند نخستین معاینه فنی خودرو های صفر، بعد از دو سال ضروری است مدت معافیت معاینه فنی خودروهای نو از 5 به 2 سال …

نسخه چاپي

www.bushehrnews.com/fa/print/26678
محاسبات نشان می‌دهد در صورتی که همه خودروهای تهران به انجام معاینه فنی خودرو خود اقدام ... در چند سال اخیر به نظر می‌رسد برخلاف آنچه مجلس تصویب کرده است، مسئولان شهری ... وی افزود: پنج سال عمر مفید یک خودرو است و اگر معاینه فنی پنج سال یک‌بار شود ...
۱ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - قانون پنج ساله کردن معاینه فنی خودروها از همان ابتدای تصویب با مخالفت‌های ... رییس ستاد مرکزیمعاینه فنی خودروهای اصفهان معتقد است معاینه فنی ...

تین نیوز - چند درصد از "خودروهای پلیس" برچسب معاینه فنی ...

www.tinn.ir/.../چند-درصد-خودروهای-پلیس-برچسب-معاینه-فنی-موتورسی...
۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تین نیوز | قائم مقام مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با ... که سن معاینه فنی پنج سال است و از نمایندگان مجلس درخواست می‌شود سن معاینه ...

معاینه فنی خودرو صفر چند سال است - downloads

downloads.hostik.ir/معاینه-فنی-خودرو-صفر-چند-سال-است.html
معاینه فنی خودرو صفر چند سال است,... برگه معاینه فنی گفته است که ... معاینه فنی کم و پنج سال زیاد ... چند اقدام ...

معاینه فنی خودرو چند ساله است - سی عکس

30ax.kianblog.com/tag-معاینه-فنی-خودرو-چند-ساله-است.html
برای سه ساله کردن معاینه فنی خودروهای ... چند روزی از ... موتور خودرو است ...
۱۰ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سه سال پیش بود که خبرمعافیت پنج‌ساله خودروها ازگرفتن معاینه فنی مطرح ... بر اساس آمارها 70 درصد ظرفیت مراکز معاینه فنی خالی است؛ این در حالی ...
ستاد و مركز معاينه فني خودرو شهرداري قزوين ... ايمني يك ضرورت است كه تا آخرين روز حيات يك خودرو بايد وجود داشته باشد. ... 3- معاينه فني 6 ماهه براي خودروهاي مسافر بر برون شهري با عمر 5 سال و كمتر :مبلغ 000 /60 ريال ... دروني سيستم مي شود اين اطلاعات با انجام آزمايشات مختلفي بر روي چند سي سي از روغن كاركرده قابل استخراج است.
۴ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - لاهوتی با تاکید بر آماده سازی طرح کاهش سن معاینه فنی خودروها در مجلس: نخستین معاینه فنی خودروهای صفر، بعد از دو سال ضروری است. گروه اجتماعی.

اعتبار معاینه فنی برای همه خودروها یک ساله شد - آلودگی هوا و ...

www.salamatnews.com › محیط زیست › آلودگی هوا و هواشناسی
۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سال‌ها گذشته و اصلاح این قانون در دستور کار مجلس قرار نگرفته است، حالا اما از دولت خبر می‌رسد که تصمیمات جدیدی برای معاینه فنی خودروها گرفته ...

به نظر شما معاینه فنی می تواند از آمار بالای تصادفات در ایران ...

shafaf.ir/.../به-نظر-شما-معاینه-فنی-می-تواند-از-آمار-بالای-تصادفات-در-ا...
۲۱ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - معاینه فنی در کشور ایران چند وقتی است که به یک روال عادی تبدیل شده است و ... خودرو هاي خارجي را نميدونم ولي خودروهاي ايراني حداقل تا 10 سال بعد از ...
۷ آبان ۱۳۹۱ ه‍.ش. - جراحی بینی جوان 33 ساله را از پای درآورد! + عکس ... وی نرخ معاینه فنی خودروهای سواری را 90 هزار ریال ذکر کرد و گفت: این نرخ مصوب شورای شهر است.

جدال نابرابر معاینه فنی با آلودگی هوا - روزنامه گسترش صمت

www.smtnews.ir/car/16523-جدال-نابرابر-معاینه-فنی-با-آلودگی-هوا.html
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بنابراین تعداد خودروهای بدون معاینه فنی کمتر از ۱۳درصد است. ... تهران معتقد است با توجه به اینکه درچند سال گذشته همه مراکز معاینه فنی تهران به ...
۲۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... تصویب قانون اعجاب انگیز افزایش مدت معافیت معاینه فنی خودروها از 2 به 5 سال می گذرد و دود امضای نمایندگان مردم، امروز سوی چشمان شهرمان را برده است. ... در ایران نسبت دهیم، تنها در این چند سال انجام معاینه فنی می توانست جان بیش از ...
ﺳﺎل ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ از ﺗﺎرﻳﺦ ﺷﺮوع ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻣﺸﺮوط ﺑﺮ اﻳﻨﻜﻪ ﺻﻼﺣﻴﺖ ﺷﺨـﺼﻲ و ... ﻣﺮاﻛﺰ ﻣﻜﺎﻧﻴﺰه ﻣﻌﺎﻳﻨﻪ ﻓﻨﻲ ﺧﻮدروﻫﺎ، ﻣﻄﺎﺑﻖ ﻣﺸﺨﺼﺎت ﻣﻨـﺪرج در ﭘﻴﻮﺳـﺖ. ﺷﻤﺎره. 2 .... راﻫﻨﻤﺎﻳﻲ و راﻧﻨﺪﮔﻲ ﭘﺎراﻣﺘﺮﻫﺎي اﺻﻠﻲ ﺑﺮاي ﺑﻬﺒﻮد اﻳﻤﻨﻲ ﺳﺮﻧﺸﻴﻨﺎن ﺧﻮدروﻫﺎ و ﺳﺎﻳﺮ ﺷﻬﺮوﻧﺪاناﺳـﺖ .... در ﺻﻮرت ﻣﺮدود ﺷﺪن در ﻳﻚ ﻳﺎ ﭼﻨﺪ آزﻣﻮن، ﻧﺘﺎﻳﺞ آزﻣﻮﻧﻬﺎ و.

5ساله شدن معاینه‌فنی خودروها، قانونی که از ابتدا نباید ...

sdil.ac.ir/index.aspx?pid=99&articleid=37126
۱۱ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - وی با تاکید بر این که 5 ساله شدن معاینه فنی خودروها یک اقدام غیر ... کشته شده‌ها 6 نفر است هر دوسال یک بار معاینه فنی برای تمامی خودروها الزامی است اما در ... اشاره به قانون چند ساله شدن معاینه فنی خودروها با بیان اینکه بعد از تصویب ...
این درحالی است که 80 درصد خودروهای متوقف شده دارای برگه معاینه‌فنی هستند. ... روزنامه دنیای خودرو-پگاه طوسی:با توجه به افزایش آلودگی هوا طی چند روز اخیر، ... در ایران این دوره‌ها یک ساله است، در برخی کشورها دو ساله و در برخی دیگر ممکناست 6 ماهه باشد.
۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ماشین های پلیس به مراکز معاینه فنی مراجعه نکردند قائم‌مقام مرکز معاینه فنی ... اگر قرار است معاینه فنی 5 ساله باشد، پس باید گارانتی هم 5 ساله باشد. ... آنها به سامانه یکپارچگی معاینه فنی وزارت کشور متصل هستند، ما هم ظرف چند هفته ...
۱۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ولی آذروش مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، با توجه به افزایش آلودگی هوا در چند روز گذشته تأکید کرد: یکی از آزمون های مهم که در مراکز انجام می ...
۲۳ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - مرکز معاینه فنی خودرو شکوفه، سال‌هاست که در منطقه ما و با همین اهداف به شهروندان ... فارس: چنددرصد از خودروها در اولین مرحله از معاینات موفق به دریافت ...

پنج ساله شدن معاينه فني خودروها - موژ

www.mozh.org/511/پنج-ساله-شدن-معاينه-فني-خودروها/
تهران - طرح پنج ساله شدن معاينه فني خودروها چند ماهي است كه دوستداران محيط زيست و طرفداران هواي پاك را نگران كرده اين در حالي است كه هنوز مشخص نيست اين طرح را چه ...

خودروهای پلیس معاینه فنی ندارند! - آخرین نیوز

www.akharinnews.com/.../90573-خودروهای-پلیس-معاینه-فنی-ندارند.ht...
۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدیر حمل و نقل پاک و قائم مقام ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با بیان اینکه ... پنج سال است و بهمعاینه فنی نیاز ندارند، افزود: اما بیش از 10 میلیون خودرو ... مثلا چند وقت پیش برگه معاینه فنی را به من نشان دادند که از مرکز فرجام تهران ...

کشته های جاده ای در سال جاری 2.7 درصد کاهش یافته است

iraneconomist.com/.../کشته-های-جاده-ای-در-سال-جاری-27-درصد-کاهش-یاف...
۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهری اضافه کرد: فردی که برچسب معاینه فنی را بر روی خودرو نصب نکرده ... شده اند و یک میلیون و 823 هزار خودرو در طی چند سال گذشته اسقاط شده است.

معاینه فنی خودرو چندساله است

www.rahta.com/nt/114757/معاینه_فنی_خودرو_چندساله_است
وام خودرو چندساله است؟/بهره آن چقدر است؟ میرمحمد صادقی مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی درباره وام خرید خودرو نیز توضیحاتی ارائه کرد. وی با بیان اینکه سقف تسهیلات ...

سهم خودروهای ایران در آلودگی ها چه قدر است؟ - BBC Persian

www.bbc.com/persian/iran/2015/12/151221_nm_cars_pollution_iran
۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گفته مسئولان از سال ۹۲ دولت برای رفع مشکل آلودگی هوا توانسته است ارائه ... پنج ساله خودروهاینو از انجام معاینه فنی یکی از عوامل کنونی آلودگی هوا است. ... طور مثال خودرو پژو پارس بنزینی تولیدی شرکت ایران خودرو که در چند سال ...

خودروهای بالای بیست سال

www.carnp.com/fa/news/3825
۱۴ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در کشور ما سالهاست قرار است اتومبیل های کاربراتوری و با لای بیست سال که ... و معاینه فنی منطقی در تعمیرگاه های معتبر تدوین شود تا الگوی خودرو ..... چند سالیه تمایل مردم به خرید و نگهداری و سوار شدن ماشین های قدیمی زیاد شده، ...

خودروهاي‌ گريزان از‌ معاينه فني - JameJamOnline.ir

www1.jamejamonline.ir/newstext2.aspx?newsnum=100861822601
۲۲ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - نکته جالب این‌که چند سال قبل از اجرای چنین تصمیمی مسوولان ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران همواره از خالی بودن روزانه گاه تا 80 درصد ظرفیت ...
۷ روز پیش - اظهار نظر قائم مقام معاینه فنی خارج از حیطه وظایف وی است ... اساس ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح سالهاستکه خودروهای پلیسی به صورت هفتگی و ماهانه ...

تعبير خواب ٥ساله معاينه فني در تشديد آلودگي هوا

www.magiran.com/npview.asp?ID=3277962
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قريب به پنج سال است كه از تصويب قانون اعجاب انگيز افزايش مدت معافيت ... معافيت معاينه فني خودروهاي داخلي درحالي ركورد خواب پنج ساله را مي زند كه ... در ايران نسبت دهيم، تنها در اين چند سال انجام معاينه فني مي توانست جان بيش از ...

تعبير خواب ٥ساله معاينه فني در تشديد آلودگي هوا - زیست بوم

zistboom.com/fa/.../تعبير-خواب-٥ساله-معاينه-فني-در-تشديد-آلودگي-هو...
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قريب به پنج سال است كه از تصويب قانون اعجاب‌انگيز افزايش مدت معافيت ... معافيت معاينه فني خودروهايداخلي درحالي ركورد خواب پنج ساله را مي‌زند كه ... در ايران نسبت دهيم، تنها در اين چند سال انجام معاينه فني مي‌توانست جان بيش از ٣٠ ...

تغییر سن معاینه فنی در لایحه هوای پاک | فراگیرنیوز

faragirnews.ir/1394/10/18/تغییر-سن-معاینه-فنی-در-لایحه-هوای-پاک/
۵ روز پیش - وی با بیان اینکه ناکارآمدی معاینه فنی چند دلیل دارد، اظهار کرد: برخورد جدی با ... آیین نامه اجرایی نحوه انجاممعاینه و صدور برگه معاینه فنی خودرو است که در ماده ... فنی شده‌اند، افزود: در راهکارهای کاهش آلودگی هوا که مصوبه اردیبهشت سال ۹۳ ا ...
۲۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این درحالی است که در حال حاضر در شهر تهران ۴٠ خط در ١۴ مرکز آماده ارایه خدمات ... معافیت معاینه فنی خودروهای داخلی درحالی رکورد خواب پنج ساله را می‌زند که ... در ایران نسبت دهیم، تنها در این چند سال انجام معاینه فنیمی‌توانست جان بیش از ...

معافیت پنج ساله خودروهای صفر کیلومتر از معاینه فنی باعث ...

marjaekhabar.ir/1394/09/.../معافیت-پنج-ساله-خودروهای-صفر-کیلومتر...
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معافیت پنج ساله خودروهای صفر کیلومتر از معاینه فنی باعث نگرانی است. رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، معافیت پنج ساله ...
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در کشورهای پیشرفته تردد خودروها بدون داشتن معاینه فنی ممنوع است. ... وی در گفتگو با تسنیم به آلودگی چند روز گذشته هوای پایتخت اشاره کرده و گفته است: در ... معتقد است معافیت پنج ساله خودروهای صفر کیلومتر ازمعاینه فنی ...

کم کردن زمان معاینه فنی خودرو از ۵ به ۲ سال ضروری است

www.imna.ir/fa/doc/.../کم-کردن-زمان-معاینه-فنی-خودرو-۵-۲-سال-ضروری
کم کردن زمان معاینه فنی خودرو از ۵ به ۲ سال ضروری است ... که رشد فزاینده تولید خودرو سلامت مردم به مخاطره می اندازد ادامه داد : يکي از مشکلات در اين چند ساله تهديد کننده ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۰ ه‍.ش. - معافيت پنج ساله براي خودروهاي صفر كيلومتر ... وي ادامه داد: پليس به خودروهاي فاقد مجوز معاينه فني، اجازه تردد نخواهد داد البته از ... كرد و افزود، در اين قانون مهلت پرداخت جريمه از يك ماه به دو ماه افزايش يافته است. ... وي اظهار داشت: وقوع همزمان چند تخلف حادثه ساز غير از جريمه و نمره منفي، موجب توقيف ۳ روزه خودرو خواهد شد.

سال هاي دور از معاينه فني - خراسان

www.khorasannews.com/News.aspx?year=1391&month=9...29...
۲۹ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - مالکان۷۰ درصد خودروهاي واجد شرايط براي معاينه فني مراجعه نکردند ... مي گويد: نه، ۲ سال است اين وانت را که مدل ۸۴ است خريداري کرده ام ولي هنوز براي ... قبل از سوي سازمان حفاظت محيط زيست و با همکاري پليس راهور ناجا، چند خودرو متولي ...

10 مركز معاينه فنی موتورسيكلت حتی يك مراجعه‌كننده هم ندارد!

danakhabar.com/.../10-مركز-معاينه-فنی-موتورسيكلت-حتی-يك-مراجعه‌ك...
۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... به روز بودن تكنولوژی توليد خودرو را ندارند، زمان معاينه فنی پنج سال است. ... با گاز سرطان‌زاي هيدروكربن چند برابر است، تصريح كرد: چند سال قبل ...

مدت معافیت معاینه فنی خودروهای نو از 5 به 2 سال کاهش می‌یابد

portal.upto.ir/اخبار/جزئیات/tabid/105/ArticleId/796/-5-2.aspx
۲۳ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - کاهش مدت معافیت خودروهای نو از 5سال به 2 سال موردی بوده است که از سوی ... گرفت، گفت: براساس ماده ۹ این طرح سن معاینه فنی خودروها از 5 به 2 سال کاهش پیدا ... از مشکلات در این چند ساله تهدید کننده محیط زیست بوده تولید خودروهای فاقد ...

معافیت معاینه فنی خودورهای عمومی 2 ساله می شود » گروه ... - ابرار

home.abrarnews.com/22983-معافیت-معاینه-فنی-خودورهای-عمومی-2-ساله...
به گزارش ایسنا، در جلسه 161 کمیسیون ایمنی راه‌ها چند پیشنهاد مهم مورد ارزیابی قرار ... سرعت در جاده‌های برون شهری برای خودروهای عمومی نیز در دستور کار قرار گرفته است. ... وی با بیان اینکه اما فاصله زمانی ی ساله در معاینه فنی خودرو، باعث شده که این ...

نتایج جستجو برای افزایش ساعت کار همه مراکز معاینه فنی خودرو

khabarfarsi.com/search?...افزایش%20ساعت%20کار%20همه%20مراکز%2...
اگر قرار است معاینه فنی 5 ساله باشد، پس باید گارانتی هم 5 ساله باشد. ... ساعت کار مراکز معاینه فنی خودرو در تهران تا ساعت 24 افزایش یافت. ... معاینه فنی چند دلیل دارد، اظهار کرد: برخورد جدی با بحث معاینه فنی نمی شود و گزارش ها حاکی از خالی بودن ...
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اجرای طرح محدوده «کاهش» مغایر قانون معاینه فنی نیست/ خودروهای معاف از ... است که بر اساس پلاک‌های دریافت شده از دوربین‌ها، برای خودروهای آلاینده اعمال قانون کند. ... این طرح نسبت به تعویض خودروها با مدل‌های چند سال بالاتر اقدام کنند.
۲ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سامانه ملی معاینه فنی خودرو بزودی راه‌اندازی می‌شود ... طرح زوج و فرد یکی از برنامه‌هایی است کهچند سال قبل به منظور کاهش تردد خودروها به مرحله اجرا درآمد ...
۲۹ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تقاضای کاهش زمان معاینه فنی از 5 به 2 سال تصویب شد ... هنگام معاینه خودرو اقدام خاصی رو خودروهاانجام نمیشه و کاملا فرمالیته است. ... كه چي بشه ميدونيد چند ساعت كاري صرف انجام معاينه ميشه در حالي كه عيب اصلي تو كارخانه هاست.

سیاسی » اتهام جاسوسی چند ایرانی در عربستان واقعیت ندارد

www.khabar.pichak.net/.../اتهام_جاسوسی_چند_ایرانی_در_عربستان_واقع...
وی افزود: در چند سال اخیر عربستان به یار استراتژیک رژیم صهیونیستی ... های صفر چقدر در ماهیت و کیفیت خودروهایپرمصرف داخلی تأثیرگذار است، گفت: موتور ... نماینده مردم ورزقان در مجلس با طرح این ابهام که معاینه فنی خودروهای صفر چقدر در ماهیت ...
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - راه اندازی سیستم یکپارچه معاینه فنی خودروها در سراسر کشور طی چند روز ... از دو سال گذشته که فعالیت‌ جدید سازمان شروع شده است برنامه‌ای را در زمینه ...

آئین نامه معاینه فنی خودروها بالاخره اصلاح شد - شهرخبر

shahrkhabar.ir/fa/news/.../آئین-نامه-معاینه-فنی-خودروها-بالاخره-اصلاح-ش...
۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران خبر داده است که آئین نامه ... پس از 3 سال مبدل کاتالیستی خود را از دست خواهد داد و درنهایت چند پله از ...

تأکید پلیس بر بازنگری مدت پنج ساله معاینه فنی‌ خودروها ...

rasadroudsar.ir/2016/01/.../تأکید-پلیس-بر-بازنگری-مدت-پنج-ساله-مع...
۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تأکید پلیس بر بازنگری مدت پنج ساله معاینه فنی‌ خودروها ... کرد و گفت: ۲۰ هزار تومان مبلغی است که پلیس می تواند برای خودروهای ف . ... چند رسانه ای.

تأثیر معاینه فنی خودرو‌ها در کاهش آلودگی هوا - میزان

www.mizanonline.ir/fa/.../تأثیر-معاینه-فنی-خودرو‌ها-در-کاهش-آلودگی-هوا
۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاینه فنی، یکی از راهکارهای مؤثر برای کنترل خودروهای آلاینده است؛ ... کند، قانون «معافیت پنج ساله خودروهای صفرکیلومتر از معاینه فنی» است؛ این ...

700 هزار دستگاه خودرو از انجام معاینه فنی معاف شدند - سازمان ...

khabarkhodro.com/detail.asp?id=309600
۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش خبرخودرو ، مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به ... از 2 سال به 5 سال یک قانون مستقل نبوده و در یکی از بندهای قانون قید شده است ... های بین المللی چند ساله دوباره امید و رونق به بازار خودرویکشور به مانند سایر ...
اگرچه گاه وسیله ای برای فرار از خرج های محضر ممکن است دست چند نفر چرخیده باشد و ... همین طور باید خودروهای به غیر از همان سال و سال قبلش، برچسب معاینه ی فنی نیز ...

ماشین‌های صفر تا چند سال معاینه فنی نمی‌خواهند - واضح

vazeh.com/k-20738-ماشین‌های%20صفر%20تا%20چند%20سال%20معاین...
نه در حال حاضر خودرو ها با یک استاندارد خاصی تولید می شوند. ... این اعضا همگی عنوان داشتند که کلیات طرح خوب بوده اما مصوبه پنج ساله شدن معاینه فنی تلخ بوده است.

خلاصه مراحل معاینه خودرو - فروم تخصصی تندر 90 - آکو

acoforum.org › سایر مسائل مرتبط به خودرو › مطالب آزاد مرتبط با خودرو
۲۵ آذر ۱۳۸۸ ه‍.ش. - 10پست - ‏5 نویسنده
اينكه مراجعه به مراكز معاينه فني خودروها چقدر لازم است و اساساً آيا اين مراكز .... دنياي‌خودروـ شايد همه ما اين چند سال اسممعاينه فني به گوش ما آشنا باشد.
۲۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اعمال صحیح معاینات فنی، آمار تصادفات را کاهش می دهد ... افزایش مدت معافیت معاینه فنی خودروها از ۲ به ۵ سال می گذرد، گفت: اعمال صحیح معاینات فنی ...

معافیت پنج ساله خودروهای صفر کیلومتر از معاینه فنی باعث ...

basijpress.ir/.../معافیت-پنج-ساله-خودروهای-صفر-کیلومتر-از-معاینه-فن...
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معافیت پنج ساله خودروهای صفر کیلومتر از معاینه فنی باعث نگرانی است/ سهم 80 درصدی خودروهایداخلی در آلودگی هوا ... معاینه فنی، یکی از راهکارهای مؤثر برای کنترل خودروهای آلاینده است، تحقیقات انجام شده درباره اهمیت ... چند رسانه ای.

اجتماعي - نوآوران

noavarannews.com/Template1/Article.aspx?AID=2616
۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - «80 درصد آلايندگي هواي تهران مربوط به خودروهاي ديزلي، خودروهاي كاربراتوري ... کنند اما درمان هاي موقتي نتوانسته است اين مشکل چند ساله را براي هميشه حل کند. ... اين در حالي است که قريب به 500 هزار برگه معاينه فنينيز از ساير مراکز ...

شرايط معافيت خودروها از معاينه فني اعلام شد - Hamseda.ir

www.hamseda.ir/fa/news/.../شرايط-معافيت-خودروها-از-معاينه-فني-اعلام-...
۱۹ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - بر اساس قانون فعلي خودروهاي تا 5 سال ساخت نيازي به دريافت معاينه فني ... در حالي ضرب الاجل پليس پايتخت براي خودروهاي فاقد معاينه فني آغاز شده است كه به ... و فاقد معاينه فني معتبر در تهران طي چند روز آينده گفت: از ابتداي سال ...

مخالفت پلیس با مدت زمان ۵ ساله معاینه فنی برای خودروهای صفر

www.khatebartar.com/.../مخالفت-پلیس-با-مدت-زمان-۵-ساله-معاینه-فنی-...
۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مخالفت پلیس با مدت زمان ۵ ساله معاینه فنی برای خودروهای صفر ... در چند روز گذشته انجام طرح‌های ضربتی برای مقابله با آلودگی هوا شدت بیشتری پیدا ... صفر کیلومتر بعد از ۵ سال برای داشتن برگه معاینه فنی مخالف است، گفت: این ...

رنج‌نامه مدیر عامل سابق معاینه فنی خودرو تهران - خودروسازی

khodrosazi.ir/20850/رنج‌نامه-مدیر-عامل-سابق-معاینه-فنی-خو/
۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - چند مرکز مکانیزه معاینه فنی خودرو سنگین توسط شهرداری تهران راه اندازی شده ... در سال ۲۰۱۳ خنده دار است که سیستم تعلیق و ترمز خودرو را به دست یک ...
آيين‌نامه جديد از رده خارج كردن خودرو‌هاي فرسوده كه به تازگي ابلاغ شد، هر چند در ديد .... توليد اتوبوس بين‌شهري در چند سالاخير شاهد افت نگران‌كننده‌اي بوده است. ... از سويي ديگر در همه جاي دنيا معاينه فني معيار كاركرد و فرسودگي و عدم فرسودگي خودروهاست.

اعمال صحیح معاینات فنی ۴۰ درصد از آمار تصادفات را کاهش می دهد

car.globyte.ir/wordpress/اعمال-صحیح-معاینات-فنی-۴۰-درصد-از-آمار-ت/
۲۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش اخبار خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، معصومه آباد رئیس کمیته ... درحالی که امروز در شهر تهران ۴۰ خط در ۱۴ مرکز آماده ارائه خدمات معاینه فنی به ... است اعمال صحیح معاینات فنی ۲۳ درصد از آلودگی هوا و ۱۳ درصد از مصرف سوخت و ۴۰ ... نسبت دهیم، تنها در این چند سال انجام معاینه فنی می توانست جان بیش از ۳۰ هزار ...

برخورد پلیس با معاینه فنی های جعلی | خرید و فروش خودرو

www.shopcar.ir/news4443/برخورد-پلیس-با-معاینه-فنی-های-جعلی
۱۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تردید در صحت معاینه فنی یک میلیون و ۸۰۰ هزار خودرو در تهران ... که تاکنون حتی یک خودروی پلیس نیز برای دریافت معاینه فنی مراجعه نکرده است. ... به اظهارات چند روز گذشته پلیس که معاینه فنی را ناکارآمد و «کاغذپاره» خوانده بود، ... در 9 ماه نخست سال، در تهران 300هزار خودرو برای دریافت برگه معاینه فنی مراجعه کرده‌اند.
۱۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وی افزود: طی چند سال گذشته حدود 28 مخزن منفجر شده است که علت آن هم ... در ادامه گفت: معاینه فنی سه سطح برای خودرو تعیین کرده است که در عیوب سطح ...

معاینه فنی ماشین صفر چند سال است

farth.11skin.ir/معاینه-فنی-ماشین-صفر-چند-سال-است.html
معاینه فنی ماشین صفر چند سال استماشین‌های صفر تا چند سال معاینه فنی نمی ... ماشین‌های صفر تا چند سال ... سال است تشکیل ...

10 مرکز معاینه فنی موتورسیکلت در تهران، بدون مراجعه کننده ...

www.parsnews.com/.../252273-مرکز-معاینه-فنی-موتورسیکلت-در-تهرا...
۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... بودن تکنولوژی تولید خودرو را ندارند، زمان معاینه فنی پنج سال است. ... با گاز سرطان‌زای هیدروکربنچند برابر است و چند سال قبل قطعه کنیستر ...

مراکز معاینه فنی خودرو، نیازمند معاینه! | News File

newsfile.ir/news/مراکز+معاینه+فنی+خودرو،+نیازمند+معاینه!
هر ساله با بروز پدیده وارونگی هوا، هجوم ریزگردها و تعطیلی مدارس عنوان آلودگی هوا اهمیت پیدا ... تصویب سیستم یکپارچهمعاینه فنی خودروها در کمیته کارگروه آلودگی هوا ... ایران خودرو چند ماهی است که معرفی و تبلیغات محصول جدید خود، هایما S7 را به عنوان ...

پلیس راهور: معاینه فنی خودرو کاغذپاره است - زمان

www.zamannews.ir/.../63708-پلیس-راهور-معاینه-فنی-خودرو-کاغذپاره-ا...
۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برگه ای که شما به صاحبان خودرو به عنوان معاینه فنی می دهید، کاغذ پاره است. ... سعادت: جایگزینی تاکسی چند وجهی است. ... الان ۶ سال است اتوبوس وارد شهر تهران نشده، مگر این که شهرداری مجبور شده اتوبوسهای دوکابینه از چین بخرد و وارد ...

پیام ساختمان | دود آلودگی، سودبرج سازی و چند سوال

www.payampress.com/news/4031/دود-آلودگی،-سودبرج-سازی-و-چند-سوال
۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 1- از سال 93 لایحه هوای پاک از طرف دولت به مجلس داده شده که منجر به تقلیل زمان معاینه فنی خودروها به سه سال شده است. (این مورد را رئیس سازمان محیط ...
۲۴ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - کاهش مدت معافیت خودروهای نو از ۵سال به ۲ سال موردی بوده است که از سوی دیگر ... گرفت، گفت: براساس ماده ۹ این طرح سن معاینه فنی خودروها از ۵ به ۲ سال کاهش ... یکی از مشکلات در این چند ساله تهدید کننده محیط زیست بوده تولید خودروهای ...
۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - از رده خارج کردن خودروهای فرسوده سال‌هاست که مورد توجه قرار گرفته است؛ ... چند سال کارکرده و در نظر کارشناسان خودرویی که نتواند معاینه فنی بگیرد.

واکنش رییس پلیس راهور درباره تردد خودروهای پلیس بدون ...

www.otaghnews.com/.../واکنش-رییس-پلیس-راهور-درباره-تردد-خودروهای...
۶ روز پیش - واکنش رییس پلیس راهور درباره تردد خودروهای پلیس بدون معاینه فنی ... ستاد کل نیروهای مسلح سالهاست کهخودروهای پلیسی به صورت هفتگی و ماهانه ...

دلایل کاهش مراجعه به مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین

www.safermehr.com/index.php/features/17-news/62-dalayele-kahesh
۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یکی از مدیران مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین گفت: قانون پنج ساله اعتبار ... کاهش مراجعهخودروهای سنگین افزایش مدت معاینه فنی از دو به پنج سال است. ... تر است و پس از اتفاقات متعدد در طی چند سال اخیر به راحتی برای اتوبوس ها ...
او پاسخ مي دهد: خودروام مدل ۷۶ است و چند ماهي است آن را خريده ام ولي برچسب معاينه فني ندارد .... مسئول حوزه امور مراکز معاينه فني خودرو در مشهد معتقد است، طرح لزوم برچسب ...

اقتصاد آنلاین - کاهش مدت معافیت معاینه فنی خودروهای نو

www.eghtesadonline.com/fa/.../کاهش-مدت-معافیت-معاینه-فنی-خودروهای-ن...
۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت:طبق هماهنگی های به عمل آمده با کمیسیون های محیط زیست مجلس شورای اسلامی، قرار است در سال ...
تبصره 5 مدت اعتبار انواع گواهي نامه رانندگي 5 سال است و پس از پايان اعتبار آن و .... ماده 50- ستاد معاينه فني خودرو ، شهرداري ها و سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي با همكاري ... اگر وسيله نقليه اي داراي چند يدك زنجيري باشد چراغ هاي ياد شده بايد درعقب ...
۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مديرعامل ستاد مركزي معاينه فني خودروهاي تهران با اعلام اين كه در تمام دنيا و ... با گاز سرطان‌زاي هيدروكربن چند برابر است، تصريح كرد: چند سال قبل ...
۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گروه حمل و نقل عمومی: قائم مقام ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای شهر تهران ... تا دو سال گارانتی می کند، جای سوال دارد که چرا معاینه فنی ۵ ساله است و چگونه ... از پلیس راهور سوال کنند، چند درصد از خودروهای پلیس دارای معاینه فنی هستند.

عامل ۶۵ درصد ترافیک مهرماه در تهران - خبر تهران

www.khabar-tehran.ir/خبر-news/عامل-۶۵-درصد-ترافیک-مهرماه-در-تهران/
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبر تهران: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: انجام معاینه ... به افزایش خودروها در چند سال اخیر باشد امروز به فکر تعطیلی مراکز است.
۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - طرح استقبال از بهار مراکز معاینه فنی تهران صبح روز گذشته با حضور رئیس ... کرد در روزهای باقیمانده تا پایان سال برای دریافت برگه معاینه فنی اقدام کنند. ... و موعد معاینه فنی‌شان گذشته است پیامک دهیم که برای معاینه فنیمراجعه کنند. .... نبود، بنده چند ساله فیس لیفت یا همون سپر کوتاه مدل 2012 وراکروز رو دارم ...
براساس قانون جديد كه امروز ابلاغ شده است به افسران كادر و پيماني مورد وثوق راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي كه .... بنابراین نمی توانستیم به صورت سنتی و با قانون چند دهه پیش ترافیک سطح کشور را اداره کنیم. ... معافیت 5 ساله خودروها ازمعاینه فنی

ارسال برگه معاینه فنی خودرو بدون انجام معاینه | آسمونی

www.asemooni.com › اخبار › اخبار حوادث و اجتماعی
۱۵ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - سلامت کودکان را به خطر انداخته است. ما می خواهیم بگوییم معاینه فنی می تواند یک هشدار باشد اگر به این مساله توجه نکنیم چند سال بعد با افزایش ...

از تعویض پلاک بیشتر بدانیم - سفیر خودرو ایرانیان

safirkhodroco.ir/page_1554/از-تعویض-پلاک-بیشتر-بدانیم/

2- وکالت تعویض پلاک: وکالتی است که با امضای آن از سوی فروشنده، خریدار به ... با عنایت به اینکه هنگام ثبت نقل و انتقالخودرو، برگ معاینه فنی کنترل خواهد شد در .... تا چند سال اقدامی انجام نشد درحالی که این امر توسط مردم جدی گرفته شد وخودروهای ...


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات